האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פרסום || מיינקראפט 1.12 - עדכון "עולם של צבעים"
פורסם ב: Jul 13 2017, 21:54 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 18434
מגדר:male
משתמש מספר: 48059
חפצי המשתמש: צפה

היי,
קצת באיחור, אני יודע, אבל לא מזמן יצאה גרסת 1.12 של מיינקראפט Java Edition (שאגב, מעכשיו נקראת "גרסת הקהילה"), תחת השם "World of Colors" (בתרגום חופשי: עולם של צבעים)!
העדכון הזה כולל הרבה בלוקים חדשים ומעניינים, שינויים משמעותיים לקראפטינג, מערכת חדשה בשם "Advancements", אשר מחליפה ומשכללת את המערכת ההישגים (Achivements) במשחק ומס' שינויים קטנים אך מאוד משמעותיים בתחום הקומנד בלוקס והתכנות (!!!).

אז כמו בכל עדכון, הכנו סרטון קצת ארוך ומאוד מושקע, שמסקר את כל הפיצ'רים החדשים והשינויים בגרסה הזאת!
*בסרטון הזה אני לא אסקר שינויים שקשורים ל-Command Blocks ותכנות, שכן אנחנו עושים זאת בסדרת סרטונים נפרדת שמוקדשת רק לזה (הירשמו לערוץ כדי להישאר מעודכנים!).

אם אהבתם את הסרטון, נשמח מאוד אם תתנו לייק ותשתפו אותו - השקעתי בו הרבה והתגובות שלכם ממש עוזרות :).

ובנוסף לזה - כמה מילים שלי על העדכון, לסיכום:

העדכון "עולם של צבעים" מפתח את המשחק בכמה תחומים: הראשון הוא בנייה (בלוקים חדשים, דרכים חדשות ונוחות יותר ליצור ולארגן אייטמים...), והשני הוא תכנות/קומנד בלוקס (דברים חדשים שניתנים לתכנות, דרכים חדשות לכתוב קוד ואפשרויות שלא היו קיימות בעבר לייעול ומיקסום היכולות של יצירות קומנד בלוקס).
התחום השלישי הוא תחום קצת שונה אבל חשוב לא פחות: הנגשת המשחק. מה זה אומר? בעקבות השינויים לקראפטינג, מערכת ה-Advancements החדשה, ה-Tutorial Hints וה-Narrator, המשחק נהיה נגיש הרבה יותר גם לשחקנים חדשים שלא מבינים כלום במיינקראפט, שכן החידושים האלה מאפשרים להבין וללמוד את המשחק הרבה יותר בקלות, כחלק מחוויית המשחק וללא צורך בחיפוש באינטרנט או עזרה מחבר.

לדעתי זהו פיתוח חשוב במיוחד, שכן אחת הסיבות שגיימרים נרתעים ממיינקראפט היא שהמשחק הזה מאוד מורכב (ומבחוץ זה עלול להיתפס כמשעמם), ועלול להיות קשה להבנה. העדכון הזה - גם אם הוא מוריד טיפ טיפה מהחוויה של לחקור ולגלות בעצמכם את כל הדברים - יעזור לשחקנים חדשים להתחבר אל המשחק ולהרחיב את הקהילה ההולכת וגדלה שלו (וזו גם אחת המטרות המרכזיות שלנו בערוץ).

אז אני מאתגר אתכם - אותם גיימרים שקוראים את האשכול הזה ולא שיחקו מיינקראפט בחייהם / שיחקו קצת ועזבו מתוך שיעמום או לטובת משחקים אחרים - לנסות ולהתחיל לשחק בגרסת 1.12. תנו לזה צ'אנס, ואולי עוד תגלו משחק מדהים שישנה את הדרך שבה אתם חושבים על משחקי מחשב...

המשך גיימינג מוצלח!
רועי
וכל צוות The Minecraft Scientist

--------------------
רועי סהר (ידוע גם כ"The Scientist")

יוצר סרטים ~ יוטיובר ~ שחקן ~ מוזיקאי ~ טבעוני ~ מדריך ~ צלם ~ תולעת ספרים ~ איש מחשבים

ערוצי היוטיוב שלי:
The Minecraft Scientist HEB | Roy Sahar

~
TheRSScientist@gmail.com
Twitter: @roysahar11
Instagram: @roysahar.official @themcscientist.heb

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 21 2017, 17:10 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

היי וכל הכבוד על הפרסום!
כבר אמרתי לך שאני אוהב את מה שאתה מפרסם, אני משער שהאשכול הוא כמו "המשך" לאשכול הקודם שפירסמת לא מזמן. הפרסומים שלך בנושא מיינקראפט יכולים לעזור לכל מי שמשחק בזה, וגם נורא אהבתי את האתגר שנתת - מסכם את הפרסום ונותן להרבה משתמשים את האפשרות לשחק.
נכנס ללינקייה!

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007