האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שוב בחיים || תוםסיוון
פורסם ב: Apr 2 2018, 11:46 AM
צטט הודעה

Wish You Were Here

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 3026
מגדר:female
משתמש מספר: 53005
חפצי המשתמש: צפה

הקפאתי את הלב שלי
קברתי אותו מתחת להריסותיו
והריסותיי

רק חץ זהב יחדור את הקרח
ויאיר את המקומות האפלים
שנמצאים בתוכי

אם לא היית
הקרח לא היה
כי לא היה נחוץ
והייתי שוב בחיים
שוב בחיים

הממ אנחנו לא יודעות מה זה
זה מוזר ממש
נשמח לת"ב

--------------------

תום - או יותר נכון תוםסיוון - 15 - חזרתי(?)
User Posted Image
אוהבת ♥

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 21 2018, 18:29 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

*מצטערת שאני מגיבה רק עכשיו.

וואו, כמה זמן לא קראתי שירים שלכן. באמת התגעגעתי אליהם.
כמו ברוב השירים שלכן, ממש לא הפריע לי שאין חרוזים ומבנה קבוע - להיפך, אני חושבת שהאורכים המשתנים של השורות מאוד הדגישו את המשמעות של כל מילה בשיר.
בעיקרון אין לי ממש הערות ספיציפיות, אבל אני חייבת לציין שהבית האחרון מאוד בלבל אותי. באופן כללי זה שיר מעורפל כזה, ואני אישית מאוד אוהבת את זה כי זה מאפשר לחשוב בעצמינו ולהשליך את המטאפורות בשיר על כל תחום שנרצה, אבל הבית האחרון באמת ממש בלבל אותי. אני לא יודעת אם אני ממליצה לכן לשנות אותו, כי הוא מאוד יפה בפני עצמו ואני מניחה שבשבילכן יש לו משמעות שאולי לאחרים קשה יותר לראות, אבל אני כן חושבת שלהוסיף בית שיקשר אותו טיפה לבתים הקודמים יכול להיות נחמד - או לפחות לנסות להוסיף ואז להחליט אם אתן מעדיפות את השיר עם הבית הנוסף או בלעדיו.
בכל מקרה, אתן ממש לא חייבות לעשות את זה, וגם יכול להיות שאם אני אקרא את השיר עוד כמה פעמים בסופו של דבר אני אצליח לקשר את הבית הזה לשני הבתים הקודמים ולתת לו משמעות משל עצמי.
בקיצור, שיר ממש ממש יפה. המטאפורות מצוינות, וכמו שכבר אמרתי - מאוד אהבתי שהשיר מעורפל וכל אחד יכול לתת לו משמעות אחרת. אני ממש מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד שירים מהממים שלכן. מקווה שתחזרו לפרסם כאן בתדירות גבוהה יותר.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
303 1175 777 368

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007