האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

גיל התבגרות קסום||שלב 2, קס אישרה(:
פורסם ב: May 10 2017, 14:46 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
מנוסח בלשון זכר אבל פונה לכל המגדרים*
קרדיט לזיו על הלוגו*

שלום משתמשים! גיל ההתבגרות, מה עוד יש להגיד חוץ מכך שהוא יכול להיות מעצבן, מכעיס, משוגע בהחלט ומאוד עצוב. הכל מתרחק ממך ואתה מהכל, המשפחה, החברים, הכל. אתה שונא הכל והכל שונא אותך, אתה עצבני כל הזמן ונמאס לך מהכל.
כאן מדברים הורים לילד קוסם, אנחנו צריכים עזרה מכם.
הילד שלנו פוצץ את הבית של השכנים עם הענף הקסום שלו או מה שזה לא יהיה, אנחנו מודאגים מאוד לגביו. הוא התחיל התפרציות קסם ללא הענף או מה שזה לא יהיה והוא פוצץ את הברזיה ואת תא הטלפון.
אנחנו פוחדים שהוא יפגע, ואני מפחדת שהוא יפגע בנו למרות שאנחנו הוריו, מה לעשות אם הבן הקוסם שלך בגיל ההתבגרות המפחיד הזה? אנחנו צריכים עזרה.

עדיין לא הבנו, מה צריך לעשות?

אתם תצטרכו להיות הורים מוגלגים לילד קוסם/ילדה מכשפה, מה שתעדיפו. אתם תהיו ההורים המוגלגים שלא מבינים בקסמים אבל מאוד מאוד דואגים לבן/ת שלהם שנמצא בגיל ההתבגרות הקשה.

אז פשוט לכתוב על הדרך שלי בתור הורה מוגל?

לא, יש לנו טופס שאתם צריכים להשלים בשביל להשתתף:

CODE
[B][COLOR=blue]שם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]הבעיה שהייתה בשלב הקודם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]הארות/הערות/תעזרו לנו:[/COLOR][/B]

על השתתפות בשלב זה תקבלו 150 חרמשים ובונוס של 5 נקודות בית

השלב יסגר ב20.5

תהנו!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 10 2017, 15:41 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

שם: אבי
כינוי: אבי שפירא
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: הילד שלנו כשהוא מתעצבן, הקסם פורץ ממנו בכוח, והוא לא יכול לשלוט בזה כמעט אלא אם כן הוא מצליח להתאפק לא להגיע למצב של כעס. למשל בבית הספר לקוסמים הזה הוא התעצבן וגרם למישהו איזה בעיית עור, והוא הלך למרפאה.
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים):
אנחנו תוהים מן הסתם איך זה אנחנו אמורים לעצור את זה, חוץ מלותר מראש ולתת לזה להמשיך עד סוף גיל ההתבגרות, (אנחנו מניחים שזה נובע מהדבר הזה), אז אנחנו חושבים לתת לו כל מיני ספרים להרגעה. שידע איך להשתלט על עצמו, וכל מיני תרגילים. ואם זה לא יספיק שמענו שיש איזה המצאה חדשה בשם ספינר. זה בהחלט דבר מענין ויכול לעזור (זה נועד לזה). נקווה שזה ישפיע.
הארות/הערות/תעזרו לנו: כל פעילות אני כותב הסתכלות מהכיוון המתאים.

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
פורסם ב: May 10 2017, 16:09 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126

שם:רעות
כינוי:בצד
הבעיה שהייתה בשלב הקודם:הבת שלי, איימי, נמצאת במצב די מביך. רון, אח שלה, לא מדבר איתה והיא לא מדברת איתו, רק כי החברה שלו שונאת אותה. היא אוהבת מישהו, ומישהו אחר אוהב אותה וניסה לנשק אותה. משום מה, היא נתנה לו סטירה, ואז הוא התחיל לבעור בסגול.
מה ההורה המוגל עושה בנוגע לבעיה:כרגע, אין לי מה לעשות. איימי הסבירה לי שכל הכעס שלה הומר בחום קסום שהבעיר את הילד ההוא. אני גם יודעת שאני הייתי נותנת סטירה למישהו שינסה לנשק אותי ללא רשותי. היא כבר חטפה עונש מההנהלה של הבית ספר שלה, ואני מניחה שאביה אולי יתן לה ריתוק לכמה ימים, אבל אני מבינה אותה לגמרי.
הארות/הערות/תעזרו לנו:חמוד לעשות גם את הצד הזה בבעיה:)

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: May 11 2017, 16:33 PM
צטט הודעה

.You can't KILL me. There'll be paperwork

פרטי משתמש
חרמשים: 1702
משתמש מספר: 59134

שם:נטע
כינוי: הקונדסאית הראשונה
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: נטע הלכה לבית הספר, כל היום היה שקט, בלי שום צילצול מהמורה/ המנהלת. בסוף היום כשנטע חזרה היא ניראתה שמחה. שאלתי אותה למה היא מרגישה ככה, והיא (כמו תמיד) לא ענתה והלכה לחדרה. בערב קיבלתי צילצול מאמא של הנערה שנטע הפעילה עליה את הכישוף. היא היתעצבנה על נטע ככ עד שניתקתי לה בפרצוף. באותו הערב הזכרתי לנטע שהיא לא אמורה לעשות קסמים ללא אישור ממני או מאמא(היא קיבלה אישור מיוחד לעשות קסמים בגלל לימודי הבית).
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים): נתתי לה ריתוק למשך שבועיים. היא הייתה מעוצבנת, הם בדיוק אספו קרשים למדורה.
הארות/הערות/תעזרו לנו: באמת אספנו קרשים...:( (זאת בכלל לא הייתה נטע שפרצה למחשב בזמן שאבא לא ראה.)

--------------------
ריין ~ 18 כבר ~ איי דונואו

User Posted Image

“You want to change the world, Shallan. That’s well and good. But be careful. The world predates you. She has seniority.”

User Posted Image

---------
פורסם ב: May 11 2017, 17:48 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (הקונדסאית הראשונה @ May 11 2017, 05:05 PM)
שם:נטע
כינוי: הקונדסאית הראשונה
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: נטע הלכה לבית הספר, כל היום היה שקט, בלי שום צילצול מהמורה/ המנהלת. בסוף היום כשנטע חזרה היא ניראתה שמחה. שאלתי אותה למה היא מרגישה ככה, והיא (כמו תמיד) לא ענתה והלכה לחדרה. בערב קיבלתי צילצול מאמא של הנערה שנטע הפעילה עליה את הכישוף. היא היתעצבנה על נטע ככ עד שניתקתי לה בפרצוף. באותו הערב הזכרתי לנטע שהיא לא אמורה לעשות קסמים ללא אישור ממני או מאמא(היא קיבלה אישור מיוחד לעשות קסמים בגלל לימודי הבית).
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים): נתתי לה ריתוק למשך שבועיים. היא הייתה מעוצבנת, הם בדיוק אספו קרשים למדורה.
הארות/הערות/תעזרו לנו: באמת אספנו קרשים...:( (זאת בכלל לא הייתה נטע שפרצה למחשב בזמן שאבא לא ראה.)

נטע, את צריכה לכתוב את המקרה הצפציפי שהיה בשלב הקודם ולהגיד בתור הורה מוגלגי/ת מה הוא/היא עושה בניגע למקרה הספציפי, אנא תערכי את ההודעה שלך.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 11 2017, 20:03 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 7785
משתמש מספר: 52473

שם: אביבה
כינוי: פרינסס פוטר
הבעיה שהייתה בשלב הקודם:
ויה הייתה במדשאות, ישבה בנחת וכישפה עלים, ואז עף לעברה משהו. היא נורא נבהלה, מה שגרם להתפרצות קסם וכל העלים במדשאה הסתדרו מולה כמו חומה. נדרשו שני מורים בשביל לשחרר אותה.
ישבתי לי בבית ושתיתי קפה, בשקט, ואז פתאום נכנס לי לבית היצור המעופף הזה. כן, אני יודעת שזה ינשוף, אבל אני לעולם לא אתרגל לזה שיש ינשופים גם ביום. בכל אופן, הוא זרק לי מכתב לידיים. פתחתי אותו בזהירות, וגיליתי שויה, הבת המלאכית והמתוקה שלי, עשתה בלאגן בבית הספר המטורלל שלה, והיא מושעית לשבוע- בעוד שבוע. והיא לא תגיע אל האבא הקוסם הזה שלה ולאמא הקוסמת המושלמת עד כאב, אלא תגיע אליי.
קודם כל, רק שיהיה ברור- עד אז היא בכלל לא ידעה שאני אמא שלה. כלומר, ביקרתי אותה והכל, אבל רק בתור "חברת ילדות של אבא." ויה הייתה בטוחה שהיא מכשפה טהורת דם או משהו כזה, ואז גילתה שהיא "בוצדמית." קודם היא בכתה לאיזה יום, אחר כך אכלה גלידה יומיים, ורק ביום הרביעי טרחה לדבר איתי.
בכל אופן, הסברתי לה שאביה ואמה (שהפכה לחורגת) באיזה חופשה באפריקה, טיול שורשים או משהו, ןלכן היא נאלצה לבוא אליי. האופוטרופוסית הנוכחת היחידה שלה.
אז, בתור אמה, נאלצתי כמובן להעניש אותה.
היא לא מקבלת יותר גלידה, לא משנה כמה היא תתחנן. היא התעצבנה יותר ממה שציפיתי, וגם הפכה את השיער שלי לסגול. והפעם, בלי מקלות מטופשים- סתם, היא הסתכלה עליי בזעם, הלכה לחדרה, ורק מאוחר יותר גיליתי מה היא עשתה לתסרוקת האלגנטית שלי. אסרתי עליה גם לגעת בצבעים, ליתר ביטחון.
הארות/הערות/תעזרו לנו:
היא גם כל הזמן סיננה מילים כמו "מוגלגית" ו"שייקחו אותי סוהרסנים" ודברים כאלה. אני לא יודעת מה זה אומר, אבל זה נשמע רע. וחוץ מזה, היא גמרה לי את כל הגלידה! זה לא גיל התבגרות, זה גיל התפגרות! ולא שלה, אלא שלי!

--------------------
גריפינדור

"הנני נשבע בזאת חגיגית שאני מחפש צרות"

---------
פורסם ב: May 11 2017, 20:52 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (פרינסס פוטר @ May 11 2017, 08:35 PM)
שם: אביבה
כינוי: פרינסס פוטר
הבעיה שהייתה בשלב הקודם:
ישבתי לי בבית ושתיתי לי קפה, בשקט, ואז פתאום נכנס לי לבית היצור המעופף הזה. כן, אני יודעת שזה ינשוף, אבל אני לעולם לא אתרגל לזה שיש ינשופים גם ביום. בכל אופן, הוא זרק לי מכתב לידיים. פתחתי אותו בזהירות, וגיליתי שויה, הבת המלאכית והמתוקה שלי, עשתה תוהו ובוהו. היא כישפה או משהו את כל העלים במדשאה בבית הספר המטורלל שלהם, והיו צריכים לקרוא לשני מורים שיעשו הוקוס פוקוס כדי לשחרר אותה. ובנוסף, היא מושעית לשבוע- בעוד שבוע. והיא לא תגיע אל האבא הקוסם הזה שלה ולאמא הקוסמת המושלמת עד כאב, אלא תגיע אליי.
קודם כל, רק שיהיה ברור- עד אז היא בכלל לא ידעה שאני אמא שלה. כלומר, ביקרתי אותה והכל, אבל רק בתור "חברת ילדות של אבא." ויה הייתה בטוחה שהיא מכשפה טהורת דם או משהו כזה, ואז גילתה שהיא "בוצדמית." קודם היא בכתה לאיזה יום, אחר כך אכלה גלידה יומיים, ורק ביום הרביעי טרחה לדבר איתי.
בכל אופן, הסברתי לה שאביה ואמה (שהפכה לחורגת) באיזה חופשה באפריקה, טיול שורשים או משהו, ןלכן היא נאלצה לבוא ליי. האופוטרופוסית הנוכחת היחידה שלה.
אז, בתור אמה, נאלצתי כמובן להעניש אותה.
היא לא מקבלת יותר גלידה, לא משנה כמה היא תתחנן. היא בכתה יותר ממה שציפיתי, וגם הפכה את השיער שלי לסגול. והפעם, בלי מקלות מטופשים- סתם, היא הסתכלה עליי בזעם, הלכה לחדרה, ורק מאוחר יותר גיליתי מה היא עשתה לתסרוקת האלגנטית שלי. אסרתי עליה גם לגעת בצבעים, ליתר ביטחון.
הארות/הערות/תעזרו לנו:
שהשבוע הזה ייגמר כבר! היא גמרה לי בהתקפת רעב את כל המטבח, ועכשיו היא מתקדמת בצעדי ענק אל המזווה הסודי לשעת חירום. אויי וויי. why.gif
איך מתמודדים עם ילדה- מכשפה- מתבגרת???

עוד פעם, את צריכה לכתוב את המקרה הספציפי שהיה בשלב הקודם ולהגיד בתור הורה מוגלגי/ת מה הוא/היא עושה בניגע למקרה הספציפי, אנא תערכי את ההודעה שלך לפי מה שכתבת בשלב הקודם ואז בחלק השני תפתרי את הבעיה הספציפית, אחרת לא תקבלי תגמול.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 12 2017, 20:13 PM
צטט הודעה

Only know you love her when you let her go

פרטי משתמש
חרמשים: 8825
משתמש מספר: 60793

שם:שלי
כינוי: shely12
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: בת' קיבלה עזרה מבן שהיא כנראה אהבה ונהפכה לורודה.
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים): זה קרה כבר כמה פעמים בעבר כשהיא הרגישה רגש קיצוני היא נקבעה בצבע. בדרך כלל הצבע עובר אחרי שעה וכשאנחנו למומחה הוא אמר שכשהיא תעבור את גיל ההתבגרות זה יפסיק. זה בדרך כלל קורה במצבים לא נעימים שאחריהם היא נוהגת להיסגר בחדר עד שזה יעבור. אנחנו מבינים שהיא נסערת ומניחים לנפשה.
הארות/הערות/תעזרו לנו:

--------------------
☆שלי☆ משועממת☆מחפשת שירשורים באופן קבוע☆
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 15 2017, 18:20 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136350
משתמש מספר: 52249

שם: שקד
כינוי: דארת' היידר
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: היא רבה עם אחת החברות שלה ביום שהיא הייתה עצבנית ממשהו, וכל דבר קטן הרגיז אותה אז היא קיללה אנשים על דברים אקראיים כמו לנשום חזק מדי
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים): כודם כל, הייתי מדברת עם צוות בית הספר לבדוק מה הקללות שהיא הטילה ומה דרגת החומרה שלהם. בהתאם לכך הייתי מחליטה מה לעשות- אם קללות קטנות ובקושי מזיקות הייתי רק מדברת איתה שתשתדל לשלוט על עצמה יותר בפעם הבאה, ואם הקללות היו יותר קשות הייתי מענישה אותה, כנראה בזה שהייתי מרתקת אותה לשבוע בערך בחופשה הבאה שלה.
הארות/הערות/תעזרו לנו:

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: May 15 2017, 22:18 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 58935
משתמש מספר: 54290

שם: שי
כינוי: דוקטור סוס
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: ביקשו ממנו לצבוע את האולמות של הוגוורסט וזה גרם לא להתעצבן, כי הוא טען שאנחנו קוסמים ולא צרכים לעשות עבודות מוגליות.
הורה המולג מתחיל בשורות נזיפות תוך כדי שהוא סותר את עצמו הוא מגיע לדבר הרציני והוא חושב, שאם מבקשים ממנו משהו הוא צריך לעשות את זה כי הם אנשים מבוגרים וחכמים, ולמרות שהוא ילד חכם ומוכשר ישנם דברים שהוא לא מבין. ושלא יעשה את זה שוב, ואחרך אחרי שעות על גבי של נזיפות הגיע המשפט " אל תעשה את זה שוב ותתנהג יפה" והם חיו באושר באושר עד המקרה הבא.
הארות/הערות/תעזרו לנו:

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: May 16 2017, 15:44 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

מהרו להשתתף!

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 16 2017, 17:47 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

שם: זואי (בשלב הקודם הייתי כתובה בתור שיר אבל עכשיו אני זואי)
כינוי: סולאנג'לו
הבעיה שהייתה בשלב הקודם: היא שרפה את השמלה שהבאתי לה לחתונה של דודה שלה כי היא חשבה שהיא מכוערת (דווקא צבע יפה היה לה)
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים): קודם כל כיביתי את האש, הבית שלנו עשוי ברובו מעץ אז זה מסוכן. אחר כך הרגעתי אותה קצת ואמרתי לה שגם לי קרו דברים דומים שהייתי בגילה. ככה זה הגיל הזה. אחר כך הבאתי לה שמלה אחרת של אחות שלה והיא לא חשבה שהיא מכוערת. השמלה הייתה קצת גדולה עליה אבל לא נורא.
הארות/הערות/תעזרו לנו: נמ

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: May 19 2017, 12:25 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1007
מגדר:
משתמש מספר: 62547

היי

---------
פורסם ב: May 19 2017, 20:59 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

QUOTE (ספיידרמן @ May 19 2017, 12:57 PM)
היי

שלום ספיידרמן וברוכ/ה הבא/ה לפורטל הארי פוטר הישראלי!
הודעה זו היא הודעת ספאם. הודעת ספאם היא הודעה שנושאה לא קשור לנושא הפורום בו היא מפורסמת.
מכיוון שאת/ה חדש/ה לא תוענש/י, אך אני ממליצ.ה להבא לקרוא את החוקים הגלובאליים ואת חוקי הפורום לפני שאת/ה ממשיכ/ה להגיב ולפעול במערכת הפורומים.

ראיין, אני מבקשת ממך לא להעיר על ספאם כאן ולא באף פעילות. זה לא מתפקידך, עלייך לפנות להנהלת הפורומים. שים לב שזו פעם שנייה שאני מעירה לך.

המשך גלישה מהנה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: May 21 2017, 01:25 AM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
משתמש מספר: 58388

שם:ג'יימס
כינוי:שושו
הבעיה שהייתה בשלב הקודם:פיצץ את הצינור כי הוא זימן אותו
מה ההורה המוגלג עושה בנוגע לבעיה(לפחות 2 שורות ללא אנטרים): דבר ראשון הוא צורח עליו במשך חצי שעה ו26 שניות. אחרי כן הולך לאיביי ומזמי צינור חדש, מתחרט והולך לקנות בחנות ממול, חוזר וסוגר את ברש המים, גורף את המים לאדמה של השכן שלו והורס אותה, צורח על הבן שלו לעשות את זה, ואז הולך ושותה כוס שוקו, מנסה להבריג את הצינור החדש, לא מצליח, מתייאש והולך לישון.
הארות/הערות/תעזרו לנו:

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007