האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת הלימודים הוירטואלית התחילה!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אנחנו כאן ובכל מקום || תם, לפעילות סיטואציה גאה
פורסם ב: Jun 13 2017, 04:56 PM
צטט הודעה

בשבילך, אלף פעם ויותר

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147384502
חפצי המשתמש: צפה

אוקיי אז נוטס לפני כי זה באורך החיים:
- יש פה סלאש ולסביות שצועקות הרבה יותר מדי (וגם פאמסלאש, אבל אלה לא הלסביות שצועקות יותר מדי) אז @הומופובים אתם לא חייבים לקרוא אבל חבל
- יש גם מיני אזכור לפרובוקציה שיש במצעד בתל אביב אבל זה רק שלוש שורות ובאמת ששום דבר לא מתואר
- אלה דמויות שאני מת לכתוב עליהן כבר מלא זמן (כןכן אלה) אבל רק הלהטבים+ מביניהם, שזה בעצם אומר בלי שירלי, אבל גם לירז לא הגיעה כי מבחן במתמטיקה ואלכס לא כי ריקוד אז כן
- ניסיתי לעשות את זה זורם כמה שיותר ובלי חלוקה לחלקים (יופי תם, חלוקה לחלקים) אז אני ממש אשמח לקבל הערות על זה כי אני ממש חלוד
- אני ממש חלוד אז אתם מוזמנים לקטול אותי עם ת׳׳ב
- מי שלא הבין את השם, זה הסלוגן של איגי
- נכתב לפעילות סיטואציה גאה וקיבלתי את מצעד הגאווה
- התחלתי לכתוב את זה לפני כמה ימים אז זה כתיבה בתהליכים כזה
- 2244 מילים, עבר ביטוא

---

״רון!!! רון! איפה אתה?!״ הקול התקיף של תמר די הדהד לרון באוזן, מה שלא הכי מצא חן בעיניו.
״תירגעי, פקעת עצבים. בואי לכניסה לרציף, אני שם.״
״טוב, ביי.״
״ביי.״
רון קם מהספסל והלך לכניסה לרציף, שם חיפש ילדה בצבע שוקולד מריר עם תלתלים קצרים - ושם מצא אותה. היא עצמה הסתכלה סביב בייאוש, אבל כשראתה את הגוון הג׳ינג׳י המוכר חייכה ובאה אליו. חיבוק קצר, שיחת ״מה קורה, עבר הרבה זמן מאז שראיתי אותך״, והרכבת שלהם כבר הספיקה להגיע. אחרי כל כך הרבה פעמים שליווה אותה לתל אביב, רון כבר ידע שלתמר יש נטייה להגיע ברגע האחרון. הם עלו לרכבת, מצאו למקום לשבת (לשם שינוי, אם אפשר לציין) והתחילו לפטפט. זה היה המצעד הראשון של שניהם (וגם של רוב החברים שלהם שהגיעו, אם כבר מדברים על זה), ושניהם התרגשו. בעצם, יהיה מאוד עדין להגיד שהם התרגשו. הם היו מאוד לחוצים, שמחים, מפוחדים וגם קצת היפראקטיביים יתר על המידה.
תמר הוציאה מהתיק שלה מעין ערכת איפור, וסימנה לרון שיתן לה לצייר לו על הלחי. הוא נראה מבולבל לשנייה, אבל כשראה שיש לה שם את צבעי הדגל הפאנסקסואלי הפנה לה את הלחי שלו. מברשת האיפור הקטנה, שלפי דבריה של תמר, הייתה מהאלה שילדות בנות שלוש משתמשות בהן, קצת דגדגה, אבל הוא נשאר יציב במהלך כל הזמן הזה. לאחר מכן היא ביקשה ממנו שיחזיק מולה את המראה כדי שתוכל לאפר גם את עצמה. כך יצא שתוך שתי דקות, היו על הרכבת מבאר שבע לתל אביב נער ונערה עם הדגל הפאנסקסואלי על הלחי. הם ישבו שם, רון סמוק ותמר נבוכה, וחיכו שמשהו מעניין יקרה.
בסופו של דבר, אור התקשר לרון. תמר, כמובן, החליטה לרדת על רון כי יש לו לב קטן ליד איש הקשר של החבר שלו (״באמת, את בת שתים עשרה וחצי, לא שלוש״ כפי שאמר רון), אבל היא הפסיקה מאוד מהר כשרון שם את השיחה על רמקול.
״נו, מרכזניק, יצאת מהבית כבר?״ הקניטה אותו תמר.
אור צחק מהצד השני של הקו, ״די, אין לכם זכות לרדת עליי ככה -״
״בטח שיש, דרומניקים יכולים לצחוק על כולם,״ התערב רון בחיוך.
הם היו יכולים לדמיין את אור מגלגל עיניים מהצד השני של הקו. ״בכל מקרה, כן, כבר יצאתי מהבית. באמת שאני ממש אוהב את הרעיון של לפספס שעתיים ביולוגיה, זה פשוט -״
״אם הייתי צריך לפספס ביולוגיה בשביל המצעד הייתי אומר לכם שאני אבוא שנה הבאה, אם להיות כנה,״ הודה רון.
״אומרים כן,״ תיקנה אותו תמר.
״זה לא כנה?״
״לא, למרות שזה לא מאה אחוזים שגוי. כאילו, עדיף להגיד כן אבל גם כנה זה סביל.״
״מה אנחנו, בשיעור לשון?״ הפריע להם אור.
״כל שיחה עם הקרצייה הזאת היא שיעור לשון, הספקת לשכוח?״
תמר צחקה, ״די, אני פשוט מדברת עברית נכונה.״
״חכו רגע, סיווי מתקשרת אליי,״ אמר אור והשיחה עברה למצב ממתינה. רון הוריד את אפשרות הרמקול כדי שלא יצא מצב שכל הרכבת תעבור למצב ביייפ, ביייפ, אבל כמו שתמיד קורה, השיחה התנתקה בטעות אחרי שני צפצופים. תמר ורון הסתכלו אחד על השני, משכו בכתפיים בתנועה שאומרת ״טוב, שיהיה״ ופנו שוב להסתכל מהחלון של הרכבת. תמר הוציאה את האוזניות שלה אחרי כמה דקות של שקט, ורון גם. הם ישבו ככה במשך כמה זמן, עד שאיזו אישה מבוגרת נגעה בכתף של רון כדי למשוך את תשומת ליבו. הוא עצר את המוזיקה והוריד את האוזניות והסתכל עליה במבט שואל.
״אני מצטערת אם השאלה תצא חסרת נימוס, אבל מה יש לכם על הלחי?״
רון צחק, ״אה, אלה הצבעים של הדגל הפאנסקסואלי. פאנסקסואליות היא בעצם משיכה מינית שלא תלויה במגדר, ככה שברמת העיקרון נוכל להתאהב בבנים, בנות וגם כל דבר אחר שבאמצע או מחוץ לאמצע.״
האישה הנהנה בהתרשמות, ״ובני כמה אתם?״
״אני בן חמש עשרה והיא בת שתים עשרה וחצי.״
״הפרש גילאים קצת גדול, אתה לא חושב?״ שאלה האישה.
״מה... לא, אנחנו לא יוצאים!״ מיהרה תמר להגיד.
רון הסתכל עליה בהפתעה, ״אני אמור להיעלב מהמהירות שהכחשת את זה?״
תמר גלגלה עיניים, ״תסתום, אני אספר לחבר שלך.״
״במחשבה שנייה, אולי היא בת שלוש ולא שתים עשרה וחצי,״ אמר רון לאישה.
״איכס,״ תמר עשתה פרצוף, ״למה אני חברה שלך בכלל?״
״כי את לא יכולה בלעדיי,״ הזכיר לה רון.
״תגידו, לאן אתם נוסעים? אתם לא לומדים היום?״ המשיכה האישה.
״אנחנו נוסעים למצעד הגאווה בתל אביב, זה למה יש לנו דגלים על הלחיים. ואנחנו אמורים ללמוד היום, אבל אישרו לנו להשתחרר בשביל המצעד. זאת אומרת, ההורים אישרו. המורים לא היו מתים על הרעיון הזה, במיוחד כשיש לי היום שעתיים אנגלית ושעתיים לשון,״ השיבה תמר.
״באמת, המצעד הזה היום? הרשו לכם ללכת? שמעתי שיש שם הרבה אנשים שמסתובבים פשוט ערומים, בלי בגדים...״
״זה המצעד הראשון של שנינו, אז כל מה שאנחנו יודעים זה דרך חברה שלנו שזה המצעד ה... כמה, שלישי שלה? בכל מקרה, היא אמרה שכל הפרובוקציות וזה זה חלק מאוד קטן מהמצעד ובאופן כללי התקשורת בוחרת להתעסק בעיקר בזה ולא ברוב האנשים שבאים לצעוד,״ המשיכה תמר.
״פלוס, אנחנו נהיה עם חברים שלנו ואם יהיה משהו שלא יסתדר נוכל להישאר לישון אצל חברה שלנו ולחזור הביתה במוצאי שבת כשיהיו רכבות, אז אנחנו מסודרים,״ הוסיף רון.
האישה הנהנה, ״אז אני מבינה שיהיה עומס תנועה... טוב, לא נורא, אני איאלץ להתסדר. תהנו לכם, שניכם.״
רון ותמר מלמלו ״תודה״ קצרה והאישה הלכה.
שאר הנסיעה עברה בשקט - או לפחות, בשקט כלפי חוץ. הראשים של רון ותמר היו מוצפים בשאלות לגבי מה שהולך להיות. הם ימצאו את כולם? יהיו בעיות בדרך? אולי תיגמר להם הסוללה? אולי משהו רע יקרה? - לא, את השאלה הזאת הם סילקו כמה שיותר מהר מהראש שלהם. אין סיבה שמשהו רע יקרה. זה המצעד בתל אביב, לא בירושלים. אין סיבה שהם לא יצליחו להסתדר שם... נכון?
השיר שרון שמע באוזניות בדיוק הסתיים כשהרכבת הגיעה לתחנה שלהם, והם מיהרו לרדת כדי להספיק לקחת אוטובוס לגן מאיר כדי שהם יוכלו להיפגש עם כל שאר החבורה. ומשם... טוב, יום ארוך מצפה להם. יום ארוך ומלא חוויות, שהם מקווים שיהיו טובות. לא, הן יהיו טובות. הן חייבות להיות טובות. אין סיכוי שהם באו את כל הדרך הזאת מהדרום והתווכחו מלא זמן עם ההורים של תמר כדי שהחוויות לא יהיו טובות.
הטלפון של תמר צלצל, והשם של סיוון היה על הצג. תמר ענתה.
״היי! כן, אנחנו בדרך לשם. לא. כן, הוא פה. עדיין לא. בסדר, הייתה איזו אישה ששאלה אותנו על המצעד והדגל וזה. כן, אני אספר לך כשנגיע. מה איתך, בכל מקרה? חי? מעולה, שמחה לשמוע. בכניסה? סבבה. ביי.״
תמר ניתקה את השיחה, ״זה היה החבר שלך, מתברר שלטלפון שלו אין סוללה אז הוא עכשיו מטעין אותו. הם אמרו שהם יפגשו אותנו בכניסה לשם. וחוץ מזה... טוב, זהו. היי, זאת התחנה שלנו!״
הם מיהרו לרדת לפני שדלתות האוטובוס ייסגרו, ורק אחרי שהתחילו לעלות ברחוב רון שאל, ״רגע, הסנטר לא בכיוון השני? כי גן מאיר ליד הסנטר.״
תמר הסתכלה סביב, בוחנת את השטח. רון הסתכל עליה בציפייה מעורבת בשעשוע. כי בסופו של דבר, תמר רק ילדה, לא משנה כמה בוגרת היא. וגם היא הולכת לאיבוד, גם אם היא אחראית. מוזר לו לחשוב עליה בתור ילדה שגדולה רק בשנתיים מילדים שהוא עושה עליהם בייביסיטר מפעם לפעם, פשוט כי היא בוגרת מדי. הם יכולים לנהל שיחות של שעות והוא יוכל לקבל ממנה עצות וטיפים שלא היה חולם לקבל אפילו משירלי, שהייתה הכי גדולה בחבורה. מצד שני, שירלי לא הכי טובה בלתת עצות, אז הוא לא בטוח כמה זה נחשב.
״כן,״ פסקה תמר לבסוף, ״אנחנו צריכים ללכת לכיוון השני.״ היא התחילה לצעוד בהחלטיות לכיוון שממנו הגיעו, רון בעקבותיה עם חיוך קטן על השפתיים.
כשהם הגיעו לגן מאיר סוף סוף, הדבר הראשון שהם שמו לב אליו זה הבלגן. היו שם כל כך הרבה אנשים, וזה ממש הפתיע אותם. הם כן ידעו שאנשים מגיעים להפנינג לפני המצעד, אבל הם לא ידעו שכל כך הרבה. השומר בדק את התיק שלהם והסתכל על תמר במבט חושד (כנראה בגלל שהדגל הפאנסקסואלי הבהיר מאוד בלט על הלחי הכהה שלה), והם נכנסו. לפני שתמר הספיקה להתקשר לסיוון, הם כבר מצאו אותם.
סיוון הייתה הראשונה לקפוץ עליהם בחיבוק, השיער השחור החלק והמלא שלה מסתבך בתלתלים הסבוכים של תמר ומחמם לרון את העורף. אחריה באה ארין, והעיניים הכחולות שלה רק הביעו שמחה. החיבוק שלה היה עדין וקליל, במיוחד לעומת זה של סיוון. אור, שחיכה בסבלנות אחריה, חיבק את רון קודם ונישק אותו קצרות על הלחי (״נו, זוג יונים, תתנתקו כבר״, כפי שסיוון אמרה), ורק אחרי זה פנה לשחק לתמר בשיער.
״אנחנו צריכים למצוא את טמין,״ ציינה ארין, ״למישהו יש מושג איפה היא?״
״היא אמרה לי שהיא הלכה למצוא דגל טרנסי,״ אמר אור, ״אבל יכול להיות שהיא לא יודעת שאנחנו פה. יש פה מלא אנשים.״
״וואו, לא ידעתי את זה,״ גיחך רון בהתרשמות מזוייפת, ״יש פה מלא אנשים?״
אור גלגל עיניים, ״אוף, תסתום אתה.״
״רגע, יש פה דגלים גדולים?״ שאלה תמר בהתלהבות.
״אה, כן, אני גם די בטוחה שיש דוכן שמוכר גם דגל פאנסקסואלי,״ ענה סיוון.
״טוב, אני לא צריך להסתבך עם זה יותר מדי, יש את הדגל שלי בכל מקום,״ השוויץ אור.
״לפעמים בא לי להיות הומו רק כדי שכולם יכירו את הדגל שלי,״ הודה רון.
״תאמין לי, ממש לא בא לך להיות הומו.״
״תראה, לפחות מודעים למה זאת הנטייה המינית שלך בכלל,״ ציינה תמר והצביעה עם ידה על הדגל הפאנסקסואלי על לחיה.
״כן, וזאת הקללה הכי נפוצה בבית הספר.״
״בקיצור, כולנו נדפקנו,״ סיכמה סיוון, ״מה קורה עם טמין בסוף?״
״מי אמר טמין?״ נשמע קול מאחוריה.
״טמין!״ קראה תמר וחיבקה את חברתה הטובה חיבוק מוחץ עצמות.
״כבשה! מה קורה?״ שאלה טמין.
תמר גלגלה עיניים, ״מתי תפסיקי לקרוא לי כבשה?״
״כשהגיהנום יקפא,״ החליט רון, ״וזה גם יצא חרוז. בואו כבר, אני רוצה דגל.״
הם הסתובבו בגינה הצפופה למשך שעה קלה, מתלהבים מכל הדגלים הצבעוניים שראו. רון ואור החזיקו ידיים והרגישו כמו האנשים המאושרים ביותר בעולם, בזמן שתמר, סיוון, ארין וטמין הלכו מעט לפניהן והסתכלו על אנשים יפים. טוב, סיוון וארין הסתכלו על בנות, טמין על בנים ותמר על כל דבר שזז.
הם שמו לב שאנשים מתחילים לצעוד, ואחרי שווידאו שכולם פה (אור, הצופיפניק המסור, היה אחראי על החלק הזה) הם התחילו ללכת.
היה להם חם, צפוף ומאוד רועש, אבל באותו זמן היה להם גם מושלם. הם היו מוקפים בכמויות אדירות של אנשים, אנשים שהיו חלק מהקהילה או אנשים שבאו כדי להגיד שיש זכויות לא ממומשות שצריכות להיות ממומשות. בגלל שהתחילו לצעוד יחסית מוקדם, הם הצליחו לשמוע את איגי, שהיו ראשונים במצעד, צועקים משפט אחד שנחקק להם במוח - אנחנו כאן ובכל מקום.
ובעצם, כן, הם כאן ובכל מקום. גם במצעד וגם במקומות שהם גרים בהם, בכל רחבי הארץ - סיוון ואור המרכזניקים, טמין מהצפון ורון ותמר מהדרום. הם כאן, והם נמצאים בכל מקום. ומגיע להם את מה שמגיע לכל אחד אחר.
אווירת הרצינות קצת נהרסה כשהם שמעו מוראל חדש - הו הא, מי זה כאן? הומואים רוצים מזגן! - אבל למזלם, הם התרגלו לחום יחסית במהירות ולא היה להם כל כך נורא.
הם לא ידעו כמה זמן הם צעדו עד שהם הגיעו ליד המשאיות המפורסמות של המצעד, אבל הם היו בטוחים שזה היה יחסית מהיר. הם התקדמו על המדרכה ולא על הכביש, במקום שבו היו קצת פחות אנשים, ולכן הם הצליחו להתקדם במהירות. כשעברו ליד משאית עליה עמדו בערך עשרה אנשים - בעיקר גברים - בלבוש מינימלי, אור מיהר להשפיל את המבט. למרות שהוא נראה כמו עגבנייה מהזמן שהיה בשמש, היה אפשר לשים לב בקלות שהוא מסמיק.
״מה העניין?״ שאלה ארין בתמימות.
אור הרים מבט, ״אממ, סתם לא מרגיש יותר מדי בנוח עם זה.״
רון התחיל לצחוק ואור הסתכל עליו במבט מאשים. ״די, אתה פשוט מתוק,״ אמר הג׳ינג׳י בחיוך.
אור חייך חיוך נבוך והידק קצת את האחיזה ביד של רון. לא כל כך הפריע לו שזה לא עזר לאף אחד מהם להתקרר, ולמען האמת, גם לרון זה לא הפריע. הם המשיכו ללכת, מקשיבים לסיוון שפירטה לטמין את חיי האהבה שלה (או כמו שהיא תיארה את זה, ״קראשים חסרי מזל״).
הם המשיכו ללכת וכשהגיעו ליריד בסוף המצעד ארין שמה לב שסיוון קפאה במקום והסתכלה לכיוון שתי בנות שהתנשקו.
״סיווי? מה יש?״ שאלה טמין, ששמה לב לזה גם היא.
סיוון פתחה את הפה שלה כדי להגיב, אבל במקום זה נשמה נשימה עמוקה ופנתה ללכת במהירות לכיוון ההפוך מהזוג. שאר החבורה רצו אחריה, מדביקים את מהירות ההליכה המהירה שלה.
״מי אלה, סיוון? ומה היה איתן?״ שאל אור.
סיוון עצרה שוב, עצמה עיניים ונשמה נשימה עמוקה בשנית. ״הבלונדינית שם? זאת האקסית שלי. והשנייה היא... טוב, אתם יכולים לנחש.״
כן, הם ניחשו. במהלך השנה שעברה, סיוון התחילה לצאת עם בחורה שביעיסטית, שגדולה ממנה בשנה, שקוראים לה אנה. הם מעולם לא קיבלו תמונה שלה, אבל הם ידעו שהיא בלונדינית ושיש לה מבטא רוסי שסיוון תיארה כמדהים. בערך חודשיים אחרי שהיא וסיוון התחילו לצאת, סיוון התפלאה לשמוע את אנה מדברת בטלפון עם מישהי ואומרת לה ״אל תדאגי, היא בטוחה שאני אוהבת אותה אבל רק אותך אני אוהבת״. מפה לשם, התברר שאנה התחילה לצאת עם סיוון כתוצאה מהתערבות שלה ושל מישהו שמכיר את השתיים, ואמר לה שאף אחד לא יצליח לשכנע את סיוון שהוא אוהב אותה באמת. לאנה הייתה חברה עוד הרבה לפני סיוון, והיא התחילה לצאת איתה רק כדי להוכיח למישהו שהיא תצליח לשכנע אותה שהיא אוהבת אותה.
עד עכשיו לסיוון קשה לסמוך על אנשים חדשים בגלל זה.
״אני מוכנה להילחם,״ הכריזה תמר והתחילה ללכת לכיוון אנה והחברה שלה, כשטמין תפסה אותה מהשיער.
״לא עכשיו, תלתלים.״
״זאת אנה?״ שאל רון בהפתעה, ״הייתי בטוח שהיא יותר...״
״נראית כמו מפלצת?״ ניסתה סיוון להשלים, עדיין במבט אטום.
״לא, בדיוק להפך,״ הודה רון, ״חשבתי שהיא נראית כמו מינימום מלאך, אבל היא בסדר ולא יותר מזה. מה שבטוח, את תמצאי בנות הרבה יותר שוות ממנה.״
״היא כן נראית טוב,״ התווכחה סיוון, חיוך קטן מתחיל לעלות על שפתיה. משום מה, החברים שלה תמיד ידעו בדיוק מה להגיד כדי לגרום לה להתעודד.
״אני נוטה להסכים עם התפוז פה,״ ציינה תמר.
״גם אני,״ אמרה ארין, ״וזה מפתיע, כי בדרך כלל בלונד זה הסגנון שלי.״
״אוי, תודה, תמשיכי,״ אמר אור בנימה מוחמאת והעביר יד בשיער הבהיר שלו.
״תקשיב, אידיוט, אני לסבית,״ אמרה לו ארין בחיוך.
״ואני הומו, אז מה?״
בשלב הזה כולם צחקו, וזאת הייתה הרגשה נהדרת. החבורה שלהם ביחד, אחרי הרבה זמן שהם לא נפגשו, מדברים וצוחקים ויורדים על אנשים שמאוד מגיע להם שירדו עליהם. הם אחד עם השני, במצעד הגאווה, חוגגים את השונות שלהם. וזאת התחושה הכי טובה בעולם.
לא?

--------------------

תם - 15 וחצי מסתבר - הנהלת הפורומים - כותב לפעמים
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 13 2017, 05:12 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 102332
משתמש מספר: 62024

אני כל כך מתרגש.ת, הרגשתי כאילו אני נמצאת שם והולכת עם החבורה המיתולוגית בקבוצה. הקטע היה כתוב נפלא ומצחיק, למרות זאת יש לי כאלו דמעות של התרגשות בעיניים. לא יודע.ת אם זה בגלל הקבלה, ההבנה, או סתם כי זה היה מעין העולם האוטופי שלי.

אווירת הרצינות קצת נהרסה כשהם שמעו מוראל חדש - הו הא, מי זה כאן? הומואים רוצים מזגן!

בוכה מצחוק.

בקיצור, תם, זה היה מדהים. תמשיך לכתוב ואני אשמח לשמוע עוד מהחבורה, הם מקסימים:)

- אלה דמויות שאני מת לכתוב עליהן כבר מלא זמן (כןכן אלה) אבל רק הלהטבים+ מביניהם, שזה בעצם אומר בלי שירלי, אבל גם לירז לא הגיעה כי מבחן במתמטיקה ואלכס לא כי ריקוד אז כן

ריקוד זה לא הקטע שלי, אז אני משער.ת שלא התכוונת אליי. אבל אולי תכניס אותי בדמיון שלך לשם גם, כי בדמיון שלי אני קופץ.ת עם סיוון ורון על אחד הקרונותD:

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
כינוי משותף עם מור ומיקה.

User Posted Image
מעוניינים להיכנס לתוך הרפתקה מופלאה?! היכנסו לכאן

---------
פורסם ב: Jun 13 2017, 05:14 PM
צטט הודעה

You ok fred?

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1036
משתמש מספר: 48296

אוקיי, אז זה קטע ככ מקסים, זה ממש מרגיש כאילו הייתי שם.
השיחה עם האישה ברכבת הייתה טיפה מוזרה, אבל זה החליק ממש מהר והתיאורים מלאי חיים. אני ממש יכולה לדמיין את המקום.
מדהים!

פפט מה יש לי עוד להגיב?

--------------------

אלכס\אלי\עדן
כעיקרון עדיין בפרישה, רק כעיקרון

טוב אז זאת נאלס שלי, היא אוהבת את ביטיאס, וגם את פאניק נראלי
והיא מדהימה, אז תאהבו אותה
אבל לא יותר מדי כע?
והיא נאלס, אבל רק אני קורא לה נאלס, אתם תקראו לה אלכס או איזה כינוי אחר לא אכפת לי
~~
Too Weird To Live, Too Rare To Die

---------
פורסם ב: Jun 14 2017, 12:10 AM
צטט הודעה

Hardwired to self-destruct

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 44923
משתמש מספר: 43538

אוי זה מקסים
קיבלתי מזה קצת וייבים של מפגש וסגנון הכתיבה ממש התאים לנושא ולדמויות - לא יודעת אם זה בכוונה או שככה אתה תמיד כותב.
אור ורון מהממים, אני חייבת לציין XD
תיארת בקלילות נושא שיכול להיות מאוד כבד, אבל בלי להוריד ממנו את החשיבות, וזה לדעתי מה שמכניס קסם לקטע.

--------------------
עמית - גיטרה - פסנתר - תופים - פרו טולס - אחראית עדכונים וידיעות ומנהלת פורום מוזיקה לשעבר - פרשתי

User Posted Image

השמיים הגבול ולשם אני עף זה נפלא
ואת על הקרקע אז מה את חושבת לעצמך

---------
פורסם ב: Jun 14 2017, 07:09 AM
צטט הודעה

little gay-looking boy

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 3842
משתמש מספר: 55254

טוב, אני לא יודע ממש איך להגיד את זה בלי להישמע מוזרה.
הרגשתי כאילו לא פספסתי השנה את המצעד והסתובבתי שם עם אור, רון, תמר, ארין, סיוון וטמין.
עכשיו, לא, אני לא מכיר את החבורה המיתולוגית, כי הרבה מאוד זמן שלא הייתי בפורומים או משהו כזה, אבל הם היו מקסימים.
הקטע עם האישה ברכבת היה טוב מאוד, בגלל שזה הסביר לאלו שלא יודעים או מכירים את הנטייה המינית "פאנסקסואליות" (היי! זה אני!), אז די הרגשתי שמחה כשקראתי את זה. אני אוהב להיות מיוצגת :)
בכל אופן, אני אשמח לקרוא עוד קטעים של החבורה המיתולוגית כדי להכיר אותם טוב יותר :)
אז למה אתה מחכה?! תתחיל לכתוב!

--------------------
ג'וני ♣ 13 ♣ נסיך קייפופ גיי ♣ קייפופ ♣ הרבה איידולים ♣ אימו ♣ 개행복
User Posted Image
ארמי ♣ אנסיטיזן ♣ יוניברסל ♣ אייגוט7 ♣ מיידיי ♣ בלינק לפעמים

---------
פורסם ב: Jun 14 2017, 12:30 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 117075
משתמש מספר: 55840

זה לא בסדר, אתה צריך להשאיר לי על מה להעיר. כן, סליחה. זה קטע ממש ממש חמוד כמו שכבר אמרתי לך, וכל כך אהבתי את הדמויות ומאוד ניהניתי לקרוא אותו. הצלחת לגרום לי להרגיש כאילו אני שם איתם - או לפחות לרצות להיות - וזה באמת ממש חמוד והכתיבה קלילה וזורמת. התיאורים מצוינים ואהבתי שהכנסת גם תיאורי מראה של הדמויות והצלחת לגרום לנו להכיר אותן בקטע אחד, ואני באמת אשמח לקרוא עליהן עוד. אור ורון ממש חמודים ואהבתי מאוד את תמר, וגם השיחות ביניהם היו אמינות ולא מאולצות - למרות שאני כן חושבת שהעניין של האישה ברכבת בהם והעובדה שהיא באמת פנתה אליהם ודיברה איתם הייתה לי טיפה מוזרה.
תמר צחקה, ״די, אני פשוט מדברת עברית נכונה.״

בעיקרון זה די הדבר היחיד שהפריע לי - משום מה המשפט הזה שהיא אמרה הרגיש לי כן טיפה לא מתאים להגיד... אני חושבת שאולי הם התעסקו עם הנושא הזה של ה'כן' או 'כנה' טיפה יותר מדי, ואולי היה עדיף אם היא רק הייתה צןחקת בלי לענות או משהו כזה. בכל מקרה, זו רק דעתי.
האישה הנהנה, ״אז אני מבינה שיהיה עומס תנועה... טוב, לא נורא, אני איאלץ להתסדר. תהנו לכם, שניכם.״

יש לך כאן שגיאת הקלדה - החלפת בין הת' לס' במילה 'להסתדר'.
״אה, כן, אני גם די בטוחה שיש דוכן שמוכר גם דגל פאנסקסואלי,״ ענה סיוון.

ה'ענה' זה שגיאת הקלדה והיה אמור להיות 'ענתה'?
רון ואור החזיקו ידיים והרגישו כמו האנשים המאושרים ביותר בעולם, בזמן שתמר, סיוון, ארין וטמין הלכו מעט לפניהן והסתכלו על אנשים יפים.

כאן רשמת 'לפניהן' במקום 'לפניהם'.
טוב, חוץ מזה באמת אין לי הערות - כמו שכבר אמרתי, זה ממש ממש חמוד ואני רוצה עוד קטעים כאלו. אני מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד קטעים שלך.

--------------------
דלפי היא אחותי הגדולה ורק לה מותר לקרוא לי ליליקה 3>

אני גירית מתנחלת ואני אוהבת את הגיריות 3>
תכירו, זה ליאם והוא שלגון קסום 3>
תראו, הנה אוררו! היא קסומה, תאהבו אותה 3>
תמרי חלק מהמשפחה הקסומה שלנו והיא יצור קסום לחלוטין 3>

אתם מוזמנים לקרוא לה מדהימה או לילי
User Posted ImageUser Posted Image

לילייייי
אני חושבת שהייתי בחתימתך מזמן מזמן, מתי ששתינו היינו נוביות רצח...
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.
אוהבת עד קוסטה ריקה, מישהי שאני די בטוחה שאת אוהבת 3>
User Posted ImageUser Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 14 2017, 03:41 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 16411
משתמש מספר: 55239

טוב, אז ביקשת ביקורת מפורטת וקיבלת. סורי על החפירה...
אני מתחילה בדברים שטיפה הפריעו לי וממשיכה עם מה שאהבתי, אוקיי? אוקיי. (שים גיטרות).
רון קם מהספסל והלך לכניסה לרציף, שם חיפש ילדה בצבע שוקולד מריר עם תלתלים קצרים - ושם מצא אותה.

את התיאור של תמר ממש אהבתי, הוא היה קסום וממצא אבל היה לי קצת בעיה עם החזרה על המילה שם. זה לא שזה לא תקני אבל זה הרגיש לי מסורבל איכשהו, כאילו יש למשפט יותר מדי משמעות וזה קצת פוגם בקלילות המשעשעת והמקסימה של שאר שתיאורים.
הייתי אולי הופכת את זה למשהו כזה: רון קם מהספסל והלך לכניסה לרציף, לחפש ילדה בצבע שוקולד מריר עם תלתלים קצרים - ושם מצא אותה. (דרך אגב, אפשר היה לאחד את זה עם התיאור שלה כאילו - שם מצא אותה, מסתכלת מסביב בייאוש עד שהבחינה בו. אבל זה באמת יכול להיות ארוך מדי...).
בהקשר לאותה פסקה, יכולת לחצות אותה לשתיים, היא טיפה ארוכה וזה שהיא דחוסה ככה גורם לה להרגיש קצת מהירה מדי וזו בעיה כי היא באמת די פסקת מעבר אז לא כדאי להגביר את התחושה הזו.
ואוו כיף להם! לא היה מקום לזוז ברכבת שנסעתי למצעד...
תמר הוציאה מהתיק שלה מעין ערכת איפור, וסימנה לרון שיתן לה לצייר לו על הלחי. הוא נראה מבולבל לשנייה, אבל כשראה שיש לה שם את צבעי הדגל הפאנסקסואלי הפנה לה את הלחי שלו. מברשת האיפור הקטנה, שלפי דבריה של תמר, הייתה מהאלה שילדות בנות שלוש משתמשות בהן, קצת דגדגה, אבל הוא נשאר יציב במהלך כל הזמן הזה. לאחר מכן היא ביקשה ממנו שיחזיק מולה את המראה כדי שתוכל לאפר גם את עצמה. כך יצא שתוך שתי דקות, היו על הרכבת מבאר שבע לתל אביב נער ונערה עם הדגל הפאנסקסואלי על הלחי. הם ישבו שם, רון סמוק ותמר נבוכה, וחיכו שמשהו מעניין יקרה.

אמ, זה קצת קטנוני אבל בשביל אלו שלא זוכרים את הצבעים של כל הדגלים היה נחמד עם היית מוסיף את הצבעים במקום לכתוב צבעי הדגל הפאנ. למען האמת, הפסקה הזו הייתה טיפה לא ברורה לי, מבחינת מטרה, זאת אומרת, הבנתי שהם רצו את הדגל וזו דרך נהדרת להסביר לנו איך הם קשורים למצעד אבל היא הרגישה לי טיפה ארוכה לזה. זה לא אומר שאני לא חושבת שצריך אותה אבל אולי אפשר לתבל אותה במשהו שהוא יותר התגובות של תמר ופחות מידע על המברשת... אמ, כן, כנראה שלא ממש ברור מה אני רוצה אבל מה שהתכוונתי לומר הוא שחסרה לי פה טיפה תמר והיא דמות שאני מאוד מחבבת ואשמח לראות יותר. זה כאילו הרגיש לי טיפה מכני מדי מצידה, כאילו היא מציירת ונותנת מידע אבל לא מתואר הריכוז שלה (או החוסר בו) ודברים כאלו שלטעמי, היו הופכים את הפסקה הזו לפחות תלושה ויותר לימוד דמות.
בסופו של דבר, אור התקשר לרון. תמר, כמובן, החליטה לרדת על רון כי יש לו לב קטן ליד איש הקשר של החבר שלו (״באמת, את בת שתים עשרה וחצי, לא שלוש״ כפי שאמר רון), אבל היא הפסיקה מאוד מהר כשרון שם את השיחה על רמקול.

כזה חמוד.
והיי! גם לי יש לב ליד השם של חבר שלי.
אמ, דבר אחד שטיפה הפריע לי זה ה'בסופו של דבר' אבל ככל שאני קוראת את הקטע יותר זה יותר נראה לי מתאים לסגנון שהוא נכתב בו אז זו כנראה ממש לא בעיה.

השיחה עם אור זה כזה דבר חמוד! זה גם היה ממש אמין, אנשים תמיד מוסטים מהנושא הראשוני וזה טוב לראות שכותב זוכר לעשות את זה. הרבה פעמים שוכחים שדמויות אמורות להיות בני אדם ובני אדם הם הדבר הכי לא ממוקד מטרה שקיים.
רון הוריד את אפשרות הרמקול כדי שלא יצא מצב שכל הרכבת תעבור למצב ביייפ, ביייפ, אבל כמו שתמיד קורה, השיחה התנתקה בטעות אחרי שני צפצופים. תמר ורון הסתכלו אחד על השני, משכו בכתפיים בתנועה שאומרת ״טוב, שיהיה״ ופנו שוב להסתכל מהחלון של הרכבת. תמר הוציאה את האוזניות שלה אחרי כמה דקות של שקט, ורון גם.

התיאור של הציפצופים של הממתינה קסום.
רק דבר אחד, הייתי מוסיפה עוד מילה אחרי הפסיק של המשפט השני עם האוזניות. זאת אומרת, ...',ןרון, כדוגמתה, גם.' לא יודעת למה, זה מרגיש לי יותר נכון.
הו, אני חושבת שצריך לרדת שורה אחרי הקטע הזה כי הדבר הבא שקורה קורה גם בזמן אחר וגם קשור למשהו אחר אז מקומו בפסקה משלו.
רון צחק, ״אה, אלה הצבעים של הדגל הפאנסקסואלי. פאנסקסואליות היא בעצם משיכה מינית שלא תלויה במגדר, ככה שברמת העיקרון נוכל להתאהב בבנים, בנות וגם כל דבר אחר שבאמצע או מחוץ לאמצע.״

יודעת, הרבה אמרו על זה אבל אני אחזור, זה נשמע לא אמין. זה קשור למה שאמרתי קודם על השיחה עם אור, אנשים לא ממוקדים מטרה, אין סיבה טובה שהוא יספק את המידע הזה סתם ברצף, זה פשוט יותר מדי מידע בשביל משפט. אני יודעת למה היה חשוב להכניס את זה ואני חושבת שזה מאוד הגיוני שהוא יסביר אבל אפשר היה לקטוע אותו אחרי ה"אה, אלה הצבעים של הדגל הפאנסקסואלי." להוסיף משהו שיראה על כך שהאישה לא מבינה ומתעניינת להבין מה זה פאנ ורק אז שייסביר מה זה אומר פאנסקסואליות.
״תגידו, לאן אתם נוסעים? אתם לא לומדים היום?״ המשיכה האישה.

עד הקטע הזה זאת פשוט שיחה מקסימה ומשעשעת :) פה הרגשתי שזה כאילו היא לא שומעת אותם. אפשר לתקן את זה בקלות, להחליף את המילה המשיכה בקטעה או אפילו לכתוב המשיכה האישה, מנסה להחזיר את השיחה למסלולה.

תמר קסם, אני אוהבת את זה שממש ברור מתי היא מדברת. היא כל כך נלהבת ואני יכולה לדמיין אותה אומרת את המשפטים הארוכים האלו בלי לקחת נשימה. זה יופי של יצוג דמות, היא אחת הדמויות הכי מיוצגות שלך.

התהיות שלהם ברכבת מצויינות :) והאהבתי את האיזכור למצעד הגאווה בירושליים ומה שקרה שם, זה היה מאוד במקום.
הם מיהרו לרדת לפני שדלתות האוטובוס ייסגרו, ורק אחרי שהתחילו לעלות ברחוב רון שאל, ״רגע, הסנטר לא בכיוון השני? כי גן מאיר ליד הסנטר.״

הם קסומים! השתגרו מהרכבת לאוטובוס.
אהבתי את המחשבות של רון על תמר וגם את כל השיחה עם אור קודם. אמרתי כבר שאני אוהבת את תמר?
שהם הגיעו לגן מאיר סוף סוף, הדבר הראשון שהם שמו לב אליו זה הבלגן. היו שם כל כך הרבה אנשים, וזה ממש הפתיע אותם. הם כן ידעו שאנשים מגיעים להפנינג לפני המצעד, אבל הם לא ידעו שכל כך הרבה. השומר בדק את התיק שלהם והסתכל על תמר במבט חושד (כנראה בגלל שהדגל הפאנסקסואלי הבהיר מאוד בלט על הלחי הכהה שלה), והם נכנסו. לפני שתמר הספיקה להתקשר לסיוון, הם כבר מצאו אותם.
סיוון הייתה הראשונה לקפוץ עליהם בחיבוק, השיער השחור החלק והמלא שלה מסתבך בתלתלים הסבוכים של תמר ומחמם לרון את העורף. אחריה באה ארין, והעיניים הכחולות שלה רק הביעו שמחה. החיבוק שלה היה עדין וקליל, במיוחד לעומת זה של סיוון. אור, שחיכה בסבלנות אחריה, חיבק את רון קודם ונישק אותו קצרות על הלחי (״נו, זוג יונים, תתנתקו כבר״, כפי שסיוון אמרה), ורק אחרי זה פנה לשחק לתמר בשיער.

הייתי מפרידה את הפסקה באחרי שהם נכנסו כי זה שוב משהו שונה.
חייבת להודות, לא הבנתי מה היה הקטע עם השומר, הוא שומר בכניסה למצעד הגאווה, למה הוא מופתע לראות סמל פאנסקסואלי?
בכללי, צריך לדעתי, לסדר את הפסקאות האלו טיפה שונה, עם קצת יותר אנטרים בשביל שיראו פחות כגוש.
חח סיוון שעשעה אותי והתיאורים של החיבוקים חמודים.
הם שמו לב שאנשים מתחילים לצעוד, ואחרי שווידאו שכולם פה (אור, הצופיפניק המסור, היה אחראי על החלק הזה) הם התחילו ללכת.
היה להם חם, צפוף ומאוד רועש, אבל באותו זמן היה להם גם מושלם. הם היו מוקפים בכמויות אדירות של אנשים, אנשים שהיו חלק מהקהילה או אנשים שבאו כדי להגיד שיש זכויות לא ממומשות שצריכות להיות ממומשות. בגלל שהתחילו לצעוד יחסית מוקדם, הם הצליחו לשמוע את איגי, שהיו ראשונים במצעד, צועקים משפט אחד שנחקק להם במוח - אנחנו כאן ובכל מקום.

הצופיפניק המצוי... שעשע אותי להפליא
זה נחמד מאוד הדרך ששילבת את השם של הקטע וגם מידע מעניין, לא ידעתי שזו הססמה שלהם.
העברת פה יפה מאוד את התחושה של המוני אנשים עם מטרה, זה נחמד.
אווירת הרצינות קצת נהרסה כשהם שמעו מוראל חדש - הו הא, מי זה כאן? הומואים רוצים מזגן! - אבל למזלם, הם התרגלו לחום יחסית במהירות ולא היה להם כל כך נורא.

קסום. ומתאים בהחלט, יותר מדי רצינות הייתה מכבידה על הקטע הזה אז כתבת אותה במינון נכון. זה גם נחמד לשמוע את המחשבות שלהם על הסיסמה. מה שכן, הם קצת יותר מדי איחוד באיזה שהוא מובן. אני יודעת, זה קורה המון שיש הרבה דמויות כי אי אפשר להשתלט על כולן אבל מדי פעם צריך לזכור שהם אנשים נפרדים ולהזכיר את זה לקורא וזאת אומרת שלא יהיו יותר מדי קטעים שבהם כולם חושבים אותו דבר.

יו אור כזה נשמה, הוא כזה חמוד ומסמיק. אפשר לאמץ אותו?
זה היה יופי של הצצה קטנה לדמות שלו ושל ארין וגם למערכת היחסים שלו עם רון.
הם המשיכו ללכת, מקשיבים לסיוון שפירטה לטמין את חיי האהבה שלה (או כמו שהיא תיארה את זה, ״קראשים חסרי מזל״).
הם המשיכו ללכת וכשהגיעו ליריד בסוף המצעד ארין שמה לב שסיוון קפאה במקום והסתכלה לכיוון שתי בנות שהתנשקו.

פעמים אותו ביטוי - 'הם המשיכו ללכת.' זה בסדר ומותר לעשות את זה אבל לרוב אני פחות אוהבת. עדיף לעשות את שני המשפטים האלו כהמשך זה של זה. 'הם המשיכו ללכת, מקשיבים לסיוון שפירטה לטמין את חיי האהבה שלה (או כמו שהיא תיארה את זה, ״קראשים חסרי מזל״). פיטפוטה הנעים את זמנם עד שהגיעו ליריד בסוף המצעד ואז ארין שמה לב שסיוון קפאה במקום והסתכלה לכיוון שתי בנות שהתנשקו.'
זה הופך אותם ליחידה אחת והמשך וזה טוב כי כתיבה היא הרבה מאוד זרימה של תיאורים זה לתוך זה וחזרה היא דבר שתוקע ומעייף את הקורא. אני יודעת שזה קטע ארוך ומתעייפים מלבדוק אותו לדברים כאלו אבל לפעמים זה כן חשוב ומוסיף המון לחוויה של הקורא.
במהלך השנה שעברה, סיוון התחילה לצאת עם בחורה שביעיסטית, שגדולה ממנה בשנה, שקוראים לה אנה

הייתי כותבת בשם אנה במקום שקוראים לה אנה, לא יודעת למה, יותר אוהבת את זה ככה.
ההמשך בהחלט נהדר אפילו שאנה איומה, זה כל כך אכזרי לעשות משהו כזה למישהו. אני חושבת אבל שזו שוב הייתה פסקה טיפה ארוכה מדי ויכול היה להיות נחמד אם היית מוצא מקום לפצל אותה. בלוקים זה פשוט דבר שקשה לאכול כקורא (בעיקר במחשב) כי זה מבלבל.

הסיום היה נהדר. גם שיחת העידוד חסרת הטאקט שהייתה קסומה וגם זה שהכל טבעי ושהמצעד נותן את התחושה הזו, אני חושבת שזה תמצית מקסימה של התחושה של מצעד הגאווה ואני חושבת שלכדת אותה טוב.

אוקיי, אם הגעת לפה אז זמן לדעתי הכללית על הסיפור. הוא מקסים! באמת שכן, אתה יודע שאני אוהבת את הכתיבה שלך וזו לא פעם ראשונה שאני אומרת את זה. העלילה בנויה טוב, הדיאלוגים לא נמרחים ומשעשעים במידה ויש תיאורים במקום שלא מכבידים. יכול להיות שאפשר היה לתאר טיפה יותר אבל במקרה הזה שיש כל כך הרבה דמויות הכמות הזו של התיאורים הייתה בדיוק במידה הלא מעייפת (פחות דמויות דורש לרוב יותר תיאורים, לא יודעת למה, זה ככה).
קצת נאבדו לך דמויות מדי פעם (תמר בעיקר, היא הייתה מאוד דומיננטית בהתחלה ומאוד התמתנה עד הסוף והפלפל שלה היה לי טיפה חסר) אבל אני יודעת שזו הקללה של הרבה דמויות ולא באמת מתלוננת.
בקיצור, באמת מאוד נהנתי לקרוא את הקטע ושועשעתי להפליא :)
תמשיך לכתוב, אני מחכה לעוד קטעים (גם על החבורה הזו).

--------------------
קיפוד אחראית לחתימה הלחלוטין מקסימה שלי||חיבוק לאשלי||שטיח קוראת לי אליסוס וזה הכי שיש
User Posted Image
היי!
אז, טוב, קצת התגייסתי (קורה) אז אני מתחברת פחות אבל אם אתם רוצים אותי אז תשלחו הפ ואני אענה שיהיה לי זמן.
(או תציקו לדייזי וליליקה להציק לי, זאת גם אופציה)
User Posted Image
פיה, חתול פיה! וכנראה אף אחד חוץ מליליקה לא יבין מה אני רוצה.
ליאם הוא החתול שלי והוא מוסר: חתול!
(ושהוא זהבה.)
Captain Americat

תודה.

---------
פורסם ב: Jun 14 2017, 04:00 PM
צטט הודעה

בשבילך, אלף פעם ויותר

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147384502

אוי דפנה תבורכי
ידעתי שהחלדתי ואת כתבת לי בדיוק על מה
גם שגיאות ההקלדה שלילי כתבה לי עליהן וגם ההערות האלה ייערכו ברגע שאני אהיה מהמחשב
ותודה לכולם על התגובות!!!

--------------------

תם - 15 וחצי מסתבר - הנהלת הפורומים - כותב לפעמים
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35248 19277 38974 35649

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007