האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות||ניק ווילד, הדמות האהובה עלי
פורסם ב: Apr 15 2017, 23:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914
חפצי המשתמש: צפה

סיקור דמות||ניק ווילד
תעודת זהות:
שם מלא: ניקולס ווילד
גיל: אין לי מושג אני מניח שהוא לפחות מעל עשרים מכיוון שהוא דיבר בצורה קצת שכחנית על גיל 8-9 שלו.
מופיע ב: מופיע בסרט זוטרפוליס.
משפחה: אמא שלו נראתה בזמן שהוא דמיין את החיים שלו בעבר.
מראה: ברוב הסרט הוא מופיע בחולצה ירוקה ועם עניבה סגולה ומכנסים אפורות דהויות. יש לו פרווה כתומה ועיניים ירוקות זהו בערך.
אופי: הוא מאוד בטוח בעצמו ודי עוקצני אם צריך. הוא יודע (להגיד את הכול...יפה!) להתבטא היטב. באופן כללי הוא נשמע לי די חכם. אף על פי כן הייתי מכניס אותו לסלית'רין.
רקע הדמות בתוך העלילה:
*ללא ספוילרים כמובן. *כמו בסרט, זה מסופר מנקודת המבט של הארנבת.
השועל (ניק ווילד) מופיע בסרט לראשונה ביום הראשון לעבודה של ג'ודי אחרי שהיא גמרה את מכסת העבודה. מכיוון שהיא עדיין לא מכירה אותו היא חושדת בו לאחר שעיצבן נהג בכביש ואחרי שההורים הזהירו אותה עשרות מונים להיזהר מטורפים ובמיוחד משועלים. היא עוקבת אחריו לחנות גלידה של פילים, עדיין חושדת עד שהיא מגלה, שהוא רוצה לקנות ארטיק אסטרונומי (גדול מאוד) לבנו הקטן החמוד. כועסת על עצמה, היא יצאה מהחנות, אבל אחרי שהמוכר מסרב למכור לו, נחלצת לעזרתו ובסוף אפילו משלמת מכספה. מרגע זה הם נהיים סוג של ידידים. עד שהיא ראתה אותם עושה דברים חשודים עם הארטיק הענק ועקבה אחריהם (השועל והבן שלו), גילתה שאלה דברים לא חוקיים (ושה'בן' שלו כלל לא בנו שלו), וניסתה לעצור אותו. בעזרת הערמומיות שלו הוא הצליח להתחמק מכל הטיעונים שלה, וברח ממנה. למחרת אחרי שג'ודי מתחילה יום מעצבן בעבודה שבו היא עוברת על כמה חוקים והולכת לשיחה למפקד, נכנסת לשיחה מישהי שבעלה נעדר, וג'ודי על אפו ועל חמתו של המפקד לוקחת את התפקיד ובמזל היא מקבלת אותו, ומתברר אחרי שהיא קיבלה את התיק יש לה רמז לפתרון לפענח, שמתחיל מניק ווילד. היא פונה אליו ואחרי שהוא מסרב לעזור לה, היא תופסת אותו בלשונו על משהו בלתי חוקי ובכך סוחטת ממנו עזרה. וכך, מההתחלה הקשה, עד סוף הסרט ניק חובר אליה בפיצוח התיק והם מצליחים בכך. אין ספק שהוא היה עזר בלתי ותיר בפיצוח.
בסוף הסרט הוא התקבל למשטרה, והמשיך לעבוד בזוג עם ג'ודי.
חוות דעת אישית:
לפי דעתי כפי שאמרתי בתעודת הזהות בסעיף האופי (מכיוון שאני כותב את האופי לפי איך שאני חושב שהאופי שלו:) אז אני חושב שלשועל יש הרבה ביטחון עצמי ויש לו התבטאות משכנעת מאוד בצורה די מנהיגותית. הוא נראה די כריזמתי ומוביל ואני חושב שהוא מאוד מתאים לתפקיד שנתן לו במשטרה. הוא גם יכול ממש להעלות חיוך על השפתיים לאורך כל הסרט כשרואים את ההבעות המושלמות שלו. הוא מעלה את הרמה של הסרט ממש (ביחד עם פלאש) והוא די גנב את הסרט מג'ודי, אבל די מגיע לו. באופן כללי הוא די מוצא חי בעיניי, ואני חושב שיש הרבה שמסיכמים איתי מכיוון שהצד שהוא לוקח בסרט לא ברור מתחילת הסרט ועד סופו פעם הוא פה ופעם הוא שם אבל תמיד הוא יוצא מזה טוב. אני מניח שגם עצם העובדה שהוא שועל והיא ארנבת, מעלה את ההומור בסרט, ואת החיכוכים ביניהם. הוא גם ממש כישרוני ויש הרבה מאוד סצנות שהוא מציל את המצב, אבל לא בצורה גורפת ולא אמיתית, אלא בצורה סטנדרטית ופשוטה. מושלם.
אחר:
תמונות:
User Posted Image
ג'ודי סוחטת אותו לעבוד איתה ומאיימת שאם יסרב היא תעצור אותו.
User Posted Image
ג'ודי וניק עוצרית את הנבלה הראשית לקראת סוף הסרט.
ציטוטים חמודים:

מכיוון שכל אידיוט יכול לבדוק מספר אני אקח ממך את העט ואפרד ממך בשלום ולהתראות

אחרי שיצאו ממקום חקירה אפשרי.
מה את אומרת שבגלל שהוא עצלן הוא לא יכול להיות מהיר? חשבתי שבזוטרופוליס כל אחד יכול להיות כל דבר!

בכניסה למשרד הרישוי.

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 15 2017, 23:09 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

סיקור ממש יפה, כל הכבוד!
התמונה של ניק הייתה ממש גדולה, קח את זאת למשל, שלא תרחיב את העמוד:
http://kinderland.co.il/wp-content/uploads/2016/04/nick.jpg

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Apr 15 2017, 23:11 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 56812

ח"ח על הסיקור, כל הכבוד!
השתבשו לך קצת הקודים אז מומלץ לערוך:)
את התמונה הראשונה שמתי כקישור כי היא גדולה מידי.
רואים שהשקעת בסיקור, ורשמת את כל המידע לבד, ומידע שהוא חשוב. יש בו בדיוק את מה שצריך, וזה מעולה.
כל הכבוד, יתווסף בקרוב ללינקייה המחודשת!

ראיין- גם שלך מרחיבה את העמוד... אני הופכת אותה לקישור.

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007