האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

MARVEL Future Fight | סיקור אפליקציה
פורסם ב: May 17 2018, 19:56 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638
חפצי המשתמש: צפה

MARVEL Future Fight
סיקור אפליקציה
User Posted Image

תעודת זהות:
שם האפליקציה:
MARVEL Future Fight (=קרב העתיד)
מפתחי האפליקציה:
חברת Netmarble
קישור להורדה:
לאנדרואיד
iOS
שנת יציאה:
30 באפריל 2015
הגבלת גיל:
12
9+ ב-iOS
ציון בכוכבים:
4.6 באנדרואיד
3.6 ב-iOS
ז'אנר:
משחקי תפקידים

מהלך המשחק
המשחק ענקי וגדול, עם הרבה מאוד אפשרויות משחק, שידרוגים והרבה מאוד דמויות.
המשחק מתרחש עם דמויות הקומיקס השונות של חברת מארוול, כאשר לכל משתמש יש קבוצה ובה שלוש דמויות אותם השיג ושידרג. איתן הוא עושה משימות שונות ומנצח דמויות אחרות.
בדמויות שולט השחקן באמצעות ג'וייסטיק שעל המסך המאפשר לו להורות להן להילחם, לזוז או להשתמש ביכולות מיוחדות.
אפשרויות המשחק מחולקות לארבע, בכל אחת יש בין שתיים לחמש אפשרויות משחק.
משימות (Mission):

🌀הסיפור(Story):
האפשרות הראשונה במשחק היא הסיפור. הסיפור מחולק לשלבים כאשר בכל שלב הדמויות שלך עוברות קרבות מול דמויות עד שהן מגיעות לבוס של השלב וכאש הן מנצחות אותו, השלב הושלם ואפשר להתקדם לשלב הבא. על ביצוע השלב מקבלים דברים שונים בינהם כסף ומשאבים אחרים.
🌀משימות יומיות (Daily Mission):
שלב המשתנה בכל יום ובו ניתן להשיג כל מיני משאבים שאי אפשר להשיג בסיפור. למשימות היומיות כמה שלבים, כל שלב הוא בדיוק כמו השלב הקודם רק שהאויבים מתחזקים אך גם ההישגים והמשאבים.
🌀משימות מיוחדות(Special Mission):
במשימות המיוחדות יש שלבים עם דמיות מיוחדות וסיפור צדדי שאינם נמצאים בסיפור. שלושת החלקים של המשימות המיוחדות הן גלריית הנבלים של ספיידרמן, הבלתי אנושיים והנוקמים החדשים.
🌀מסע הגיבורים (Epic Quest) :
יש שני מסעות גיבורים, אחד המבוסס על הסרט של דוקטור סטריינג' ובו אתה מקבל משימות ובתמורה מקבל שידרוגים לדוקטור סטריינג' והשני הוא עלייתם של האקס מן, ובו ניתנות משימות לשידרוגו של וולברין.
🌀קרע בממדים ( Dimension Rift):
חלק נפתח פעם בזמן מסויים ומאפשר לך להילחם בשלבים כנגד דמות מסוימת שאינך יודע בהתחלה. משלבים אלה ניתן לקבל משאבים נוספים שניתן לקבל רק משם.

אתגרים (challenge):

הקרב אגדי(Legendary Battle):
קרב כנגד תאנוס או אחד מעוזריו כפי שמופיע בסרט הנוקמים מלחמת האינסוף. המשחק הוא ברמת קושי גבוה למרות שאתה מקבל את הדמות שלך ברמה מאוד גבוהה. אם מנצחים ניתן לזכות במשאבים.
🌀מצור הנבלים (Villain Siege):
בצורת משחק זאת, אתה בוחר שלוש דמויות שלך שילחמו מול בוס לבד שמתחלף כל יום. כאשר דמות משומשת, לא יהיה ניתן להשתמש בה עד למחרת אך החיים שנשארים לבוס יורדים בכל פעם שקרב נגמר גם אם לא הצלחת לחסל אותו. בקרבות אלה מקבלים ,משאבים ובנוסף אסימוני אי סדר (Chaos Token) איתם ניתן לקנות משאבים נוספים.
🌀לאתגרים שני חלקים נוספים אך כיוון שעוד לא הגעתי אליהם ואני לא מבין את המידע שיש עליהם באינטרנט לא אכתוב אותם.

זירה (Arena):
צורות המשחק שנמצאות בקטגוריה זאת הן צורות משחק תחריותיות כנגד משתמשים אחרים של המשחק וכנגד הדמויות שלהם.

🌀קרבות ציר הזמן (Timeline Battle):
בצורת משחק זאת שלוש דמויות שלך נלחמות כנגד שלוש דמויות של היריב. מי שמנצח זוכה באסימוני כבוד (Honor Token) איתם ניתן לקנות משאבים אחרים.
🌀קרב עולמי (Battleworld):
בקרבות אלה יש הגבלה מסוימת על הדמויות שאתה יכול לבחור כגון דמות מסוימת ומגדר או סוג דמויות. בזירה נמצאות שתי דמויות שלך בכל זמן נתון אך בסך הכל יש לך חמש, אם זוכים מקבלים נקודות ומי שבמקום הראשון זוכה בפרס שווה במיוחד.
🌀 לזירה שלושה חלקים נוספים אך כיוון שעוד לא הגעתי אליהם ואני לא מבין את המידע שיש עליהם באינטרנט לא אכתוב אותם.

שיתוף פעולה (Co-op):
במצבי המשחק שבקטגוריה זאת הדמויות של המשתמש משתפות פעולה עם דמויות של אחרים על מנת לחסל בוס חזק במיוחד. כמובן שהאדם שעשה הכי הרבה נזק זוכה בפרס גדול יותר כמובן אך בסופו של דבר יש כאן שיתוף פעולה.

🌀משחק שיתוף פעולה (Co-op Play):
במצב זה כל משתמש בוחר דמות אחת ועל שלושת המשתמשים לחסל בוס חזק ביחד. ככל שאתה עושה יותר אחזוי נזק הפרס שתקבל יהיה יותר גדול.
🌀פלישת לעולם הבוס (World Boss Invasion):
דומה מאוד למצב משחק שיתוף הפעולה אך כאן הבוס הוא תאנוס או אחד מעוזריו או אודין וחלק מאנשי אסגארד. כדי לנצח במשחק עליך לבצבע משימה כלשהי במהלך הקרב כגון להגיע למספר נקודות מסויים כדי להגיע לניצחון וכדומה. לאחר שהשתמשת פעם אחת בדמות מסוימת לא תוכל להשתמש בה שוב עד לאיפוס המצב ושינוי האויבים.

דעה אישית:
התחלתי לשחק במשחק הזה לפני שלוש שנים כמעט, כשהוא היה ממש בתחילתו. חבר נוסף שלי שיחק והיינו מדברים עליו ומשחקים בו הרבה. באיזה שהוא שלב נמאס לי אז מחקתי אותו, לא לפני שהגעתי להשגים מכובדים במשחק. לפני כמה ימים נתקלתי בו שוב וכיוון שאני חולה שיחקתי בו זמן לא מובטל.
אז נתחיל מזה, המשחק ממש טוב. הוא מהנה ובגלל כמות מצבי המשחק הוא יכול להחזיק אותך משחק זמן רב. יש בו דמויות כל כך רבות של חברת מארוול וכמישהו שאוהב מארוול זאת ממש חוויה מהנה. אחת מהבעיות במשחק היא שהוא תופס הרבה מקום בטלפון, מה שקצת מבאס אותי, כי אין לי הרבה מקום איחסון בטלפון. בנוסף יש בו קצת עומס פרטים, סוגי משאבים, דמויות, וכל מיני שידרוגים שאפשר לעשות. חוץ מהבעיות שציינתי אני חושב שהוא משחק ממש נחמד ומהנה, ממליץ בחום.

תמונות:

User Posted Image
קרב בין שתי הדמויות, איירון מן והאלמנה השחורה
User Posted Image
איזור הצגת הצוותים, כאן אתה יכול לראות את הדמויות והצוותים שלך
User Posted Image
הצגת הדמות הספציפית, כאן תאנוס
User Posted Image
כך נראית התחלה של קרב בקרב ציר הזמן.
User Posted Image
קרב כנגד דמויות חלשות כחלק מהסיפור (נראה היום מעט שונה)
User Posted Image
שיחה בן הדמויות המתרחש בתחילת שלב ולפני הקרב מול הסוס, כך העלילה מתקדמת.

סרטונים:

הודעה זו נערכה ע"י Black Panther ב May 18 2018, 11:31 AM

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 17 2018, 21:15 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

טוב, קודם כל אני אגיד לך שהסיקור הזה פשוט מרהיב. כל כך מפורט, יפה, מעוצב מדהים וממש מושקע. אני אישית לא מאוד אוהב את כל העולם של מארוול אז אני לא יודע אם המשחק הזה באמת יעניין אותי במיוחד. הדעה האישית ממש אחלה, היה אפשר להוסיף פירוט אבל זה לגמרי בסדר ככה. מה שהייתי מפרט עוד זה את הסעיף של מהלך המשחק, עוד 2-3 שורות וזה היה יכול להיות טוב יותר, אבל זה עדיין מעולה גם ככה.
אהבתי מאוד את צילומי המסך והפירוט המעולה שאפשר לגלות רק דרך התמונות, הסרטונים גם מוסיפים הרבה ויפה מאוד שהוספת, זה גם תורם לסיקור.
אז כמו שאמרתי, סיקור נפלא, נראה מעולה לעין ומלא תוכן. תמשיך לסקר! הסיקורים שלך פשוט מעולים.

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007