האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור סרט || שחקן מספר אחת
פורסם ב: Jun 23 2018, 20:45 PM
צטט הודעה

אני רץ

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 6919
מגדר:male
משתמש מספר: 55254
חפצי המשתמש: צפה

שחקן מספר אחת

User Posted Image

תעודת זהות
שם הסרט בשפת המקור: Ready Player One
ז'אנר: מדע בדיוני והרפתקה
במאי סטיבן ספילברג
שחקנים: טיי שרידן, אוליביה קוק, בן מנדלסון, טי. ג'יי. מילר, מארק ריילנס, סיימון פג, לנה וויית', ווין מוריסקי, האנה ג'ון-קאמן
שפה: אנגלית
שנת יציאה: 2018
אורך הסרט: 140 דקות
מפיקים: סטיבן ספילברג, דונלד די ליין, דן פארה, קריסטי מקוסקו קריגר
תסריטאים: זאק פן, ארנסט קליין

רקע
אז, הסרט "שחקן מספר אחת" מבוסס על ספר באותו השם מאת הסופר ארנסט קליין שיצא ב-2010. קווי העלילה של הספר והסרט דומים למדי, הרעיון הוא אותו רעיון והדמויות הן אותן דמויות - אבל העלילה ונקודת ההתחלה של הספר והסרט שונים לגמרי. בעוד הספר מתחיל כאשר פרזיבל, הדמות הראשית, הוא ברמה נמוכה מאוד במשחק ה"אואזיס", הסרט מתחיל כאשר הוא ברמה גבוהה באופן יחסי ויש לו רכוש רב שמסייע לו בהרפתקה אליה הוא יוצא. סטיבן ספילברג, הבמאי, טען כי הסרט היה אמור לצאת לפני שנה, אך הוא גם ביים את הסרט "העיתון", והגיע למסקנה שהסרט "העיתון" חשוב יותר לתקופה בה היינו, לכן הקפיא את הסרט "שחקן מספר אחת" עד שנת 2018. בנוסף, האפקטים שבסרט והוויזואליות שבו שיחקו מכשול נוסף בהפקה; מרבית הסרט מתקיים במשחק מחשב, ולכן הוויזואליות עשירה ביותר. ספילברג נאלץ להיפגש רבות עם החברה Industrial Light & Magic, שהייתה אחראית על האפקטים.

תקציר
תקציר רשמי:
ביום מותו של המיליארדר ג'יימס האלידיי, שהמציא ויצר את משחק המציאות המדומה שכבש את העולם – אואזיס, שוחרר לרשת סרטון שמזמין את השחקנים למצוא רמזים שיובילו למטמון המוחבא היטב ברחבי האואזיס. מי שימצא את המטמון יירש את ההון העצום של האלידיי. השנה היא 2045, וכמו רוב האנושות, וֵייד ווטס נמלט מחייו בעולם האמִתי לתוך האואזיס. כאשר הוא מצליח לפתור את החידה הראשונה מתוך שלושת החידות הוא הופך למטרה לחיסול בעיני תאגיד אכזרי המשקיע את כל משאביו בפתרון החידות ובסילוקו של וייד מהתחרות.

תקציר שלי:
לאחר שג'יימס האלידיי, יוצר משחק המציאות המדומה, "אואזיס", שהציל את האנושות, מת, הוא מותיר אחריו משחק של "מצא את המטמון" עד למטמון טוב יותר משאפשר לבקש - שליטה מוחלטת במשחק ה"אואזיס" ואת כל הונו. מרבית העולם ניגשים לשחק במשחק ולמצוא את ביצת הפסחא הנכספת, וביניהם גם ווייד ווטס - פרזיבל, במשחק. לאחר שווייד פותר את החידה הראשונה, מצטרפים אליו חבריו, אך גם תאגיד מרושע בשם IOI, שרוצה להשיג את השליטה על ה"אואזיס" ולהפוך אותו ממקום חברתי ואהוב למשחק ממוסחר...

חוות דעת
וואו. אז... חוות דעת על סרט כל כך מדהים? אין לי אפילו מה להגיד.
האפקטים היו מדהימים - הרגשתי ממש בתוך ה"אואזיס", הייתי מרותק לגמרי! העלילה הייתה נהדרת, אני מודה שהמשימות למציאת המטמון היו הרבה יותר טובות משהן היו בספר, וגם הדרך שבה הכול הוצג. אני חושב שהסרט באמת היה עדיף על הספר מהסיבה הפשוטה שהוא נראה הרבה יותר טוב, העלילה יותר קלילה ונעימה וכיף לעקוב אחריה, האפקטים ממלאים את המוח ויש בו סצנות רומנטיות או מחוות יפות (כמו סצנת הניצוץ, שבה הגיבורים נכנסו לסרט הניצוץ) שפשוט היו חסרות בספר בצורה נוראית.
השחקנים שיחקו מדהים, בצורה אמינה מאוד, גם אם חצי מהסרט הם רק דובבו את הדמויות, המשחק היה מצוין מהבחינה הזו. הבימוי היה נהדר, בכל זאת, מדובר בסטיבן ספילברג - וכמו שכבר ציינתי, הוויזואליות עצמה הייתה מדהימה וגרמה לי להעריץ את הסרט מהבחינה הזו.
עוד משהו שהיה מקסים בסרט הוא הדרך שבה הכניסו מחוות מתוקות למגוון סרטים, ספרים - ובכלל, לתרבות הפופ. היו המוני אזכורים לסרטי אימה, משחקי ארקייד, משחקי מחשב, שירים, אמנים, הכול היה שם בצורה מעודנת. זה הפך את הסרט למעין משחק של "אתר את הרפרנס", שהיה מאוד כיף.

מומלצים
טריילר:

גיפים:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
דור פז || הוא/אתה || ENFP || יוני בלוך || חולדות || כותב לפעמים || 🍀

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

Head of the Priest Class | Li'l Ultimate Art | The Warrior of Hope

עיניים על הדף
אזניים פה ואף
עצוב להתגורר
בראש המשורר

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 23 2018, 11:15 AM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

הסיקור שלך מקסים, כל הכבוד. הוא מושקע ומפורט כצריך. במקומך הייתי מספרת קצת יותר על הספר והסופר שלו, אבל זה לא מאוד קריטי.
רק, שתי הערות קטנות, לא הבנתי בדיוק מה זה ה"אואזיס" מהתקציר שלך. ובנוסף, הייתי ממליצה, בלי קשר, שתוריד את המספרים מהסיקורים. בכל אופן סיקור נפלא. מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007