האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מעבר חצייה || תהילה
פורסם ב: Jun 12 2017, 03:59 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 4
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

אני זוכרת שכשהייתי בכיתה א' הייתה איתי ילדה בכיתה בשם מולונש. לקח לי הרבה זמן ללמוד להגיד את השם שלה, אבל בסוף הצלחתי.
אף אחת לא רצתה לשבת ליד מולונש. לא כי היא לא הייתה נחמדה, פשוט לא הכרנו אותה. היא תמיד ישבה במקום שלה בכיתה בשקט, עם הקלמר הורוד הישן שלה, ואפילו לא יצאה בהפסקות לשחק איתנו. ניסיתי כמה פעמים לקרוא לה, אבל היא פשוט משכה בכתפיה ושתקה. אז הפסקתי.
כמה חודשים אחרי תחילת השנה המורה העבירה מקומות. עד אז ישבתי ליד לילי, החברה הכי טובה שלי, ומאוד רציתי להמשיך לשבת לידה. המורה הקריאה את השמות של כל הזוגות החדשים ואז שמעתי את השם שלי ואחר כך את השם מולונש. הסתכלתי על המורה וכעסתי עליה. איך היא מעיזה לשים אותי לידה? למה דווקא אותי? כל כך נעלבתי ממנה שלא רציתי לדבר איתה יותר לעולם.
בהתחלה הייתי נצמדת לקצה של השולחן ומשתדלת להתעלם ממולונש. אם הייתי צריכה עט או עיפרון הייתי מבקשת מהחברה שישבה לפניי. למולונש לא היה אכפת, או ככה לפחות היא נראתה.
אחרי כמה זמן שישבנו ביחד הפסקתי קצת להתעלם ממנה. התחלתי לבקש ממנה טוש, עט, עיפרון. לא תמיד היה לה להביא לי, אבל הרגשתי טוב ליצור עם משהיי קשר. אחר כך התחלתי לדבר איתה קצת יותר, לספר לה בדיחות, לצייר לה על המחברת. מולונש גם דיברה, למרות שלפני כן אף פעם לא שמעתי את הקול שלה. היא הייתה צוחקת מהבדיחות שלי ומציירת ציורים על המחברת שלי ולפעמים גם סיפרה לי סודות. הדבר שהכי אהבתי לעשות עם מולונש היה מעבר חצייה. הייתי משלבת את היד שלי ביד שלה ואומרת לה "הנה מעבר חצייה." כשהיא לא הבינה, הייתי מסבירה: "היד שלי היא הפסים הלבנים והיד שלך היא הפסים השחורים, כמו במעבר חצייה." היא לא אמרה כלום, אבל אני חשבתי שזה מצחיק אותה.
אחרי שבועות שישבנו ביחד אני ומולונש נהיינו חברות טובות. היו לנו בדיחות פרטיות משלנו והיינו אוהבות לשחק בכדורעף בהפסקה, אפילו הזמנתי את מולונש אליי הביתה אבל היא לא רצתה לבוא.
יום אחד, כשהייתי בחצר ומולונש לא הייתה לידי, לילי התקרבה אליי לאוזן ולחשה: "את יודעת שאבא של מולונש בכלא?" הופתעתי, כי מולונש אף פעם לא אמרה לי שום דבר על זה.
"מאיפה את יודעת?" שאלתי את לילי. הייתי בטוחה שזו טעות.
"אמא שלי אמרה שכשהודיעו על מסיבת הסיום אמא של מולונש אמרה למורה שהיא לא תוכל להגיע כי היא מבקרת את בעלה בכלא."
"אולי זה בעל אחר?" הצעתי, "אמא שלי סיפרה שבמשפחות אתיופיות יש כמה בעלים..."
אבל אני טעיתי.
בימים שלאחר מכן הייתי קצת יותר מרוחקת ממולונש. לא ציירתי לה ציורים על המחברת ולא סיפרתי לה בדיחות, רק הסתכלתי עליה וריחמתי עליה, אפילו לא עשיתי איתה מעבר חצייה. מולונש אולי שמה לב, אבל היא לא אמרה כלום. היא חזרה להיות שקטה כמו שהייתה פעם.
באחד הימים כבר לא הצלחתי להתאפק. הסתכלתי על מולונש והיה לה מבט קצת עצוב, אז בלי לחשוב יותר מדי פשוט שאלתי: "מולונש, למה אבא שלך בכלא?"
היא לא הופתעה מהשאלה. היא הסתכלה עליי ממש בתוך העיניים וענתה: "כי הוא שחור."
"אבל גם את שחורה," עניתי לה בקלילות.
היא הנהנה בשקט ולא אמרה כלום. זאת הייתה הפעם האחרונה שדיברתי עם מולונש. הייתי יושבת לידה בשיעורים בשקט, מסתכלת עליה ופוחדת שאולי גם אותי יקחו לכלא כי הייתי חברה שלה. לא רציתי לא לדבר איתה, אבל פחדתי. אחרי כמה שבועות המורה שוב החליפה מקומות ואני שוב ישבתי ליד לילי. לא הסתכלתי לראות ליד מי יושבת מולונש. לא הסתובבתי לספר לה בדיחות. לא ציירתי לה ציורים. לא קראתי לה לרדת לחצר בהפסקה.
בסוף השנה מולונש עזבה את בית הספר ומאז לא ראיתי אותה. ועדיין, בכל פעם שאני עוברת במעבר חצייה, אני נזכרת בתמונה של שתי בנות תמימות בכיתה א' משלבות ידיים ומאמינות שהכל ורוד, בדיוק כמו הקלמר הישן של מולונש.

--------------------
"החוכמה היא לא לדעת לעמוד באתגרים שלך, אלא להצליח למצוא את הפראייר שיעמוד בהם במקומך." - אני, ברגע של גאונות מתפרצת

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 12 2017, 04:06 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 13775
משתמש מספר: 58753

וואו, וואו, וואו. זה ממש ממש מדהים וזה קטע ממש מהמם ויפה וזה מושלםםם ואין לי הערות. את כותבת מדהים וזה מהמם ממש!!!
-----------------
לא אכפת לי אם זה ספאם

--------------------

תשתתפו בקלחת הרותחת!
אז אני שבלול מעופף (ראיין) ובי
ואני אוהב מוטיבציה, את האדס ואת הקלחת הרותחת
סה"כ 100 אשכולות בקלחת :)

💀💀💀💀💀
User Posted Image
User Posted Image

הרבה סוהרסנים מסתובבים סביבך..
כל כך נכון >< :)

---------
פורסם ב: Jun 12 2017, 04:42 PM
צטט הודעה

נסיך שאול גיי

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147465490

QUOTE (Bugs Bunny @ Jun 12 2017, 05:32 PM)
וואו, וואו, וואו. זה ממש ממש מדהים וזה קטע ממש מהמם ויפה וזה מושלםםם ואין לי הערות. את כותבת מדהים וזה מהמם ממש!!!
-----------------
לא אכפת לי אם זה ספאם

היי ראיין, מן הסתם אתה מבין שהתגובה הזאת היא ספאם ולכן אני נאלץ להודיע לך שאתה מקבל אזהרה. זאת לא הפעם הראשונה ולא השנייה ולא השלישית שאתה מאספים בפורומים באופן כללי ובפורום סס׳׳ש ספציפית, אז השתדל לא לחזור על זה שוב.

ועכשיו לתגובה שלי על הקטע, תהילוש
אני חייב לציין שממש לא ציפיתי מזה ללכת לכיוון הזה, אבל אהבתי את זה מאוד. חשבתיש בהתחלה הקטע ידבר על התבגרות או משהו בסגנון, כי התחלת עם שתי בנות בכיתה א׳ ובדרך כלל קטעים כאלה מתרכזים בהתבגרות, אבל אהבתי ממש את הקטע הזה. כן היה משהו שהיה לי לא ברור, וזה תקופת הזמן או מה אבא של מולונש עשה. כן הייתה תקופת זמן שבמקומות מסויימים בעולם היית נכנס לכלא אם אתה שחור, אבל לא ציינת תקופת זמן וזה קצת בלבל אותי פה. אולי זה בכלל קורה היום, ואני עכשיו מתבלבל לגבי מה אבא של מולונש עשה כדי שיכניסו אותו לכלא, כי לפי השמות אני מבין שמדובר במדינה מערבית, ובמדינות מערביות צריך האשמה כלשהי כדי להיכנס לכלא. החלק הזה פשוט לא היה לי מובן כל כך, אבל חוץ מזה ממש אהבתי את הקטע. יש בו משהו ממש תמים וממש לא תמים בו זמנית, ואני כל פעם מחדש בשוק מאיך שאת מצליחה לשלב את שני ההפכים האלה בקטעים שלך. מצד אחד, אלה שתי בנות בכיתה א׳ שחושבות שהכל ורוד, ומצד שני, יש את העולם מסביבן שהרבה פחות ורוד וגזעני מאוד. יש לי הערה טכנית אחת (רק אחת!!!), והיא פה:
יום אחד, כשהייתי בחצר ומולונש לא הייתה לידי, לילי התקרבה אליי לאוזן ולחשה: "את יודעת שאבא של מולונש בכלא?" הופתעתי, כי מולונש אף פעם לא אמרה לי שום דבר על זה. "מאיפה את יודעת?" שאלתי את לילי. הייתי בטוחה שזו טעות.

צריך להיות אנטר לפני שהמדברת מתחילה לדבר, כי זאת דמות אחרת, ככה:
יום אחד, כשהייתי בחצר ומולונש לא הייתה לידי, לילי התקרבה אליי לאוזן ולחשה: "את יודעת שאבא של מולונש בכלא?" הופתעתי, כי מולונש אף פעם לא אמרה לי שום דבר על זה.
"מאיפה את יודעת?" שאלתי את לילי. הייתי בטוחה שזו טעות.

אני מניח שזאת סתם טעות של חוסר תשומת לב (בעיקר כי אני מכיר אותך בקטעים האלה) אבל הרגשתי צורך לציין את זה.
תכתבי יותר פליזוש

--------------------

g*Jonathan Van Ness voice* Can you believe?g
User Posted Image
תם, הנהלת הפורומים, שמאל(נ)י, מתולתל, חננת חלל, מסדר מרלין של 2017, דברו איתי על רמוסיריוס, תראו queer eye

---------
פורסם ב: Jun 14 2017, 07:08 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 102052
משתמש מספר: 55840

טוב, הרעיון של הקטע ממש ממש חמוד ומאוד אהבתי אותו, ואני באמת אוהבת את הכתיבה שלך ואני אשמח מאוד אם תפרסמי כאן יותר. אהבתי את התמימות של הילדות בכיתה א', שהצלחת להעביר מאוד יפה, והתחברתי למולונש, אז הסוף היה לי ממש עצוב.
דבר אחד שכן קצת הפריע לי, היה שהקטע כתוב בצורה מאוד ילדותית - כאילו המספרת עדיין בכיתה א' ולא גדולה כבר, ולפי הסוף אפשר להבין שכבר עברו די הרבה שנים מאז. מצד אחד, הכתיבה הילדותית התאימה לקטע כי הצלחת להעביר בעזרתה את התמימות של הילדות בכיתה א' בצורה ממש טובה, אבל מצד שני העובדה שהכתיבה עצמה די ילדותית לא ממש מסתדרת עם זה שהמספרת אמורה להיות כבר גדולה יותר, ואני חושבת שכן חשוב להתאים את הכתיבה לגיל של המספרת, בעיקר כשאת כותבת בגוף ראשון.
לא תמיד היה לה להביא לי, אבל הרגשתי טוב ליצור עם משהיי קשר.

יש לך כאן שגיאת הקלדה קטנה - רשמת 'משהיי' במקום 'מישהי'.
היו לנו בדיחות פרטיות משלנו והיינו אוהבות לשחק בכדורעף בהפסקה, אפילו הזמנתי את מולונש אליי הביתה אבל היא לא רצתה לבוא.

אני חושבת ש'ואהבנו' יהיה עדיף על 'והיינו אוהבות'.
חוץ מזה אין לי הערות, זה באמת קטע ממש חמוד ויפה ואת כותבת טוב, ואני ממש מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד קטעים שלך - אני מאוד ניהנית לקרוא אותם.

--------------------
Thing Two

User Posted Image

כינוי משותף עם דבר אחד

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
33313 16888 36220 34304

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007