האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

👑השולטים👑||שלב 3, ג'ורי המקסימה אישרה :) שקד המהממת ביטאה
פורסם ב: Jun 30 2017, 14:14 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

👑השולטים👑||שלב 3

"ג'ורג'! הצלחנו!" אמר פרד.
"לא פרד, עוד לא," ענה לו ג'ורג'.
"אבל השתלטנו כבר על כל הוגוורטס!" קרא פרד.
"צודק, אבל עוד לא כבשנו אותה לגמרי!" השיב ג'ורג'.
"חכו עד שתראו איזה עונש תקבלו!" זעקה מקגונגל מאחוריהם. השניים כל כך נבהלו שנפלו במורד המדרגות.

שלום לכם שותפיהם לפשע של פרד וג'ורג' וויזלי, אני לא מאמינה שהחלטתם להשתלט על הוגוורטס! השתגעתם?! אתם יודעים כמה נזק יכול להיגרם מזה?!
אני לא אתן לכם ריתוק, זה קל מדי... אני לא אביא לכם את פילץ' כי בסוף תגמרו כמו מירטל המייללת... פרד, ג'ורג' ואתם תיענשו בחומרה! אבל אין לי רעיון לעונש! איך אני אעניש אתכם?! אני יודעת! אתם תחליטו על העונש שלכם, וזה יהיה עונש קבוצתי, אז תהיו חייבים להציע דרכים אכזריות! ואני מקיימת כל הצעה ומי שלא יציע אשלח אותו לפילץ'! וכבונוס בשבילכם, חבריהם של פרד וג'ורג', אתם מוזמנים להעניש את פרד וג'ורג' על מה שעשו לכם!

עדיין לא הבנו... תוכל להסביר יותר בבירור?

אתם תיענשו ותחליטו על העונש הקבוצתי הגרוע ביותר שעולה על ראשיכם! אני אאמלל אתכם כי אתם עשיתם נזק כמעט בלתי הפיך לבית הספר! יקחו לנו לפחות שלושה חודשים לסדר את כל הצרות! ואתם גם תאשימו את פרד וג'ורג' ותעשו להם מה שתרצו!
מוכנים לקבל עונש? גם אם אתם רוצים וגם אם לא אז הנה הטופס:

CODE
[B][COLOR=Chocolate]👑שם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Chocolate]👑כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Chocolate]👑האם השתתפתי בשלב הקודם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Chocolate]👑העונש האכזרי והמרושע שאקבל(לפחות 3 שורות בלי אנטרים):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Chocolate]👑איך אתמודד איתו:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Chocolate]👑איך אעניש את פרד וג'ורג' על מעשיהם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Chocolate]👑הערות/הערות/סליחה פרופסור מקגונגל:[/COLOR][/B]

עכשיו מגיע החלק של התגמול על העבודה שלכם!
על העבודה תקבלו 150 חרמשים מלכותיים👑 ו-5 נקודות בית מלכותיות👑

השלב יגמר ב-10.6
תהנו!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 1 2017, 17:57 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1118
מגדר:female
משתמש מספר: 59189

👑שם:זיו
👑כינוי: אריאנה גרנדה לעתיד אבל כרגע חהמ
👑האם השתתפתי בשלב הקודם: ברוררר
👑העונש האכזרי והמרושע שאקבל(לפחות 3 שורות בלי אנטרים):
אז יעיפו אותי לאזקאבאן ל3 ימים ויהיה סיוט שלא מהחיים האלו, סוהרסן אחד ינסה לנשק אותי(איכ). כשאני אחזור ממוטטת מסכנה יתקוף אותי היפוגריף ואז פילץ' יקפוץ מהעץ והפנים המכוערות שלו יכאבו לי בעיניים הצילו זה סיוט!!! והכי גרוע, אחרי זה אני אעשה את העונש של אמברידג' ואמברדג' תבדר אלי בחמידות המחליאה שלה לאאאאאאאא
👑איך אתמודד איתו: אני לא. אחרי הקטע עם אמברידג' אני אלך לבית החולים הקדוש מנגו ואהיה באשפוז 4 חודשים!!! אני כל כך מסכנה אלוהים.
👑איך אעניש את פרד וג'ורג' על מעשיהם: נסגור להם את החנות, נגרוםפ שכל שיעור שלהם יהיה או עם סניפ או עם אמברידג', וכל יום הם יקבלו עונש של אמברידג' בלי תרופה evil.gif evil.gif
👑הערות/הערות/סליחה פרופסור מקגונגל: זה עינוי!!!! XD היה כיף smile.gif

--------------------

היי אני זיו ואריאנה גרנדה היא סגידה

---------
פורסם ב: Jul 1 2017, 21:03 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

👑שם: אורי
👑כינוי: הקוסם משנה הצורה
👑האם השתתפתי בשלב הקודם: כןןן
👑העונש האכזרי והמרושע שאקבל(לפחות 3 שורות בלי אנטרים): העונש יהיה לאכול ברטי בוטס רק בטעמים מגעילים למשך יומיים ובאותו הזמן אני אהיה צריך לכתוב לא אשתלט עוד על הוגוורטס עם הנוצה של אמבריג'. אחרי זה אני אנקה את האולם הגדול במברשת שינים בזמן שאני אשמע שיעור בתולדות הקסם.
👑איך אתמודד איתו: אני אסבול מלה כמובן אך לכמה לשיעור של תולדות הקסם אני אקח אוזניות
👑איך אעניש את פרד וג'ורג' על מעשיהם: אני אקח להם את כול הרווחים מהחנות, ואשלח אותם לעינוים אצל פילץ'
👑הערות/הערות/סליחה פרופסור מקגונגל: סליחה

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Jul 2 2017, 12:37 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
משתמש מספר: 61126

👑שם:רעות
👑כינוי:בצד
👑האם השתתפתי בשלב הקודם:נראה לי
👑העונש האכזרי והמרושע שאקבל:אני אצטרך לצאת ליער האסור לקטוף פטריות לארוחת הבוקר של גמדוני הבית. כשאני אחזור, אני אצטרך להכין לכל הגמדונים פיצות עם פטריות וקטשופ (איכס!) ומיץ תפוזים. כשאני אסיים את זה, אני אצטרך לאסוף את כל התלמידים של להקת המחול של הוגוורטס מכל רחבי הבית ספר וללמד אותם את ריקוד סופשנה המסורתי שהם יצטרכו לרקוד ביום האחרון של הוגוורטס. הבעיה-אף אחד לא רקד את הריקוד הזה כבר 100 שנים.
👑איך אתמודד איתו:איך נכנסתי להוגוורטס??? אני אלבש את גלימת ההיעלמות כשאני אצא ליער. את הפיצות והמיץ תפוזים לא תהיה לי בעיה להכין (אני אשים כפפות לחלק של הפטריות). אני אזמן את כל התלמידים בא'אציו', ובגלל שאף אחד לא יודע איך הריקוד אמור להיראות, אני אמציא אחד בעצמי☺
👑איך אעניש את פרד וג'ורג' על מעשיהם:אני אתן להם כל שעה במשך שבוע שיקוי פולימיצי עם השיערות של וולדמורט ואף אחד לא יתקרב אליהם. אני גם אשלח מכתב לגברת וויזלי והיא תרצח אותם כבר...
👑הערות/הערות/סליחה פרופסור מקגונגל:על גלימת היעלמות שמעתם?

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: Jul 3 2017, 14:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 9268
משתמש מספר: 57486

👑שם:גל
👑כינוי:עוזול
👑האם השתתפתי בשלב הקודם: כן
👑העונש האכזרי והמרושע שאקבל(לפחות 3 שורות בלי אנטרים): אני ישלח(ביחד עם כולם) הישר למרתפים, שם אקבל 9 שיעורים ברצף מסנייפ, ולאחר מכן אשלח לריתוק. בריתוק נהיה מחוברים בעזרת קסם לכיסא, ולא נוכל לזוז ממנו עד שנסיים את הלימודים- כלומר נהיה מסוגלים רק ללכת לשיעורים(בעזרת פילץ' הכועס) ולאכול. חסל סדר הכיופים והגניבות מהמטבח! ומי שינסה לברוח פילץ' יתלה אותו ויתעלל בו בעזרת מכשירי העינוים שאבהם הוא תמיד רוצה להשתמש...
👑איך אתמודד איתו: אני ישים זוג מכנסיים נוסף, כך שלאחר שיחברו אותנו לכיסא אני יוריד את זוג המכנסיים העודף ויצא לדרכי חופשיה!
👑איך אעניש את פרד וג'ורג' על מעשיהם: הם כבר מספיק יסבלו... אני אצלם אותם ויפתח בשביל זה ערוץ טלויזיה בשידור ישיר.
👑הערות/הערות/סליחה פרופסור מקגונגל:

---------
פורסם ב: Jul 6 2017, 18:32 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 183
מגדר:
משתמש מספר: 62599

👑שם: אתה יודע
👑כינוי: תחשוב לבד
👑האם השתתפתי בשלב הקודם: כעעע
👑העונש האכזרי והמרושע שאקבל(לפחות 3 שורות בלי אנטרים): אז העונש שאני אקבל יהיה כל יום ללכת לחדר הסודות ולצרוח בזמן שאני מסתובבת שם: 'סלאזק סלית'רין הגדול הוא רשע ומטומטם!'. ואחרי זה אני אצטרך לשטוף את כל חדר הסודות מההתחלה וללכלך שוב כדי שאני אבין שמה שעשיתי לכלך לא רק אותי, גם את הבית שאני נמצאת בו ( רייבנ, אהמ אהמ).
👑איך אתמודד איתו: איך שהצלחתי לפרוץ להוגוורטס evil.gif
👑איך אעניש את פרד וג'ורג' על מעשיהם: פרד וג'ורג' לא צריכים עוד להיענש! העונש היחיד הוא לא להיפגש עם רון והמשפחה שלהם יום אחד evil.gif
👑הערות/הערות/סליחה פרופסור מקגונגל:

--------------------
אני רוני

---------
פורסם ב: Jul 6 2017, 18:42 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

ננעל :)

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007