האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אתר || אקינטור
פורסם ב: Aug 14 2017, 23:26 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

אקינטור - Akinator
סיקור אתר

"תעודת זהות":
■ שם האתר במקור + בעברית: אקינטור - Akinator.
■ תמונה/לוגו:
User Posted Image
■ שנת פרסום: 2006.
■ מפרסם האתר והבעלים: חברת אלוקנס שנוסדה ע"י ארנו מגרה.

רקע האתר:
השחקן בוחר דמות, ידועה או אנונימית, אמיתית או בדיונית - ואקינטור "הג'יני" מנחש בעזרת שאלות של; כן, לא, אני לא יודע, כנראה ולא ממש. כאשר נכנסים לאתר מגיעים לכמה שפות אופציונליות - ביניהן רוסית, עברית, אנגלית, ערבית, הולנדית, סינית וכדומה. אחרי שבוחרים שפה צריך להקליד גיל (אין בוחן, אז לא חייבים לכתוב אמת.) ו... אתם במשחק!

המשחק נוצר על ידי חברת אלוקנס שנוסדה על ידי המהנדס הצרפתי ארנו מגרה, אשר פועל משנת 2006 כערך בקביעות. מגרה התפטר ממשרתו הקודמת כמפתח תכנה כדי להקים את חברת אלוקנס. הכנסות החברה של מגרה כיום הן בעיקר מהאפליקציה (הלא-חינמית) לאייפון של עיבוד אקינטור, וגם מפרסומות אשר מופיעות באתר. נוסף על כך, החברה מפיצה את הטכנולוגיה שאקינטור מבוסס עליה (כמובן, תמורת תשלום).

המידע בו משתמש אקינטור כדי לנחש את בחירת השחקן נבנה על ידי השחקנים אשר מגיעים לאתר.

ברגע שאקינטור לא מצליח לזהות את הדמות אשר עולה בראש השחקן והג'יני הכחול נכנע - ניתנת לשחקן אפשרות "לגלות" לאקינטור על מי חשב - כך נוספות דמויות חדשות ורבות ועל כן, גם ידע נוסף על דמויות קיימות. כיום יש כ־35,000 דמויות אופציונליות באתר!

דוגמאות מהאתר:

האתר בעברית: כאן.

האתר באנגלית: כאן.

"לפני זמן מה החליטו ארנו וחברו ג'ף - לצאת לטיול אל אדמות המזרח הרחוק. במהלך מסע על גבו של דרומאדארי, הם שמו לב אל דיונת חול קטנה, בה חפץ נוצץ תחת השמש. הדבר עורר את סקרנותם והם ירדו מיד. הם הופתעו מאוד לגלות מנורת שמן ישנה! הדבר כנראה היה קבור שם במשך שנים רבות, עד שהובא לרווחה על ידי הרוחות המדבריות."
-"סיפור אקינטור", מתוך האתר, יחד עם תרגום אישי לעברית.

פליקס, או פיודיפאי, היוטיובר והגיימר בעל הערוץ הגדול ביותר ביוטיוב - מדגים את המשחק.

User Posted Image
ג'ואי גרספה, גיימר וכו' שמנהל ערוץ יוטיוב, משתמש בממשק.

דעה אישית:
האתר הזה מקסים! באופן אישי, יצא לי להיתקל בו כשהייתי הרבה יותר צעירה. אני לא זוכרת איך הגעתי אליו, כנראה בעקבות הכיתה שלי בבית הספר. הוא מעולה, קרו מעט מאוד פעמים בהם "הג'יני" לא זיהה את הדמות - ותאמינו לי, סיבכתי אותו כפי שאני יודעת.
עיצוב האתר דורש קצת שיפור לטעמי, כולל התרגום - הם נראים בערך איך שנראו בראשיתו - אך באופן כללי האתר נפלא ומעביר את הזמן היטב. אהבתי את דמות הג'יני המצחיקה ואת הפרצופים שהוא מביע כאשר הוא לא מרוצה ממשהו או שמח מאוד. הוא דמות שמאוד מתאימה לייצג את אקינטור ואת הממשק - וכשאני חושבת עליו? קל לדעת מה דעתי -
User Posted Image

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 15 2017, 14:41 PM
צטט הודעה

Wish You Were Here

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 3026
מגדר:female
משתמש מספר: 53005

הו וואו, זה סיקור ארוך ודי מושקע >< לא מכירות את האתר אבל נשמע שאת באמת אוהבת אותו. הוא נשמע נחמד מאוד, אולי יום אחד נתחיל לשחק (?) בו גם (:

--------------------

תום - או יותר נכון תוםסיוון - 15 - חזרתי(?)
User Posted Image
אוהבת ♥

---------
פורסם ב: Aug 15 2017, 22:59 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

כל הכבוד על סיקור האתר!
כמובן שאני מכיר את האתר הזה, באמת נחמד לשחק בו. בעיקר כשמשעמם וצריכים תעסוקה. אני אוהב לשחק בו (יותר אהבתי) אבל כשחושבים על זה זה סתם משחק שמעביר את הזמן וזהו זה.
הסיקור כתוב מעולה, החל מרקע האתר ועד הדעה האישית. אני קצת פרפקטיוניסט אבל האסטטיות של האשכול לא הכי נוחה לעין - כלומר, יש כמה רווחים, הצבע של הכותרת לא מתאים ועוד דברים שרק אני שם לב אליהם ><
בכל מקרה, סיקור מושקע ומפורט. נכנס ללינקייה כמובן! smile.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
482 1380 791 345

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח