האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

לזמן מוגבל: מבצעים בלעדיים לחברי HPortal ברשת סטימצקי!

חוקי הפורום 

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מסביב לעולם בשמונים מילים || צמח, שלב ראשון
פורסם ב: Jan 14 2018, 12:38 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהל החודש
חרמשים: 118710
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"אני רוצה עץ כזה." לילי הציגה בפני תם ציור שציירה, "הוא מגניב."
"עץ עם עלים בצבע כחול מנצנץ?" תם נאנח, "באמת, לילי?"
"כן כן, זה עץ קסום!" המשיכה לילי להתלהב, "אני רוצה כזה. בוא נקים אותו לתחייה!"
"בואי לא." תם הציע, "אני לא רוצה נשירת נצנצים על הראש."
"אבל זה יהיה קסום!" לילי התעקשה ומיד ציוותה על הציור - "עץ, התרומם!"
"לילי, לא-" תם התחיל, אך כבר היה מאוחר מדי - מתוך הציור פרץ עץ גבוה וכחול עלים, שעל חלקם ניתן היה לראות שנצבעו בזריזות על ידי טוש.

שלום שוב, משתמשים נחמדים, וברוכים הבאים לשלב הראשון של התחרות שלנו - תחרות מסביב לעולם בשמונים מילים! אני מניחה שאתם כבר יודעים מה עליכם לעשות בשלב הזה, אבל אם לא - אתם מוזמנים לקרוא שוב את ההסבר שבאשכול ההרשמה!

זה בסדר, אנחנו זוכרים. ותני לנו לנחש, השלב הזה עומד להיות קשור לנצנצים?

כמעט! אבל תם לא הרשה לי אז לא.
בכל מקרה, מה שכן תצטרכו לעשות בשלב הזה, יהיה לתאר - בשמונים מילים בדיוק, כמובן - צמח מיוחד ואופייני שצומח בעולם שלכם! הצמח שלכם יכול להיות כל צמח שתרצו, מעץ עם עלים שהם בעצם רעשנים ועד לפרח עם נצנצים במקום אבקנים, ובלבד שלא יהיה צמח שקיים במציאות.
אז קדימה, מוכנים להתחיל?

בהחלט, ויש לנו רעיון שלא היית חושבת עליו בחיים! רק, מה התגמול, תזכירי לנו?

כמובן, תגמול זה חשוב. טוב, אז על ההשתתפות בשלב הזה ותיאור הצמח המיוחד שלכם תוכלו לזכות בלא פחות מ-180 חרמשים ו-2 נקודות בית, ומנצח השלב - שימציא את הצמח המקורי ביותר - יזכה ב-20 חרמשים נוספים!
ועכשיו, הגיע הזמן להתחיל!
אה, ואני רק מזכירה שרק מי שנרשם באשכול ההרשמה (קישור בתחילת האשכול) יכול להשתתף בשלב.

אז הנה הטופס שלכם, למקרה שלא שמתם לב, ויש לכם שבוע אחד בלבד - עד ה-21.1 - למלא אותו:

CODE
[color=LimeGreen][b]שם + כינוי:[/b][/color]
[color=DodgerBlue][b]תיאור הצמח (80 מילים בדיוק):[/b][/color]
[color=LimeGreen][b]הערות/שאלות/הארות/צמחים:[/b][/color]

בהצלחה!

--------------------
דלפי היא אחותי הגדולה ורק לה מותר לקרוא לי ליליקה 3>

אני גירית מתנחלת ואני אוהבת את הגיריות 3>
תכירו, זה ליאם והוא שלגון קסום 3>
תראו, הנה אורטל! היא קסומה, תאהבו אותה 3>

אתם מוזמנים לקרוא לה מדהימה או לילי
User Posted ImageUser Posted Image

לילייייי
אני חושבת שהייתי בחתימתך מזמן מזמן, מתי ששתינו היינו נוביות רצח...
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.
אוהבת עד קוסטה ריקה, מישהי שאני די בטוחה שאת אוהבת 3>

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 14 2018, 12:49 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 14663

שם + כינוי: אורי מגנס צ'ייס
תיאור הצמח (80 מילים בדיוק):
פרח קטן אותו מגדלים בעציצים אך גדל גם בטבע. צורת הפרח מזכירה קצת את צמח הרקפת אך יש בו כמה שינויים. אחד מהדברים שמיוחדים בפרח הזה הוא שאזורים בעלי הכותרת שלו משנים צבע וצורה באקראיות וכך נוצרות בעלי הכותרת דוגמאות יפהפיות אשר משתנות ללא הרף. בנוסף הצמח מגיב למגע, הוא מתחיל לגדול כאשר נוגעים בו וחוזר לצורתו המקורית לאחר שמפסיקים את המגע. השוני הנוסף בצמח הוא סגולותיו הרפואיות, הוא מסוגל להעביר כל דלקת או שפעת בשילוב עם כמה עשבים נפוצים.
הערות/שאלות/הארות/צמחים: מקווה שזה יצא טוב.
זה 80 בדיוק, בדקתי בוורד

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 01:00 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 8769
משתמש מספר: 57530

שם + כינוי: אריאלהקוט
הצמח שלי הוא ורד רבת צבעים. לוורד הזה כול עלה כותרת הוא בצבע שונה. הוא גם מוציא צבע מיוחד שמחליף צבעים. לכול עלה כותרת יש ריח שונה ולגבעול יש כוח מיוחד שמסוגל בשילוב עם משקפים לגרום לאדם לראות חיות קסם שסביבנו. הוא יכול לגדול אך ורק ביערות גשם בגלל הצורך לאדמה רכה וקפיצית וצבעים פרועים ולא נשלטים של הטבע שלא ראה פני אדם. אבל אם קוטפים וורד זה אתה שם את חייך בסכנה משום שעל הצמח מופקדים טיגריסים לבנים מסוכנים.
הערות/שאלות/הארות/צמחים:
בלופ בלופ בלופ

--------------------
אריאלה~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 02:31 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש

QUOTE (אריאלהקוט @ Jan 14 2018, 01:26 PM)
שם + כינוי: אריאלהקוט
הצמח שלי הוא ורד רבת צבעים. לוורד הזה כול עלה כותרת הוא בצבע שונה. הוא גם מוציא צבע מיוחד שמחליף צבעים. לכול עלה כותרת יש ריח שונה ולגבעול יש כוח מיוחד שמסוגל בשילוב עם משקפים לגרום לאדם לראות חיות קסם שסביבנו. הוא יכול לגדול אך ורק ביערות גשם בגלל הצורך לאדמה רכה וקפיצית וצבעים פרועים ולא נשלטים של הטבע שלא ראה פני אדם. אבל אם קוטפים וורד זה אתה שם את חייך בסכנה משום שעל הצמח מופקדים טיגריסים לבנים מסוכנים.
הערות/שאלות/הארות/צמחים:
בלופ בלופ בלופ

היי אריאלה! אני שמחה שאת רוצה להשתתף, אך לצערי לא נרשמת באשכול ההרשמה ולכן, כפי שכתוב באשכול, את לא יכולה להשתתף בשלב. אם את בכל זאת רוצה להירשם לתחרות, את מוזמנת לשלוח הודעה פרטית בשבוע הקרוב - לפני פתיחת השלב השני - ואני ארשום אותך ^^

--------------------

לילייייי
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 03:59 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
חרמשים: 21734
משתמש מספר: 56812

שם + כינוי: אליסון, הרמיוני ודמבלדור
תיאור הצמח (80 מילים בדיוק):צמח הדורמי- פסולהסידו הוא צמח שמפיק צלילים. יש מספר זנים בצמח – זן הדורמיגיטר, שזהו צמח שגדל בצורת גיטרה ומפיק צלילי גיטרה כשהרוח נושבת עליו, יש את הדורמינתר שגדל בצורה של פסנתר ומפיק צלילי פסנתר כשקופצים עליו יצורים חיים ויש את הפסלוהסידוף שגדל בצורת תוף ומשמיע צלילי תוף כשנופלים עליו טיפות טל. הזנים כולם גדלים בהתחלה כגבעול קטן ובעצם עד שיגדלו לא ניתן יהיה לדעת מה הם יהיו. בנוסף, כל הזנים מתפתחים מאותו גרעין, ככה שהזן שיצמח הוא הפתעה לא ידועה.
הערות/שאלות/הארות/צמחים:

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

User Posted Image

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 05:10 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 19892
משתמש מספר: 58753

שם + כינוי:ראיין הבן של פלוטו
תיאור הצמח (80 מילים בדיוק): שם הצמח הוא אקסיליאוס סילוומנה (המקור ביוונית. בעברית "כפרה עלי" XD). אקסילאוס סילוומנה הוא פרח שקוף - כלומר משקף את הצד הטוב ביותר שלך - בחלק ממנו לפחות. לפרח אקסילאוס סילוומנה יש מן כוח על, בעלי הכותרת שלו אתה רואה את עצמך מבפנים, את הנשמה שלך בצד הרע והטוב. ובאמצע הפרח את רואה את עצמך ברגע המשבר הכי קשה או ביום הטוב בחייך (תלוי במצב הרוח). אם נוגעים ב"אקסילאוס סילוומנה" אתם מקבלים מחלה, המחלה הזו מפורסמת והיא נקראת מחלת הנרקיסיזם.
הערות/שאלות/הארות/צמחים: כולל סוגריים יש לי 80 מילים, זה בסדר?

--------------------

ראיין 💜 ביסקסואל 🍺 הקלחת הרותחת 📝 כותב 🦁 הייתי גריפינדורי השנה 💀 בן האדס
User Posted Image
"אני אוהב אותך, אני מקווה שתביני," אמר ראיין כשדמעות התרגשות מנצנצות בעיניו. הוא הרים את הקציצה ונתן נגיסה. "את אפילו יותר מדהימה משדמיינתי," אמר באושר וחיסל את מה שנשאר.

הסיפור של דפי, החלק הכי טוב XD

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 08:30 PM
צטט הודעה

אקונה מטטה

פרטי משתמש
חרמשים: 12729
משתמש מספר: 61427

שם + כינוי:שש את יודעת את זה
טוב אז זה היה הזוי כזה, תסתדרו.
שמו נצנוץ פרוותי-נצנוץ פרוותי יכול לגדול רק באזורים בהם מזגן האוויר פושר מכיוון והוא יתחיל להתלונן. כן, כן להתלונן בהשמעת קולות גרגורים נוראים. נצנוץ פרוותי הוא פרח בצבע כתום ג'ינג'י וגבעול ארוך ולבן. יש חושבים שעלי הכותרות שלו הם בכלל פיסת פיסות פרווה מכיוון וזה מרגיש כמו פרווה של חתול . מאוד קשה להשיגו מכיוון שכאשר מישהו מנסה לקטוף אותו הוא מרגיש בכך ופולט נצנצים צבעוניים, הנצנצים לא באמת עושים נזק אך הם ומגרדים את אותו היצור וגורמים לו לברוח.
הערות/שאלות/הארות/צמחים: אני מאוד אוהבת את הפרח הזה, מאוד והוא הזוי ביותר, כמעט כמוני.

--------------------

אורטל, מ. דיבורים ור. ב גריפינדור, סטפני היא דבסט❤️
!Brother For Sale

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 08:52 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2046
משתמש מספר: 65434

שם + כינוי:
אדמהאדמה
שם הפרח הוא: אהבה. אהבה בנוי בצורה מאוד מעניינת: כשמדברים בעולם שלי במילים יפות, אוהבות- כמו אם לילדיה, בת לחברתה, איש לאשתו וכד'- עלי הכותרת של אהבה נפתחים ומקבלים את אור השמש.
כל עלה כותרת של אהבה הוא בעל צבע אחר וכל צבעיו יחד מרכיבים את שלל צבעי הקשת. הגבעול של אהבה ירוק וארוך והעלים חינניים ומחייכים.
אהבה אוהב לשמוע רק מילים טובות. אם בעולם נשמעות מילים שונאות או לא מכבדות, אהבה נסגר ואור השמש לא חודר אליו שוב עד שיתוקן.
הערות/שאלות/הארות/צמחים: היה לי ממש נחמד לעשות את זה!! (:

--------------------
User Posted Image
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אביטל || בת 16 || פורום הספרים || כותבת בסס"ש || כותבת פאנפיקים || קוראת הרבה ספרים ||אוהבת לדבר עם אנשים נחמדים (:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו על ידי שנאת חינם, נשוב להבנות והעולם עמנו ייבנה על ידי אהבת חינם" (הרב קוק זצ"ל)

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 10:25 PM
צטט הודעה

מגוואמפ עליון

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 17133
משתמש מספר: 64271

שם + כינוי:חוי-משקפופרית
תיאור הצמח (80 מילים בדיוק):זהו עץ בשם אקסיטו שזו המילה הצלחה בספרדית ובכל פעם שמישהו מצליח במשהו צומח ניצן על העץ בצבע האהוב על הבן האנוש ובכל פעם שאותו בן אדם מצליח שוב נפתח עלה כותרת ובכל פעם שאותו הפרח נפתח לחלוטין הבעלים של אותו הפרח מוצא אותו מתחת לכרית ביחד עם פתק שאפשר לכתוב בו משאלה ואם זאת לא משאלה רעה היא מתגשמת ואם עד יום מותו הוא לא הצליח לפתוח את הפרח בהצלחותיו אז צומח זר וצונח על קיברו עד שייקום מקברו
הערות/שאלות/הארות/צמחים:בת'כלס אין על נרקיסים

--------------------

חוי 💜 לא 14 💜 סוסים 💜 Strange is good 💜 גלידה 💜 הפלפאפית בנשמה 💜 "אני לא בוצדמית,אני בוגדת דם"

User Posted Image

פיטר פן 💜 אובססיה לסיריוס בלק 💜 הנסיך כספיאן 💜 תשאר ג'ון 💜 מתגעגעת
אלייך 💜 כותבת

---------
פורסם ב: Jan 14 2018, 10:30 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש

QUOTE (משקפופרית @ Jan 14 2018, 10:51 PM)
שם + כינוי:חוי-משקפופרית
תיאור הצמח (80 מילים בדיוק):זהו עץ בשם אקסיטו שזו המילה הצלחה בספרדית ובכל פעם שמישהו מצליח במשהו צומח ניצן על העץ בצבע האהוב על הבן האנוש ובכל פעם שאותו בן אדם מצליח שוב נפתח עלה כותרת ובכל פעם שאותו הפרח נפתח לחלוטין הבעלים של אותו הפרח מוצא אותו מתחת לכרית ביחד עם פתק שאפשר לכתוב בו משאלה ואם זאת לא משאלה רעה היא מתגשמת ואם עד יום מותו הוא לא הצליח לפתוח את הפרח בהצלחותיו אז צומח זר וצונח על קיברו עד שייקום מקברו
הערות/שאלות/הארות/צמחים:בת'כלס אין על נרקיסים

היי! כמו שאמרתי לאריאלה, גם את לא נרשמת באשכול ההרשמה של התחרות, ולכן את לא יכולה להשתתף. אם את רוצה להירשם, את מוזמנת לשלוח לי ה"פ בשבוע הקרוב - לפני סגירת השלב - ואני ארשום אותך ^^

--------------------

לילייייי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 18 2018, 11:00 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 13985
משתמש מספר: 55239

את יודעת למה זה בלי טופס

עשבי הזיכרון הם עשבוניים ארוכי עלים בגוון ירקרק-סגלגל כהה. הם צמחים עמידים להחריד, בעיקר משום שהם גדלים על הסלעים החשופים במפל ההפוך שהטמפרטורה שלו חמה מדי לכל צמח אחר.
לא ידוע עליהם הרבה אבל האלסרירים (בריות מכונפות דמויות אדם שחולקות זיכרון משותף) מאמינים שהם אוגרים את הזיכרונות של המתים שנשמתם עולה בזרמו ההפוך של הנהר.
למען האמת, עשבי הזיכרון עצמם די חסרי ייחוד, מלבד הגוון הסגלגל של עליהם. הם דומים למדי לדשא ארוך עלים ופריחהם לבנים וקטנטנים, באמת צמח פשוט.

--------------------
קיפוד אחראית לחתימה הלחלוטין מקסימה שלי||חיבוק לאשלי||שטיח קוראת לי אליסוס וזה הכי שיש
User Posted Image
היי!
אז, טוב, קצת התגייסתי (קורה) אז אני מתחברת פחות אבל אם אתם רוצים אותי אז תשלחו הפ ואני אענה שיהיה לי זמן.
(או תציקו לדייזי וליליקה להציק לי, זאת גם אופציה)
User Posted Image
פיה, חתול פיה! וכנראה אף אחד חוץ מליליקה לא יבין מה אני רוצה.
ליאם הוא החתול שלי והוא מוסר: חתול!
(ושהוא זהבה.)
Captain Americat

תודה.

---------
פורסם ב: Jan 22 2018, 12:41 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש

כל הכבוד לכולכם על ההשתתפות! תיארתם צמחים מצוינים ^^
אמנם כולכם המצאתם צמחים ייחודיים ומגניבים, אבל מנצח.ת יש רק אחד.ת - והפעם, אחרי התלבטות קשה (באמת, הצקתי לכל כך הרבה אנשים), המנצחת היא אליסון - הרמיוני ודמבלדור!
התגמול ישלח לכולכם בסוף התחרות, ובינתיים - רוצו להשתתף בשלב הבא!

--------------------

לילייייי

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
34494 18213 38216 35168

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007