האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || הייזל גרייס לנקסטר
פורסם ב: Apr 30 2017, 16:27 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

הייזל גרייס לנקסטר

User Posted Image

תעודת זהות

שם: הייזל גרייס לנקסטר - Hazel Grace Lancaster
פאנדום: אשמת הכוכבים

תקציר

הייזל היא נערה בת 16 וחצי שחולה בסרטן הריאות. יום אחד, במהלך מפגש של קבוצת התמיכה בה היא משתתפת, הייזל פוגשת את אוגאסטוס. לאחר שהם מכירים אחד את השני הם מחליטים לצאת למסע בעקבות הסופר האהוב עליהם, שכתב את הספר המוצלח "מכאוב מלכותי", ולגלות מה המשך הסיפור על הנערה ב"מכאוב מלכותי". אחרי מאמץ רב מצליח אוגאסטוס להתחקות אחר הסופר, והם כבר מוכנים לצאת לדרך...
-נלקח מהסיקור הזה-

מידע

בגיל 13 הייזל אובחנה כחולה בסרטן בלוטת התריס. היא עברה מספר טיפולים כימותרפיים והסרטן עזב לה את בלוטת התריס, אך גרורות עקשניות שלו המשיכו להתנחל לה בריאות. לאחר פרק זמן היא נכנסה לסדרת טיפולים ניסויית חדשה אשר במסגרתה היא לקחה תרופה בשם פלנגמול, המקטינה את תאי הסרטן. היא חיה חיים שלווים (עד כמה שאפשר להיות שלו כשאתה חולה סרטן סופני), נהנית לקרוא שוב ושוב את הספר "מכאוב מלכותי" מאת הסופר פטר ואן האוטן, אוכלת רק אוכל צמחוני כי "אני רוצה להפחית את מקרי המוות שאני אחראית להם" - כך הסבירה זאת לגאס, צופה יחד עם אימה בתוכנית הטלוויזיה "הטופ מודל הבאה", נוטלת מנות קבועות של פלנגמול, הולכת לקבוצת תמיכה לחולי סרטן בניגוד לרצונה, וכולי.

משפחה

אמא: [שם לא ידוע] נהנית לצפות עם הייזל בסדרה "הטופ מודל הבאה". הייזל מתארת אותה כחברה הכי טובה שלה.
אבא: [שם לא ידוע] רגשן מאוד, נוטה לבכות הרבה - בעיקר מהמחשבה על הייזל מתה.

השיפ של הייזל ואוגאסטוס ווטרס

גאס פגש את הייזל בקבוצת תמיכה, מכיוון שבא לשם למפגש אחד כדי לעודד את חברו, אייזק, שעמד לעבור ניתוח בעיניים ולהפוך לעיוור. הייזל דומה לחברתו הקודמת של גאס, קרוליין, ולכן הוא מתעניין בה ומזמין אותה לראות איתו את הסרט "V עבור נקמת דם", אותו הם רואים בביתו של גאס. הם מחליפים מספרי טלפון וספרים אהובים, והייזל אומרת לגאס שתחזור אליו כשתגמור לקרוא את הספר שנתן לה - "הקץ למרד". הייזל מתקשרת אליו לאחר שהיא מסיימת לקרוא את הספר, והם נפגשים עוד מספר פעמים, בהם הייזל משתפת את גאס ברצונה לפגוש את הסופר פטר ואן האוטן. גאס מציע לה לנצל את המשאלה שהעניקה לה קרן "משאלת לב", אך היא אומרת לו שביזבזה את המשאלה שלה בגיל 13, ושאינה יודעת את כתובתו של הסופר. לאחר מספר ימים גאס מתקשר אליה ומתחיל להקריא לה מכתב שכתב עבורו פטר ואן האוטן, ומספר לה שאומנם לה אין משאלה לבזבז - אבל לו דווקא כן. יחד הם מתכננים את הטיסה שלהם להולנד, (ספויילר) עד שלבסוף מתברר שהייזל לא יכולה לטוס מטעמים רפואיים. לאחר שיכנועים רבים היא משיגה אישור רפואי לטוס, והם מתחילים את מסעם להולנד. בהולנד הם משוחחים עם פטר ואן האוטן שמתגלה כאדם שיכור והוזה, ואף מבקרים בבית אנה פרנק, שם הם מתנשקים. לאחר מכן הם חוזרים לבית המלון בו הם שוכנים ושוכבים ביחד, וגאס מספר להייזל שהתגלה אצלו הסרטן שוב. לאחר שהם חוזרים לבתיהם מצבו של גאס מחמיר והוא נלקח לבית חולים, ובסוף הספר הוא גם מת. (סוף ספויילר)
-נלקח מהסיקור הזה-

ציטוטים

"יגיע זמן, שבו כולנו נהיה מתים. כולנו. יגיע זמן שבו לא יישאר אפילו בן אנוש אחד שיזכור שמישהו אי-פעם היה קיים או שהמין האנושי עשה אי-פעם משהו. אף אחד לא יישאר לזכור את אריסטו או את קליאופטרה, שלא לדבר עליך. כל מה שעשינו ובנִינו וכתבנו וחשבנו וגילינו והמצאנו יישכח, וכל זה" - הצבעתי סביבי בתנועה מקיפה - "יהיה לשווא. אולי הזמן הזה יגיע בקרוב ואולי רק בעוד מיליוני שנה, אבל אפילו אם נשרוד אחרי קריסת השמש שלנו, לא נצליח לשרוד לנצח. הזמן היה קיים לפני שבעלי החיים הראשונים פיתחו תודעה והזמן ימשיך להתקיים גם אחריהם."
○○○
"מישהו צריך להגיד לישו, כלומר זה בטח מסוכן לאחסן ילדים מסורטנים בתוך הלב שלך"
○○○
"התאהבתי בו כמו שנרדמים, לאט בהתחלה ואז בבת אחת"
○○○
"אני רימון, ובשלב מסוים אני הולכת להתפוצץ, ואני רוצה למזער את הנפגעים, בסדר?"
○○○
"יש אינסופים שהם גדולים יותר מאינסופים אחרים. ואני אסירת תודה על האינסוף הקטן שלנו."
○○○
"לי זה לא היה מזיז אפילו אם הניו יורק טימס היה כותב עלי הספד. אני רוצה רק הספד ממך"

חוות דעת אישית

הייזל? היא כאילו האדם הכי חזק ומדהים בעולם הזה? ברור שיש לה גם קצת (הרבה) יציאות הזויות, כמו למשל החיבה הקצת מוזרה שלה למכאוב מלכותי או העובדה שהיא לגמרי תלויה באמא שלה ולא זזה לשום מקום בלעדיה, אבל היי!! בואו ננסה להתעלם מזה רגע!! הייזל היא באמת דמנות חזקה ומרשימה. למרות הסרטן שתקף אותה, והיה יכול לשבור בקלות כל אחד, היא חיה את חייה בצורה כמעט רגילה ואפילו לומדת במכללה. אפילו אנשים בריאים ורגילים בני 16 וחצי לא מצליחים להגיע להישגים כאלו, אז היא? לגמרי מגיע לה שאפו ענק.
בקיצור, אני לא יודעת אם הצלחתי להסביר את עצמי כל כך כי אני לא בדיוק טובה בדברים האלו, אבל פשוט תדעו שהייזל היא בן אדם מדהים. ואם במקרה עוד לא יצא לכם לקרוא את אשמת הכוכבים, רוצו מהר לספרייה!

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 30 2017, 16:37 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640

סיקור ממש יפה, מושקע (כמו כל האשכולות שלך D:)
את מתארת כאן את הדמות בצורה מסקרנת, החוות דעת מעולה, רואים שאת אוהבת אותה.
הציטוטים ממש נחמדים.
בסה"כ סיקור נהדר :)

--------------------
זיו - 19

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 16:39 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

QUOTE (David Tennant @ Apr 30 2017, 05:09 PM)
סיקור ממש יפה, מושקע (כמו כל האשכולות שלך D:)
את מתארת כאן את הדמות בצורה מסקרנת, החוות דעת מעולה, רואים שאת אוהבת אותה.
הציטוטים ממש נחמדים.
בסה"כ סיקור נהדר :)

תודה ~

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 16:42 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

וואו, סיקור ממש יפה ומסודר בצורה יפה :)
ועוד על דמות מדהימה מספר מדהים...
רואים שאת אוהבת ממש את הייזל (מי לא אוהב אותה) הייתי מוסיפה אולי כמה תמונות בסוף.
בקיצור סיקור טוב ^^

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 16:42 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

QUOTE (Solangelo @ Apr 30 2017, 05:14 PM)
וואו, סיקור ממש יפה ומסודר בצורה יפה :)
ועוד על דמות מדהימה מספר מדהים...
רואים שאת אוהבת ממש את הייזל (מי לא אוהב אותה) הייתי מוסיפה אולי כמה תמונות בסוף.
בקיצור סיקור טוב ^^

יאי תודה גם לך ~

--------------------

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 18:00 PM
צטט הודעה

stuck in her daydream

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6378
משתמש מספר: 48507

כמו שאמרו כאן לפני - הסיקור מושקע, אסתטי ומפורט. אהבתי את הפרטים הקטנים ששמת - כמו פרטים על המשפחה שבוודאי היה לך לא קל למצוא. חוות הדעת שלך קצת מפוזרת אבל אני מניחה שזה עיניין של טעם אישי וחוץ מזה ממש אין לי הערות כי הסיקור מושקע ומפורט רואים את זה - כל הכבוד :)
מתווסף ללינקייה.

--------------------

User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 18:03 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

QUOTE (Dean Winchester @ Apr 30 2017, 06:32 PM)
כמו שאמרו כאן לפני - הסיקור מושקע, אסתטי ומפורט. אהבתי את הפרטים הקטנים ששמת - כמו פרטים על המשפחה שבוודאי היה לך לא קל למצוא. חוות הדעת שלך קצת מפוזרת אבל אני מניחה שזה עיניין של טעם אישי וחוץ מזה ממש אין לי הערות כי הסיקור מושקע ומפורט רואים את זה - כל הכבוד :)
מתווסף ללינקייה.

יאי תודה. האמת היא שאת המידע על ההורים שלה לא כל כך היה קשה למצוא, וגם לא כתבתי עליהם הרבה. חוות הדעת שלי מפוזרת בגלל שהמוח שלי מפוזר... אבל נו.

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007