האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

למה דווקא רעות?||רעות, בעיקרון לפעילות מחשבות מקלחת:)
פורסם ב: Aug 13 2017, 01:08 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 45672
משתמש מספר: 61126
חפצי המשתמש: צפה

למה דווקא מכל השמות
בחרו הורי בשמי -רעות?
היה להם מגוון של אופציות
אז למה דווקא בזו האפשרות?

למה לא חנה, הדס או שיראל
או הדר, אביה או יעל?
למה מכל השמות בישראל
בחרו בשם זה אותי לגדל?

אני יודעת את התשובה
אבל אני עדיין תוהה
אני אוהבת את שמי
אבל תנסו יום אחד להיות במקומי

איך כותבים? ע׳ או א׳?
שני 'O'? עם גרש?
עם צירה או סגול או עם שווא
איך בדיוק מנקדים את הר׳?

לפעמים זה דווקא נחמד
להיות עם שם קצת מיוחד
השם הזה לא הכי שיגרתי
ולפעמים קצת מייצג אותי

אבל, כמובן, יש גם צד שני
כי אם אתם הייתם במקומי
לא הייתם קצת נעלבים
כשבשם שלכם כולם תמיד מתבלבלים?

שוב, אין לי שום דבר נגדו, אני אוהבת את שמי
אבל למה בחרו דווקא בשם הזה לקרוא לי?
------------------
אז החרוזים לא מושלמים, האורכים של השורות לא תואמים, מבחינה עברית השיר לא הכי תקין, אבל בכל זאת אני די אוהבת את זה...
מסכימים, או שיש לי טעם גרוע בשירים?

--------------------
רעותReut
בת 13 וחצידתיהמשועממתריקוד זה חייםמחפשת מישהו לחפור לוכותבת כשיש לי מצב"ר/כשאני מכריחה את עצמיחיינוקית -לא בהכרח אומר שאני רעהשוקולד דחוף!!!

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 13 2017, 05:42 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 104342
משתמש מספר: 55840

טוב, זה שיר ממש חמוד ואהבתי את הרעיון - זו בהחלט מחשבת מקלחת מעניינת ואני חושבת שהרבה אנשים סקרנים לגבי הנושא הזה, והצלחת לכתוב אותו בשיר בצורה ממש קלילה ונחמדה לדעתי. מבחינת החרוזים, היו הרבה מקומות שהם היו ממש טובים לדעתי ושהשיר זרם, וגם כאלו שלא היו ממש חרוזים אבל השיר עדיין זרם, אבל היו גם מקומות שהרגיש לי כאילו צריך להיות בהם חרוז ואין או שהחרוז לא מדויק. אני יודעת שאת מודעת לזה שלא כל החרוזים מדויקים והאורכים של השורות לא כולם תואמים, אבל לדעתי זה משהו שכן כדאי לך לתקן, כי הרעיון באמת חמוד וגם אני אהבתי את השיר, אבל אני חושבת שהיו דברים שקצת הפריעו לזרימה שלו ואלו דברים שאת יכולה לתקן, ואין סיבה שלא - אני חושבת שזה רק יוסיף, אבל זו לגמרי בחירה שלך כמובן.
בחרו הורי בשמי-רעות?

בעיקרון אמורים לעשות רווח לפני ואחרי מקף, ממליצה לך לתקן.
היו להם המון אופציות

השורה הזו הרגישה לי קצת קצרה מדי והיא לא ממש הסתדרה לי ככה, אני חושבת שאולי היא תסתדר יותר אם תוסיפי גם 'ואפשרויות'.
למה לא חנה, הדס או שיראל
או הדר, אביה או יעל?
למה מכל השמות בישראל
בחרו בשם זה אותי לגדל?

ממש אהבתי את הבית הזה, הוא ממש חמוד ונחמד וזורם והחרוזים בו היו מדויקים.
אני יודעת את התשובה, בעיקרון
אבל זה לא גורם לי להפסיק לתהות
וזה לא שאני לא אוהבת את שמי
זה פשוט, תנסו יום אחד להיות במקומי

גם הבית הזה מאוד נחמד וטוב בתור בית בפני עצמו, אבל הוא לא ממש התחבר לי לבתים הקודמים כאן - השורות בו היו ארוכות יותר מבשאר הבתים, וזה קצת הפריע לזרימה של השיר אז אני כן ממליצה לך לנסות אולי לשנות את זה אם את רוצה.
שני 'O'? עם גרש?

יכול להיות שהתכוונת כאן לדגש? כי לא ממש הבנתי איך גרש קשור, ואני חושבת שאולי דגש יהיה יותר הגיוני כאן, כי גרש זה כזה '.
איך בדיוק מנקדים את הר׳?

כאן תתאים לדעתי ו' החיבור בתחילת השורה, אבל זו רק דעתי כמובן וזו החלטה שלך.
חוץ מזה, גם הבית הזה ממש חמוד לדעתי ואהבתי את ההתעסקות בחלק היותר לשוני של זה.
לפעמים זה נחמד
להיות עם שם קצת מיוחד
לא הכי שיגרתי
שקצת מייצג אותי

האורך של השורות בבית הזה קצת הפריע לי - החרוזים בו מצוינים, אבל השורות לא ממש באותו האורך ואמנם לא תמיד זה מפריע, אבל במקרה הזה אני כן חושבת שזה זרם קצת פחות.
כשבטעות ׳רות׳ לכם קוראים?

השורה הזו הרגישה לי קצת מאולצת, כאילו הפכת את הסדר של המילים בה בשביל החרוז. זה כן בסדר לעשות את זה, אבל כאן זה פשוט נתן תחושה של שפה קצת יותר גבוהה מבשאר השיר וזה פחות התאים ככה לדעתי, אז אני ממליצה לך לנסות אולי למצוא לזה חרוז כשזה כתוב בסדר שונה - 'כשבטעות קוראים לכם 'רות'?'
שוב, אין לי שום דבר נגדו, אני אוהבת את שמי
למה בחרו בשם הזה דווקא לי?

אהבתי את שתי השורות האלו, הן באמת מסכמות את מה שאמרת בשיר וסוגרות אותו בצורה טובה. בשורה השנייה כאן אני חושבת שכדאי לך אולי להוסיף בהתחלה 'אך', אבל זו החלטה שלך. חוץ מזה, קצת הפריע לי בה שהיא לא בדיוק התייחסה למה שאמרת בשיר - בשיר דיברת על למה בחרו לקרוא לך דווקא רעות, וכאן שאלת למה בחרו לקרוא דווקא לך רעות, ולא למישהו אחר. כן, זה רק הבדל של המיקום של ה'דווקא', אבל זה משנה את המשמעות. אולי אם תשני את זה ל'אך למה בחרו דווקא בשם הזה בשבילי?' הכוונה שלך תהיה ברורה יותר.
בקיצור, זה באמת שיר חמוד, וכמו שראית - אהבתי מאוד את רוב הבתים. אני כן ממליצה לך לתקן את מה שהערתי עליו, כי אני יודעת שאת יכולה וזה באמת יהפוך את השיר לעוד יותר טוב לדעתי, אבל זה לא אומר שהוא לא טוב גם ככה - הוא באמת מצוין. אני אוהבת את הכתיבה שלך, היא ממש קלילה ונחמדה ואני באמת מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד שירים שלך.

--------------------
דלפי היא אחותי הגדולה ורק לה מותר לקרוא לי ליליקה 3>

אני גירית מתנחלת ואני אוהבת את הגיריות 3>
תכירו, זה ליאם והוא שלגון קסום 3>
הא, ואני אוהבת את אלכס, מסתבר 3>

אתם מוזמנים לקרוא לה מדהימה או לילי
User Posted ImageUser Posted Image

לילייייי
אני חושבת שהייתי בחתימתך מזמן מזמן, מתי ששתינו היינו נוביות רצח...
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.
אוהבת עד קוסטה ריקה, מישהי שאני די בטוחה שאת אוהבת 3>
User Posted ImageUser Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 13 2017, 08:28 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 45672
משתמש מספר: 61126

תודה:)
אז עברתי על ההיערות וניסיתי לתקן קצת, ועל החרוזים אני אעבור בע״ה ואנסה לשפר, אבל לגבי שני אלה:
שני 'O'? עם גרש?

יכול להיות שהתכוונת כאן לדגש? כי לא ממש הבנתי איך גרש קשור, ואני חושבת שאולי דגש יהיה יותר הגיוני כאן, כי גרש זה כזה '.
איך בדיוק מנקדים את הר׳?

כאן תתאים לדעתי ו' החיבור בתחילת השורה, אבל זו רק דעתי כמובן וזו החלטה שלך.

אז על הר׳, בעיקרון השורה הזאת ממשיכה את השורה שלפניה (אני אמורה לשים שם פסיק?) ואם אני שמה שם ו׳ זה הופך את זה לסוג של שני משפטים..
ולגבי הגרש, כן, זה באמת גרש. בשורה הזאת דיברתי על השם באנגלית, ואז אפשר לכתוב אותו Reut וRe'ut...
ושוב תודה על ההיערות:)

--------------------
רעותReut
בת 13 וחצידתיהמשועממתריקוד זה חייםמחפשת מישהו לחפור לוכותבת כשיש לי מצב"ר/כשאני מכריחה את עצמיחיינוקית -לא בהכרח אומר שאני רעהשוקולד דחוף!!!

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
29779 15489 33678 33393

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2017 - 2007