האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אפל השיקה את האייפונים החדשים! || פרסום
פורסם ב: Sep 24 2017, 20:52 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 543704
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

❋ אפל השיקה את שלושת האייפונים החדשים! ❋
פרסום
User Posted Image
המידע נלקח מהאתרים הבאים: 1 2 3

לפני כשבועיים, ביום שלישי ה12.9, אפל השיקה שלושה דגמים חדשים של האייפון המוכר - אייפון 8, אייפון 8 פלוס ואייפון X, שנקרא גם אייפון 10 או אייפון העשור!

❋ אייפון 8 ואייפון 8 פלוס ❋

User Posted Image

אייפון 8 ואייפון 8 פלוס נראים כמו גרסה משופרת של אייפון 7 ו7 פלוס - ההבדל החיצוני העיקרי ביניהם הוא גימור הזכוכית של האייפונים החדשים, שמשווה להם מראה יוקרתי יותר ומאפשר טעינה אלחוטית, תוספת נוספת של הדגמים החדשים. יש גם שיפורים במפרט ומעבד חזק יותר, אך לא דברים משמעותיים. הם יצאו לחנויות בשבוע של ההשקה.

❋ אייפון X ❋

User Posted Image

ועכשיו מגיע המכשיר שכולם חיכו לו - האייפון X. הוא המכשיר היקר ביותר של חברת אפל בכל הזמנים - אייפון X עם יכולת אחסון של 64 ג'יגה בייט יעלה 999 דולרים!
מכשיר זה בא עם תוספים חדשים, וביניהם:
• במכשיר תוכלו להנפיש כפי רצונכם את האימוג'ים שלכם, ולשלוח לחבריכם.
• האייפון יכלול טכנולוגיה חדשה של זיהוי פנים. באפל מבטיחים שהיא תוכל לזהות את פניכם גם אם תסתפרו, תחבשו כובע או תחליפו כובע, שהאפשרות החדשה תלמד את פניכם ותזהה אתכם בכל מצב.
• באייפון החדש אין כפתור בית, והוא מעוצב ככה שכמעט כל המסך הקדמי הוא מסך טאצ'. ככה מקבלים טלפון קטן יותר מהאייפון 7 פלוס, שהרבה התלוננו שגדול מדי, אך המסך נשאר באותו הגודל.
אייפון X ישווק בחנויות החל מתחילת חודש נובמבר.

❋ חוות דעתי ❋

אולי לא הרבה מכם ידעו את זה, אבל במשך תקופה לא קצרה עקבתי אחרי הדברים האלה, טלפונים חדשים שיוצאים לשוק והתכונות החדשות שלהם. אמנם כבר די הפסקתי עם זה (וגם כשעשיתי את זה לא הייתי מומחה גדול), אך לא הפסקתי לאהוב את התחום הזה והחידושים בו, וכשראיתי פרסום על היציאה של האייפונים החדשים רצתי לקרוא. כן, לקח זמן עד שפרסמתי את זה, אבל עשיתי את זה סוף סוף!
מה כבר יש להגיד? כמו כל המכשירים של אפל, גם הם מדהימים. אבל אני חושב שהם היו יכולים לוותר על האייפון 8 ו8 פלוס, או לחכות קצת עם האייפון X. הרי ההבדלים בין האייפון 7 לאייפון 8 לא גדולים ואייפון X הוא כבר רמה אחרת, מה שגורם לפופולריות של האייפון 8 לרדת משמעותית, ולהתרגשות של האנשים מיציאה של אייפון חדש לחנויות לרדת גם היא. אז כן, מאייפון 8 ו-8 פלוס פחות התלהבתי.
ולגבי האייפון X - עוד לא הספקתי לגבש דעה. הוא אמור להיות טלפון ברמה גבוהה מהרבה (או מכולם אפילו) מהטלפונים שיצאו עד עכשיו, אבל בהתחשב בעובדה שהוא יצא לחנויות רק בנובמבר... עוד לא יצא לי להכיר אותו ולשמוע עליו מספיק חוות דעת.
אני ללא ספק מחכה כבר לשמוע חוות דעת נוספות על האייפונים החדשים, ואולי אפילו לשחק קצת עם אחד בעצמי.

❋ סרטונים ותמונות ❋

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 25 2017, 20:17 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 1010387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הפרסום!
אני פחות חובב אייפונים של אפל (אולי בגלל שאני רגיל יותר לגלקסי) אבל סמארטפונים אלו נראים טובים ונוחים לשימוש. במיוחד אייפון X.
האשכול מנוסח טוב ומעוצב יפה, כרגיל. הוא מפורט ויש בו הרבה סרטונים הממחישים והמסבירים על האייפונים. כל הכבוד :)
נכנס ללינקייה happy.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
544 1500 818 382

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח