האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

כשאין מזגן||רעות
פורסם ב: Sep 12 2017, 16:29 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126
חפצי המשתמש: צפה

כשאין מזגן כל היום הולך
כשאין מזגן היום מתארך
כשאין מזגן אי אפשר ללמוד
אין מזגן – מה עוד?

חם, מזיעים, בכלל לא לומדים
חצי ישנים, לא מרוכזים
עושים בעיות, על סוף היום חולמים
לחורף הקריר כולנו מתגעגעים

כשאין מזגן כל היום הולך
כשאין מזגן היום הולך
כשאין מזגן אי אפשר ללמוד
אין מזגן – מה עוד?

המורות עדיין מתעקשות ללמד
למרות החום צריך לכבד
הזמן נעצר, הראש כבד
ומי מקשיב? הריכוז נודד...
--------------------------------
אז המזגן משום מה לא עבד היום וכל היום נדדנו בין הכיתות והמזגן לא תמיד עבד, אז כתבתי את זה☺
ות"ב אם אפשר:)

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 13 2017, 08:09 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

אני אתחיל בזה שזה שיר ממש נחמד והרעיון חמוד, והכתיבה קלילה כרגיל - אני אוהבת את זה. אני באופן אישי לא חושבת שזה השיר הכי טוב שלך שיצא לי לקרוא עד עכשיו, כי הרגיש לי כאילו קצת חזרת על עצמך וגם החרוזים לא לגמרי מדויקים, אבל זה לא אומר שהוא לא טוב - זה באמת שיר נחמד, אני פשוט חושבת שהיו לך טובים יותר.
אין מזגן – מה עוד?

זו החלטה שלך, אבל אני חושבת שכדאי לך להוסיף 'כש' גם בשורה הזו, כי מבחינת המשמעות זה יהיה קשור יותר לשורות הקודמות לדעתי.
חם, מזיעים, בכלל לא לומדים

כאן זה הרגיש לי כאילו קצת חזרת על עצמך, כי בבית הקודם כבר רשמת 'כשאין מזגן אי אפשר ללמוד'. אני ממליצה לך לנסות לשנות קצת את השורה הזאת ולהחליף את ה'לומדים'. באופן כללי פחות אהבתי את הבית הזה - קצת הפריע לי שהחרוזים בו לא ממש מדויקים, והאורכים של השורות גם לא התאימו לגמרי. אני חושבת שאולי כדאי לך פשוט לכתוב את הבית הזה מחדש, כי זה באמת יכול לגרום לשיר לזרום יותר לדעתי.
כשאין מזגן היום הולך

רשמת כאן 'הולך' במקום 'מתארך', זה בכוונה?
ומי מקשיב? הריכוז נודד...

את הבית הזה מאוד אהבתי, הוא יצא לך נחמד וזורם לדעתי והחרוזים טובים. אני רק חושבת שהנקודות כאן מיותרות, ולדעתי כדאי לך פשוט להוריד אותן. חוץ מזה, כמו שאמרתי, בתור בית זה באמת בית טוב, אבל משום מה השיר הרגיש לי קצת לא גמור. אני ממליצה לך אולי לנסות להוסיף עוד בית לשיר או משהו כזה, אבל זו בחירה שלך כמובן.
בקיצור, זה באמת שיר חמוד ואני אוהבת את הכתיבה שלך, כבר אמרתי לך את זה די הרבה פעמים וזה נכון. אני ממש מצטערת אם פגעתי - באמת לא התכוונתי, ואני פשוט חושבת שאת מסוגלת ליותר וכבר ראיתי שאת מסוגלת. אני ממש מחכה לקרוא עוד שירים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007