האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

חדשה
פורסם ב: Apr 24 2018, 07:27 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: קוסמים
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 67752
חפצי המשתמש: צפה

טוב אני אופיר ואני חדשה באתר הזה... מה זה ספאם? ואפשר שמישהו יותר יסביר לי על המושגים והדברים פה?

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 24 2018, 07:28 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271

אני רק אומר לך היי אני חוי נעים להכיר
כי סיון ואביטל הן אלה שאוהבות להסביר הכל והן תכף בטח יסבירו לך על הכל
אז בהצלחה

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Apr 24 2018, 09:02 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 160758
משתמש מספר: 61264

אופיר יכול להיות שאני מכירה אותך... המ אני שירה אבל תקראי לי אליס
וטדוש (חוי, ככה אני קוראת לה) צודקת, ויוי (סיוון) וטלי (אביטל) עומדות לחפור לך על זה...
אז בהצלחה ואני תמיד פה לכל שאלה (:
ואת בכיתה ז'? באמת יכול להיות שאני מכירה אותך...

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: Apr 24 2018, 09:04 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: קוסמים
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 67752

כן, אני בכיתה ז'. ותודה...
שירה, המחנכת שלך היא ענת אשוש? זו אופיר ע אם כן ואת שירה ז, נכון?

---------
פורסם ב: Apr 24 2018, 09:06 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 160758
משתמש מספר: 61264

כן!!!
אופיר אני צריכה לדבר איתך, בואי לשירותים ליד הכיתה.

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: Apr 24 2018, 13:12 PM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
חרמשים: 63935
משתמש מספר: 63549

היי (:
אני סיוון (:
אני אשמח לעזור לך בנו"ד / ה"פ/ ח"מ
בנוגע איפה להיות באתר:
אם את אוהבת לדבר:
נו"דים- בקבוצות במפת הקונדסאים, פורום דיבורים.
ח"מ- בתים
אם את אוהבת טכנולוגיה אז פורום מטומ "מ (מחשבים, טכנולוגיה ומשחקי מחשב)
לכל עזרה בפורום תוכלי לפנות: זיו (David Tennant) או לאורי ( Black Panther).
אם את מתעניינת בכתיבה: יש לך את פורום פאנפיקים. לעזרה בפורום תוכלי לפנות: נגה ( לונגה). יש לך גם את פורום סס"ש (ספרים ספרות ושירה), לעזרה בפורום תוכלי לפנות: לילי (Thing Two)
אם את מתעיינת במוזיקה אז פורום מוזיקה. לעזרה תוכלי לפנות: ליאם (Thing One).
אם את מתעניינת בפנטסיה את פורום מד"פ (מדע בדיוני ופנטסיה) לעזרה תוכלי לפנות: אמה (WolFairy)
אם את מתעיינית בטלוויזיה אז פורום טו"ק (טלוויזיה וקולנוע) אם תצרכי עזרה תוכלי לפנות לאחד משתמשי האתר.
אם את מתעניינת בספרי הארי פוטר, אז פורום הספרים. לעזרה תוכלי לפנות: ליאן (Penny For Your Thoughts) ואביטל (אדמהאדמה).
אם מתעניינת בסרטי הארי פוטר, אז פורום הסרטים. לעזרה פני למשתמשי האתר.
אם את מתעניינת בשחקני ה"פ (הארי פוטר) אז זה תת פורום בפורום הסרטים.
אם את מתעניינת בג'יי קיי רולינג, אז פורום ג'יי קיי רולינג. לעזרה פני למשתמשי האתר.
ויש את פורום הקלחת (הקלחת הרותחת) ששם נכלל כל מה שקשור לה"פ אבל אין לו מקום בפורום אחר. לעזרה פני לראיין (Butterbeer)
ויש את פורום פאנטום החודש המתחלף שם כל הזמן הפאנדום יתחלף, כרגע זה היורשים. לעזרה: פני לאליסון (A musician) או לטליה (Merrick Hanna).
אם את מעניינת בשירשור אז פורום שירשורים ומשחקי תפקידים. לעזרה פני לקס (Borderline)
אם את מתעניינת בעיצוב, אז לפורום גרפיקה ואומנות וצילום. יש תתי פורום שהם: באטלים ואתגרים ואו" ץ (אומנות וצילום). בעזרה בפורום או"ץ פני לשלו (ברבור של נשמה) ובאטלים ואתגרים וגרפיקה ואמונות הצילום פני למשתמשי האתר.
בפורום "מה שעל הבלוג" תוכלי בעצם לפרוק את מה שקורה לך.
אם את מתעניינת בספרים שלא קשורים לה"פ אז פורום: ספרים. לעזרה פני לאחד משתמשי האתר.
במפת הקונדסאים יש קבוצות; מחנה החצויים: כדי להרשם יש טופס, אם את לא עומדת בתנאים תצטרכי לקבל אישור מיוחד משירה (Team), חדר הנחיצות יש טופס, אם את לא עומדת פני לנעמה ( The Fairy Of Music), האלמנטריום כנל אבל הפעם לפנות ללילי ( Hot Chocolate) או ל- Billie Piper או לזיו (David Tennant), אלרג"ה כנל רק הפעם לורד (שעת הזאבים).
ויש את פורום הפקפקן ששם יצא כל כמה זמן גליון.
אפרופו נו"ד ,יש נו"ד בפורום דיבורים, שזה פורום ענק. לעזרה פני לאורטל (Whiskers) או לאסנת (The Dark Side Of The Moon).
מקווה שהבנת (:
ועכשיו, כמה מושגים שאת חייבת לדעת באתר:
ספאם- הודעה שלא קשורה לנושא שבו מדברים. ספאם יכול להיות: "אאא" או "איך משיגים חרמשים? ", כמובן שכל זה חייב להיות באשכול חדש.
הקפצה- בעצם אסור להגיב באשכול שהודעה האחרונה שלו לפני שלושה שבועות.
אם תצרכי עזרה תוכלי לפנות אליי
מקווה שתהיי באתר (:

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather

---------
פורסם ב: Apr 24 2018, 16:49 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

שלום לך אופיר וברוכה הבאה לפורטל! (: אני מעתיקה לך הודעה שכתבתי לכמה מכאן, רק כדי לא לשכוח שום דבר וכדי לעזור לך באמת - אבל זה מיועד ממש בשבילך... ואני כאן לכל דבר happy.gif
אני אציג את עצמי: אביטל, בת 16.
אני מאד אוהבת לקרוא ולכתוב - גם פאנפיקים באתר וגם סיפורים ושירים באופן כללי.
ד"א, סיוון (שכתבה לך את ההודעה הארוכה ארוכה למעלה) כבר אמרה, אבל אני מנהלת את פורום הספרים, אז אם יש לך שאלה בנוגע אליו, או שאת רוצה לפתוח שם פעילויות, משחקי פורום וכד' - את יכולה לפנות אליי בשמחה כאן.
חוץ מזה, אני ממש מזמינה אותך לבוא ולדבר אתי סתם על כל דבר, לשאול שאלות וסתם להתכתב אתי (:
אני רוצה להגיד לך שפשוט זכית שנכנסת לכאן. יש כאן המון מה לעשות, אנשים מדהימים ופעילויות אדירות! מהר מאד (אני מקווה) את תוכלי להכיר כאן הרבה משתמשים וממש להתחבר אליהם. יש כאן מן קהילה כזו, (מעין משפחה) שכולם ממש חברים אחד של השני. זה ממש נחמד והאווירה כאן נהדרת!

כמה עצות קטנות להתחלה נחמדה ובטוחה:
1). קודם כל, יש כמה מילים שכדאי שתכירי.
ה"פ - זה לפעמים אומר הארי פוטר ולפעמים הודעה פרטית (=ינשוף), תלוי בהקשר.
מ"פ - משחק פורום
נו"ד - נושא דיבורים. זה אשכול שנמצא בפורום דיבורים ובו אפשר לדבר כמה שרוצים עם כולם (:
ח"מ - חדר מועדון. זה גם נו"ד, אבל מיוחד רק לחברי הבית שלך. הוא נמצא בתוך הפורום שלך (שהוא רייבנקלו) ושם מתפרסמות פעילויות ודברים מיוחדים רק לחברי הבית שלכם.

2). אני ממליצה מאד לקרוא בהתחלה את חוקי הפורומים (=החוקים הגלובאליים). הם נמצאים בקישור הזה. משתמשים חדשים לרוב טועים הרבה (גם אני טעיתי המון, ועדיין מידי פעם,) וזה בהחלט לא נורא, אבל האשכול הזה יכול לחסוך הרבה מהבעיות. כמו כן, לכל פורום יש חוקים משלו בנוסף לחוקים הגלובאליים ולכן מומלץ לקרוא אותם בכל פעם בהתחלה.

3). אם את צריכה עזרה שקשורה לפורום מסויים, עלייך לפנות למנהל הפורום הספציפי.
אם את צריכה עזרה שקשורה לבעיות כלליות בפורום או שקשורות לפורום שאין לו מנהל, את יכולה לפנות לאחראי מערכת הפורומים (צבע סגול בסרגל המשתמשים) או לפורום הערות/הארות/הצעות/תלונות שבמערכת הפורומים למטה. לעזרה שקשורה לאתר עצמו עלייך לפנות לאחראי האתר (צבע חום בסרגל המשתמשים) או בפורום הערות/הארות/הצעות/תלונות שהזכרתי קודם.

4). אם את רוצה לדעת איך מרוויחים חרמשים/נקודות בית: משתתפים בפעילויות - בפעילויות את מרוויחה חרמשים/נקודות בית ואפשר להרוויח מזה הרבה. חוץ מזה אפשר לפרסם פאנפיק במערכת הפאנפיקים - על פאנפיק שאושר את מקבלת חרמשים ונקודות בית, מבצעים ופעילויות של האתר ועוד ועוד. בהצלחה!

שאלת מה זה ספאם - אז ספאם בכלליות זו הודעה שלא עומדת בחוקי האתר/הפורום שבה התפרסמה. כדי להימנע מספאם אני ממליצה לך לקרוא את חוקי האתר (קישרתי לך קודם) ואת חוקי הפורום שאליו את נכנסת.

זהו. אם יש לך שאלה, את מוזמנת לפנות אליי בשמחה ואשמח לעזור לך תמיד (: אל תבהלי אם את עושה טעויות בהתחלה - כולם עשו כשהם היו חדשים ולומדים מאד מהר מה כדאי לעשות ומה לא.
ממליצה לך להשתתף בכל הפעילויות בפורומים ופשוט ליהנות כאן כי זו המטרה בסופו של דבר.

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Apr 24 2018, 22:11 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 179
משתמש מספר: 64210

הו, הלו הלו לך אופיר:)
מ'נשמע?
אני טהר, ונייס טו מייט יו^^
מכיוון שהחופרות למעלה כבר כתבו הכל, אני רק אאחל לך בהצלחה, ואומר לך שזכית להכנס לכאן.
לכל דבר את מוזמנת לפנות אלי בה"פ.
מקווה לראות אותך כאן!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007