האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים
פורטל הארי פוטר הישראלי

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אני בחיים לא אכתוב ככה || פעילות
פורסם ב: Dec 6 2017, 08:12 PM
צטט הודעה

נסיך שאול גיי

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 98017
חפצי המשתמש: צפה

אני בחיים לא אכתוב ככה
רקע: אני חופר לחלי על הספר The Picture of Dorian Gray (התמונה של דוריאן גריי) שהתחלתי לקרוא.
אני: איכ זה כתוב כל כך טוב עכשיו אני לא אוכל לכתוב שוב בחיים כי זה לא יתקרב לרמה הזאת
אני: איך אני הייתי כותב את זה: הנרי הרים גבה והסתכל עליו בשעשוע
אני: איך אוסקר ווילד היה כותב את זה: הלורד הנרי משך את גבותיו מעלה והסתכל עליו בשעשוע דרך עננת העשן הכחולה הדקה שהתעגלה מעלה בכזו חינניות מהסיגריה הכבדה שלו. [הערה: זה תרגום לעברית של הקטע. באנגלית הוא אפילו עוד יותר יפה]
חלי: אומייגאד
אני: אני לא אכתוב יותר בחיים חלי
חלי: אבל
אני: עד שאני לא אגיע לרמה הזאת אני לא אכתוב יותר בחיים

יום טוב לכם, משתמשים! או שמא עליי להגיד לילה? אין לי מושג באיזו שעה אתם קוראים את זה - אני מקווה שלא מאוחר, אחרת כדאי שתלכו לישון (אני מסתכל עלייך, לילי). בכל מקרה, שלום לכם! אני מקווה שהתגעגעתם אליי. זה לא שנעלמתי להרבה זמן, אבל אני מקווה שאתם תמיד מתגעגעים אליי כמו שאני תמיד לרוב מתגעגע אליכם. כפי שאתם יכולים לראות למעלה, התחלתי לקרוא ספר חדש (אני לגמרי לא קורא עשרה בו זמנית כרגע). הספר הזה הוא ״התמונה של דוריאן גריי״ של הסופר אוסקר ווילד. אם אתם לא מכירים אותו - פויה, לכו לקרוא עליו קצת. אם אתם מכירים אותו, תשמעו את השיר Cemetery Gated של הסמיתס. בכל מקרה, הכתיבה המדהימה של ווילד גרמה לי לא לרצות לכתוב שוב לעולם, בעיקר בגלל שהוא כותב יותר יפה ממני פי מיליון. ולכן, אני באתי לפה!
לא, אני לא מתכוון לגרום לכם לא לרצות לכתוב יותר לעולם, אלא בדיוק להפך - אני פה כדי לעזור לכם לכתוב כמו שתמיד רציתם לכתוב. כמובן, אני לא מקגונגל ולכן אני לא יכול לנפנף בשרביט ולגרום לכם לכתוב יותר טוב, אבל אני יכול לתת לכם תרגיל קטן, שזה בדיוק מה שהתכוונתי לעשות. מה שצטרכו לעשות הוא די פשוט - עליכם לבחור סופר או סופרת או כותב.ת שאינו.ה מזדה.ה על הקשת הבינארית של המגדרים ולכתוב משהו בסגנון הכתיבה שלהם. לדוגמא, אם אני בחרתי את אוסקר ווילד, הוא משתמש בהמון תיאורים בתוך כל משפט, ולכן אני אכתוב קטע עם משפטים מאוד ארוכים ומלאי פרטים. אם, לדוגמא, בחרתי את א. לוקהארט (הכותבת של הספר ״היינו שקרנים״), אני אכתוב במשפטים קצרים ואשרה אווירה של מסתורין על כל הקטע. אם בחרתי את סוזן קולינס, הכותבת של משחקי הרעב, אני אכתוב בגוף ראשון הווה ואתן משקל מאוד גדול למחשבות של הדמות המדברת.
הבנתם? מעולה! בנוסף לתרגול כתיבה שיכול לעזור לכם לצאת מהתסכול של ״אני לא כותב.ת טוב מספיק״, תזכו גם ב250 חרמשים ו5 נקודות בית במתנה ממני! או מכמות החרמשים הבלתי מוגבלת של ההנהלה, אחד מהשניים. כדי להשתתף, תצטרכו לפרסם את הקטע (קטע, לא שיר) שלכם באשכול חדש בפורום ולקשר אותו לפה באמצעות הטופס הבא:

CODE
[COLOR=firebrick][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]הסופר/ת שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]במה מתאפיינת הכתיבה שלו/ה:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]קישור לקטע:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]הערות/הארות/תקראו את התמונה של דוריאן גריי:[/B][/COLOR]

הפעילות נסגרת בתאריך 20.12, מהרו!

(ועכשיו ברצינות, תקראו את הספר הזה)

--------------------

תם, מ. סס׳׳ש, שמאלי, חננת חלל, כותב וקורא ספרי גייז בעיקר (תגידו לי שזה לא נראה כמו משהו מתוך סרט רומנטי)
User Posted Image User Posted Image

Two boys kissing. You know what this means.
g

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
30590 15675 34623 33734

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2017 - 2007