האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ארץ נהדרת || סיקור סדרה
פורסם ב: Dec 4 2017, 20:36 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
מגדר:female
משתמש מספר: 58761
חפצי המשתמש: צפה

ארץ נהדרת || סיקור סדרה (עונה 14)

User Posted Image

תעודת זהות:

🎬 שם הסדרה: ארץ נהדרת
🎬 פוסטר: למעלה^^
🎬 ז'אנר: סדרת סאטירה
🎬 במאים: יונתן גורפינקל, רועי פלורנטין, קרן חכמה, בן בכר, ירון שילון, עידו רוזנבלום, אופיר לובל

🎬 שחקנים:
אייל קיציס
User Posted Image
יובל סמו
User Posted Image
טל פרידמן (אורח)
User Posted Image
מריאנו אידלמן
User Posted Image
אלי פיניש
User Posted Image
עלמה זק
User Posted Image
אסי כהן
User Posted Image
שני כהן
User Posted Image
ערן זרחוביץ'
User Posted Image
אודי כגן
User Posted Image
ליאת הר לב
User Posted Image
רועי בר-נתן
User Posted Image
ירון ברלד
User Posted Image
תום יער
User Posted Image
🎬 שפה: עברית
🎬 שנת יציאה: 2001
🎬 אורך הסרט\ אורך ממוצע לפרק: (לא לפי ויקיפדיה לפי מה שאני יודעת) 45 דקות
🎬 ערוץ שידור: לתכנית המשודרות בטלוויזיה, כדי שידעו היכן ניתן לצפות בסדרה.: פעם ערוץ 2, היום קשת.
🎬 מספר עונות: 15

רקע:
ארץ נהדרת היא תוכנית סאטירה שיצאה ב2001, הסדרה "צוחקת" אפילו שיהיו כאלו שיגידו "יורדת" על המצב והארץ והחדשות שקורה באותו השבוע שבו יוצא הפרק. הפורמט של התוכנית הוא כמו תוכנית חדשות טלוויזיונית (ממש כמו החדשות) ויש בה ראיונות עם "המעורבים בפרשה" (רק כשחקנים) ובחיקויים רבים שלהם. התוכנית קיבלה הערצה גדולה והיא נחשבת בתכוניות הטובות ביותר בישראל. וגם המשפיעות שבהן.
יוצר התוכנית הוא מולי שגב (שמנהל את קשת), היא מבוימת על ידי יונתן גורפינקל. שמה של התוכנית ניתן לה ע"י דנה מודן בהשראתו של השיר "שלום לך ארץ נהדרת" של יהורם גאון.

תקציר
אין עלילה מסודרת בארץ נהדרת, אבל אני יכולה להגיד שאם צפיתם במשהו בחדשות שהדאיג אתכם חכו ליום שני/רביעי (כבר לא זוכרת לול) תוכלו לצפות באותו האירוע המטריד והמפחיד בחדשות בדרך קלילה יותר, מצחיקה יותר, מדאיגה פחות, וכמובן, מהנה במיוחד! אבל יש לקחת בחשבון שהתוכנית היא תוכנית סאטירה שצוחקת על המקרים שקורים בחדשות ולא מתייחסים אליהם ברצינות רבה כמו כולם. אלא רואה את זה בדרך המצחיקה יותר, שירים, מערכונים, חיקויים ועוד!

חוות דעת
אוקי, התחלתי לראות ארץ נהדרת מגיל 10 לדעתי כשראיתי את אבא שלי רואה, ישר התאהבתי בסדרה אני אפילו זוכרת ציטוט מהפרק: "את כל ההערצה הם נתנו לנאצים" ~ המשפט הזה נאמר כשישבו כל האוייבים של מדינת ישראל בחדר אחד ופרעה התלונן שאת הכבוד לאוייבים הנוראים ביותר שלנו נתנו לנאצים ולא למצרים. וול, את האמת לא ככ אהבתי את העיניין שהם צחקו על השואה (גם כמה עונות אחר כך) ובמערכון שהכי כעסתי עליו היה לפני שנתיים לדעתי שעשו שיר ילדים על היטלר שאם אני זוכרת נכון הלך ככה: "אדלוף היטלר אדלוף היטלר יופידו על הבדו ..." משהו כזה, וזה באמת הכעיס אותי. אבל חוץ מזה אני ילדה שקשה לה לראות חדשות כי זה מפחיד אותי, ועד כמה שמטומטם לומר את זה ארץ נהדרת כאילו מעדכנת אותי במה שקורה בארץ רק בצורה מצחיקה יותר וקליליה, וזה גם כיף לצפות בזה...יו המון פעמים שבאמת נפגעתי מהחדשות, כלומר אם משהו נוראי קרה או משהו מפחיד הייתי פוחדת ובוכה, ואז היה מגיע יום שני (נראלי) והייתי צופה בארץ נהדרת וזה באמת גרם ל"פצע" לכאוב פחות. ובליט קשר אני חושבת שארץ נהדרת זאת כן דרך מצויינת להתעדכן בחדשות בדרך קלילה יותר ומהנה. ואני אישית רואה את זה עם אבא שלי ואח שלי וזה באמת כיף, גם לא תמיד אני רואה את כל הפרק -
לפעמים רק כמה מערכונים שעולים ליוטיוב או אינסטגרםן (ילדה רדודה סהכ) ואין לי עוד הרבה מה להגיד על הסדרה, כי בתכלס זה חדשות בדרך כיפית ומצחיקה, ואגב לא רק חדשות אלא גם סתם צחוק על פאדיחות שקרו באותו השבוע בטלוויזיה ולדעתי התוכנית הזאת מיוחדת מכל תוכנית אחרת שראיתי בצוחקת על דברים, בין אם זה סטאנדאפ או סתם משהו מצחיק.

שטויות אחרות:
ארץ נהדרת על פרשת אלאור עזריה (מסכמת):

ארץ נהדרת על סטטיק ובן אל:

משהו כמו "פראודיה" לנועה קירל:

ויש עוד הרבה נוספים! רק הקליקו "ארץ נהדרת" ביוטיוב!
*אחד הסרטונים לא עובדים, אסדר את זה*

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 4 2017, 21:06 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
מגדר:male
משתמש מספר: 33527

סיקור נחמד לסדרה מוכרת. אהבתי את כל הפירוט שהוספת, אבל אם יורשה לי, הסדרה שודרה לראשונה ב2003 ולא ב2001, והביטוי "יש לנו ארץ נהדרת" נאמר לראשונה על ידי בנימין נתניהו, עובדה שהוזכרה רבות בתוכנית. טוב, יש גם קשר לשיר של יהורם גאון, אבל אם נתניהו לא היה אומר את זה אז הסיכוי שזה היה השם הנבחר לתוכנית נמוך בהרבה.
וזהו, אהבתי שהוספת את השחקנים מכל העונות. העונות הראשונות הן הכי טובות לדעתי. סיקור מעולה! תמשיכי כך!

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 4 2017, 22:39 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

היי טליה וכל הכבוד על הסיקור. אך כשמסקרים סדרה מסקרים על עונה אחת בלבד, לכן אבקש ממך לערוך את הסיקור בהתאם לאחת העונות של הסדרה :)

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Dec 5 2017, 09:51 AM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
משתמש מספר: 65051

תודה רבה על הסיקור! ממש השקעת. אישית אני אהבתי יותר את העונות הראשונות, את האחרונות פחות- לא ממש התחברתי.

אהבתי את הסיקור בכל אופן. כל הכבוד

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007