האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות||קרטר קיין, מלחמת האלים ^^
פורסם ב: Jul 14 2017, 09:34 AM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 69423
מגדר:male
משתמש מספר: 57704
חפצי המשתמש: צפה

*אם יהיו ספויילרים- יסומנו בצהוב
סיקור דמות||קרטר קיין

תעודת זהות
שם מלא: קרטר קיין
שם באנגלית: Carter Cain
תאריך לידה: 2002-2003
מופיע ב: כל הספרים- הפירמידה האדומה, כס האש, צל הנחש
משפחה: איימוס קיין, סיידי קיין, ג'וליוס קיין, רובי קיין.
מראה: מתואר ככהה עור, עיניים כהות ושיער שחור.
אופי: ממושמע וצייתן, מאוהב בזיה ראשיד, אך מגלה שהתאהב בשבתי בצורתה, בספר השני יוצא למצוא את זיה האמיתית אך מתאכזב מאוד כשהוא מגלה שכל הזכרונות מהשבתי שהועברו אליה לא מזיזים לה. חנון קשה, החוכמה בדרך כלל אוהבת גם להתלוות לתכונה זו- דבר שיש לו בשפע בעיקר על מצרים העתיקה ועל חפירות ארכיאולוגיות (בעיקר מאביו), כריזמטי ויודע לארגן דברים ולהוביל ולהוציאם לפועל טוב, אמיץ מאוד מול אויבים מסוכנים וסתם אויבים מוזרים ואף מצחיקים, ועל כן התמחה בקסמי קרב חזקים, דבר שמקנה לו כח גדול בקרבות. נוטה לגמגם הרבה בחברת בנות, מתנהג די מוזר לידן, חסר ביטחון עצמי בהרבה תחומים, נוטה להיות מעט פסימי, ואופטימי מדי פעם. אוהב להוכיח את עצמו כל הזמן. שאפתן בקרבות, ומורה טוב. לא מרבה לצעוק, בעיקר לא על תלמידיו, אך כאשר צריך את זה... הוא עושה את זה.

רקע הדמות בתוך העלילה
קרטר קיין הוא ילד מאוד יוצא דופן. לאחר מות אימו הוא ואחותו נפגשים רק פעמיים בשנה, ולקרטר אין ממש בעיה עם זה. קרטר מגלה שהוא ואחותו הם הצטלבות של שתי שושלות חרטומים רבות עוצמה, וכשאביהם מפוצץ את האבן במוזאון, הם יוצאים למסע נועז ומצחיק. לקרטר יש התמחות בקסמי קרב, מה שמעניק לו עוצמה רבה בקרבות, יחד עם דמות הלוחם הזה בגובה עצום.
הוריו הם יוליוס ורובי קיין, ולאחר מות אימו הוא חי עם אביו. קרטר מסתובב בעולם יחד עם אביו, בשביל ה"עבודה" שלו- ארכיאולוג. קרטר כבר די התרגל לזה שאסור להתמקם יותר מדי במקום כלשהו, כי סביר להניח שהם יעזבו את המקום בקרוב. אביו תמיד ניסה להגן עליו ולרצות אותו, ותמיד רצה בטובתו. לאחר שאביו פוצץ אבן במוזיאון, קרטר הפך לגוף מארח להורוס, אל המלחמה ואחד האלים המרכזיים במיתולוגיה המצרית.

חוות דעת אישית
אני מאוד אוהב את קרטר. הוא מצחיק, מעצבן אך לא יותר מדי, ומדי פעם.... אמ... איך אומרים את זה? אה, כן. הוא כזה קצת עזר לי בערך.. להבין את אחי הגדול(?) בכללי, הוא דמות שאני אוהב בעיקר בגלל שאני מצליח להזדהות איתו- חנון, מוזר ומעצבן, לא עם המון ביטחון עצמי ואוהב להוביל קבוצות, מרגיש צורך להוכיח את עצמו כל הזמן. אה, וגם שהוא יעשה הכל בשביל אנשים שהוא אוהב (אהמ. אהמ. זיה ראשיד. אהמ.) ויקריב את עצמו למען שאר העולם. ואמ... הוא חמוד בכללי. לדעתי הוא חמוד בעיקר כשהוא מגן על אחותו הקטנה, ובמיוחד כשהוא נחטף על ידי חתולה בשם מאפין. או כשהוא נוסע באוטו של החתולה של אחותו. כן, גם החלק שהוא ראה את כל חתולי השכונה רודפים אחריו הוא היה חמוד.

ציטוטיישן
"בסדר, סיידי. תקראי לי תרנגולת־ראש־קרטר. מרוצה?" קרטר לסיידי, הפירמידה האדומה, עמוד 69
"זה את, אני והבבון נגד היצורים האלה." קרטר, הפירמידה האדומה, 115
"שמישהו ישיג לי פותחן קופסאות, נתקע לי אל בראש!" קרטר, הפירמידה האדומה, 221
""קרטר קיין, בן 14, נהרג בתאונה טרגית בפריז כאשר נטרף על ידי החתולה של אחותו, מאפין." קרטר, הפירמידה האדומה, עמוד 229.
"היא מעצבנת כמעט כמוך." קרטר להורוס. "לא ייתכן, איש אינו מתעלה על הורוס." הורוס לקרטר, הפירמידה האדומה, עמוד 420.
"קרטר, אני לא רוצה להישמע אכזרית, אבל בחודשים האחרונים מצאת מסרים לגבי זיה בכל מקום. לפני שבועיים חשבת שהיא שלחה לך איתות מצוקה דרך הפירה שלך." סיידי לקרטר. "זאת באמת הייתה האות ז'! חרוטה בפירה!" קרטר עונה לסיידי, כס האש, עמוד 73.
~לא מצאתי ציטוטים מהספר השלישי והספר עצמו לא אצלי, עמכם הסליחה~

~לצערי לא הצלחתי לשים תמונות, אנסה לשים אותם במקום אחר ואם יעבוד אערוך כאן ואשים~

עד כאן סיקור על קרטר קיין! מקווה שנהנתם, תבים יתקבלו כמובן :) רק לא לשכוח שזה סיקור ראשון שלי, לא יותר מדי חזק ת"בים

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007