האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

חדר הנחיצות//אשכול מידע, קרדיט לשקד המקסימה על הביטוא :)
פורסם ב: Jul 6 2017, 20:01 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

חדר הנחיצות//אשכול מידע

אי פעם רציתם להיות במקום שלא ימצאו אתכם? קצת שקט או להיות עם עצמכם? להיות במקום הכי אהוב עליכם לבדכם לכמה שעות? להסתיר דברים סודיים וחשובים ושלא יראו אותם עוד? מצאתם את החדר המושלם!

מה? על מה אתה מדבר?

על חדר הנחיצות, כמובן!
חדר הנחיצות הוא חדר שנמצא בקומה השביעית שמולו נמצא שטיח קיר של קוסם הנקרא ברנבנס ביש-המזל שמנסה ללמד טרולים לרקוד בלט. חדר הנחיצות נפתח בפני כל מי זקוק לו.
החדר נפתח כאשר אדם חושב 3 פעמים על מה שהוא צריך (מומלץ להיות כמה שיותר ספציפי) והולך סחור-סחור ליד הקיר. בסיבוב השלישי מופיעה דלת, והיא מובילה לחדר המבוקש.
בסדרה חדר הנחיצות הופיע ב-5 צורות שונות:
1) השירותים- בנשף חג המולד בספר הרביעי, דמבלדור מתאר בפני הארי כי לילה אחד, כשהיה צריך לשירותים, הוא הגיע לחדר בעל מידות מושלמות ואוסף מרשים של סירי לילה. זה היה האזכור הראשון של החדר.
2) אולם האימונים של צבא דמבלדור- חדר גדול, בעל ספריה עם ספרי התגוננות מפני כוחות האופל, חפצים שונים, ערימת כריות ושטח להתאמן בו בלחשים.
3) חדרון לווינקי- החדרון היה קטן, והכיל מיטה קטנה בגודל של גמדון בית ותרופות נגד שיכורות בשביל ווינקי.
4) חדר אחסון- חדר עצום, מלא במדפים שונים, בו אוחסנו אלפי חפצים מהתקופות זמן שונות שתלמידים ניסו להסתיר.
5) חדר ההתחבאות- חדר גדול, בעל ערסלים ודגלי הבתים (מלבד סלית'רין), בו התחבאו חברי צבא דמבלדור בספר השביעי. בנוסף, הוא מכיל מנהרה המחברת בין החדר לבין פונדק ראש החזיר שבהוגסמיד דרך הדיוקן של אריאנה דמבלדור.
מי שגילה את חדר הנחיצות להארי הוא לא אחר מאשר דובי, עליו הוא שמע מגמדוני הבית, שקוראים לחדר "החדר שבא-והולך".
לדעתי חדר הנחיצות הוא לא רק החדרים שהוזכרו, אלא עוד המון המון חדרים ואולי אפילו אינסוף, הכל תלוי בבקשת הבן אדם. לדעתי חדר הנחיצות הוא דבר מדהים בהחלט.

אז הוא חדר מושלם. אבל הוא חסין? אפשר לפרוץ לתוכו?

החדר לא חסין לגמרי מפני פריצות. צריך להיות ספציפי בבקשה של החדר, כי ככל שהבקשה יותר מפורטת כך החדר יותר מוגן ומכסה על יותר דברים. בספר החמישי, למשת, אמברידג' פרצה לחדר וגילתה את צ"ד, בעיקר כי הארי לא פירט הרבה על החדר ולא הציב לו מגננות. בכל מקרה חדר הנחיצות הוא כבר לא מקום סודי כל כך, לאחר הקרב על הוגוורטס.

יש איזה קישוט? משהו מיוחד?

לא כל כך, כי החדר משתנה כל הזמן. אבל בכל זאת, הנה כמה תמונות של החדר:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
חדר האחסון, עולה באש. חדר האחסון, הארי וג'יני

User Posted Image
https://pbs.twimg.com/media/B_q3GzcUcAA3HON.jpg:medium
חדר הנחיצות, צבא דמבלדור בתוכו

מקווה שנהנתם!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 6 2017, 20:16 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 22272
מגדר:female
משתמש מספר: 58762

ראייןןןן!!!!!
טוב!
אז ככה, זה היה מדהים! רק כמה דברים:
חדר הנחיצות נפתח בפני כל מי זקוק לו.

כתבת "כל מי זקוק לו", שכחת שם את האות ש' - "כל מי שזקוק לו".
דבר שני, אני הייתי מרחיבה יותר את הדעה האישית שלי. חוץ משתי שורות של "זה מדהים" וכו', הייתי מוסיפה לדעתי גם מה אהבתי בחדר הנחיצות ומה לא אהבתי בו. הייתי יותר מפרטת.
דבר שלישי ואחרון, הייתי מוסיפה עוד כמה תמונות, כי זה שתי שניות להוסיף אבל במבט ראשון זה נראה הרבה יותר מושקע עם עוד כמה תמונות, מאשר שרק עם כמה תמונות בודדות, זה נראה קצת שעשית את זה מהר, ובמבט ראשון זה לא נראה כל כך מושך לקריאה.
חוץ מזה זה היה מדהים, ואהבתי!!! מקווה מאוד שלא פגעתי, ומחכה לקרוא עוד דברים שלך!

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Jul 16 2017, 18:26 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 60864

לדעתי היה ממש יפה ומושקע!!
כמו נעמה, אני הייתי מרחיבה קצת את הדעה האישית, חוץ משתי שורות של "אני אוהב את זה" ו-"זה מגניב".
ששמת הרבה תמונות, וזה מאוד הוסיף למראה של הסיקור וזה הוסיף במבט הראשון התרשמות שממש השקעת! ואכן השקעת. אני חושבת שהיית צריך אולי לשים תמונות קצת יותר קטנות, מכיוון והתמונה של החדר העולה באש (לא הגיף, זה שמעליו) הגדיל את הדף.
חוץ מזה, יפה מאוד, מפורט ומושקע, ומקווה שלא פגעתי. :)

--------------------
אמה ♦ פרשתי ♦ אולי עוד אחזור

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007