האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת הלימודים הוירטואלית התחילה!

 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

 Gone Forever || הדס, טורניר הקווידיץ'
פורסם ב: Jan 13 2018, 03:38 PM
צטט הודעה
Always & Forever
*******************

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
הודעות: 124794
חרמשים: 194452
מין:female
משתמש מספר: 27259
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 11.11.2010


שם הפאנפיק: Gone Forever
שם הכותבת: הדס
שיפ: ג'ן
דירוג: G
ז'אנר: כללי? נוטה לאנגסט
ויתור זכויות: ג'יי קיי רולינג
אישור ביטוא עצמי
תהנו~
-
סיריוס בלק היה הילד היפה ביותר בשכבה - יש אומרים אפילו שהיה הילד היפה ביותר בטירת הוגוורטס כולה; הוא היה גם חכם ומוכשר יותר מרוב תלמידי רייבנקלו, שלא לומר מצחיק. אולם בערב ההוא, לא היה זכר לשום חן ואף לא בת צחוק. בערב ההוא, השיער שלו היה פרוע כמעט כמו זה של חברו הטוב ג'יימס.
בערב ההוא, עדיין לא היה לסיריוס את האופנוע המעופף המפורסם - היו לו רק אופניים עמוסות בגופו החטוב ובמעט החפצים שהצליח לסחוב בלהט הוויכוח, כשעזב את הבית ונשבע שלא ישוב.
אף אחד מבני הבית לא התרשם במיוחד מהצהרתו - לא שמישהו פקפק ביכולות הביצוע שלו; פשוט לאף אחד לא היה אכפת. ההורים שלו אמרו דברים שרק הודות לג'יימס לא השאירו צלקת נצחית בליבו, ורגולוס רק שיחק בעצבנות בקמיע המשפחתי ולא אמר דבר... אז סיריוס עזב, במטרה לא לשוב לכיכר גרימולד לעולם. הוא בקושי יצא מהדלת, וכבר שמע את אימו נודרת איך על הבוקר תבעיר נר ותחרוך את שמו מהעץ המשפחתי של משפחת בלק, שהסתעף בצורה מעוררת בחילה לאורך קיר שלם. העץ הזכיר לסיריוס עץ דקל - עתיק מאין כמוהו, ומטפחיו מאוימים מריקבון יותר מכל. מה לעשות, הוא חשב לעצמו לא פעם (בעיקר בשעות של ויכוחים קשים עם אמא שלו ולילות ארוכים כנצח) - יש אנשים חסרי מזל שנולדו למשפחה הלא נכונה, הוא ההוכחה החיה לכך.
הוא לא הזיל דמעה - סיריוס אינו מן הבוכים; אחרים במקומו היו יכולים למלא אוקיינוס שלם בדמעות על ניתוק מהמשפחה, אותו זה רק חישל. סיריוס היה מזל עקרב, שאומרים שמסמן חיים ומוות ומאבקים רגשיים - במקום להיכנע ולשקוע בכאב ובזעם שהציפו אותו בכל פעם ששהה בכיכר גרימולד, הוא בחר בחיים, חיים אמיתיים שלא כוללים את המשפחה אליה נולד בטעות.
על אף היותו יפה תואר, לא הייתה לו אהבה. הרכלנים שבטירה נהגו לנתח זאת בעצמם; פעם אחת אפילו העלילו עליו שהוא סובל מתסביך אדיפוס, ולכן לא מסוגל להתאהב באף אחת. סיריוס צחק בקול ממורמר כל אימת שנזכר בכך - אף אחד לא היה חושב כך לו ראה אותו בורח כעת. אם כבר מיתולוגיות, הסיבה האמיתית שהייתה רווק הייתה קרובה יותר לאלה ונוס - פשוט אף בחורה בהוגוורטס לא מצאה חן בעיניו כל כך כדי לזכות בתשומת ליבו.
בחורה לא הייתה, אך היו לסיריוס חברים רבים - ובעיקר חבר טוב אחד שהיה לו יותר מאח, אליו שם פעמיו תמיד בעתי מצוקה שכאלו.
הדרך מכיכר גרימולד למכתש גודריק לא הייתה פשוטה כל כך, במיוחד לא במזג האוויר שהביא איתו הלילה - השמיים היו ענן אחד גדול ושחור, הגשם התחזק והוא אפילו בלי מטרייה. בשלב מסוים, סיריוס ויתר על האופניים וקרא לאוטונוס הלילה.
בפנים היה יבש וחם כאילו אש דרקונים מחממת את המקום, והוא כבר הרגיש הרבה יותר טוב. זאת הייתה הפעם הראשונה שהוא נסע באוטונוס בשעת ערב מוקדמת יחסית. ברקע נשמעה מוזיקה שנקטעה באיזו ידיעה מטופשת על סיום החוזים הקבוצתיים של להקת הביטלס, ואיך שאחד מחברי הלהקה עובד על אלבום חדש וסוף סוף ייהנה לבדו מהרווחים. הם לפחות חתמו על חוזה מבחירה - סיריוס לא בחר את משפחתו; אבל הוא לא התלונן - הוא לא היה מהסס לחתום על חוזה לכל החיים עם החברים שלו. כשהוא השתעמם מהמוזיקה, הוא עלעל בעיתונים שהיה לאוטונוס להציע - בעיקר גיליונות ישנים של 'הנביא היומי', השבועון 'למכשפה', ופה ושם צהובון נוסח 'הפקפקן' שכנראה אחד הנוסעים השאיר מאחור. כשגם זה שיעמם אותו, הוא האזין לשיחה של שתי מכשפות מימינו שחלקו סודות על שיקויי אהבה - הכל, רק לא לחשוב על המבט שעלול להיות לפוטרים כשיופיע בביתם; הפוטרים אהבו אותו מאוד וקיבלו אותו תמיד בזרועות פתוחות, אולם אף פעם הוא לא התארח אצל ג'יימס יותר מאשר ימי חג ספורים. מספיק שהם רק יזעיפו פנים, והוא עלול להישבר לגמרי - הערב הזה כבר היה הרבה יותר מדי בשבילו; הרבה מעבר למה שנשמה של ילד בגיל 16 מסוגלת לשאת. הוא קיווה לפחות שהינשוף הבהול ששלח לג'יימס יגיע לפניו...
למזלו, כשהאוטונוס עצר לו במכתש גודריק, בדיוק בקצה השביל המוביל אל ביתם של הפוטרים, סיריוס נוכח לדעת שהינשוף אכן הגיע לפניו - ג'יימס בעצמו המתין לו בחוץ.
"רציתי להיות הראשון שיחבק אותך ויזמין אותך פנימה." הוא חייך ועטף את סיריוס בחיבוק שכמעט שבר לו את הצלעות וריסק את כף רגלו. "אבא ואמא אמרו שאתה מוזמן תמיד. זה כמובן כי הם לא יודעים איך אתה יכול להיות קרצייה כשאתה רוצה, אבל ניתן להם לגלות את זה בדרך הקשה... למה אתה מחכה? בוא כבר, אני חייב להראות לך משהו."
"הייתי בא, אבל אתה דורך עליי." הוא נשטף גל של אהבה כלפי הדיירים בבית הזה, בית אמיתי שלא מוסתת על ערכים מעוותים ובאמת ובתמים מוכן לקבל אותו.
הוא בקושי הבחין בכך שג'יימס שיחרר את רגלו עד שזה האחרון משך אותו פנימה לבית החם ביותר שהכיר. כשהדלת נטרקה מאחוריו, הוא ידע שהשאיר מאחור ונתן לגשם לשטוף לא רק את הלכלוך שנדבק בו מהבית אותו עזב, אלא גם מכל הרגשות הלא רצויים. יש לו את ג'יימס ואת כל משפחת פוטר, והוא מצא את עצמו נשבע בפעם השנייה באותו לילה - הפעם, הוא נשבע שלא יהיה יום שלא יעריך את חברו. הוא נשבע לא להתלונן אפילו פעם אחת, ושלא יעבור יום שבו לא יהיה עליז.
ובאותה שנה, לא היו בטירת הוגוורטס כולה אנשים שובבים ועליזים כמו צמד החמד סיריוס בלק וג'יימס פוטר.


--------------------

Always & Forever


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Jan 13 2018, 06:28 PM
צטט הודעה
עוזר זוטר לשר
*****************

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
הודעות: 89344
חרמשים: 457
מין:female
משתמש מספר: 64271
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 11.09.2017


יפהההההה


--------------------
חוי ▲ פיטר פן ▲ נרניה ▲ גלידה ▲ סיריוס בלק ▲ רמוסיריוס ▲
The brave don't live forever, but the cowards don't live at all
User Posted Image
The world is about three things, love, friendship, and ice cream
Heather McNamara ▲ בית ספר לטוב ולרע ▲ פרמיוני ▲ פלורה ▲ בן בארנס ▲ הנסיך כספיאן ▲


אני לא אגיד ש"פרצתי", כי זה מצחיק אותי להגיד את זה. אני פשוט אגיד שנכנסתי בהסכמה מלאה, אז כל מי שחשב לעצור אותי בעוון פריצה - שיירגע (: אני מישהי שפועלת על פי החוק.
איזה כיף לי שהמכתב שלי יונצח בחתימה שלך, משהו שתמיד חלמתי שיקרה - סוף סוף הגיעה ההזדמנות. אני רק מקווה שלא תביכי אותי ב"פריצה" למשתמש שלי :-)
אז - ויוי, מדהימה! את ה- משתמשת של הפורטל! כ"כ קסום להיכנס לפורטל ולראות מלא מלא תגובות שלך, ינשופים ממך, דברים שאת עושה, להסתמס אתך בהודעות ולעצור שיחת טלפון באמצע. אהמ
אין לי ספק שזכיתי להכיר איזה מן פיה קסומה שהיא גם שובבה, גם יודעת לתמוך ולעזור כשצריך, גם כותבת מ-ד-ה-י-ם, גם כריזמטית וגם פשוט סתם חברה, שאפשר לדבר אתה על הכל... שכחתי בוגדת דם. טוב, זה כי אני מאותה האוכלוסייה :-)
כשהגעתי לכאן, לפורטל, לא ידעתי מה זה אומר וכו', ובטח שלא חשבתי שאני הולכת להיות כאן בקשר טוב עם אנשים - את הוכחת לי שאפשר לצאת מהדבר הקסום הזה עם המון המון חברים לחיים שלא נשארים רק ברמה הוירטואלית.
אני פחות הטיפוס שיקדיש לך גיפים (כי אני לא מכירה,) אבל כן אני רוצה לסיים בזה שאני אוהבת אותך מלא ומחכה להיפגש אתך בקרוב ממש (חופשת סוכות זה אחלה זמן, ולא רמזתי כלום.)
ד"א - כל מי שעוד לא מכיר את חוי, שילך לעשות את זה עכשיו! כולם בפורטל מכירים את הנערה והאגדה, שחגגה אתמול 14 (:
אוהבת אותך מלא -
את יודעת מי (על משקל אתה-יודע-מי.)


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Jan 15 2018, 08:39 AM
צטט הודעה
Fear Is Not My Master
****

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
הודעות: 1432
חרמשים: 88865
מין:female
משתמש מספר: 21885
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 23.02.2010


אין ספק שהשתמשת במילים שהיה צריך לשלב בצורה מצוינת. שום חלק בסיפור לא הרגיש מאולץ בגללן, והן רק העצימו את תיאור הדמות של סיריוס. לדעתי מה שהכי יפה בפיקצר הזה הוא הפרטים הקטנים; התיאור של סיריוס בורח מכיכר גרימולד על אופניים, התיאור של התגובה של רגולוס, הנסיעה באוטונוס הלילה והשיחה הקצרה עם ג'יימס. בקיצור, פיקצר מעולה (:

דירוג: יצירתיות 2/3, טכניקה 2/2, עלילה 2/3, כתיבת דמות 2/2. בסך הכל: 8/10
ניקוד: 150/150


--------------------
נגה// מנהלת פורום פאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

User Posted ImageUser Posted Image

User Posted Image


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

   ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35225 19277 38969 35649


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007