האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סקורבוס (אלבוס/סקורפיוס) || סיקור
פורסם ב: Apr 19 2017, 17:10 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

סקורבוס

User Posted Image

תעודת זהות
שם השיפ: סקורבוס (סקור-סקורפיוס, בוס-אלבוס), יש לבטא Scorbus
חברי השיפ: סקורפיוס היפריון מאלפוי ואלבוס סוורוס פוטר
שנות לידה של כל אחד מהם: 2006, שניהם
האם הם קאנון: לצערי הרב מאוד, לא.
מופיעים ב: הארי פוטר וקללת הקווירבייטינג והילד המקולל

רקע

אלבוס וסקורפיוס נפגשו בפעם הראשונה על רכבת האקספרס להוגוורטס בדרך לשנה הראשונה שלהם. כשהם נפגשו, אלבוס לא ידע בהתחלה שהוא סקורפיוס מאלפוי. לאחר כמה מילים שהחליפו בינהם, רוז גריינג׳ר-וויזלי (אליה עוד נתייחס בהמשך) אמרה לאלבוס כי זה סקורפיוס מאלפוי וכי הוא בטח לא רוצה לשבת ליד מאלפוי. אחרי זה אלבוס מסתכל על סקורפיוס ו״משהו עובר בינהם״ (הערה: כל מה שבמרכאות זה ציטוטים מדוייקים). אלבוס מחליט להישאר בתא עם סקורפיוס כשרוז ממשיכה בדרכה, למרות שהיא מזהירה את אלבוס ואומרת שהיא ״לא תשאל שוב״ אם הוא רוצה לבוא איתה. השניים מבלים להם ביחד ברכבת, ואפילו חולקים ממתקים. כשהרכבת מגיעה להוגוורטס, הם ממשיכים להסתובב ביחד. רוז, בת הדודה של אלבוס, ממויינת לגריפינדור כצפוי, אולם גם אלבוס וגם סקורפיוס ממויינים שניהם לסלית׳רין. משם, השניים נשארים חברים טובים וחיים את החיים עד השנה הרביעית, בה דברים מתחילים להשתבש. הם יוצאים למסע בזמן עם מחולל הזמן היחיד שנשאר, וזאת כדי למנוע את המוות של סדריק דיגורי בטורניר הקוסמים המשולש בשנה השלישית של הארי עצמו. הם מנסים מספר פעמים, ולאחר אחת מהן הם יוצרים יקום אלטרנטיבי שבו רון והרמיוני לא מתחתנים, משמע רוז מעולם לא התקיימה. ביקום הזה הארי אוסר על אלבוס להיפגש עם סקורפיוס עוד, והם חוזרים לבית הספר כרגיל, רק לא מדברים אחד עם השני יותר. זה מתואר בתור, ואני מצטט, "Scorpios looks at him, heartbroken" - הם מסתכלים אחד על השני, שבורי לב. בסופו של דבר הם מצליחים ליצור יקום שבו סדריק לא מת, אבל הוא הפך לאוכל מוות והרג את נוויל לונגבוטום. ביקום הזה, נוויל לא הרג את נגיני ולכן הארי מעולם לא הצליח להרוג את וולדמורט - מה שאומר שהארי מת, מה שאומר שאלבוס מעולם לא היה קיים. סקורפיוס מצליח לסדר את העניין ולהחזיר את אלבוס ואז חונק אותו בחיבוק (אה, כבר ציינתי שהם נוהגים להתחבק הרבה?). בסוף המחזה, סקורפיוס מבקש מרוז לצאת איתו והיא מסרבת. למעשה, במהלך כל המחזה היה נראה שלסקורפיוס יש מעין קראש לא מובן על רוז (באמת, לא מובן, הוא לא החליף איתה שום מילה).

חוות הדעת שלי

*מכמכך בגרון* ובכן
סקורבוס הם כאילו. התגלמות השיפ הפלאפי בעולם הזה. אבל כמובן, הם לא קאנון. כי חס וחלילה שיהיו גייז בספרים של רולינג. פויה, באמת. אפילו דמבלדור היה גיי מחוץ לעלילה. בכל מקרה, זה אמנם הקווירבייטינג הכי גדול מאז רמוסיריוס, אבל הם הונסטלי השיפ הכי פלאפי בעולם הזה. הם ממש חמודים והלב שלהם נשבר באופן קאנוני כשהם לא יכלו להסתובב יותר ביחד סבבה אם זאת לא אהבה אני לא יודע מה כן
כשיפ הם פשוט מושלמים אחד לשני ואני חושב שזאת פשוט טעות שהם לא קאנון. הם מתחבקים 24/7 והם תמיד שם אחד בשביל השני ובאמת שהם ריליישנשיפ גולס גם בלי להיות קאנון בכלל. הם היו שם אחד בשביל השני בכל מצב ואני ככ אסיר תודה על זה שנתנו לנו את המחזה כדי לראות מה הולך עם הnext gen כי באמת שהייתי צריך את זה. גם כל התגובות שלהם אחד לשני פשוט מראות על כימיה מדהימה ובאמת קשה לי להבין למה דחפו סקורוז משום מקום שם כי אין להם שום ביסוס בטקסט, סקורפיוס ליטרלי מסתכל עליה וכזה ״יואוווווווו אני מאוהב בהההה״, זה נראה כמו ניסיון של דרמיוני שיפר להחיות את השיפ שלו.
בכל מקרה אני מת על היחס של הפאנדום לשניים האלה, ליטרלי מתעלמים מהעובדה שלסקורפיוס יש קראש לא מובן על רוז וכולם כזה ״my bisexual beannnnnnnn״ זה פשוט מדהים איך פאנדום הארי פוטר יכול לגרום לי לאהוב אותו לפעמים
בכל מקרה סקורבוס זה קאנון ולא אכפת לי אם גברת ההטרונורמטיביות רולינג לא אוהבת את הרעיון הזה כי כל המחזה פיתח את מערכת היחסים שלהם בצורה מדהימה וחבל שהרסו את זה. הם באמת היו יכולים להיות שיפ קאנון מדהים בלי קשר לעובדה שזאת מערכת יחסים חד מינית.

פאנפיקים מומלצים (אנגלית)

Little by Little - SlytherinSweetheart (Cherrypie62666)g

New Versions - pester

Not Nothing - Yamazing - וואנשוט, אבל הוא מדהים

פאנארטים
כל הקרדיטים על הפאנארטים שייכים לאמנים בלבד!!!

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

ציטוטים

User Posted Image

User Posted Image
תסתכלו לי בעיניים ותגידו לי שהילד הזה הטרו

User Posted Image

ולסיום...

User Posted Image

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 20 2017, 10:21 AM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388

אז תם, כל הכבוד, זה סיקור מעולה.
אמ אני פחות מסכים, כי כן יש תחושה שרולינג שמה אותם בקירבה הזו שכל הזמן רואים שם בספר (נניח בחיבוק, "חיבוק זה משהו שאנחנו עושים? שאל סקורפיו המופתע") אז כאילו היא כן נותנת פתח למי שרוצה לבוא ולשפפ את זה, כי זה באמת שיפ מאוד יפה.
הערה קטנה: מאחר שלא מעט מכירים רק את הסדרה המקורית (1-7), אנ הייתי מוסיף ברקע את ההורים (דראקו-אסטוריה, הארי- ג'יני) ליתר בירור, אבל זה באמת לא חובה.
בכל מקרה, כל הכבוד, מתווסף ללינקייה.

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Feb 14 2021, 12:22 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1525
מגדר:
משתמש מספר: 74886

ממש טוב

--------------------
חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

I love books

אני חכם אני ברבלינקו
אריאלIדתיIאלרג"הI12Iרבליינקו

לתרום לי חרמשים וספרים בבקשה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007