האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || אוגאסטוס ווטרס
פורסם ב: Jun 5 2017, 19:10 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

- רוב הסיקור נכתב מהזיכרון, מצטערת אם ישנן טעויות כלשהן -

User Posted Image

🎬 שם הדמות: אוגאסטוס ווטרס - Augustus Waters
🎬 שם הסרט ממנו הוא לקוח: אשמת הכוכבים - The Fault in Our Stars
🎬 שחקן: אנסל אלגורט - Ansel Elgort
🎬 גיל הדמות: 17 וחצי
🎬 מקום לידה: ארצות הברית
🎬 מקום מגורים: ארצות הברית
🎬 משפחה: לא מופיע בסרט

מידע על הסרט
הייזל גרייס לנקסטר היא נערה בת 17 המתמודדת עם סרטן הריאות. כשאימה והרופאה שלה מחליטות שהיא בדיכאון, הן שולחות אותה לקבוצת תמיכה לחולי סרטן. הייזל אינה אוהבת לבקר בקבוצת התמיכה, אך יום אחד מופיע שם אוגאסטוס ווטרס, חולה סרטן לשעבר, ונוצר ביניהם קליק.
אוגאסטוס מזמין את הייזל לראות איתו סרט, הם מכירים אחד את השני ומתאהבים. כשהייזל מספרת לגאס על הספר האהוב עליה, "מכאוב מלכותי", גאס קורא את הספר ומתחבר אליו גם הוא, ושניהם מחליטים לצאת למסע בהולנד בעקבות הסופר המתבודד שכתב את הספר.
- נלקח מהסיקור הזה -

מידע על הדמות
אוגאסטוס ווטרס הוא נער בן 17 וחצי, והדמות הראשית בעלילת הסרט אשמת הכוכבים (בנוסף להייזל גרייס לנקסטר).
אוגאסטוס גבוה יחסית, בעל מבנה גוף סטנדרטי ופנים מעוגלים במקצת, עם שיער חום מהגוני חלק וקצר ועיניים חומות גם כן. בדרך כלל הוא מתלבש בצורה רגילה, ולכן אין מאפיינים מסויימים ללבוש שלו.
יש לו מגוון תחביבים, כגון כדורסל (לאחר שכרתו לו את הרגל הוא הפסיק לשחק, אך לפני זה שיחק בנבחרת הכדורסל של בית הספר שלו ונחשב לשחקן מצטיין), בהייה באנשים יפים, לשחק ב"הקץ למרד" יחד עם אייזק (משחק מחשב המבוסס על הספר האהוב על גאס), ועוד ועוד. גאס עושה מגוון מעשים שעלולים להיחשב כמוזרים, רק בגלל המשמעות המטאפורית של המעשה. לדוגמה, בתחילת הסרט גאס מכניס סיגריה לפה שלו אך לא מעשן אותה, כמטאפורה לזה ש"אתה שם את הדבר ההורג בפה שלך, אבל לא נותן לו את הכוח להרוג אותך".
מספר שנים לפני תחילת הסרט הוא אובחן כחולה בסרטן העצמות, ולאחר לא הרבה זמן כרתו לו את הרגל ואת המחלה אם כי לקראת סוף הסרט אנו מגלים שהמחלה חזרה אליו שוב ובסופו של דבר הוא אף מת מכך. רבים מבני משפחתו וחבריו מכנים אותו גאס במקום אוגאסטוס, וכך גם הייזל.

חוות דעת אישית
אז, אוגאסטוס. כפי שניתן להבין מהכינוי שלי אני מאוד אוהבת את אשמת הכוכבים, וגם גאס הוא בהחלט אחת מהדמויות האהובות עליי. הוא רגיש ואכפתי, מצחיק ושנון, אבל בעיקר בעיקר וסליחה לכל הליאמים בפורטל מוזר. וול, תרשו לי לצטט שנייה את אייזק? "בחיי ישו המתוק, הנער הזה לא יכל להשתין בלי להרהר בגודש המשמעותיות המטאפוריות של תהליך ייצור הפסולת האנושי". וזה כל כך נכון. למי זה באמת משנה, המשמעות המטאפורית של *הכנס דבר מוזר ואוגאסטוסי פה*?
סו, בכל זאת יש בו צדדים קצת יותר... נורמאליים נגדיר את זה? למשל, השיחות הרציניות יותר שלו עם הייזל בהחלט מעניינות ומעוררות מחשבה.
בקיצור, דמות נחמדה - כמו בכל אדם יש בו צדדים מעניינים יותר ומעניינים פחות.

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 7 2017, 15:26 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

כל הכבוד על כתיבת הסיקור! כתבת הרבה מידע על הדמות שזה נפלא. גם המידע על הסרט וחוות הדעת כתובים מצוין. הייתי שמחה לראות את הסיקור קצת יותר חי עם כמה תמונות נוספות. סיקור נפלא, נוסף ללינקייה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Jun 7 2017, 15:57 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אוגאסטוס!!! טוב אוקיי אמרו לי שהוא דמות טובה אבל באמת שלא האמנתי כל כך בהתחלה, אבל אחרי זה באמת הבנתי שהוא דמות טובה. המוזרות שלו זה הקטע המיוחד בו, לדעתי (איך אני מסביר את זה בדיוק) ואני לא יכול לחשוב על דמות שתשתלב בעלילה של אשמת בצורה יותר טובה ממנו. הסיקור שלך מעולה, רק צרם לי בעין שאין כותרת.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 15 2017, 13:35 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

QUOTE (.Unicorn. @ Jun 7 2017, 03:58 PM)
כל הכבוד על כתיבת הסיקור! כתבת הרבה מידע על הדמות שזה נפלא. גם המידע על הסרט וחוות הדעת כתובים מצוין. הייתי שמחה לראות את הסיקור קצת יותר חי עם כמה תמונות נוספות. סיקור נפלא, נוסף ללינקייה happy.gif

תודה רבה :)

אוגאסטוס!!! טוב אוקיי אמרו לי שהוא דמות טובה אבל באמת שלא האמנתי כל כך בהתחלה, אבל אחרי זה באמת הבנתי שהוא דמות טובה. המוזרות שלו זה הקטע המיוחד בו, לדעתי (איך אני מסביר את זה בדיוק) ואני לא יכול לחשוב על דמות שתשתלב בעלילה של אשמת בצורה יותר טובה ממנו. הסיקור שלך מעולה, רק צרם לי בעין שאין כותרת.

כע הוא נפלא בעלילה של אשמת הכוכבים ומחיה את העלילה בצורה מצויינת, אבל זה לא משנה אותו. והוא מוזר. ממש ממש מוזר.
טנקס

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007