האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קלארק גריפין// סיקור דמות
פורסם ב: Aug 4 2017, 02:15 AM
צטט הודעה

Just like fire

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 35273
מגדר:female
משתמש מספר: 57196
חפצי המשתמש: צפה

קלארק גריפין

User Posted Image

שם הדמות: קלארק גריפין (Clarke Griffin)
שמות וכינויים נוספים: וואןהאדה
נסיכה
אסירה 319
שם הסדרה ממנה היא לקוחה: המאה (The 100)
יוצר: ג'ייסון רוטנברג (Jason Rothenberg)
שחקנית: אלייזה טיילור (Eliza Taylor) וכילדה אלה פיטקין (Ella Pitkin)
גיל הדמות: בתחילת עונה 1 בת 18, בסוף עונה 4 בת 24.
תאריך לידה: לא ידוע, מתישהו בשנת 2131.
מקום מגורים: תחנת החלל "הארק" (לשעבר)
המחנה (לשעבר)
הר וודר (לשעבר)
ארקדיה (לשעבר)
פוליס (לשעבר)
כדור הארץ (נוכחי)
העמק הירוק (נוכחי)
משפחה: אביגיל גריפין (אמא)
ג'ייק גריפין (אבא, נפטר)
מאדי (בת מאומצת)
מקצוע: סטודנטית לרפואה (לשעבר)
אחת ממנהיגי המאה
שגרירת סקייקרו (לשעבר)
שומרת הלהבה (לשעבר)
חברים: בלאמי בלייק, רייבן ריירס, אוקטביה בלייק, ג'ון מרפי ועוד.
תחומי עיניין רומנטיים:פין קולינס (נפטר)
ניילהא
לקסה (נפטרה)

User Posted Image

מידע על הסדרה

"המאה" היא סדרת דרמה, הרפתקאות ומתח אמריקאית שנוצרה על ידי ג'ייסון רוטנברג( Jason Rothenberg) , ומבוססת על ספר באותו השם שנכתב על ידי קס מורגן(Kass Morgan). שידורייה החלו בשנת 2014 ברשת הCW. העלילה מתרחשת 97 שנים לאחר שמלחמות גרעיניות החריבו כמעט לגמרי את הציוויליזציה על פני כדור הארץ. הניצולים הם תושבי 12 תחנות חלל שהיו בחלל בזמן ההפצצות. 12 התחנות התאחדו לתחנה אחת גדולה בשם "הארק", שבה חיו כ-2,400 בני אדם. בארק מתגוררים תושבים שהיו שייכים בעבר למדינות בריטניה, ארצות הברית, אוסטרליה, קנדה, סין, יפן, הודו, רוסיה, ונצואלה, צרפת, ברזיל ואוגנדה.

המשאבים בתחנה מאוד מוגבלים, ולכן כל פשע, קל או חמור, מביא על מבצעו עונש מוות, אלא אם כן הפושע מתחת לגיל 18. במקרה כזה הוא נשאר במעצר עד שיגיע ל18, ואז תיערך הערכה מחדש של התיק שלו ויוחלט אם להטיל עליו עונש מוות או לא.
לאחר שהתברר כי התעוררה תקלה במערכות ייצור החמצן של הארק מתחייב דילול אוכלוסייה מיידי. - מאה פושעים צעירים מתח לגיל 18 נשלחים אל כדור הארץ בניסיון לבדוק, האם בכל זאת אפשרי להתקיים על פני הכוכב למרות הקרינה לאחר 97 שנים בחלל.
בני הנוער מגיעים לכדור הארץ שאותו ראו עד כה רק מן החלל. הם נלחמים בסכנות בטבע ומלחמות בינם לבין עצמם. מהר מאוד הם מגלים כי למעשה לא כל אוכלוסיית בני האדם הושמדה, וכי בכדור הארץ קהילות נוספות של ניצולים.

User Posted Image

מידע על הדמות

תיאור חיצוני
קלארק גריפין היא אישה צעירה ויפה ויש לה שיער ארוך בלונדיני, אשר נצבע באדום לתחילת עונה 3 אך במהרה הושב לבלונדיני, ונהייה קצר בסוף עונה ארבע, עם פס אדום. יש לה עיניים כחולות, פרצוף עגול, גומה בסנטר, והיא רזה יחסית ובגובה ממוצע של 1.65. היא לובשת תלבושות שונות במהלך העונות, לרוב מכנסיים וחולצה למרות שהיו מספר פעמים בעיקר בעונות 2 ו3 שהיא לבשה שמלה. אלייזה טיילור המגלמת את קלארק אמרה בראיון בעבר שהתחפושות מאוד מסובכות ומתפרקות כל הזמן כיוון שהן עשויות מכל מיני חלקי עור.
User Posted Image

אישיות
אחת מתכונות האישיות הבולטות של קלארק היא הרצון המתמיד שלה לעזור לאנשים- בעיקר לחבריה ולאנשים אותם היא מנהיגה. היא תעשה הכל, ותמיד מנסה לעזור לכולם בכל דרך אפשרית- גם אם זה כולל להקריב את חייה.
היא נורא מעשית, כמו שיכולנו לראות בפרק 1 כשכולם רצו לחגוג את הגעתם לכדור הארץ והיא הבינה שצריך ללכת לחפש משאבים. היא חכמה ואינטיליגנטית, אך גם טובת לב. היא יודעת שלפעמים בתור מנהיגה צריך להחליט החלטות קשות כדי להציל את האנשים שלך, אך עדיין מנסה לאורך כל העונות לחתור לשלום ולהפסקת ההרג והסבל ושפיכת הדמים.
היא מאוד נאמנה, ויש לה חוזק מנטלי ונפשי מאוד מאוד חזק. כוונותיה תמיד טובות, למרות שפעמים רבות בסדרה חבריה מאשימים אותה על הבחירות שהיא עושה כדי להציל אותם, מבלי להבין שלא הייתה לה ברירה. היא עצמאית, נחושה, אמיצה ובעלת יכולות אסטרטגיות טובות. בנוסף, היא מאוד מתעניינת ומתמחה בציור ואמנות.

User Posted Image

חוות דעת אישית

אישית כשהתחלתי לראות את הסדרה, לא הכי אהבתי את קלארק. כאילו הייתי סבבה איתה- אבל הקטע שהיא הייתה קצת יותר מידי מושלמת. עם העונות אנחנו לומדים יותר על הדמות שלה, וככה היה לי יותר קל להתחבר לדמות שלה.
היא מדהימה לדעתי, ואני מתה עלייה ואני אפילו לא יכולה לתאר את העצב שלי כשמאשימים אותה שוב ושוב בסדרה על דברים שפשוט לא באשמתה והיא במילא מכה את עצמה עליהם. בקיצור, אני חושבת שהיא מהממת, ואני ממש ממש אוהבת אותה.
User Posted Image

--------------------

אמילי | 17
User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 9 2017, 14:49 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הסיקור! כתבת את המידע בצורה נפלאה והוספת תמונות שליוו את כל הסיקור. הייתי שמחה לשמוע עוד קצת מחוות הדעת שלך, כי נראה שאת מאד אוהבת את הדמות ושיש לך עוד מה להגיד. הסיקור ללא ספק גרם לי גם להתעניין בסדרה, ואולי אצפה בה בעתיד.
יתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007