האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אשכול חוויות | מפגש כנס עולמות 2018
פורסם ב: Apr 5 2018, 04:01 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
משתמש מספר: 5565
חפצי המשתמש: צפה

בס"ד

אשכול חוויות | מפגש כנס עולמות 2018

האשכול המסורתי!
היום שלי התחיל כהרגלו ב5:00 כשהשעון המעורר צרח עלי להתעורר, קמתי, עליתי על מדים, ווידאתי שכל מה שאני צריך להביא נמצא בתיק ועליתי על האוטובוס לרכבת. משם כמובן הגעתי לרכבת, ירדתי בת"א השלום ב-תחזיקו חזק- 7 וחצי לפנות בוקר. כן, עזריאלי לא נפתח כ"כ מוקדם, מישהו צריך לנער אותם מהמיטה... אל תשאלו מה עשיתי עד 8:00 אבל אז עליתי לקניון, קיוויתי שמשהו אחד פתוח וכמובן טעיתי. נתקעתי בזכוכית של הסופר-פארם והחלטתי שמספיק עם הבושות, כשתם יגיד שהוא יוצא אני מתחיל ללכת חח
אז תם טען שהוא מאחר בטיפה ואני החלטתי שממילא ייקח לי 20 דקות (טעות חמורה) אז אני הולך. הפעם לא הסתבכתי בדרך, והגעתי תוך איזה 10 דקות כולל רמזורים וגרירת נעליים כי נעלי צבא יח"ש זה פשוט כבד. אל תנסו
(האמת שמפתיע שהגעתי כ"כ מהר). חיכיתי לתם ליד הקפיטריה ואז הלכנו לדוכן יד שנייה וקניתי ספר שרציתי... מיקה הגיעה ואחריה גם הדס וחלי והאמת שדי בקלות הגענו לחדר - ספוילר: לפעמים גם אנחנו מסתבכים במציאת החדר. אבל יש שלטים, אז הסתדרנו.
סידרנו את הכול ואתם התחלתם להגיע. די תיכננתי לצאת ב11:00 אולי לפני, אבל הפתיעו אותי מהבסיס והקפיצו אותי ישירות ברכב, במקום אוטובוס, וגם מיקה, הדס, חלי ותם די איימו עלי להישאר עד 11:30 חחחח
בגסוף יצא שנשארתי עוד קצת אחרי המפגש, חטפתי המון התקפי לב קטנים בגלל הנצנצים על הרצפה אבל הבחור שם שבא לפנות את החדר לפעילות הבאה אמר שזה בסדר ומביאים מטאטא.... סתם שתדעו שבעיניי זה פחות בסדר, פעם הבאה תפזרו בחוץ closedeyes.gif
היה נחמד, מעייף ורועש, אבל היה כיף לפגוש אתכם

ועכשיו תורכם smile.gif שתפו!

--------------------
בס"ד
כי עם הזמן זה דעך
הכאב שכך
לפעמים גם פצע ישן
שב ונפתח

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 5 2018, 04:12 PM
צטט הודעה

From now on, I'll love myself instead of you

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2146713825
משתמש מספר: 57621

טוב היה דיי קצר אז אספר
קמתי הרבה יותר מידי מוקדם אבל זה עזר לי להגיע לתחנת רכבת בזמן. אחרי נסיעה של שעה ומשהו עם הדס וחברה שלה (או שעתיים? אני אף פעם לא יודעת כמה זמן זה) הגענו לתל אביב, ואפילו הגענו דיי מהר לעולמות ולמפגש. המפגש עצמו היה ממש נחמד והייתי הרבה יותר מידי אנרגטית, הלך לי הגרון אפילו שלא צרחתי כמו שהדס צרחה, רצתי מצד לצד עם החבילה עוברת כדי שהמשחק יזרום, היה לי קוקו נחמד, ניצחתי בקהוט!!!! שזה ממש חשוב כי זה היה מביך אם הייתי מפסידה למשתמשים בהתחשב בזה שאני הנהלת הפורומים. בכל מקרה המפגש היה מאד קסום אף על פי שנעם הכיסא היה מאד שקט, וגם באו מלא משתמשים חדשים או כאלה שעוד לא נרשמו שזה מקסים! ואחרי המפגש הלכתי עם תם ושלו לעזריאלי וזה השלב שבו התחלתי לצלוע. כן, אני גוררת פציעה ברגל ימין כבר כמה חודשים וכמו סתומה חשבתי שזה יעבור לבד. אניוואי, בשלב מסוים כבר ממש צלעתי ולא יכולתי להסתובב יותר, אז נאלצתי לחזור ממש מוקדם הביתה. הרגל שלי עדיין כואבת למי שרוצה לדעת :(
המפגש עצמו היה ממש כיף, קצת חבל לי שרצחתי לעצמי את הרגל בטעות חח

--------------------
קוראים לי חלי ואני הנהלת הפורומים, אחראית עמוד הפייסבוק, כתבת בפקפקן, אחראית שנת הלימודים ופרופסורית להתעתקות

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 5 2018, 04:29 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי קבוצות
חרמשים: 3894
משתמש מספר: 61264

המ קצרצר
אז בגלל שהייתי באילת ההורים שלי החליטו לשלוח אותי בטיסה לבד מאילת לתל אביב. הסתבכתי עם האוטובוסים כשנחתנו בשבע וחצי והגעתי הביתה רק בתשע. ואז נכנסתי קצת לפורטל והטענתי את הטלפון ויצאתי למפגש ברבע לעשר ואיחרתי והפרעתי במפגש כי זו אני ואז בהפסקה קניתי חולצת CHB עם אדווה כי היה משעמם ונכנסנו באיחור וגם כשאיחרתי בהתחלה ראיתי בפעם הראונה את הזאב פיה טינק ואת אחותה הגדולה המדהימות 3>
וקניתי גם חולצת SPQR כי אני מוזרה

--------------------

הידעת? זאב פיה טינק הוא היצור הכי חכם ומתוק ויפה בעולם.

אליס » מ. מחנה החצויים » 12 » מוזיקה » לשיר » ארנבים » כותבת » תחנה 19 » האנטומיה של גריי » אשמת הכוכבים

User Posted Image User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 5 2018, 04:44 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 7754
משתמש מספר: 59704

הו קסם
אז קמתי בשבע וחמישים עם איזה מליון הודעות בוואטסאפ.
הלכתי להתקלח, נאבקתי בקשרים שלי בשיער, אכלתי, ציחצחתי שיניים ויצאתי לאוטובוס עליתי על הקו והגעתי לעזריאלי שמשם הייתי אמורה לקחת את מר זיו שהגיע מהרכבת אבל יצא מהיציאה הלא נכונה. קיצר עד שמצאנו אחד את השנייה היה כבר עשר ועשרה טסנו לתחנה לקחנו אוטובוס והגענו תוך חמש דק.
בגלל שלא היה לנו שמץ איפה החדר תם נזעק לעזרתינוווו
קסם.
נכנסו באיחור והפסדתי בהכל כרגיל. בכל מקרה, פיזרתי נצנצים על לילי ואז עוד אנשים ביקשו (המ, מוזר) נשפכו טונה נצנצים (שוב סליחה><). ברחתי.
הסתובבנו (כלומר, אני זיו אורי ונעמה) קצת בין הדוכנים עד שבאיזשהו שלב הרגשתי מלא נצנצים על הראש שלי. שלום אורטל.
נכנסתי לבניין והתחלתי לרוץ אחרי אורטל במטרה לפזר עליה מהנצנצים שלי (שדרך אגב, לא יורדים בקלות) אחרי כמה זמן אורי\אבי אני לא זוכרת לקח 100 גרם נצנצים ושפך על הרצפה. לברוח, שוב.
הלכתי להסתובב עם אורטל וקניתי אלפקה קטנה וקסומה בארבעים שקל (ממש זול, מה אני אגיד) ואורטל קנתה גדולה במאה (שוב, ממש זול) היה קסוםקסום ואורטל קנתה גם אלפקה קטנה. כלומר, היא ביזבזה 140 שקל על 2 אלפקות, כל הכבוד.
אחרי זה זיו, אני, אורי, ראיין, רוני ואח שלה הלכנו ברגל לעזריאלי כי אוכל.
אני, זיו, אורי וראיין הלכנו לבורגראנץ' כי כשר שם גם לפסח, שזה קסם. אורי וזיו קנו המבורגר עם לחם כשר לפסח (פיכ) ואני וראיין שניצלונים! הם בצורת כוכב, זה קסם.
כולנו וגם רוני ואח שלה עלינו לקומת הגג ו - ו ו א ו כמה רוחחח ויתרנו.
התיישבנו בקומה העליונה אבל לא בחוץ ואכלנו.
באיזשהו שלב חזרתי הביתה באוטובוס והגעתי וחטפתי עייפות, כאב בטן וכאב ראש אבל בכללי היה קסום.
מחכה לעוד מפגש

--------------------
אסנת||הרקולס||מנהלת פה

User Posted Image

Don't worry about your size

---------
פורסם ב: Apr 5 2018, 04:54 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 45264
משתמש מספר: 55640

אממ קמתי ממש ממש מוקדם כי הייתי צריך לעשות כמה דברים והיה הרבה זמן נסיעה, אז נסעתי אח"כ לרכבת בבאר שבע ומשם לת"א, ואסנת חיכתה לי בשער הרכבת כי לא ידעתי להגיע למתחם לבד. אבל אז יצאתי מהשער הלא נכון (ולכאורה יכולתי לחזור ולעלות לעזריאלי פשוט, אבל... אני.) ^^" ועשיתי מלא בלאגן לי ולאסנת. בסוף אחרי ניווטים דרך שיחת טלפון היא הצליחה למצוא אותו בשער התחתון של אורבניקה וכבר היינו באיחור, ואז לקחנו אוטובוס לסינמטק ומשם הלכנו ברגל לכנס, ואז הלכנו שוב לאיבוד כי לא מצאנו את חדר המפגשים. ואז תם הציל אותנו ונכנסנו באיחור, כושלים. אממ המפגש היה ממש כיף ומצחיק והיה חידון Kahoot על הפורטל מגניב רצח (שתם ונעם הכינו ^^) שחלי ניצחה בו (disgust.gif סתםסתם 3>) ואני הייתי מקום שני, אבל בגלל שהיא הנהלה אז אני זכיתי בפרס (חולצה) וזה היה ממש נחמד. ואז המפגש נגמר והתפזרנו הו וממש בסוף כולם התחילו עם הנצנצים שאסנת קנתה (הגזימה בטירוף 3>) והיה מלא בלאגן ולכלכנו את כל החדר ואת עצמנו בנצנצים של אסנת ושל לילי והיה קסום! ואז התפזרנו, בהתחלה התיישבנו בבניין וסתם דיברנו כזה, ואז הלכתי עם ראיין, אסנת, נעמה ואורי והסתובבנו בדוכנים והלכנו לאיבוד אחד לשני XD ואז חזרנו ושוב דיברנו ודפנה הגיעה! ואז המשכנו להסתובב ואורטל ואסנת קנו אלפקות (אורטל בזבזה 140 שקל על שתי אלפקות!) ואח"כ מצאנו את נגה! וזה היה נחמד, אח"כ נפרדנו והלכתי עם אורי, אסנת, רוני ואח שלה לעזריאלי ואכלנו ואז אסנת הלכה ונשארנו רק עם ראיין, וא"כ (בערך ב-18:00) נסעתי הביתה ברכבת. ובערב נאבקתי בערימות הנצנצים שנתקעו לי בכל מקום אפשרי (כולל מתחת למגן המסך בטלפון D:)
בקיצור היה ממש מדהים ותודה ענקית לכל ההנהלה המדהימה שהרימה מפגש כזה 33>

חפרתי~

--------------------
זיו » חתולים » מ. קבוצת האלמנטריום » מ. פורום מטומ"מ
User Posted Image
Doctor Who - Stranger Things - Harry Potter - Percy Jackson

---------
פורסם ב: Apr 5 2018, 05:25 PM
צטט הודעה

כשהייתי בגילך זה לא היה ככה!

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2119468704

עדיין לא חזרתי לשמוע נורמלי. אתם לא סותמים שזה משהו

נתחיל. אז קמתי לפני השעון שזה יפה, והתארגנתי ליציאה. לקחתי את חברה שלי ונסענו לתחנה. ברכבת פגשנו את חלי והמשכנו לנסוע. ירדנו בעזריאלי והלכנו עד לעולמות ואפילו הספקתי לשתות אייס קפה. בכניסה פגשנו את מור, מיקה ותם והלכנו יחד לחדר מפגשים. התחלנו לארגן הכל ואז נכנסה מישהי משלהם עם מחשב, וכמעט התחרפנתי כי כבר הבאתי את המחשב שלי. אבל המחשב של הכנס לא קולט ווייפיי אז כן היה שימוש למחשב שלי. הכנסנו אתכם ומהרגע הזה לא סתמתם את הפה. צעקתי המון וזה לא עזר כי עדיין דיברתם. עשינו סבב היכרות ואז את החבילה, ונטע ניצחה, כל הכבוד! אחר כך נתנו לכם זמן לחפור חופשי והלכתי לשטוף ידיים מכל העיתונים. עשינו את הקהוט המאתר וישבו לידי רוני ואבי ליד המחשב, וזה היה נחמד לגלות להם את התשובות אחרי שהם לחצו D: נעם לא דיבר איתי, אגב, הוא היה מודבק לכיסא... שמישהו יסביר לי למה! לא שמעתי כלום כבר בשאלות תשובות ואז שיחררנו אתכם לחופשי וסוף סוף סיימתי לצעוק. ובאמת אל תעשו את זה שוב ותפזרו נצנצים שם, זה היה מביך ללכת לבקש מטאטא ולקח לי שעה לנקות הכל מהמצלמה. ולא מבינה איך ההורים שלכם מכניסים אתכם הביתה אחר כך, זה לא יורד הדבר הזה! אחרי המפגש דיברתי עם מור עד שהוא הלך, וחילקתי ירקות ולביבות לכל מי שהיה איתנו. אחר כך הלכתי לצלם קצת בדוכנים והיה קשה כי היה חם ויותר מדי שמש או יותר מדי שמש או יותר מדי אנשים. בקיצור נקווה שיצא משהו. אחר כך הלכתי לאכול עם לילי, מיקה וליאם וזה היה בעיקר טיול שלא מצאנו בו כלום. בסוף הלכתי לאיזו מסעדה ואכלתי שם סלט וצ'יפס סבירים כאלו. ואז ישבתי עם כולם ועוד כמה פורטליסטים שלא היו במפגש בבוקר, כמו כריס, יסמין וליפז. עשיתי בוק נפלא לשטויות של כריס וליפז, מוכרת בחמישים שקלים לאחד, כל הקודם זוכה. ושקד ניגנה ואז ציירה אלפקה, כל הכבוד לה! אחר כך חלק הלכנו הביתה ואלו שנשארנו הלכנו לקנות גלידה. אחר כך הם הלכו לטקס סיום, ואני הלכתי עם חברה שלי להסתובב בדוכנים וקניתי פוסטרים לחדר הצבוע היפה שלי: שנים של משחקי הקאץ' ואחת של הקונדסאים. אחר כך הכלנו להרצאה והיא הייתה ממש משעממת ודי התבאסתי (השלוש שהייתי בהן שלשום מעולות). אחרי ההרצאה הלכנו לרכבת ובדרך קנינו פסטה שלא הייתה ממש טעימה בסוף וראינו קוקו ברכבת. בסוף חזרתי באחת עשרה הביתה ופשוט קרסתי במיטה ונרדמתי. לא איבדתי את הקול אבל קמתי עם צינון שקצת סתם לי את האוזניים. וזהו, היה ממש חווייתי בעולמות והיה מפגש ממש נחמד (רק תסתמו יותר פליז) :)

--------------------

הדס - 18 אבל סבתא שלכם - אחראית פעילויות ופרויקטים - אחראית מפת הקונדסאים - אחראית עמוד הפייסבוק - פרופסורית לתורת הצמחים - כתבת בפקפקן

---------
פורסם ב: Apr 5 2018, 05:50 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
חרמשים: 48574
משתמש מספר: 59135

קמתי. (כןכן! אני קמתי).
ואז אני הגעתי ואז לא הכרתי שם אף אחד (חוץ ממיקה, שראיתי אותה פעם. אבל לא זיהיתי אותה עד שהיא אמרה שהיא מיקה. פוף). אז פתאום מישהי צועקת לי מי את ואני עונה לה שאני תמר. ואז היא אומרת לזה שלידה שאני תמר (כןכן, גאונות). אז נבהלתי ושאלתי אותה מי היא, והיא ענתה לי שזאת לילי (חלוםם) והיא גם הכירה לי ליאם ואמרה לי שלום בשמו. אז היה סבב שמות והיה מדהים להכיר את כולם. אז הייתה חברה עוברת וזה. אז הייתה הפסקה וליאם ולילי חטפו אותי למקום שלהם. אז כנראה חטפתי מקום של מישהו אחר, אז הסתדרתי ליד אבי (קסם 3>) (אה, וגם ליאם היה גבוה לי מדי. היה מוזר לשבת לידו). ואז התחיל קהוט ואז לי ולאבי הייתה בעיה אבל הוא נתן לי את השרביט שלו אז היה קסום והחשבתי את עצמי עם לילי כי היא הייתה מקום שלישי. אז (לפני, אבל כנראה שכחתי) הבלונדה עם החולצה הסגולה הביישנית זאת שקשה לפספס (כן, ככה היא תיארה את עצמה) הגיעה והיה קסום (אגב, היא אמרה שהיא תגיע באחת עשרה אבל היא הגיעה שתי דקות לפני!). אז סיימנו וחלי אמרה לי ביי (האמת, היא אמרה לכולם אבל שש) ולילי וליאם התחילו לחטוף אותי לרבע שעה ואז הרבע שעה עברה ממש מהר (אה, שכחתי שליאם הכין לי מדבקת פיצית! אבל אז כיווצצתי אותה בטעות אז הכנסתי אותה לזה של הצ'יפס של ליאם ואז יגדל עץ כיווצוצים!) ואז נכנסנו לבניין והיה צפוף אבל אז מהר מאוד נגמר זמן החטיפה ):
אזאז קיבלתי חיבוק מליאם ולילי! ליאם הבטיח לי עוד חיבוק שאני אבוא לפה ולשם ():)
וזהו, היה קסום

--------------------
אני אוהבת את כולכםםם

ואורטלה הבלונדה שלי

User Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 5 2018, 06:19 PM
צטט הודעה

אקונה מטטה

פרטי משתמש
חרמשים: 27493
משתמש מספר: 61427

אנשים מזכירים את האלפקות שלי!! אני אוהבת אתכם.
רואה הייתי איתכם הרבה אתמול.

אז המ אני אתחיל. קמתי בשמונה וחצי התארגנתי ואח שלי לקח אותי ואת אחותי לרכבת. שהיינו כמה דקות מהתחנה בתל אביב לילו וליאם שאלו אם לבוא לשער של הכנס אז אמרתי שכן ואז הם הציגו לי במשך רבע שעה עד שהגעתי לשער.בערך 3 מטר מהשער של עולמות ראיתי בן אדם מקפץ, לילו, ויצור לידה שזיהיתי(ששש), ליאם. חיבקתי אותך והיה קצת מביך לי כזה אבל אחרי זה הם אמרו לאחותי שהם חוטפים אותי ושהם קסומים והם לקחו אותי לחדר המפגשים. שנכנסו לילו אמרה יש פה תמר ולא הבנתי איפה אז היא הצביעה על תמרמר וראיתי תמר! תמרמר אומרת שלא חיבקתי אותה, אני אומרת שחיבקתי. בכל מקרה, ראיתי אסנת בסגול וחיבקתי אותה והזהרתי אותה לפזר עליי נצנץ. חיבקתי גם נעמה, וראיתי עוד מלא שאמרו לי שלום ולא הבנתי מי הם אז שאלתי את לילו והיא אמרה לי. אחרי זה לילו ויצור שמרו לי מקום לידם וליד אליסון(יש לה מלא תלתלים!!). בתחילת הקהוט ליאם היה מקום ראשון, לילו שני ואני שלישי עם תמרמר(וישבנח על הרצפה אחד ליד השני אז זה היה מצחיק כזה אופס). אחרי כמה שאלות הטלפון הכושל של ליאם התנתק לו ושלי איבד אינטרנט אז היינו עם לילו, אופס. אחרי המפגש ברחנו החוצה עם אליסון ותמרמר וחיפשנו מקום מוצל. הלכנו לקפיטריה כי יצור רצה צ'יפס. שנכנסו ראינו זיו, אבי, ראיין ואורי. דיברתי עם זיו וראיין פנה אליו והסתבר לי שזה בכלל אבי ואז שאמרתי שחשבתי שזה בכלל זיו, זיו האמיתי(שש יש זיו מזויף) היה מאחורי ואז אופס. אחרי זה נכנסנו לבית ספר הזה וליאם החליט להתיישב אז התיישבנו גם ואז עברו שמה 2 בנות מחופשות לנסיעות דיסני אז החלטתי שזה כמו דיסנילנד רק בקטן יותר אז לילו צילמה אותי איתן(והתמונה הראשונה יצאה מטושטש ובשנייה מצמצתי).
אחרי תמרמר הגיעה ואמרתי לה שלום והיא הלכה): אחרי זה ישבנו עוד קצת ודיברנו עד שאליסון הייתה צריכה ללכת אז אני ולילו ליוונו אותה להורים שלה. שחזרנו למבנה ראיתי את אסנת ורצתי אלייה מהר ושפכתי על הראש שלה את הנצנצים שהיא הביאה לי בשקית וברחתי עם לילו משמה למבנה.
אחרי זה דפנה הגיעה וקצת אחרי גררתי אסנת ונעמה שהגיעו משום מקום להסתובב אז עברנו בודכנים וקניתי אלפקה ענקית!! ושחזרנו היצורים ברחו לי לעזריאלי כי לא יכולתי לצאת מהמתחם של הכנס): אז מצאתי זיו, אורי, ראיין ואסנת וישבנן שמה ודיברנו ואכלנו את החטיפים של ראיין ואני ואסנת שוב הלכנו לדוכן של האלפקות כי הכרתי אותה לקנות עוד אחת וחזרנו וזיו ניסה לקחת לי את האלפקות! אבל לקחתי אותו חזרה.
אחרי כמה זמן יצאנו מהמבנה כי הייתי אמורה לחכות לאחותי והם רוצו ללכת לעזריאלי וראינו יסמין וכריס משום מקום! זה היה קסום. קצת אחרי זה גם זיהיתי נגה וחבר שלה ואמרנו היי. לילו ומיקה רצו לשמה ולא הספיקו לראות נגה איתנו אבל ראו מאוחר יותר. לילו חיבקה אותי שלושה פעמים והלכה שוב): אחרי חצי שעה אחותי, בת דודה שלי ו2 חברות שלהן באו בריצה ורצנו לרכבת והספקנו להקדים ב11 דקות.
קניתי שמה ארבעה בקבוקים כי לא נתנו לי לקנות אחד כי בחבילות, מרושעים. אז אחרי זה אחותי קנתה גלידה שירדנו מהרכבת וקניתי גם גלידה אבל לפני שאכלתי גילנו שלא פרווה ולא היה לי כוח לגירודים ובלי אז זרקתי):
אבל היה קסום!
אופס ממש חפרתי

--------------------
זאת תמרמר, ואני אוהבת אותה ♥
וזה ליאם, והוא אומר שאני עצלנית אבל הוא עצלן בעצמו. ומסתבר שאני אוהבת אותו ♥
תכירו את לילו, והיא אחותי הגדולה! ובת דודה קטנה, תאהבו אותה ♥
וזאת אליסון, והיא יצור קסום ומקסים! הו ואני חייבת לאהוב אותה, אז גם אתם♥

User Posted Image User Posted Image
טוב אז אורטל! את פשוט בנאדם מדהים ומיוחד במינו! קודם כל.
את מנהלת דיבורים פשוט מעולה ברמות, ואני בטוח שאת תמשיכי להיות מעולה ברמות. את חברה נהדרת, ואת תמיד שם כדי שאני אוכל להציק לך!
אז אני דיי כושל בפריצות, אז בעיקר אני רוצה להגיד שאת בנאדם מגניב וממש כיף לי לפרוץ לך ולשים לך גיפים כושלים! ובעיקר בעיקר להציק לך המון המון.
אז תאהבו ננסי ותום וג'רי והכי חשוב - תאהבו את אורטל כי היא מדהימה ואם לא תאהבו אותה אז אתם תדעו מי אני... סתם, אבל תאהבו אותה!
סו אז לסיום אני אגיד ביי ואורטל מהממת.

~גם אני רציתי לפרגן ולהגיד לך שאת מדהימה וחברה טובה ועכשיו החתימה שלך לא יבשה יותר, ממישהי שאת חייבת לאהוב!

ליאם בא להגיד שאורטל אוהבת אותו
ושהיא קסומה

---------
פורסם ב: Apr 7 2018, 12:26 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי קבוצות
חרמשים: 3021
משתמש מספר: 58762

*איזה דיליי*

אז קמתי בבוקר והתארגנתי ואמא שלי הסיעה אותי, ואז הגעתי חצי שעה לפני שהמפגש התחיל אז עשיתי שיחת וידאו עם טליה בווטסאפ.
ואז ראיין כתב שהמפגש התחיל, ואני כזה "איפה כולם?!" והוא אמר לי שהמפגש לא בכלל באוהלים של המפגשים (כל הכבוד נעמה) אלא בחדר המפגשים, ולי, כמובן כשאין לי מושג איפה זה, ראיין פשוט בא ולקח אותי לשם. יאייי אז הגעתי עוד לפני שהתחיל סבב השמות והכינויים.
ואז התיישבתי לידו ומהצד השני ישבה נטעעעע (קסםם)
ואז היה קהוט שהחלטתי להעביר בין חלונות בטלפון באינטרנט לפורטל ולראות את התשובות, אבל אז זה יצא לי :( באסה
אבל אז התחברתי עם ראיין שישב לידי אז גיליתי לו את כל התשובות כי החלון של הפורטל היה פתוח לי אז בדקתי את התשובה XD
והמפגש הסתיים והייתי עוד קצת בשיחת וידאו עם טליה והראיתי אותה לאנשים והם דיברו ואז סתם הסתובבתי עם אסנת, ראיין, זיו, אורי, ואורטל הצטרפה. אבי גם הצטרף אבל אז הלך לחברים שלו :(
וממש לקראת הסוף גם ג'יימס הגיע פוף! איך ראיין שמח לראות אותו
והלכתי בשתיים כי היה די משעמם ולא קניתי שום דבר אז הבאתי כסף ולא השתמשתי בשום דבר ממנו
וקיצר היה קסוםםם!!! מחכה לעוד מפגש ^^

--------------------
נעמה ♬ 12

כותבת ♬ !Sloth ♬ Music ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Apr 7 2018, 02:40 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 16424
משתמש מספר: 50775

אז היום כבר עברו שלושה וחצי ימים מאז המפגש, ואני עדיין מכוסה נצנצים אדומים!

--------------------
אופיר

פרשתי

אולי אני אחזור אחרי שאני אעכל שביזבתי חודש מהחיים שלי שבמילא אין לי זמן בהם על אותר שלא תיגמל אותי בכלל חזרה. עריכה של חודש לאחר מכן : החלטתי שאני חוזר במאי.

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 7 2018, 11:03 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3452

קמתי בבוקר באיחור נראה לי בשבע ואיחרתי לתפילה בשש וחצי אז הלכתי לתפילה של שבע ואז חתכתי ממנה באמצע כדי להספיק לרכבת. שיכנעתי מישהי לבוא איתי ולקחתי אותה טרמפ לרכבת ואז כשהגעתי לתחנה שכחתי את הארנק שלי אחר שעברתי את המכונה אז הייתי צריך להתחיל לטפס שם על דברים ואנשים הסתכלו עלי צוזר קיצר בגלל זה אני והיא כמעט פספסנו את הרכבת אבל בסוף שמתי ספרינט הזוי ופשוט משכתי בדלת של הקרון עד שהיא נפתחה (אין לי מושג איך עשיתי את זהXD) קיצר נסעתי. ואז עבדתי עליה שאני לא יודע את הדרך אז החלטנו לעקוב אחרי אנשים מחופשים ובאמת הגענו והסתבכנו שם כי היא רצתה אוכל ואני רציתי לקנות לב כמה כרטיסים להרצאת וללכת למפגש בסוף עד שסיכמנו משהו כבר עברו 15 דקות. נכנסתי כזה באיחור למפגש ומלא אנשים קסומים ורוני צרחה אלי אז התיישבתי לידה וראיתי את ראיין כזה אז אמרתי לו שיבוא יהיה איתי באותו כיסא (אנחנו עושים את זה תמיד) אבל תום נעץ בי מבט קוטל. בינתיים אמרו לי משהו ולא הבנתי וכזה אמרתי אבי ואז שאלו אותי מה הכינוי והייתי כזה: "אוף" אירוני שאני על זה בחציו. בקיצור בזמן החבילה עוברת רוני הייתה נחושה לספר לי את כל קורות חייה לפני שיגמר המשחק וזה היה נורא מצחיק. ניסיתי לזהות את כולם בלי משקפיים הראשון היה ראיין ואז נעמה (שלא הבאנו אחד לשני במבה וקליק בגלל פסח (מיאו פסח! לא יפה!)) ואז ליאם ולילי (כל מיני הנהלותיים כאלה או אחרות) ואליסון ואסנת ושירה וזיו כמובן. באמצע המשחק הסתכלתי על נעמה והתפוצצנו מצחוק השד יודע למה אבל זה היה חמוד. הדס ממש התעצבנה אז עברתי לראיין באותו כיסא וישבנו שם ביחד כי אנחנו זוג אנורקסיםXD ואז טטדדם ראיין גילה שתמר יושבת משמאל לשירה ו I WAS LIKE....COOOOOL. קיצר חיקיתי לסוף המשחק ואז הכרתי את תמר והיא נורא נחמדה ויש לה שיער קסוםםםם ואם מישהו שם לה נצנצים הוא מרושע! (אלא אם כן זה יצא יפה). באוכל התעצבנתי לגמרי כי גיליתי שאני יכול רק לאכול צ'יפס ולשתות (לא נורא בסוף אני אכלתי את כל הצ'יפס ננבננה) בקיצור גילינו אני ותמר שאנחנו לא יכולים לשחק בKAHOOT כי לשנינו יש טלפונים גרועים (שלי יותר) אז התיישבתי הרצפה בהתחלה כדי למצוא שותף והשארתי את השרביט הקסום במיוחד שלי אצל תמר אבל לא ראיתי משם את השאלות אז התיישבתי על רוני (ששנינו היינו במקום של מיקה אבל לא נורא) ליד המחשב והדס כל הזמן גילת לנו מיד אחרי שענינו בכל שרלה שטעינו (כל המשחק כמעט היינו מקום 21-כלומר אחרוןXD איזה כושלים!) קיצר היה נחמד ביותר! ואז בזמן השאלות ביקשתי מתום שיעשה אפשרות שהוא חשב שיש לכולם וגילה שרק למנהלים ככה חחח) ואז טטדדם תמר הראתה לי את אורטל ובזאת כבר עבר העומס אז הפסקתי להאמין לשניהן כי יכול להיות שהן מתחזות (תמיד צריך לקחת בחשבון). הכרתי את אורייי (איזו יום נהדר מלא אנשים קסומים!) והוא הביא לי מספר ונדבר הרבה בטלפון יווווו! קיצר ביקשתי מאליסון קליק והיא לא יכלה להביא לי ואז נזכרתי שאני לא יכול כי קטניות (אוף!). ואז אחרי שכבר הספיקו לפזר עלי נצנצים (מי שלא חשב על זה, זה רעיון גרוע ביותר הדבר הזה לא יורד בכללללל!) נדחפתי לליאם ולילי ותמר ואורטל ובכך משכתי אחרי גם את ראיין ורוני ואסנת וצור וזיו והיה קסום כי כשהגענו לקפיטריה אכלתי טונות מהצ'יפס של ליאם (ואז גיליתי שהוא לא בטוח כשר אופסיXD). הלכנו לבפנים ואז תמר רצתה להיפרד מאיתנו וזה היה נוראאאא עצוב. מיאו. לא נורא. ואז היא הלכה מוקדם שוב מיאו. לא משנה קיצר אז אני ונעמה התיישבנו לאכול את המצות שלנו ואני גיליתי ששלי התפוררה ושלה הפכה לג'לי כי היא שמה שם שוקולד או משהו כזה. ואז חברים שלי מחיפה חטפו אותי וזה כבר לא קשור. רציתי לפגוש את שקד אז התקשרתי אליה ונפגשנו והיה קסום וחיבקתי אותה ואז גיליתי שראיתי אותה לפני זה אבל פשוט לא ידעתי שזאת היאXD. היה נורא נחמד ודיברנו קצת ואז הייתי צריך כבר ללכת להרצאה אז הייתי באיזה חידון כזה וזכיתי מקום רביעי!:)אמנם רק השלושה שראשונים זכו בפרס אבל לא נורא. ואז יצאתי החוצה וראיין לחש לי באוזן שג'יימס (מנהל הספרים לשעבר3> (לכל הנובים שכאן)) ואז פגשתי אותו והיה כל כך נחמד. קיצר הוא קנה פוסטר של רוקנרול ורציתי לקנות זאב בשביל תמר וחתול בשביל ליאם אבל לא היה לי כסף לאף אחד מהםXD אז לא קניתי כלום. ואז קצת דיברתי עם שקד ואז כבר חטפו אותי לחיפה לגמרי אחרי שאמרתי שלום לדפנה (שלא היה לא מושג מי אניXD) בקיצור אסנת אני נורא כועס עליך כל הבית שלי מנצנץץץץ! כל הספה שלי בבית ומיטה שלי ושלא נדבר על השיער. אחרי שהרכבת התמלאה הלכתי למלא בזה את הכיור ואם מישהו יודע איך מוציאים את זה מהשיער שישלח לי ה"פ3>
אופס חפרתי

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 11 2018, 04:19 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 13644
משתמש מספר: 51251

אומייגאד!
מי המתולתלת הכהה ם האלפקה? מישהו יכול לתת לי קישור למשתמש שלה? דיברתי איתה בלי לדעת שהיא מהאתר XD

--------------------
יערה - Green Day - רוק - פאנק - מוכנה לשרשר איתכם מתי שתרצו - למדף הקטעים והשירים שלי

User Posted Image

?Well nobody cares, does anyone care that no one cares

______________________________________________________________________________________________________________________

Last Night On Earth

רשימת השרשורים שלי עד עכשיו-מהישן לחדש:

בית ספר לילדים עם כוחות על

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 12 2018, 05:01 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 176673
משתמש מספר: 41418

QUOTE (סבתלה @ Apr 5 2018, 05:51 PM)
ואז ישבתי עם כולם ועוד כמה פורטליסטים שלא היו במפגש בבוקר, כמו כריס, יסמין וליפז. עשיתי בוק נפלא לשטויות של כריס וליפז, מוכרת בחמישים שקלים לאחד, כל הקודם זוכה.

אני פספסתי את הרכבת ובכיתי על זה שעות אחר כך כי גם לא הייתי באייקון)):
כריס המסכן, שכבתי לא על החיים אבל מותר לי אז לא נורא ואני קונה את כל התמונות כדי שאני אוכל להציק לכריס עם זה whistle.gif
אזזזזז בואו נתחיל באמת עם זה שפספסתי את המפגש בגלל שעות הרכבות המזורגגות האלה אבל בסוף יצא שעליתי עם חברה שלי לרכבת חצי שעה אחרי בערך ואני הייתי במצב של עינוי כמה שעות כי הבטן לא הפסיקה לכאוב לי והייתי בלי כדור עד שיסמין הפכה להיות המושיעה שלי והגיעה עם כדור שהרגיע אותי ויצא שהיא וכריס גררו אותי עם עוד חברים של כריס אל הסנטר ובעיקרון שם איבדתי אותם??? אבל מצאתי את אור וחטפתי לה את המשקפיים ואז כשחזרתי מי שבאתי איתה שלחה את ידיד שלה לחפש אותי ואז הייתי איתם קצת והוא הרים אותי על הכתף שלו ככה שנפתח בקבוק המים שלי ונשפך לי על הקוספליי dry.gif אבל משם קניתי גלידה ממקדונלדס
ואז חזרתי לאור כי היא רצתה לחזור אל הכנס ובערך קצת הרבה??? לא היינו בטוחות לאן אנחנו הולכות??? אז הלכנו עם מישהי בהתחלה ואז היא גם לא הייתה בטוחה לאן הולכים אז בדקתי בגוגל מאפס לאיפה צריך ללכת אבל אור החליטה שהיא לא רוצה להקשיב לי ומצאנו עוד שני אנשים שבדרך לכנס אז הלכנו איתם והסתבר שצדקתי בדרך!!!
ונטשתי קצת את אור לפני המעבר חצייה כי מצאתי את אנדרטייקר ואת פיני מהמשרת השחור והייתי חייבת תמונה קיי? קיי אבל חזרתי אליה
וכשחזרנו לכנס אני בעצם מצאתי קוספליי של גרל ושל סבסטיאן וסיאל בהסוואה אז בזמן שהצטלמתי אור נעלמה לי ואחרי שחיפשתי אותה מצאתי גם את אנדייייייי שלא ראיתי אותו שנים סה, אבל משם סוניה גררה אותי ונתנה לי מכה כי היא גילתה שיסמין בעצם עקפה אותי בהודעות רק מהקהוט של הפורטל ואז עוד מכה בגלל שכריס אמר לה
אז חזרה לגררה אותי, אז נגררתי אל איפה שכריס, יסמין, הדס, אמית ומיקה (מקווה שלא שכחתי מישהו.י??) היו וגם ראיתי שתם, שלו, דפנה, ליאם ועוד כמה ישבו לא רחוק מאיתנו אז הלכתי להציק[/B]גיד שלום וחטפתי לתם את האלפקה וסוניה גרמה לי להחזיר אותה אז החזרתי אותה
וכשחזרנו לכריס מיה הגיעהההה והיא הביאה איתה חברהההההה [S]שגם אוהבת את המשרת השחור אז עכשיו יש לי חברה חדשה וקישטה כולכם

וגם ליל הגיעה כשהיא הייתה עם הקשר והאוזנייה כמו סוכנת מוסד חביבה ועשינו את סלפי המסורת שלנו ולא הספקתי גם להיפרד מורד ולא רציתי להיפרד מכולם אבל הייתי חייבת כי כריס וסוניה גררו אותי חזרה לעזריאלי dry.gif
אבל לפני זה הפחדתי את שלו בסלפי מאחורה ומעל הראש שלה וכשניסיתי לעשות סלפי קבוצתי לא הסתכלו עליי אז איפ אתםן dry.gif
אבל אז בסלפי אחר הצבענו על כריס ומשם גררו אותי
ואז בדרך לרכבת כריס החליט שהוא רוצה להיות דונלד טראמפ ושם את המסיכה שלו עליו וכל חצי מטר צופרים לו ומתלהבים, טפי, העיקר אף אחד לא התלהב מהקוספליי שלי dry.gif
ובזמן הזה סוניה הספיקה להיעלם לנו אבל כן שאלו אותנו בדרך מאיפה באנו ומה קורה באותו יום כי עדיין יש אנשים שלא יודעים מה זה da.gif
אבל בגלל זה!!! לא הספקתי להגיד ביי לאנדי!!!! כי הוא כבר חזר מעזריאלי לכנס בזמן שאני כבר הגעתי לעזריאלי)):
ואחרי שנפרדתי מכריס הסתבר לי שההורים שלי כבר מגיעים עם האחיינים שלי, אחותי וגיסי עם הילדים ברכבת אז נשארתי ואכלתי סוףסוף את האוכל שלי ונתתי לרגליים סוףסוף להירגע קצת כי הייתי חצי מתה
והאחיינים שלי זיהו אותי ישר עם הקוספליי!!! די אני ניסיתי ככל יכולתי):
ואחרי שהייתי איתם קצת בג'ימבורי חזרנו הביתה סוףסוף ואני הלכתי ל י ש ו ן
הסוף.

--------------------

כריס הוא פויה שמתלונן ליסמין גם כשלא מציקים לו -,-
צום קל לצ(ני)מים 3>

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
33313 16888 36220 34304

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007