האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• דרושים חברים חדשים לעיתון הפקפקן! •
פורסם ב: Jan 11 2018, 22:39 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

דרושים חברים חדשים לעיתון הפקפקן!

עיתון הפקפקן, העיתון שמלו.וה את האתר כבר זמן לא קצר, מחפש חברים חדשים!
נותרנו לא הרבה בתוך הצוות, לכן החלטנו לקבל צוות חדש, נוסף על הצוות שנשאר. הצוות החדש יכלול בטאים, מעצבים וכותבים מוכשרים. רוצים להיות חלק מהצוות החדש ולהיות פעילים בהכנת העיתון? זה הזמן!
העיתון החדש יכלול כתבות חדשות שלא היו קיימות בעבר, והכתבות שכבר היו קיימות חודשו והפכו למהנות יותר. בגיליונות החדשים שיצאו אנו נשלב גם פרסים שווים במיוחד שאתם, הקוראים, תוכלו להרוויח על ידי השתתפות בחלק מהמדורים.

להלן רשימת המדורים המצריכים כתב (עדיף לאחת מדורים מכאן אבל אתם יכולים גם לחשוב על מדורים בעצמכם):
מיוזיקלי - מדור העוסק בתחום המוזיקה החדשנית או המיושנת בכל ז'אנר ובכל סוג, דרוש כתב הכותב בצורה מעניינת ומושכת קוראים.
מה בתפריט - מדור העוסק בתחום האוכל, האפייה והבישול. בכל גיליון יתפרסם מתכון על מאכל או משקה מסוים מתוך ספרי הארי פוטר.
טו"ק (טלוויזיה וקולנוע) - בואו להנות מכתבות שמתעסקות בעולם הטלוויזיה והקולנוע, תוך דגש על סרטים וסדרות חדשים וחדשות. דרוש כתב האוהב את הנושא והמכיר הרבה סדרות או סרטים.
בחן את עצמך - בכל גיליון המדור יתעסק בנושא של שאלה אחרת על עצמכם, הקשורה להארי פוטר או לפורטל. למדור יש מספר שאלות אמריקאיות, וכשאתם מסיימים לענות על כל השאלות אתם מחברים את כל מספרי השאלות יחד ובסופו של דבר יש לכם מדד מספרים שכותב לכם מה אתם לגבי נושא השאלה הראשי. דרוש כתב עם רעיונות מחוץ לקופסה ומחשבה יצירתית.
נראה אתכם - מספר חידות בכתב. עליכם לענות עליהן כמה שיותר מהר, כי הראשון שישלח לכתב המדור את התשובות הנכונות יזכה בפרס!
משחקים ונהנים - מדור של משחקים והפעלות. במדור זה יתקיימו משחקים מגניבים ומהנים, כגון חדר בריחה וירטואלי, אתגר מעורר חשיבה וכדומה.
משטרת האופנה - כל מה שקשור לאופנה העכשווית, הישנה ואולי גם העתידית. מדור החביב בעיקר לאוהבי הבגדים והקניות.
צחוק מהגלישה - מדור סטנדאפ קומדי. הכתב יצור בשבילנו קטע מצחיק ומהנה על הפורטל ועל החיים עצמם, ובסוף המדור תהיינה מספר בדיחות, שאפילו אתם, המשתמשים, תוכלו להשתתף בכתיבתן. דרוש כתב בעל חוש הומור בריא וכתיבה טובה.

כדי להיות כתבים, עליכם לשלוח את שם המדור שאתם רוצים להיות הכתבים שלו ואת הכתבה שכתבתם למדור. השתמשו בטופס הבא ושלחו אל משתמש הפקפקן הודעה פרטית עם הכותרת "בקשה לכתב מדור ___":
CODE
[COLOR=Brown][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=Brown][B]המדור שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=Brown][B]הכתבה שכתבתי על המדור:[/B][/COLOR]
[COLOR=Brown][B]שאלות/האם אני חושב שאני כתב טוב:[/B][/COLOR]

כדי להיות בטאים, השתמשו בטופס הבא ושלחו אל משתמש הפקפקן הודעה פרטית עם הכותרת "בקשה לבטא", והוא ישלח לכם קטע אותו תצטרכו לבטא:
CODE
[COLOR=Brown][B]האם אני נמצא ברשימת הבטאים:[/B][/COLOR]
[COLOR=Brown][B]שאלות/האם אני חושב שאני בטא טוב:[/B][/COLOR]

כדי להיות מעצבים, עליכם לעצב שלושה לוגואים יפים ומושקעים לפקפקן. השתמשו בטופס הבא ושלחו אל משתמש הפקפקן הודעה פרטית עם הכותרת "בקשה למעצב":
CODE
[COLOR=Brown][B]העיצובים שעיצבתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=Brown][B]שאלות/האם אני חושב שאני מעצב טוב:[/B][/COLOR]

ואני מזכיר - כל כתב, בטא ומעצב יקבל לא פחות מ2,500 חרמשים ו30 נקודות בית על כל גיליון שיצא שיהיה לכם חלק בו! אז למה אתם מחכים? רוצו לשלוח למשתמש הפקפקן כתבה, ביטוא או עיצובים!
בהצלחה happy.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007