האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

לזמן מוגבל: מבצעים בלעדיים לחברי HPortal ברשת סטימצקי!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

2047 || תהילה
פורסם ב: Jul 27 2017, 05:15 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3318
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

היושים
לפני מספר ימים החלטתי לקחת על עצמי לכתוב כל יום לאתגר כתיבה.
האתגר: לכתוב קטע על העתיד.
קריאה מהנה!

”פטמה! צ׳אנג וקים באים אלינו לארוחת ערב!“ יוני צעק מהסלון.
”حتى الجيران تأتي عدة مرات أن أقول لك؟“ פטמה צעקה מהמטבח.
”איזה שכנים באים? שרית וקלוד?“ יוני בא למטבח כשהוא מחזיק ביד אחת כפכף וביד השנייה את המפתחות למכונית.
פטמה הנהנה בזמן שהיא מתמרנת בין המחבתות והסירים.
”אז צריך להכין בכלים שטבלתי, את זוכרת ששרית אוכלת רק כשר?“ יוני התקרב לסירים בזמן שהוא סוף סוף משחיל את הכפכף לרגלו.
”אהה, אבל היא לא תוכל לאכול מהמוקפץ הסיני שאני מכינה לצ׳אנג, המפונק הזה לא אוכל שום דבר שהוא לא מכיר!“ פטמה אמרה ברגזנות, אבל יוני ידעה שהיא לא באמת מתלוננת.
”יון, אולי תקפוץ לאלכס ומרינה ותבקש מהם מלח? אני ממש חייבת בשביל הלאפות,“ פטמה ביקשה וחייכה אל יוני בהתחננות.
”אבל השניים האלה מדברים רק רוסית, אני לא מבין מילה ממה שהם אומרים!“ יוני התקומם כמו ילד קטן.
פטמה גלגלה עיניים. ”הם גרים פה כבר שנים, אני בטוחה שהם יודעים מה זה מלח.“
”בסדר, אני הולך,“ יוני אמר בטון נעלב.
”هيا، لقد قمت,“ פטמה אמרה משועשעת, מחכה שיוני יביא לה כבר את המלח.
כמה שעות לאחר מכן, האורחים התחילו לדפוק בדלת.
”היי! Comment allez-vous?“ קלוד קרא בהתלהבות.
”כמה פעמים צריך להגיד לך? ”אומרים מ-ה ש-ל-ו-מ-כ-ם,“ שרית אמרה באיטיות והדגישה כל אות.
”מסטער, מסטער,“ קלוד אמר וחיבק את פטמה ואחר כך את יוני.
”איפה קים? עוד לא הגיעה?“ שרית שאלה והתיישבה באחד המקומות סביב השולחן בביתם של פטמה ויוני.
”את מכירה אותה, עד שהיא מתארגנת הנשמה יוצאת,“ פטמה צחקקה.
ארבעתם ישבו סביב השולחן בזמן שמדי פעם פטמה ניגשת לדלת או לסירים. כמה דקות אחר כך נשמעו דפיקות בדלת.
”Sarit! long time no see!“ כולם שמעו את קולה הגבוה של קים ליד הדלת.
”מתוקי,“ אמר צ׳אנג, שהתקשה לבטא את המילה ’מתוקה‘, ”סיכמנו שהיום רק עברית.“
”צודק, צודק,“ קים הנהנה ונתנה לצ׳אנג נשיקה. הם היו זוג דביק, לא זזו אחד מהשנייה והסכימו לעצמם להתנשק בכל מקום ובכל זמן.
כולם סוף סוף התיישבו סביב השולחן ופטמה הגישה את האוכל, כשהיא משתדלת להביא לכל אחד את ההעדפות שלו.
”פטמה, איזה אוכל מהמם!“ קים קראה בהתלהבות.
”אינשאללה,“ יוני אמר בלי שום קשר, וכולם צחקו. כי זה יוני.
בזמן הארוחה כולם דיברו, מדי פעם יוני סיפר בדיחה וכולם צחקו, שרית שאלה על כל דבר אם הוא כשר לפני שהיא אכלה, קים וצ׳אנג אמרו זה לזו משפטים דביקים ואז התנשקו שוב ושוב וקלוד ניסה לדבר רק עברית בצורה די גרועה.
בסך הכל, הכל היה נורמלי. השנה שנת 2047, אין סיבה שלא כולם ישבו סביב שולחן אחד.

--------------------
שתקנו במשך כמה שניות ואז הוא דיבר פתאום. "אז מה," הוא פתח, "נראה שמשהו מטריד אותך."
הרמתי גבה. "יחסית לאדם שמעולם לא היו לו ילדים אתה קולט יפה בני נוער."
"האמת," הוא לחש, "אמרו לי שזה המשפט הכי טוב להגיד לבני נוער, כי פשוט תמיד יש משהו שמטריד אותם."
צחקתי. "אוקיי, 1-0 לך."
- טסאו

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 30 2017, 07:16 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהל החודש
חרמשים: 118736
משתמש מספר: 55840

הרעיון ממש חמוד לדעתי ושונה מהקטעים על העתיד שיצא לי לקרוא, אני באמת אוהבת את המקוריות שלך ואת כותבת טוב ואהבתי שהצלחת לתת לנו להכיר קצת את הדמויות אפילו שיש הרבה יחסית לקטע כזה קצר. מה שכן, קצת הפריע לי שהזכרת הרבה מאוד פעמים את השמות של הדמויות, כשבחלק מהן את יכולה לדעתי להחליף אותם במאזכרים. זה כן בעייתי כשיש הרבה דמויות בקטע כל כך קצר כי יותר קל להתבלבל ביניהן, אבל אולי אם היית מכניסה גם תיאורי מראה לדוגמא היה לך יותר קל להשתמש במאזכרים ושעדיין לא נתבלבל בין הדמויות.
”אז צריך להכין בכלים שטבלתי, את זוכרת ששרית אוכלת רק כשר?“ יוני התקרב לסירים בזמן שהוא סוף סוף משחיל את הכפכף לרגלו.

חזרת על זה בקטע די הרבה פעמים ואני לא אעיר אחת אחת, אבל אני ממליצה לך לעבור ולתקן - בעיקרון זה בסדר לכתוב 'יוני התקרב, סוף סוף משחיל את הכפכף לרגלו.', אבל בגלל שכתבת 'בזמן שהוא', אז זה בעצם אומר שזה קורה באותו הזמן שהוא התקרב ובגלל זה אני חושבת שזה מעבר זמנים.
”אהה, אבל היא לא תוכל לאכול מהמוקפץ הסיני שאני מכינה לצ׳אנג, המפונק הזה לא אוכל שום דבר שהוא לא מכיר!“ פטמה אמרה ברגזנות, אבל יוני ידעה שהיא לא באמת מתלוננת.

יש לך כאן שגיאת הקלדה, כתבת 'ידעה' במקום 'ידע'.
אהבתי מאוד ששילבת את השפות השונות וגם קצת את המבטאים, זה באמת הוסיף לדעתי וגרם לקטע להרגיש יותר אמין ולשיחות להיות יותר הגיוניות וזורמות. באופן כללי אני באמת חושבת שהרעיון ממש חמוד ובאמת אהבתי שלקחת את זה לכיוון אחר מבדרך כלל.
בקיצור, את כותבת ממש יפה וניהניתי לקרוא את הקטע, ואני מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד קטעים שלך.

--------------------
דלפי היא אחותי הגדולה ורק לה מותר לקרוא לי ליליקה 3>

אני גירית מתנחלת ואני אוהבת את הגיריות 3>
תכירו, זה ליאם והוא שלגון קסום 3>
תראו, הנה אורטל! היא קסומה, תאהבו אותה 3>

אתם מוזמנים לקרוא לה מדהימה או לילי
User Posted ImageUser Posted Image

לילייייי
אני חושבת שהייתי בחתימתך מזמן מזמן, מתי ששתינו היינו נוביות רצח...
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.
אוהבת עד קוסטה ריקה, מישהי שאני די בטוחה שאת אוהבת 3>
User Posted ImageUser Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 31 2017, 02:09 PM
צטט הודעה

בשבילך, אלף פעם ויותר

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147415661

זה מקסים הלוואי שזה יהיה ככה תמיד
בניגוד ללילי, שמחתי שהזכרת את השמות הרבה - עכשיו יש לי אופי ברור שלהם ואני מצליח להתאים דמות לשם. היה קצת חסר לי תרגום של המשפטים שלא היו בעברית או אנגלית כי אני לא כל כך יודע שפות אחרות, אבל הבנתי את הכוונה הכללית. לילי העירה על שגיאת ההקלדה והיה רק עוד משהו אחד שהפריע לי -
”צודק, צודק,“ קים הנהנה ונתנה לצ׳אנג נשיקה. הם היו זוג דביק, לא זזו אחד מהשנייה והסכימו לעצמם להתנשק בכל מקום ובכל זמן.

זה אמור להיות ״הנהנה קים״, ומשום מה הרגיש לי מוזר ה״הסכימו לעצמם״. אולי לנסח את זה אחרת היה קצת זורם יותר? קשה לי להסביר למה, זה סתם נשמע לי קצת מוזר. אולי זה רק אני.
עם כל אלה, הרעיון הזה מקסים והלוואי שככה ייראה העתיד שלנו. מי יודע, אולי בשנת 2047 נוכל להגיד שהיית חוזת עתידות.

--------------------

תם - 15 - הנהלת הפורומים - באקי זה גיי
User Posted Image User Posted Image

ואל נאמר שהמקרה הוא מיקרוסקופי...
במיקרוסקופ, אחי, נגלים החיידקים.

__________- נתן אלתרמן, מקרה פעוט

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
34510 18236 38216 35281

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007