האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


חוקי הפורום 


 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

 מסקנות | מיקה
פורסם ב: May 17 2017, 10:51 AM
צטט הודעה
ALL FOR THE GAME
*******

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן ומערכת הפאנפיקים
הודעות: 10369
חרמשים: 2146980264
מין:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 13.10.2012


אוקיי, הדבר הזה הוא סדרה של שלושה קטעים על אותה דמות בהשראת הציטוט "חיים לפני מוות, כוח לפני חולשה, מסע לפני יעד." (מתוך דרך המלכים של ברנדון סנדרסון). אני חושבת שאלה קטעים קצת יותר ארוכים יחסית אליי אז יאיי
אזהרות לקטע הזה: מחשבות אובדניות
אשמח לת"בים

תוכן עניינים
1
2
3


חיים לפני מוות
[מילים: 515]

את יושבת בחדר שלך, בוהה בשמים המעוננים דרך החלון. את עייפה, אבל השעה מוקדמת ואת עדיין לא רוצה ללכת לישון, אז את צופה מחוץ לחלון באור עוזב את העולם. השמש נסוגה, החושך שולח קנוקנות מתוך הצללים, נאחז ומטפס על הדברים שעד לפני רגע היו מוארים. אצלך בפנים לא היה מואר כבר הרבה זמן, אז החושך לא צריך להגיע גם אלייך, הוא כבר שם. ולך אין בפנים כוכבים או ירח בשביל לאזן אותו, לשמור עליו שלא יתפשט יותר מידי.
השמש שוקעת בצבעים מרהיבים, מבעירה את השמים המחשיכים בטרם תלך. אצלך בפנים הכל בוער תמיד, אבל הלהבות לא מגרשות את החשיכה או ממלאות את הריקנות.
קולות רמים נשמעים מבחוץ, ואת מרגישה את הלחץ המוכר של החרדה מתגבר יחד עם פעימות הכאב בראשך. את שולחת יד אל השפתיים בלי תשומת לב ממשית למעשייך, אבל כבר קילפת את כל העור שיכולת לקלף.
העפעפיים שלך כבדים ואת מחליטה שלעזאזל עם השעה, את הולכת לישון עכשיו כי את עייפה. אבל במיטה הרכה אין שום דבר מנחם והשמיכה הנעימה כובלת אותך. המחשבות ממשיכות להסתחרר בראשך, מערבולת מציאות שמושכת אותך למטה. אין לך כוח להיאבק. את נחבטת, מסוחררת, עדיין ערה. כמו בכל לילה.
את פוקחת עיניים ובוהה בתקרה, מבטך משוטט גם אל הקירות. את מנסה לשים את המחסומים האלה בראש שלך, קירות ותקרה לבנים שימנעו מהמחשבות להגיע. את לא מצליחה, אבל המאמץ מספיק מתיש בשביל שהשינה תבוא סוף סוף.
ואז את נופלת, ונשימותייך מהירות כשאת מתעוררת במיטה שלך. את ממששת את המזרון המוצק שמתחתייך בהקלה, מנסה להתנער מהתחושה שמסביבך יש תהום ואין שום דבר שמחזיק אותך, שעוצר את ההתרסקות.
את קמה מהמיטה והולכת לקחת כוס מים, מנערת ממך את שרידיו האחרונים של הסיוט. כשאת חוזרת למיטה, השינה שוב מסרבת לבוא, אבל הפעם אין לך כוח לנסות לחסום את המחשבות, ואת נותנת להן לזרום. מילים מתחברות אחת לשנייה בראשך, מנסחות את הייאוש מהחיים ומעצמך. את אף פעם לא תרשי להן לצאת, אבל הן קיימות ולא יעלמו. העפעפיים שלך מתחילים להרגיש כבדים שוב, ולפני שאת שוקעת בחזרה בשינה, את מקווה שלא תזכי לראות את הבוקר עולה.
התקווה שלך, כמובן, לא מתממשת. כמה שעות אחרי שעצמת עיניים את פוקחת אותן שוב, אל חדר שקרני שמש מסתננות אליו דרך החלון. את מקללת בליבך את העובדה שנשימתך לא עצרה באמצע הלילה. השמים הכחולים כמו לועגים לך - הנה את, עדיין חיה כדי לראות ששינו צבע מאז הפעם האחרונה שהסתכלת עליהם. ואין לך שום דבר שאת יכולה לעשות כדי לשנות את המצב המרגיז הזה שבו את עדיין נושמת. כלומר, יש, אבל את לא מסוגלת לבלוע כדורים או להרגיש את הנפילה ההיא שוב, או לעשות את זה בכל דרך אחרת, ולכן אין לך בררה אלא להישאר בחיים. המוות לא יגיע מוקדם, לצערך.
את קמה מהמיטה ונעמדת ליד החלון, מתבוננת בשמש מלטפת צמחים ומבנים, בעננים הלבנים שיוצרים צורות על רקע השמים הכחולים. החלטה מתגבשת בליבך. המוות לא יקדים, תמיד תקומי בבקרים, ואת לא יכולה לבלות את כל הזמן שיש לך בעולם הזה בציפייה שהוא ייסתיים כבר. את צריכה פשוט לחיות, רק עד שהמוות יגיע באופן טבעי. זה לא אמור להיות כל כך קשה, רוב האנשים עושים את זה, ובטח יש כאלה שקשה להם יותר ממך, שיש להם פחות ממה שיש לך. אז את מחליטה, לחיות, ומתחילה להתארגן ליום החדש שהגיע.


--------------------

מיקה - א. מערכת הפאנפיקים - כותבת, מציירת ומצלמת
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image

AOT - YOI - ONS - BNHA - No.6 - Fullmetal Alchemist - Tokyo Ghoul - BANANA FISH
Supernatural - Doctor Who - Buffy - The Gifted - Arrowverse - Lucifer - B99---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 17 2017, 10:12 PM
צטט הודעה
We accept the love we think we deserve
*********

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 21455
חרמשים: 102494
מין:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 19.04.2017


אני ממש יכולה להתחבר לזה. גם אני - חיה ככה, נושמת ככה.
חיים לפני מוות? במקרה שלי זאת שאלה מתקילה, ולא כי אני חזקה פחות מאחרים. זה פשוט בגדר 'אולי'.
בכל מקרה, מאד נהניתי לקרוא, את כותבת נפלא(:


--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 18 2017, 09:26 PM
צטט הודעה
קוסם סטודנט מעולה
********

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
הודעות: 17601
חרמשים: 101908
מין:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.02.2016


סוף סוף משהו אופטימי, או לפחות עם סוף אופטימי, ייאיי. טוב, את כבר יודעת כמה אני אוהבת את הכתיבה שלך, וזה באמת קטע ממש יפה (אבל עדיין לא מספיק שמח בשבילי, אני לא אפסיק להציק לך כל כך מהר.) והתיאורים והדימויים מהממים. אהבתי שהשתמשת כל הקטע בדימויים שקשורים לשמיים ולשמש, זה היה מאוד מתאים והוסיף ואהבתי שהלכת עם זה עד הסוף.
QUOTE
קולות רמים נשמעים מבחוץ, ואת מרגישה את הלחץ המוכר של החרדה מתגבר, מזדחל בבטנך ופעימות הכאב מתחזקות בראשך.

משהו בחלק האחרון של המשפט הזה טיפה לא הסתדר לי, אני חושבת שאולי 'קולות רמים נשמעים מבחוץ, ואת מרגישה את הלחץ המוכר של החרדה מתגבר יחד עם פעימות הכאב בראשך.' היה מסתדר יותר טוב, אבל לא הצלחתי להכניס כאן את ה'מזדחל בבטנך'. בכל מקרה, כדאי לך לדעתי לשנות טיפה את הניסוח של המשפט הזה כי הוא היה לי טיפה מוזר.
QUOTE
המחשבות ממשיכות להסתחרר בראשך, מערבולת מציאות שמוכשת אותך למטה.

יש לך כאן שגיאת הקלדה, רשמת 'שמוכשת' במקום 'שמושכת'.
QUOTE
כשאת חוזרת למיטה, השינה שוב מסרבת לבוא, אבל הפעם אין לך כוח לנסות לחסום את את המחשבות, ואת נותנת להן לזרום.

כתבת כאן בטעות פעמיים 'את'.
QUOTE
השמים הכחולים כמו לועגים לך, הנה את, עדיין חייה כדי לראות ששינו צבע מאז הפעם האחרונה שהסתכלת עליהם.

יש לך י' מיותרת ב'חיה'. ועוד משהו קטנטן - אני חושבת שאולי היה עדיף מקף במקום הפסיק הראשון.
QUOTE
אז את מחליטה, לחיות, ומתחילה להתארגן ליום החדש שהגיע.

קודם כל, זה סוף מהמם ואופטימי ומתאים לקטע ומאוד אהבתי אותו, הוא באמת סוגר את הקטע בצורה מצוינת. רק קצת הפריע לי הפסיק לפני ה'לחיות', אני לא יודעת ממש למה.
בכל מקרה, זה באמת קטע ממש ממש יפה ואת כותבת מדהים, אני מקווה שלא פגעתי בך עם החפירות שלי וממש מחכה לשני הסיפורים הבאים ובאופן כללי לקרוא עוד קטעים שלך.


--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשני היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי וליאם - ואני אוהבת אותם מאוד מאוד 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 22 2017, 05:36 PM
צטט הודעה
ALL FOR THE GAME
*******

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן ומערכת הפאנפיקים
הודעות: 10369
חרמשים: 2146980264
מין:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 13.10.2012


תודה על התגובות 3>
לילי, תיקנתי~
הנה הקטע השני מתוך השלושה, אשמח לת"בים


כוח לפני חולשה
[519 מילים]

את שוכבת במיטה שלך, עייפה. את אמורה לקום ולעשות משהו עם עצמך – עבודה לבית הספר או סתם לצייר – כל דבר שהוא, רק לא לשכב במיטה בחוסר מעש. אבל אין לך כוח לכלום.
לפני שבוע, החלטת בבוקר בהיר אחד לחיות את הזמן שיש לך בעולם הזה לפני שיגיע המוות הגואל. לחיות. לא להירקב במיטה בציפייה שהזמן יעבור, לעשות דברים עם עצמך. למצוא רגשות נוספים חוץ משנאה עצמית ויאוש ותסכול. מאז ההחלטה הזאת, כל מה שקרה זה שנזכרת כמה אנרגיות החיים דורשים, כמה קשה זה פשוט לקום מהמיטה. היה יותר קל פשוט להתבוסס ביאוש מהכל ובציפייה לסוף (ובאכזבה החוזרת בכל בוקר מחדש שאת עדיין נושמת). אבל היית מספיק טיפשה בשביל להחליט לחיות, ואת לא רוצה לוותר כל כך מהר כי את יודעת שזה רק יגרום לך להרגיש יותר רע עם עצמך. לא שכרגע את לא שונאת את עצמך, את כל כך חלשה, לא מסוגלת להתמודד עם החיים, אפילו לא הולכת לבית הספר, כמו שכולם עושים בלי בעיה.
למה הבטחת לעצמך לחיות? הכל היה הרבה יותר קל כשהרמת ידיים. לא הייתה לך שום סיבה להעדיף את החיים על פני המוות, תמיד יהיה מוות. נכון, יש חיים לפניו, אבל לכל דבר יש סוף והכל יעלם בשלב מסוים, אז למה לטרוח?
את עונה לעצמך שאין בשביל מה לטרוח, אבל קול קטן בראש שלך בכל זאת לוחש – כי יש בחירה. כי כבר חיים, אז אפשר להעביר את הזמן בכיף. אפשר להפוך את הזמן ליותר טוב בשביל אנשים אחרים שמצליחים להתרכז בחיים ולא במוות בלי בעיה.
את לא רוצה להקשיב לקול הזה בראש שלך, אבל את פוחדת שאולי הוא צודק. לא נורא, בכל מקרה את לא חשובה מספיק כדי שבחירה שלך תשנה משהו. ולמרות זאת, את מתעקשת לקום עכשיו מהמיטה וללכת לקחת את צבעי המים וכמה דפים כדי להעסיק את עצמך, גם אם בסוף התוצאה תהיה שבזבזת חומרים על קשקושים.
תחושת המכחול בידך מנחמת, ואת נהנית לשחק עם הגוונים על הדף הלבן. הרבה זמן לא ציירת, ופתאום את קולטת כמה התגעגעת לפעולה הפשוטה הזאת. את טובלת את המכחול במים, צופה בצבע הירוק מתפשט בהם. אחר כך את בוחרת להמשיך עם כחול.
הדף מתכסה בצורות, והמחשבות זורמות בחזרה אל הראש שלך, יחד עם זכרונות. פעם לא היית הצל האפרורי שאת עכשיו, היו לך אנרגיות ושמחת חיים, לא בילית את זמנך בציפייה למוות. מה התקלקל בך? איך הגעת למצב שבו את נמצאת עכשיו, מתי נעלם הכוח שלך והרמת ידיים? את לא יודעת. פתאום את נורא רוצה לחזור לאיך שהיית פעם, להעלים את כל היאוש הזה, להיות חלק מהמשחק למרות שהוא חסר טעם. אבל את לא יכולה פשוט לחזור למצב הקודם, את אדם שונה עכשיו – חושבת אחרת, מתנהגת אחרת – את לא יכולה למחוק את התהליך שעברת.
את מרימה את המכחול מהדף, טובלת אותו במים וצופה בגוון שלהם משתנה לטורקיז, ואז עוברת להשתמש בצהוב, בדרך טובלת את המכחול שוב במים כדי שהגוון ייצא בהיר יותר. בציור מופיעים כתמים של אור, עוד מעט ויהיה גמור. הוא אמנם מופשט, אבל את הכי אוהבת לצייר ציורים מהסוג הזה, כאלה שכל אחד רואה בהם משהו אחר.
את מוסיפה כמה נקודות של חושך לציור כדי לאזן את האור, ומביטה מרוצה בתוצאה. סיום הציור גורם לך לשביעות רצון, ולצידה מופיעה בראשך הבנה. את היית הדבר היחיד שעצר אותך. פעם היית חזקה, ואת יכולה לחזור להיות כזאת.


--------------------

מיקה - א. מערכת הפאנפיקים - כותבת, מציירת ומצלמת
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image

AOT - YOI - ONS - BNHA - No.6 - Fullmetal Alchemist - Tokyo Ghoul - BANANA FISH
Supernatural - Doctor Who - Buffy - The Gifted - Arrowverse - Lucifer - B99---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 23 2017, 08:06 AM
צטט הודעה
קוסם סטודנט מעולה
********

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
הודעות: 17601
חרמשים: 101908
מין:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.02.2016


זה מדהים. באמת שכן, וממש אהבתי בעיקר את הסוף (והוא היה יותר אופטימי מהקודם לדעתי אז ייאיי). התיאורים מהממים כרגיל וממש אהבתי שבחרת כאילו לתת לה סוג של לגלות את הכוח שכן יש בה דרך הציור, ולהחליט שהיא יכולה לחזור להיות חזקה כמו פעם. ממש ניהניתי לקרוא ולקחת מהמשפט השראה באופן מצוין לדעתי, זה באמת יצא לך טוב.
QUOTE
אפשר להפוף את הזמן ליותר טוב בשביל אנשים אחרים שמצליחים להתרכז בחיים ולא במוות בלי בעיה.

יש לך כאן שגיאת הקלדה - רשמת 'להפוף' במקום 'להפוך'.
חוץ מזה אין לי הערות, זה באמת קטע ממש ממש יפה ומתאים למשפט ואני מחכה לקטע השלישי בסדרת הקטעים הזו.
בקיצור, את כותבת מהמם וזה קטע ממש טוב וגם הרעיון שלו, ואני ממש מחכה לקרוא עוד קטעים שלך.


--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשני היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי וליאם - ואני אוהבת אותם מאוד מאוד 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 26 2017, 12:35 PM
צטט הודעה
ALL FOR THE GAME
*******

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן ומערכת הפאנפיקים
הודעות: 10369
חרמשים: 2146980264
מין:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 13.10.2012


לילי תיקנתי, תודה~
הנה הקטע השלישי והאחרון, אשמח לתגובות עליו ועל הקודמים

מסע לפני יעד
[603 מילים]

את נוסעת, בלי יעד מוגדר. הרכבת דוהרת על המסילה מהר יותר מכל מכונית על כביש והקרון כמעט ריק, חוץ ממך יש בו רק עוד שני אנשים שעסוקים עם המחשבים הניידים שלהם. את תוהה מה היעד שלהם. האישה הצעירה בחליפה בטח בדרכה לאיזה עבודה נחשבת, אולי להרצאה שהיא מעבירה. הגבר הלבוש בחולצה פשוטה וג'ינס אולי עומד להגיע לביתו או למשפחה או למפגש עם חברים, או לעבודה שבה לא דורשים ממנו להתלבש ברשמיות. מעניין שיש אנשים שיותר קל לנסות לנחש לאן מועדות פניהם ויש כאלה שאיתם יותר קשה. או שאולי זה רק הלבוש.
חוסר נוחות מבחינת האנשים מתחיל לחלחל בך, ואת עוברת להביט דרך החלון. הנוף חולף במהירות, שדות ועוד שדות, מטעים, ישובים מרוחקים. את משתעממת, והמחשבות שלך חוזרות לעסוק בשאלה הקבועה – מה היעד שלך? הקרוב הוא האוניברסיטה, אליה תגיעי בעוד שלושים וחמש דקות, אבל זאת לא הכוונה של השאלה. מה היעד הנוכחי שלך בחיים? מה את עושה עם עצמך, לאן את הולכת? אין לך תשובה. העולם כל כך גדול ואת כל כך קטנה, אבל לא מספיק קטנה, כבר סיימת את בית הספר (זה היה אתגר בפני עצמו, עם משבר חוסר התפקוד שחווית בתיכון) ועכשיו את צריכה לדאוג לעצמך ולעשות משהו עם החיים שלך. את מרגישה אבודה.
הרכבת ממשיכה להתקדם על פסי המתכת, ואת חוזרת להביט על הנוף מחוץ לחלון בהיעדר משהו טוב יותר לעשות. את מנסה לרוקן את הראש שלך ממחשבות, ופתאום שמה לב שבעצם די יפה בחוץ. חלק מהשדות זהובים, החיטה הבשלה מבהיקה בשמש ועוברים בה גלים ברוח הקלילה שנושבת בחוץ. חלק מהשדות ירוקים, גדלים בהם דברים שאת לא מזהה, אבל את מתפעלת מגווני הצבע. יש גם אזורים חומים, ואת מנחשת שבשדות האלה עומדים לעשות משהו בקרוב, או שעומד לצמוח משהו, כי נראה שדואגים להם. לבתים בישובים הרחוקים יש גגות אדומים והצבע הלבן של הקירות שלהם בולט על רקע הטבע שמסביב. נהיה לך חשק לצייר, אבל אין עלייך צבעים ואת ברכבת אז המחשבות שלך חוזרות לנדוד.
את תוהה אם תגורי בבית ציורי כזה במושב בעוד כמה שנים, ביחד עם בעל ואולי ילד קטן. לא, אמרת לעצמך שתפסיקי לחשוב על האפשרויות שבעתיד. את דוחקת את המחשבות בעקשנות לפני שינדדו למחוזות אפלים יותר וחוזרת לבהות מחוץ לחלון. בניינים אפורים מתחילים למלא את שדה הראייה שלך, וכבישים עמוסים במכוניות. הרכבת מאטה, אבל זאת לא התחנה שלך. זאת כן התחנה של שני האנשים שאיתך בקרון, הם סגרו את המחשבים הניידים שלהם ועכשיו הם קמים. את מביטה בהם כשהם עוברים על פנייך לכיוון דלתות הרכבת. שניהם נראים טרודים, אבל בטוחים בעצמם. אז ככה נראים אנשים שיש להם יעד בחיים. את לא רוצה לחשוב על איך את נראית, בטח אבודה כמו שאת מרגישה.
הרכבת עוצרת. אנשים מתרוצצים על הרציף, עולים ויורדים מהרכבת. את מנסה להתמקד על מישהו ספציפי ולנחש לאן הוא הולך, זה ממש הפך להיות משחק בשבילך. את לא מצליחה להתרכז במישהו ספציפי, כולם הולכים מהר כל כך, ממהרים אל היעד שאליו הם רוצים להגיע. אנשים חדשים נכנסים לקרון שאת נמצאת בו – שני חיילים וחיילת, אישה עם ילד, גבר בחליפה. שאר הנסיעה שלך עומדת להיות פחות שקטה. את מוציאה מהתיק את הטלפון ושמה אוזניות, אבל לא מפעילה מוזיקה.
הרכבת ממשיכה בנסיעה, חולפת על פני העיר במהירות שהולכת וגוברת. התחנה הבאה היא התחנה שלך. את תוהה מה יקרה אם לאתרדי בה, תמשיכי לנסוע ולנסוע ולנסוע, בלי לעצור. צריכה להיות לנסיעה משמעות, לא? הדרך יכולה להיות יפה, כמו ששמת לב עכשיו, כשהסתכלת החוצה. אולי זה הפיתרון שלך, להתמקד בדרך ולא ביעד. בסוף תגיעי למקום כלשהו, בנתיים את יכולה להנות מהתהליך ולהפסיק לשאול את עצמך לאן את הולכת. את הולכת, וזה מה שחשוב. לא משנה לאן.
הרכבת מאטה שוב, והפעם זאת התחנה שלך. את לוקחת את התיק שלך ודוחפת את הטלפון שלך לתוכו, מורידה את האוזניות שלא שמעת בהן מוזיקה. כשדלתות הרכבת נפתחות ואת יורדת ממנה, את מרגישה קצת פחות אבודה.--------------------

מיקה - א. מערכת הפאנפיקים - כותבת, מציירת ומצלמת
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image

AOT - YOI - ONS - BNHA - No.6 - Fullmetal Alchemist - Tokyo Ghoul - BANANA FISH
Supernatural - Doctor Who - Buffy - The Gifted - Arrowverse - Lucifer - B99---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 29 2017, 11:48 AM
צטט הודעה
קוסם סטודנט מעולה
********

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
הודעות: 17601
חרמשים: 101908
מין:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.02.2016


טוב, זה קטע מהמם (ואפילו פחות אנגסטי מהקודמים, ייאיי. כן, סליחה.) ומאוד מאוד ניהניתי לקרוא אותו, והוא התחבר מצוין למשפט ולשני הקטעים הקודמים. אהבתי שקישרת אותו לקטע הקודם עם זה שהיא רצתה לצייר, זה באמת הוסיף לדעתי. את האמת שטיפה הפריע לי שחזרת די הרבה פעמים על המילה 'יעד' - זה לא היה עד כדי כך מורגש, ואני מבינה שזה התחבר לך עם המשפט, אבל היו מקומות שזה הרגיש לי קצת מאולץ שהשתמשת במילה הזו כל כך הרבה, ואני חושבת שיכולת בחלק מהמקומות להחליף אותה במילה נרדפת או משהו בסגנון עם משמעות דומה. מאוד אהבתי גם בהתחלה את ההתייחסות לזה שקל לשפוט אנשים מסוימים ולאן הם הולכים לפי מראה חיצוני או לפי הלבוש שלהם, זה הרגיש לי מציאותי והוסיף לקטע עוד אמינות.
QUOTE
את תוהה מה יקרה אם לאתרדי בה, תמשיכי לנסוע ולנסוע ולנסוע, בלי לעצור.

יש לך כאן שגיאת הקלדה, שכחת את הרווח בין ה'לא' ל'תרדי'.
הרעיון באמת מהמם, של שלושת הקטעים, ומאוד אהבתי אותם - הם באמת יצאו לך ממש יפים. גם הסוף של הקטע הזה ממש יפה וסוגר מצוין את שלושת הקטעים, והכי אהבתי את הקטע השני.
בקיצור, זה באמת ממש ממש יפה ואת כותבת טוב ואני מחכה לקרוא עוד קטעים שלך.


--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשני היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי וליאם - ואני אוהבת אותם מאוד מאוד 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: May 29 2017, 02:06 PM
צטט הודעה
קוסם מצטיין
*******

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
הודעות: 13784
חרמשים: 17491
מין:female
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 11.12.2015


טוב, אני לא מאמינה מדי בטייפו וחבריו אבל אמ, כן שמתי לב לכמה ניסוחאי משפטים שאני חושבת שצריך לעבור עליהם שוב אז קחי את זה לאן שבאלך (זה פשוט שלרוב בעריכות אתה שם לב לעוד דברים אז כדאי לעשות אותם ואני שמתי לב לכמה מקומות נגיד שירדת בהם שלב בשפה).
וזה על דברים טכניים.
בקשר לשלושת הקטעים, זה מקסים, אהבתי מאוד את הרעיון (והציטוט והספר, הוא קסום) ואני חושבת שקפיצת הזמן בחלק האחרון מצויינת כי היא מקדמת את העלילה ומראה את התוצאות של ההחלטות שלה. התיאורים שלך כרגיל מאוד יפים ומעבירים את הרגשות שלה מצויין.
באמת שאת כותבת מקסים אבל אני מרגישה קצת תקועה, כאילו את לא מנצלת את כל היכולות שלך. שוב לא היה לדמות שם ולא תיאור מראה, זה אפשרי, זה נותן אווירה מסויימת שמאוד תורמת לקטעים שלך אבל אני חושבת שזה טיפה חסר אש.
אני מתכוונת לומר שבאיזה מובן אני קוראת וקצת מרגישה שכבר קראתי את זה, לא כי את לא מגוונת אלא כי אין לי נקודת יחוס יחודית. יכול להיות שזו אני שאוהבת דברים פשוטים, בלי הרבה מדי קישוטים ומחשבות אבל עם עלילה ודמויות מבריקות וצבעוניות, אבל זה חסר לי. אני אשמח לראות אצלך את האש הזו, מים שקטים באמת חודרים עמוק אבל הם לא מושכים תשומת לב מידית ואני קצת מאוהבת באש וצבעוניות.
בקיצור, הקטעים האלו מקסימים ממש, אהבתי שהיא מתגברת ומשתנה.
אמ, אל תעלבי או משהו ילדה, זה רק הדעות שלי ואני מזמן כבר קיבלתי את זה שאני ממש מוזרה. את כותבת באמת מקסים אני פשוט יצור מוזר :)


--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.


תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

   ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
83580 31618 97546 42724


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007