האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

התמונות בספרים || דיון
פורסם ב: Dec 27 2017, 14:13 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
מגדר:female
משתמש מספר: 58761
חפצי המשתמש: צפה

התמונות בספרים
דיון

למי שקרא את הספרים בטח שם לב לתמונות במצורפות לעלילה. לי אישית התמונות הוסיפו אבל כן זה הרס משהו בדמיון שלי לגבי הספר.
כשקוראים ספרים מדמיינים את העלילה, בתור מישהי שראתה קודם את הסרט לפני קריאת הספרים (אל תצאו עליייי זה לא בכוונההה) נתעלם מהעובדה שהתמונות מטרידות מאוד (אהמ האיש הגמיש, סרגיי) הן גם הורסות את הדמיון. במיוחד התמונה של אמה (לא בתמונה בהתחלה שם אפילו לא רואים את הפנים שלה), דמיינתי אותה יפה כמו בסרט רק קצת מתאימה יותר למשונות שלה, בספר היא נראתה מיושנת וקצת סבתא כזאת, כאילו היא באמת זקנה במראה ולא באישיות. לי אישית זה מאוד הפריע. עכשיו, על מה הדיון? על האם התמונות תורמות לספר או סתם הורסות אותו. בלי קשר, התמונות מתוך מוזאונים- זה אומר שיש תמיד את הסיכוי שחלק מהתמונות שם מהשואה (סתם מחשבה שלי) כלומר, יש שם תמונות שבאמת קשורות לזה (כמובן שהתמונות עברו פוטושופ) אבל נגיד התמונה של האיש הגמיש (סרגיי) הוא היה רזה(אנורקס ברמה נוראית) וזה הזכיר ליבאמת אנשים בשואה.
מה אתם חושבים?

שאלות לדיון:
1) האם התמונות תרמו לכם לעלילה? או שסתם היו שם?
2) האם יש תמונה מסויימת שהלחיצה אתכם? איזו?
3) האם לדעתכם חלק מהתמונות לקוחות מהשואה? אם כן, אתם חושבים שמכבד לערוך אותן ולהכניס אותן לספר?

דיון מהנה#

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007