האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || מחזמר
פורסם ב: Jun 16 2017, 19:27 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
מגדר:female
משתמש מספר: 59135
חפצי המשתמש: צפה

מחזמר
דיון

מחזמר זהו סרט אשר משולב בקטעיו גם שירים המתאימים לעליה בכל רגע שעלילה מתפתחת. מחזמר מבוסס על תסריט מקורי אשר מייצגים אותו בסרט ולאחר מכן גם אפשרי בהצגה. את המחזמרים כמעט לא יוצאים לקולנוע, אך רצות במהירות לטוויזיה ולערוצי הסרטים השונים, בDVD. אין מחזמר שיצא בקרוב, שכן הפסיקו להתעניין בזה פחות. רוב הסרטים רבי המכר בעולם הם מחזמרים, כמו שכתוב למעלה, סרטים משולבים בשירים. כמה מהמחזמרים המפורסמים הם 'אוליבר!' 'חנות קטנה ומטריפה' ועוד.
אני די מחבבת מחזמרים מפעם. אומנם אין בהם אפקטים מיוחדים ויש שירים בכל רגע, אך לדעתי השירים מוסיפים מאוד ומקצרות את העלילה עד כה. רוב הסרטים האהובים עלי הם לא הסרטים החמים בקולנוע, אלא מחזמרים, שכל יום שישי יש לי מנהג לראות עם כל המשפחה שלי מחזמר נוסף. לפעמים השירים מופיעים בכל רגע ולפעמים זה מפריע להתפתחות העלילה בכללי. יש שירים שמופיעים בדיוק באמצע המותח, לרעה או לטובה ופשוט גורמים לחכות בציפייה לרגע שיגמר השיר ואז יוצר מצב שכמעט לא מקשיבים לשיר. יש רגעים שמחשיבים את השיר "להפסקת פרסומות" שבה אפשר ללכת לשירותים או להכין פופקורן ויש שירים שמועילים לסרט ולעדיהם העלילה לא הייתה מתפתחת. לפי דעתי, השירים כך או כך יכולים להעביר את הסרט בצורה נעימה, רגועה או להכניס את המתח לשיר.

אז מה אתם מעדיפים? אתם אוהבים מחזמרים שונים? מה אתם אומרים על הפסקת הוצאת המחזמרים לקולנוע? מדוע זה כך? למה לדעתכם, המציאו בכלל את המחזמר? השירים מועילים לשיר או רק מפסיקים אותו מבחינת התפתחות העלילה? כמובן שתוכלו להוסיף שאלות כרצונכם.
דיון מהנה happy.gif

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 17 2017, 09:25 AM
צטט הודעה

dont hug me im scared

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 49886197
מגדר:male
משתמש מספר: 58903
חפצי המשתמש: צפה

ואוו, אחלה דיון. האמת שאני יודע בדיוק מה לענות לך, בתור אחד שכתב מחזמר. כן אז, במסגרת עבודה בגאוגרפיה, אני ועד שולשה ילדים היינו צריכים להעלות בכיתה הצגה שמכבדת את עצמה, בנושא מיצריים, והחלתנו לכותב מחזמר. אני יכול להגיד כבר עכשיו, שאני חושב שמחזמר זה דבר מדהים, גם בתור הצגה וגם בתור סרט, ואני חושב שלשירים יש את החלק הכי משמעותי במחזמר. שיר בסרט, מותח את הצופה וגורם לו לצפות למה שייקרא בהמשך. אני חושב ששיר גם יכול להעביר רגשות של אנשים. לדוגמא, כשאיש הולך ברחוב לבד, אפשר להוסיף מוזיקה עצובה מאחוריו, מה שעושים גם לא רק במחזמר. שיר בהצגה, נותן זמן לשחקנים לנוח בין שיר לסצנה, לשתות מים ולהתלבש. אני גם חושב שכשיש שירים במחזמר, זה נותן לקהל את ההרגשה שלשחקנים עצמם אין בעיה לעלות ולשיר על הבמה בקול, והם יכולים להצטרף לשיר גם, או למחוא כפיים לפי הקצב. רעיון מעולה לדיון.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007