האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

על טעויות אאי אפשר לחזור//ראיין
פורסם ב: Oct 11 2017, 17:59 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

מסתכל על השמש
ורואה את האור
נזכר שעל טעויות
אי אפשר לחזור

בלתי אפשרי לחזור בזמן
או לתקן טעויות שקרו מזמן
אפשר לחיות בעבר, בעתיד ובהווה
אבל בעצם, מה כל זה שווה?

אז יש רגעים שבו אתם נופלים
ומרגישים שהכל חסר טעם
אז תמיד תזכרו, את הדברים
שאהבתם, שקרו לכם פעם

בומרנג זו מילה ממש משמעותית
יש לה כוח ופואנטה אמיתית
שאם עשית רע, זה יחזור אליך כפליים
ושאם עשית טוב, תקבל פי שתיים

אז אתה יכול להתעצבן ולטעות ולכעוס
ואתה יכול לחשוב על מחשבות בלי כאוס
אתה יכול להנות כל רגע בחיים
או לבזבז הכל בדברים שטחיים

אז אני פסימי מאוד, וזו לא בעיה
עדיין אפשר לחייך ולהרגיש שמחה
ואפשר ורצוי להרגיש כאב
כדי להבין שאותך כל אחד אוהב

אז לא אמרתי לכם, ואני ממש מצטער
אני אוהב אתכם, אבל כאן אני לא גומר
הבנתי שהשיר הזה יהפוך לסמלי
אולי בשבילכם, אבל בטוח בשבילי

זה מה שיזכיר לי שיש אור
וזה יזכיר לי שעל טעויות אפשר לחזור.
---------------------------------
אז אני אוהב אתכם ו...תודה :)
אשמח לתב?

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 13 2017, 10:21 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

טוב, בעיקרון זה שיר ממש יפה וחמוד לדעתי ואהבתי את הרעיון ואת הסוף, שאני חושבת שסגר את השיר בצורה טובה. אני כן חושבת שכבר היו לך שירים יותר טובים, כי היו כאן די הרבה דברים שהפריעו לי גם מבחינת החריזה והקצב וגם מבחינת המסר שניסית להעביר. קודם כל, המסר של השיר - לפי מה שהבנתי, מה שניסית להעביר היה שאי אפשר לתקן טעויות, אבל הכוונה בשם של השיר ובבית הראשון שלו היא שאי אפשר לחזור על טעויות, כלומר - לעשות את אותה הטעות פעמיים. זה גם מסר יפה וזו החלטה שלך כמובן אם זה המסר שאתה רוצה להעביר, אבל זה פשוט שונה מהמסר שהעברת בשאר הבתים, אז אני ממליצה לך להחליט ולשנות את השיר כך שיהיה אפשר להבין מה המסר שלך. חוץ מזה, היו בשיר די הרבה דברים שלא ממש התקשרו לרעיון - כמו החלק בבית החמישי על הדברים השטחיים או על הפסימיות בבית השישי. אני חושבת שזה נתן לשיר קצת תחושה כאילו הבתים לא קשורים זה לזה וכל בית הוא בפני עצמו, והם לא מרכיבים שיר עם מסר אחיד, כי לכל אחד יש מסר שונה.
אבל בעצם, מה כל זה שווה?

מאוד אהבתי את השורה הזו, היא יצאה מאוד יפה לדעתי והעבירה את המסר שלך בצורה טובה.
אז יש רגעים שבו אתם נופלים

רשמת כאן 'שבו' במקום 'שבהם'.
בומרנג זו מילה ממש משמעותית
יש לה כוח ופואנטה אמיתית
שאם עשית רע, זה יחזור אליך כפליים
ושאם עשית טוב, תקבל פי שתיים

הבית הזה מאוד יפה בפני עצמו, אבל לא ממש מתאים לשיר לדעתי - גם מבחינת הקצב, שלא הסתדר לי כאן ממש, וגם מבחינת המשמעות, שהיא משמעות בפני עצמה ולא קשורה ממש לרעיון של השיר. הרעיון של הבית הזה אמנם מאוד יפה, אבל שוב - זה רעיון בפני עצמו שלדעתי אתה יכול לכתוב עליו שיר שלם. חוץ מזה, הרעיון של בומרנג הוא שהוא חוזר בחזרה, ולא שהוא מחזיר משהו פי שניים, ולכן השורות השלישית והרביעית לדעתי גם לא מתאימות לרעיון של הבומרנג ממש.
ואתה יכול לחשוב על מחשבות בלי כאוס

ה'כאוס' הרגיש לי קצת מאולץ ובעיקר בשביל החרוז, אז אני ממליצה לך לנסות למצוא מילה אחרת שתתאים כאן יותר.
אתה יכול להנות כל רגע בחיים

'ליהנות' זה עם י' אחרי הל'. חוץ מזה, חסרה לך מ' לפני ה'כל'.
או לבזבז הכל בדברים שטחיים

אני חושבת ש'על' יתאים כאן יותר מ'ב'.
את שני הבתים הבאים קצת פחות אהבתי, כי הם לא התקשרו לי ממש לשאר השיר ופחות התאימו לדעתי, אבל מאוד אהבתי את הסוף - אמנם גם הוא לא היה קשור למסר שניסית להעביר, לפי מה שהבנתי, אבל הוא התקשר לבית הראשון וסגר כמו מעגל כזה, ולדעתי זה סגר את השיר בצורה מצוינת.
כמו שאמרתי בהתחלה, היו בשיר כמה דברים שהפריעו לי גם מבחינת החריזה והקצב, אבל אני לא רואה ממש טעם להעיר עליהם עכשיו - קודם כל אני ממליצה לך לנסות לתקן את השיר לפי ההערות ולהחליט מה המסר שאתה רוצה להעביר בו, כי כרגע יש בו די הרבה מסרים שונים שכולם מאוד יפים אבל לא ממש קשורים אחד לשני.
בקיצור, זה שיר יפה ואהבתי מאוד את הרעיון של תיקון טעויות. אני ממש מצטערת אם פגעתי, באמת לא התכוונתי ואני פשוט חושבת שהשיר הזה באמת יכול להיות הרבה יותר טוב אם תנסה לחשוב עליו עוד ולשפר אותו, כי אתה מסוגל. אני מחכה לקרוא עוד שירים שלך, הם מצוינים.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007