האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור || Slither.io
פורסם ב: Jul 5 2017, 07:57 AM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
מגדר:female
משתמש מספר: 59135
חפצי המשתמש: צפה

Slither.io
User Posted Image
שם המשחק: Slither.io - סליטר יו
שנת יציאה: 2016 / 2017(אם אני זוכרת נכון)
ז'אנר: משחק זריזות

תיאור המשחק

המשחק סליטר יו מתבסס על כמה נחשים ואורות, ה"אוכל" שהנחשים אוכלים. בעצם על כל אור אחד שהנחש אוכל, הוא גדל. המטרה במשחק היא שהנחש שלך יהיה הכי גדול מבין כל הנחשים, וכמובן שלא יאכלו אותך. כאשר אוכלים נחש אחר, כלומר פוגעים בו, כל הנחש הופך למלא אורות שאפשר לאכול, לכן כדאי לפגוע בנחשים יותר גדולים. חוץ מזה, יש 'גבול' לאוכל, המקום שבו הנחש יכול להיות בו, ואם הוא יצא המסך נהיה שחור כך שנחשים אחרים יכולים לפגוע בך, בלי שאתה תדע לזה. מדי זמן האורות תמיד מתחדשים, וזה אומר שלא יכולים להיפסל אלא אם נחש אחר פוגע בך.

שליטת הדמויות

המשחקים אחראיים רק על דמות אחת, והיא הנחש שלכם. את הנחש אתם יכולים להזיז בעזרת עכבר, ללא לחיצה. הנחש עוקב אחרי העכבר תמיד ואין צורך ללחוץ בזמן.
דאבל קליק = מהירות. כדי להתחמק מנחשים אחרים או להספיק לאכול אותם, אפשר ללחוץ דאבל קליק. אך דאבל קליק גם מוריד מהאורך של הנחש שלכם, כל פעם קצת יותר.

דעה אישית

המשחק הוא משחק קל ופשוט, שכל אחד יכול לשחק בו. למשל אח שלי הקטן הכיר לי את המשחק ומאז גם החברים שלו (הקטנים) והחברות שלי משחקות בזה ביחד. המשחק הזה הוא משחק שמעביר את הזמן בקלות, שאפשר להיות כל היום במסך ולהגיד "איזה ענק אני!". הפגיעה בנחשים אחרים קצת מבלבלת אבל כשקולטים את זה אז המשחק נהיה הרבה יותר כיף. הגרפיקה שלו די תורמת למשחק, אם כולם יסתכלו על הגרפיקה - זאת גרפיקה פשוטה, רק רצפה עם אבנים כאלה ונחשי ברזל, אבל זה מה שתורם למשחק. המשחק נראה ציורי ודמיוני שזה כיף לשחק בו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 5 2017, 10:03 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הסיקור הנפלא! אני אכן מכיר את המשחק הנחמד הזה, אמנם אין לי אותו בפלאפון אך תמיד כשאני בא לחבר אני מיד לוקח לו את הפלאפון כדי לשחק במשחק הזה, הוא כל כך ממכר! (כן, יש גם אפליקציה לזה).
אהבתי את הסיקור המסוגנן, עם שני הצבעים היפים. כל פסקה לא קצרה מידיי ולא ארוכה, אהבתי.
רק הערה קטקטנה (אני לא בטוח אם זה רק באפליקציה):
כאשר אוכלים נחש אחר, כלומר פוגעים בו, כל הנחש הופך למלא אורות שאפשר לאכול, לכן כדאי לפגוע בנחשים יותר גדולים.

אם פוגעים בנחש הזה - מתים, ואז אנחנו נהפכים לאורות. אם רוצים להרוג נחש אחר פשוט גורמים לכך שהוא יפגע בכם ואז תוכלו לאכול את האורות שיצאו ממנו.

התווסף ללינקייה happy.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007