האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

גיל התבגרות קסום//שלב 1, יש אישור מקס
פורסם ב: Apr 30 2017, 06:39 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

מנוסח בלשון זכר אבל פונה לכל המגדרים*
קרדיט לזיו על הלוגו*
קרדיוט למיקה על הביטוא*

User Posted Image

שלום משתמשים! רובכם בטח מכירים מקרוב את גיל ההתבגרות. זה כזה גיל מעצבן, דווקא בו הכל מסתבך ומתפקשש ונהרס, חברויות, רגשות, חלומות ועוד. זה גיל שבו אתה לא יודע מה אתה מרגיש ומה אתה עושה ולא אכפת לך מההשלכות שיצאו בסוף.
אחרי המחשבה הזו של "גיל ההתבגרות זה מבאס" עלה לי רעיון - מעניין מה יהיה גיל ההתבגרות של נערים/נערות שהם קוסמים/מכשפות? אז וואו, יש המון דברים שונים מגיל התבגרות רגיל לגיל התבגרות קסום, בטח נורא קשה לשלוט בקסם שלך... אבל היי, למה אני מספר לכם? זה התפקיד שלכם בפעילות הזו! אתם תהיו בן/בת נוער שהוא קוסם, תתארו את גיל התבגרותה/ו ואת מה שעובר עליו/עליה, תגידו מה הוא/היא עושה ובקיצור, תהיו הוא/היא!

עדיין לא כל כך הבנו...

בפעילות הזו אתם נער/ה קוסם/ת בגיל ההתבגרות - תצטרכו לכתוב על איך אתם מרגישים, מה אתם עושים, איך אתם עושים את זה ועוד! אתם תצטרכו להיות בן/בת נוער קסום/ה ולספר על תהליך יום יומי בחייו/ה!

מגניב! איך נוכל להשתתף?

ממש פה! רק תמלאו את הטופס הבא:

CODE
[B][COLOR=purple]שם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=SlateBlue]כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]בן/בת נוער:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=SlateBlue]תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:[/COLOR][/B]איפה זה קרה ומה קרה, פרטו לפחות 3 שורות.
[B][COLOR=purple]מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=SlateBlue]מה הוא מרגיש:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]איפה הוא כשהוא עושה את זה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=SlateBlue]איך הוא עושה את זה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]הארות/הערות/מטאטא מרוסק:[/COLOR][/B]

על השתתפות בשלב הזה תקבלו 150 חרמשים.
השלב יסגר ב10.5

בהצלחה!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 30 2017, 14:08 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 536
משתמש מספר: 62137

CODE
שם:סאאם רובינס
כינוי:רובי
בן/בת נוער:בן נוער
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:איפה זה קרה ומה קרה, פרטו לפחות 3 שורות. הוא בן 14, ברייבנקלו, יש לו חבר טוב שקוראים לו דוני קורלז, והוא מאוהב בילדה שקוראים לה אמה לורנס, והילד השנוא עליו הוא מישהו מגריפינדור שקוראים לו אלכס דולו. ההורים שלו מוגלגים, מה שהופך אותו למטרה להצקות מצד סלית'רין, והשיעור השנוא עליו הוא הגדת עתידות (זה שיעור כל כך משעמם!!!!!). גיל ההתבגרות זה תקופה קשה בשבילו בגלל שכל הסתומים בבית הספר נהיים יותר מעצבנים וסתומים(החלק הזה נכון לגבי הכיתה שלי:)) וזאת הסיבה העיקרית שבגללה הוא שונא את אלכס. אלכס הוא סנוב נפוח שמתנפח מיום ליום.
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם: צבע חצי מהחנות אוליבנדר'ס בצבעי הקשת כשניסה את אחד השרביטים (משהו שבעולם האמיתי אני מאמין שיקרה לי עם המזל נאחס שלי).
מה הוא מרגיש: שהוא יכול לסמוך רק על דוני ואמה שלא יהפכו לסתומים בגלל גיל ההתבגרות.
איפה הוא כשהוא עושה את זה:הוא בכיתת שיקויים
איך הוא עושה את זה: ציפור נייר מכושפת של אלכס נתקעת לו בראש כשסנייפ לא מסתכל והוא זורק אותה על אלכס בחזרה. סנייפ תופס אותו ושולח אותו למשרד המנהל.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: הכל כאן מבוסס על החיים האמיתיים שלי.

--------------------
ALERT!ALERT!ALERT!
הפרק החדש והאחרון של לחיות לפי השרביט יצא! טוסו לראות!
אנימחכה...
עדיין מחכה...
אתם עוד כאן?! למה אתם לא קוראים את זה?!
נו כנסו כבר מהקישור הזה, יופי לכם?
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 16:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126

שם:רעות
כינוי:בצד
בן/בת נוער:אני ניראת לך בן???
תיאור גיל ההתבגרות של המכשפה:נתחיל עם תיאור קצר על עצמי: קוראים לי איימי, אני מכשפה בת 14 מלונדון, וגרתי בניו המפשייר עד גיל 7 (ניקול, מתגעגעת אליך!!!). אני לומדת בבית רייבנקלו בהוגוורטס, שונאת גריפינדורים כמעט כמו הסלית׳רינים ומאוהבת קשות בג׳יימס פוטר מהשכבה שלי, שהוא כמובן בגריפינדור. נראה מסובך? זאת רק ההתחלה. יש לי שתי חברות טובות, מרים ולינדזי. לינדזי רצתה ללכת לגריפינדור (אני לא מבינה איך, אח שלי בגריפינדור והוא ממש מטומטם ואגואיסט) והיא כל הזמן מסתובבת עם הגריפינדוריות (שהם, אגב, סנוביות מפה עד לכוכב ההוא שמצאו שדומה לכדור הארץ ובחזרה), מה שגורם גם לי להיות שם כל הזמן. מרים דלוקה על סם, תלמיד רייבנקלו שגדול ממני בשנה, והוא עצמו דלוק עלי. אבל הוא ממש לא אני. לינדזי טוענת שאנחנו ממש דומים, לשנינו יש שיער בהיר ועיניים ירוקות, והיא גם טוענת שיש לנו את אותו האופי (הלוואי עליו, באמת!). פעם הייתי נחשבת יפה ומקובלת, אבל מאז החצ׳קון הראשון שלי (בגיל 12) הפכתי להיות בין המכוערות בשכבה, ואף אחד לא באמת חושב שרייבנקלואים מקובלים, לא? בכל מקרה, לא כרגע. אני נוטה להתעצבן כשאח שלי שולח לי ינשוף, כי בפעם האחרונה שקראתי אותו, הוא כתב משו על איזה חברה גריפינדורית שלו שאני לא סובלת, וגם הוסיף קללת מוגלה לפנים. לקח לי שעתיים למצוא את לחש הנגד, אבל לאיזה סלית׳ריני זה לקח יומיים. בכל מקרה, מאז אני פשוט זורקת את המכתבים לאש, מטילה על עצמי לחש מגן למקרה חירום, עפה לחדר ומתחילה לתת אגרופים לכרית.
מקרה ספציפי שבו היא לא שלטה בכוחות הקסם:פעם כשהסם הזה ניסה לנשק אותי החטפתי לו סטירה והוא פשוט התחיל לבעור בצבע סגול.
מה היא מרגישה:שונאת את הפוץ הנפוח והמטומטם הזה!!! איך הוא בכלל הגיע לרייבנקלו??????
איפה היא הייתה כשהיא עשתה את זה:באחד המסדרונות של הוגוורטס.
איך היא עשתה את זה:סטירה קטנה ומצלצלת. כל הכעס שלי הומר בחום שהתלקח כשהוא הגיע לסם. מגיע לו!! חקרתי על זה אחר כך לפחות שעתיים בסיפרייה.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק:סורי על כל ההתבטאויות נגד גריפינדורים, אבל רציתי שתהיה איזה סטירה... ראיין, זה מה שכתבת לי עליו בה״פ?

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 18:58 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

B]שם:[/B] שיר
כינוי: סולאנג'לו
בן/בת נוער: בת
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:
אני ליסה, בת 15. אני גרה בעיירה קטנה קרובה ללונדון. אני בהפלפאף אבל אני לא יודעת אם אני כבר מתאימה לשם. אני חושבת שאני צריכה להיות בסלית'רין. יש לי שתי חברות, אליסון וקאט, אבל בזמן האחרון הם נהיו מה זה מעצבנות. הם כל הזמן צוחקות עליי שיש לי שיער ג'ינג'י כי אני מרוגזת כל הזמן. יש לי גם מישהו שאני די דלוקה עליו. קוראים לו ג'ים. הוא לא מציק לי ותמיד אומר לי שלום ומחייך. אני לא תמיד מרגישה שייכת פה לבתים בהוגוורטס, זה נראה לי יותר מידי מכליל.
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם:
שאמה שלי רצתה שאני אלבש שמלה מכוערת בצבע ירוק לחתונה של דודה סוזן וכל כך התעצבנתי עד שהשמלה עלתה באש (מה?! זאת הייתה שמלה ממש מכוערת. אני לא הולכת עם דבר כזה)
מה הוא מרגיש: אוף!!! אמא תמיד עושה לי בושות!!!
איפה הוא כשהוא עושה את זה: בבית
איך הוא עושה את זה: היה לה שרביט בכיס והיא נגעה בו ומרוב כעס בטעות זה קרה.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: יצא לי מוזר

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 19:00 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

שם: שחר
כינוי: הייזל גרייס לנקסטר אהבת חיי ♥
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם: אז, הקוסמת הזו היא בת 13. יחסית לרוב המתבגרים היא לא ייחודית במיוחד - חצ'קונים על כל הפרצוף (היא ניסתה פעם להעלים אותם בעזרת לחש אבל הם רק גדלו יותר. היא לא מנסה שוב), מריבות בכל פעם שהיא חוזרת הביתה, רעב ברגעים מוזרים (מי לעזאזל קם בשלוש לפנות בוקר רק כדי לאכול?!).
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם: כשהיא רבה עם אחת מהבנות שנמצאת איתה במגורי הבנות בבית הפלפאף
מה הוא מרגיש: מעולה, זה כיף לפרוק את הכעס שלך בעזרת קסמים
איפה הוא כשהוא עושה את זה: בבית הפלפאף, או בכל מקום אחר שבו א' נמצאת
איך הוא עושה את זה: מכשף את א' בקללת עטלפי נזלת
הארות/הערות/מטאטא מרוסק:

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 19:21 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136350
משתמש מספר: 52249

שם: שקד
כינוי: דארת' היידר
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם: הממ, וול, כמתבגרת קסומה אני מאמינה שהייתי לומדת באיזשהו בית ספר לקוסמות (הוגוורטס, מן הסתם, אבל אולי ירצו לשלוח אותי לאיזשהו מקום אחר או כאלה). בעיקרון גם בתור ילדה בגיל התבגרות לא קסום אני יחסית רגועה חוץ נפעמים שאני פשוט מתפרצת, אז אני מאמינה שגם כמכשפה זה היה ככה- רגועה חוץ מקטעים שבהם אני פשוט חוטפת מתקפת עצבים ומוצא מישהו להוציא עליו את העצבים, או כמכשפה- לפגוע בו עם איזו קללה טובה.
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם: כשהיא רבה עם אחת החברות שלה ביום שהיא הייתה עצבנית ממשהו (כנראה איזשהו מבחן שהלך זוועה או סתם מישהו שהרגיז אותה) והחליטה שמעצבן אותה שחברה שלה נושמת חזק מדי או משהו כזה
מה הוא מרגיש: עצבנית, מן הסתם.
איפה הוא כשהוא עושה את זה: בכל מקום שהיא מוצאת לנכון ולא ימשוך יותר מדי מבטים מוזרים מאנשים.
איך הוא עושה את זה: איזושהי קללה כדי שהיא תשתוק או סתם להעלים אותה לכמה דקות.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: אז כנראה שעדיף לא לנשום לידי כשאני עצבנית, אופס(?)

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 21:15 PM
צטט הודעה

Only know you love her when you let her go

פרטי משתמש
חרמשים: 8825
משתמש מספר: 60793

שם: שלי
כינוי: shely12
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:איפה זה קרה ומה קרה, פרטו לפחות 3 שורות. בת', ג'ינג'ית, בת 13, חצוית דם, ברייבנקלו.בת' תלמידה מצטיינת ותועלת ספרים. בת' היא גם בעלת מזל רע-בלשון המעטה- היא נתקעת בעמודים ומתגלגלת במדרגות. בדרך כלל דברים נופלים לה, ובפעם האחרונה שאבא שלה-מוגל- הביא לה טלפון היא בטעות שינתה אותו לסינית ולא הצליחה להחזיר אותו בחזרה לאנגליתודה, מאותו היום חברותיה מכנות אותה "כישרון" יש לה עכבר שבעה בקסם לכתום ושמו רופרט (או בקיצור רופי). המורה השנוא עליה הוא פרופסור בינס,והיא מתעבת תולדות הקסם.
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם: בת' בדיוק יצאה משיעור של תולדות הקסם מתמרמרים בינה לבין עצמה, כשהמכשיר באחד מעמודים שבדרך. זה לא כאב לה, היא כבר הייתה רגילה. היא רק החליקה על הרצפה והסתובה לה טיפה הראש. לפתע ראתה יד מושתת לעזרה היא הסתכלה לבדוק של מי היד וכשראתה מי זה היא הסמיקה. היא לא הכירה אותו אבל הוא נראה ממש חמוד. יש לו שיער שחור ועיניים כחולות. כשהיא לקחה את היד המוצאת היא הרגישה צמרמורת-טובה- והיא הפכה לאדומה.
מה הוא מרגיש: מובכת אבל לא ממש אכפת לה.
איפה הוא כשהוא עושה את זה: מחוץ לשיעור שיקויים
איך הוא עושה את זה: לחש מטאמורפגוס זמני
הארות/הערות/מטאטא מרוסק:

--------------------
☆שלי☆ משועממת☆מחפשת שירשורים באופן קבוע☆
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 22:31 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

שם: אבי
כינוי: אבי שפירא
בן/בת נוער: בן
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:איפה זה קרה ומה קרה, פרטו לפחות 3 שורות.
אני סאם ואני בן 13 (גיל התבגרות מוקדם די מבאס הנה אתם רואים כבר עכשיו אני דכאוני ובדיכי) אני בגריפינדור, ואני דווקא מאוד אוהב את רייבנקלו ושקלתי להיות שם. יש ילדה מאוד נחמדה מהפלפאף שעדיין לא החלטתי מה אני מרגיש לגביה, אבל שאר הגריפינדורים די צוחקים עלי על זה, היא לא ממש מקובלת, כמוני. יש לי רק חבר=ידיד בשם תומס וידידה בשם תרזה. באופן כללי אני די בודד פה והמורה השנואה עלי היא מדאם הוץ אולי בגלל שהיא קשוחה כל כך ואולי בגלל שהיא מלמדת את המקצוע המעצבן- קווידיץ'. אני בהחלט לא מבין איך אנשים יכולים להנות מזה. זה כל כך מפחיד וכשמצליחים זה בכלל לא כיף, אני אוהב כשאני על הקרקע-בטוח. השיעור האהוב עלי הוא תורת הצמחים מכיון ששם הכול נחמד ורגוע ולא מסוכן, וזה אפילו מעניין. בעיקרון אני לא אוהב כל כך ללמוד את רוב המקצועות (במיוחד כשאני לא מצליח) ואני שונא מורים שבכלל לא מנסים ללמד פעם שנייה ורק יורדים על תלמידים.
פעם אחת דיברתי עם הילדה מהפלפאף (קוראים לה חנה) ואז עבר שם איזה גריפינדורי חכמולוג שאני ממש לא סובל בשם פרד שהתחיל לקרוא לנו בשמות גנאי. ואז התעצבנתי עליו ואיכשהוא גיליתי שעכשיו הוא כולו מצופה בקורנפלקס.
מה הוא מרגיש: האמת הוא הלך עכשיו למרפאה, אבל לצערי זה לא נורא בכלל, אני זוכר כשהארי פוטר הזה היה פה איזה שחקן קווידיץ' בשם וורנינגטון קרה לו אותו מקרה. כנראה אחרי זה הוא ילך להשוויץ שזה הקסם שאני יודע לעשות.
איפה הוא כשהוא עושה את זה: במסדרון מקומה הרביעית ליד הפסל של המכשפה שתומת העין.
איך הוא עושה את זה: האמת שאין לי מושג איך זה קרה פשוט לרגע מצמצתי ואז ראיתי אותו מצופה בזה. אני מניח שזה קרה סתם בגלל שחשבתי על זה אפילו בלי שרביט (או שפשוט חנה עשתה את זה בלי ששמתי לב)
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: מדומה ברובו לנוויל לונגבוטום, כמובן שלא הכול מסתדר אבל בערך. מוזמנים לבדוק איך זה מתגבש אחד עם השני.
אני מצפה לשלב השני. אחלה פעילות! זה ממש גורם להפעיל את הדמיון.

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 22:32 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
משתמש מספר: 58388

שם:ג'יימס
כינוי:שושו
בן/בת נוער:בן
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:זה קרה בצפון אנגליה. הסימן הראשון היה בגיל שמונה- מייקל (הילד) נפל מגובה רב מהץ שעליו בנה בית עץ, ובעזרת קסם הצליח לזמן נשר ענשקי שהיה בקרבת מקום והציל אותו מהתרסקות. לאחר מכן הוא כבר גרם לדברים לזוז לכיוונו, כי כבר אז הוא הצטיין בכשפי זימון. המקרה הידוע ביותר הוא ביום ההולדת של אחותו\ כשבלי בלנות הוא גרם לכל העוגה לזוז ישר אליו וזה התרסק לו בפרצוף.
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם: כשהוא שטף אץ האוטו של אבא שלו. הוא ניסה לזמן את הצינור, אבל הוא התפוצץ לו בפרצוץ. אה, וזה גם נכנס למנוע והרס את האוטו.
מה הוא מרגיש:אמ, לא נעים? המיוחד שהרולס רויס הזאת הייתה חדשה
איפה הוא כשהוא עושה את זה:בחצר הבית שלו
איך הוא עושה את זה:די כתבתי קודם- הוא מזמן את הצינור, אבל בגלל אי זהירות הצינור נתקע בקוץ ומתפוצץ.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק:

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 22:37 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 58935
משתמש מספר: 54290

שם: שי
כינוי: דוקטור סוב
בן/בת נוער: בן נוער
המ אז קוראים לו רודי, הוא בן 14, הוא גבה מאוד מה שלא קרה לו לפני גיל ההתבגרות. הוא לומד במוסד ממש לא מוכר לקוסמות, יש לו חצ'קונים בכל הפנים או מנסה להמציא קסם שמעלים אותם אבל בנתיים ללא הצלחה. בדרך כלל הוא רגוע איך עם מציקים הוא עלול להתצעבן בקלות. הוא לא רעב במיוחד מה שגורם לא לאכול בשעות ממש מוזרות. הוא מצטיין בהרבה דברים יש לו בעיות רגשיות שנובעות מגיל ההתבגרות. הוא לא יהסס להשתמש בקללה
ביקשו ממנו לצבוע את האולמות של הוגוורסט וזה גרם לא להתעצבן, כי הוא טען שאנחנו קוסמים ולא צרכים לעשות עבודות מוגליות.
מה הוא מרגיש:
שילוב של רגשות בעיקר כעס אבל הוא גם עצוב.
איפה הוא כשהוא עושה את זה:
מחוץ לשיעור כל שהוא
איך הוא עושה את זה:
בעזרת קסמים בלי לדבר
הארות/הערות/מטאטא מרוסק:

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: May 2 2017, 08:30 AM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
חרמשים: 43898
משתמש מספר: 59135

שם: תמר
כינוי: בצד
קוראים לי טיילור ואני בת 15, לומדת בפנימיית לינסטאן. הפנימייה מוחבאת- האמת בלתי נראת וכאשר רואים אותה זה רק ביום הראשון של הלימודים. הפנימייה מחולקת לשני חלקים עיקריים: הקוסמים והקוסמות. רק במקרים נדירים או בטקסים חשובים הם עומדים ורואים את האחרים. גם בשיעורים אנו בנפרד כי אצלנו חושבים שיש לכל מין תכולת קסם שונה. אני מאמינה להם. אני מאמינה לכל מה שהם אומרים. זה הדבר היחיד שהכרתי בחיי. בגיל שנתיים מוסרים את כל הקוסמים לפנימייה- שכן כך מגדלים להיות קוסמים אחידים וחזקים ביחד מכיוון שאין לאף אחד זכרונות, פחד גדול או אמונות אחרות.
אני הכי מקובלת בין הבנות ולא שאני רוצה את זה. אני הכי חכמה וספורטאית בכיתה, לא אוהבת לימודים אבל טובה בהם. יכולה לרוץ שני קילומטר בלי להתעייף ולעשות 26 סיבובי בריכה תוך רבע שעה. אז כן, אני היא המקובלת. כולן חברות שלי- אך אין לי צורך בהן. כולן נדבקות אלי ושתלטניות נורא. בגלל זה אני כבר מחפשת ככ בספרים קסם להרחיק אנשים. הבעיה שהוא מסוכן מדי. אני כל יום חושבת על ההורים המיוחדם שלי ולפעמים בוכה בלילות בלחש מחשש שלא אפגוש אותם שוב לעולם. אמרו לי שהם היו הורים מיוחדים והכי חזקים באיזור. אני רוצה לדעת מה הם עשו בדיוק. קסם מגן? קסם לחימה טוב? אף אחד מהם לא נראה לי מתאים להם.
יום אחד שלי נראה כמו יום רגיל של ילדה רגילה. אני עושה שיעורים, מתאמנת בקסמים וחוסמת אותם. אך לפעמים, באמצע שיעורים, הזכרון ממלא אותי- הזכרון היחיד שלי מהורי. הייתה שריפה, פיצוץ גדול. לקחו אותי מהעריסה. "תברחי, מהר. תברחי!" מלמל אבי באוזני. הוא הוריד אותי מידיו והתחלתי לבכות. אבל ברחתי, הבקשה האחרונה של הורי. אני יודעת שזה מוזר- כי מחקו לי את הזכרונות כאשר הגעתי לפה. אני לא מגלה על זאת לאף אחד. יכולים למחוק לי אותו ואז אין סיכוי שאמצא את ההורים שלי. ככה אני חושבת כל השיעור, הראש שלי בעננים.
כאשר היא פעם בכתה בלילות, העצב שלה היה כלכך חזק שהאגרטל שהיה לידה התנפץ.
מה הוא מרגיש:
בגלל ההתנפצות החזקה, זה כמו שאומר לה 'להפסיק'. אז היא מתאפסת על עצמה, קצת עצובה אבל היא לבסוף מצליחה להירדם.
איפה הוא כשהוא עושה את זה:
בחדרה.
איך הוא עושה את זה:
הקסם שלה יוצא משליטה והוא מרגיש בכעס אז הוא מנפץ את מה שסביבו.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: נו לא יצא משהו.

---------
פורסם ב: May 3 2017, 14:22 PM
צטט הודעה

.You can't KILL me. There'll be paperwork

פרטי משתמש
חרמשים: 1702
משתמש מספר: 59134

שם:נטע
כינוי: הקונדסאית הראשונה
בן/בת נוער:בת
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם: היי, אני היא נטע ת'ווירסון, מכשפה ממוצעת למדי בת 14. אני לומדת מבית הספר המוגלגי בו חברותי וחברי הלכו אליו (המוגלגים), בגלל שלא הסכמתי לעזוב אותם. אני לומדת את המקצועות הקסומים מהבית, כל יום משש עד שמונה, אבל אין לי בעיה מיוחדת עם זה. לפעמים אני חושבת לאן הייתי מתקבלת אם הייתי בהוגוורטס... בטח לרייבנקלו
יש לי בבית הספר המוגלגי בו אני לומד חברה אחת ושני ידידים אמיתים, ועוד חבורה של כמה בנות מעצבנות בטירוף. (האמת, אני לא מבינה מה הן מוצאות בי - אני לא יפה במיוחד, לא מקובלת וקוראת המוווןןןן. לפעמים אני תוהה עם בטעות כישפתי אותן.) לחברה קוראים ניקול ולשני הידידים קוראים פרסי ואור. ניקול דלוקה על פרסי והיא הציאה לו בסוף שנה שעברה והוא הסכים^^, אז בסוף אני ואור נישארנו מובכים בגלל הדביקיות של החברים שלנו. אני לא יודעת מה אני חושבת על אור חוץ מזה שהוא דביל, מעצבן ומצחיק, אבל ניקול כל הזמן אומרת לי שאנחנו יכולים להיות אחלה זוג.
מקרה ספציפי שבו היא לא שלטה בכוחות הקסם: אחת מהמקובלות צחקה על פרסי ואור ואמרה שהם 'שני חנונים אמיתיים' ושאלה אותי ואת ניקול איך יכול להיות שאנחנו חברות שלהם. אני חטפתי כריזה ואז הקופסא של הצבעי אקריליק התפוצצה וליכלך את השימלה החדשה שלה ("לא! הכל חוץ מהשימלה!") ואת כל חבריה, בעוד אני ניקול, פרסי ואור נישארנו יבשים לגמרי.
מה היא מרגישה: באותו רגע לא הרגשתי דבר חוץ מכעס עצום. אחר כך די היתבאסתי, כי אמא נתנה לי ריתוק של שבועיים.
איפה הוא כשהוא עושה את זה: בבית הספר, חדר אומנות
איך הוא עושה את זה: הכנסתי את ידי לכיס הג'קט בו היה השרביט וכניראה בטעות הפעלתי אותו.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: מטטא מרוסק:( ? למה להיתעלל במטאטאים חסרי ישע? במיוחד אם הם אש המחץ!

--------------------
ריין ~ 18 כבר ~ איי דונואו

User Posted Image

“You want to change the world, Shallan. That’s well and good. But be careful. The world predates you. She has seniority.”

User Posted Image

---------
פורסם ב: May 4 2017, 14:56 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 7785
משתמש מספר: 52473

שם: אביבה
כינוי:פרינסס פוטר
בן/בת נוער: בת נוער
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם:איפה זה קרה ומה קרה, פרטו לפחות 3 שורות.
אוקיי, אז אני ויה (אוליביה, אבל אף אחד לא קורא לי ככה). כולם קוראים לי המלאכית של השכבה, אפילו שאני לא תמיד מלאכית כל כך. טוב נו, אני בהפלפאף, אז מה?
אני בת 15, יש לי שיער בהיר ועיניים כחולות. קלאסיקה.
אני לגמרי טהורת דם, ואפילו שיש כאלה שחושבים שיש לי במשפחה ויליה- אין. המשפחה שלי לא היו מהתומכים ולא מהמתנגדים של וולדמורט, הם פשוט הורידו פרופיל והתעתקו לאיזה חור באפריקה. לפעמים אני כועסת עליהם שלא עשו כלום, ולפעמים אני סתם מעדיפה לאכול גלידה. (אני לא יודעת איך זה קשור. אני פשוט אוהבת גלידה. בעיקר בטעם מסטיק הכי מתנפח... זה כל כך כיף!)
לפעמים אני מוצאת פרחים או מכתבים מזמרים במקום שלי, ומייד זורקת אותם. מיי וסיימי אומרות שאני גם מסמיקה תוך כדי, אבל אז אני מתלוננת שזה בגלל שאין לי חבר.
יש לי שתי חברות-הכי-טובות, מיי וסיימי, והן קוקואיות כמעט כמוני. אולי אנחנו לא מאמינות בשנורקק פחוס קרן, אבל אנחנו עדיין מוזרות.
מיי דלוקה על ג'ק, רייבנקלואי ממש חתיך, אבל הוא יותר מעוניין בלימודים. ואני חוששת שגם במורה להתגוננות מפני כוחות האופל.
סיימי סתם תמימה, ואפילו שהיא ממש חמודה אף אחד לא נדלק עליה והיא לא נדלקה על אף אחד. או שיש כזה שאני לא יודעת עליו...?
ואם כבר מדברים עלינו, שלא תעזו להפריע לי כשאני ישנה!! מיי וסיימי למדו את זה בדרך הקשה.
טוב, אז מיי סיימה מוקדם את שיעורי הבית אז יצאנו לטייל במדשאות, ליד האגם. ואז פתאום הופיע ג'ק הזה, ומיי רצה להתחבא איפושהו, אז ננטשתי לבדי. נשענתי על עץ בסביבה, וכישפתי לי בשקט עלים יפים שירקדו וואלס. ואז, פתאום, בלי שום אזהרה- קפץ עליי בילוויג. אני לא יכולה לאמר בוודאות שזה היה בילוויג, כי הוא עף במהירות עצומה, אבל הייתי בטוחה שראיתי הבזק כחול עז. מרוב בהלה, אני לא יודעת איך בדיוק זה קרה- כל העלים במדשאות הסתדרו מולי כמו חומה. שבועות שהעצים היו ערומים מעלים, בדיוק בשיא הפריחה. בכל אופן, לא הצלחתי לחדור את חומת העלים (שהתקשחה מאוד) והיו צריכים להביא שני מורים בשביל לחלץ אותי. זה היה מאוד מביך.
מה הוא מרגיש: הרגשתי בעיקר מבוכה, ואז זעמתי על כל העולם שבדיוק כל כך הרבה תלמידים נמצאו במדשאות. ואז ניגש אליי הנרי, מגריפינדור, ואמר שזה היה ממש מגניב. הוא היה נראה ממש טוב באותו רגע, ממש ממש טוב. אז רציתי לתת לו סתירה, אבל החלטתי במקום זה לרוץ לשירותים ולבכות. מזל שאלו לא היו השירותים של מירטל. אז, טוב, הרגשתי מבוכה-זעם-עצב. לעזאזל.
איפה הוא כשהוא עושה את זה: טוב, אז הייתי בדיוק במדשאות. לא התקרבתי אליהן אחר כך במשך חודש. (חוץ מבשיעורים, כשחייבו אותי... מי לעזאזל החליט שאסור ללמוד תעופה באולם הגדול??)
איך הוא עושה את זה: בהלה נוראית שכנראה הפעילה איזה מנגנון הגנה, וככה הקסם התפרץ. אה, ובארוחת בוקר אכלתי דגנים עם כישוף מרץ ושתיתי המון קפה מתוק ומעורר (כי גם אותו כישפתי), כדי שיהיה לה כוח למבחן שהתקיים באותו יום. כנראה זה נתן לי זריקת אנרגיה וקסם מסוכנת.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק:
הנרי ממש חמוד. מעניין למה ממנו לא קיבלתי פרחים.

*הערה: הדמות מומצאת לגמרי, ובגלל זה כל כך כיף לכתוב אותה... מחכה לחלק השני!

--------------------
גריפינדור

"הנני נשבע בזאת חגיגית שאני מחפש צרות"

---------
פורסם ב: May 5 2017, 13:15 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
משתמש מספר: 55640

שם: זיו
כינוי: David Tennant
בן/בת נוער: בן נוער.
תיאור גיל ההתבגרות של הקוסם: טוב אז אני ניל, נכון לעכשיו אני בן 16 ואני לומד בהוגוורטס, גיל ההתבגרות קשה לי במיוחד כיוון שאני כל הזמן מפוצץ דברים בטעות, אני מאוד מתקשה לשלוט בקסם שלי ועובדים איתי על זה, וכל פעם שאני מרגיש רגשות חזקים, טובים ורעים, משהו לידי מתפוצץ. כבר אנשים נפצעו מהמקרים האלו וגם אני פעם אחת. אני פשוט שונא את זה. אבל חוץ מזה, כשאני מצליח ליצור קסם יוצא לי מעולה. עוד תסמונת שיש לי בגיל ההתבגרות זה ה- מגיגדילה, אני פתאום יום אחד נהיה גבוה מאוד, ולאחר מכן אני מנמיך מאוד או חוזר לגובה הרגיל. זה כבר מתחיל להפסיק אבל זה בכל זאת מאוד מציק לי. חוץ מזה אין לי הרבה דברים מיוחדים, אני מתעצבן הרבה מאוד ומרגיש רגשות חזקים יותר מבעבר.
מקרה ספציפי שבו הוא לא שלט בכוחות הקסם: המורה שלו לגילוי עתידות, סיביל טרלוני (הידועה בתור מגה שרלטנית) ניבאה לו עתיד רע, ומרוב כעס ודאגה הוא מפוצץ לה את השיער, ספר כישוף וכדור בדולח וכל רסיסי השלג שהיו בתוכו התפזרו בכל החדר ויצרו בלאגן פשוט נוראי. כל הכיתה צחקה והוא הובך מאוד.
מה הוא מרגיש: כעס על זה שהוא לא מתפקד כמו שצריך ושכולם צוחקים עליו, אכזבה, שהוא לא נורמלי לגמרי, ותחושות חוסר אונים ועצב שהוא פשוט לא יכול לשלוט בכל הדברים המוזרים שקורים לו. ובעיקר בושה על זה שהרס את כל שיעור גילוי עתידות, והכעיס את פרופסור טרלוני שאפילו שהיא סופר מגה שרלטנית היא נחמדה ומשתדלת להתנהג בכבוד לקוסמים הצעירים.
איפה הוא כשהוא עושה את זה: במגדל של גילוי עתידות, בעיצומו של שיעור גילוי עתידות בהוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות. עוד מקרים כאלה קורים לו בכל מיני מקומות שבהם הוא מרגיש, בכוונה או מקרה דברים רגשיים.
איך הוא עושה את זה: הוא לא ממש יודע, זה סוג של תסמונת קסומה, זה פשוט... קורה.
הארות/הערות/מטאטא מרוסק: מטאטא מרוסקק

--------------------
זיו - 19

---------
פורסם ב: May 5 2017, 13:35 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

מהרו להשתתף!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007