האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ילדים עוזרים בעבודות הבית || דיון
פורסם ב: Jun 6 2017, 16:13 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 183
מגדר:
משתמש מספר: 62599
חפצי המשתמש: צפה

ילדים עוזרים בחובות הבית
דיון

תמיד אומרים לנו, הילדים, לעזור בעבודות הבית כמו: שטיפת כלים, הורדת הזבל, שמירה על האחים הקטנים וכדומה.
יש ילדים שמסכימים כי הם רוצים לעשות זאת.
יש ילדים שלא אכפת להם אם הם עושים זאת או לא, אז הם גם כן מסכימים לכך.
ויש ילדים שלא רוצים בזה.
אז מה שונה ביניהם, בין שלושת סוגי הילדים האלו?
כמובן, כולם ילדים.
אבל יש כאלה שאכפת להם מהסביבה הקרובה.
יש כאלה שלא אכפת להם והם לא רוצים לעזור אך גם הם לא לא רוצים, פשוט לא כפת להם אם יעזרו או לא.
יש כאלה שפשוט לא רוצים לעזור בעבודות ומטלות הבית.
מה אכפת להם? למה הם צריכים לנקות את הכלים ולהוריד את הזבל?
אף אחד מבין כולם לא מבין שכשעוזרים יש תוצאות טובות וכך גם להפך.

מה דעתכם בעניין? האם לכם אכפת מעבודות ומטלות הבית ואתם עוזרים להוריכם? מי אתם חושבים שצודקים? הילדים שלא אכפת להם, הילדים שרוצים לעזור ועושים זאת בשמחה או הילדים שלא רוצים ולא עושים כלום?

דיון פורה ומעניין happy.gif

--------------------
אני רוני

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 7 2017, 00:12 AM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
מגדר:female
משתמש מספר: 55954

כל הכבוד על הדיון המעולה, נוסף ללינקייה :)

אז ככה, אני אישית עוזרת בבית אבל כמעט רק בדברים שאני אוהבת לעשות - בישול וכאלה. אבל לפעמים גם שוטפת כלים למשל כשזה נחוץ וכדומה, אני חושבת שכשגרים בבית צריכים גם לקחת אחריות על הסביבה בבית ולדאוג כל אחד כמה שהוא יכול שהבית יתפקד כראוי ויהיה נעים לשהות בו.
אני לא חושבת שיש כאן עניין של מי שצודק ומי שלא צודק, ברור שכל ילד צריך לעזור בבית עד כמה שהוא יכול. מי שלא רוצה לעזור בשום דבר בבית יכול להיות שהוא בעצם לא ילד טוב, אבל לרוב זה נובע מההורים, אחרי הכל הם "בעלי הבית" ולרוב כל דבר שמתרחש בבית זה כתוצאה מהם.
יכול להיות שהילד מרגיש שלאף אחד בבית לא אכפת מהסדר והניקיון ולכן גם הוא לא רוצה, או שההורים כועסים עליו בגלל שהוא לא עוזר והוא מרגיש (הרבה פעמים בצדק) שהוא לא אשם וכועסים עליו לחינם וכדומה.
אני לא אומרת שיש מעכשיו להאשים את ההורים בכל דבר, אבל צריך לדעת שילד שלא אכפת לו מהבית שהוא גר בו זה מצביע על בעיה מסוימת וצריכים לתת את הדעת על זה ולנסות ולבדוק מה בדיוק צריכים לשפר - הן הילד והן הוריו, כל אחד לעצמו.

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Jun 7 2017, 14:14 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 183
מגדר:
משתמש מספר: 62599

תודה 3>
וגם אני כזאת, אני אוהבת לבשל, לשמור על האחים שלי ולקחת את אח שלי מהגן.
לדעתי ההבדל היחיד שיש בין ילדים שרוצים לעזור וילדים שלא רוצים הוא שילדים שרוצים לעזור הם ילדים שחושבים לפני שעושים.
נגיד בכיתה שלי יש ילד שכל הזמן מפריע ולא חושב לפני שהוא עושה, והוא גם נגיד לא רוצה לעזור בלקיחת שולחנות לדוגמה מהכיתה אם צריך.

--------------------
אני רוני

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007