האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

☀️ אשכול מידע || הקיץ וחופשת הקיץ! ☀️
פורסם ב: Aug 6 2018, 16:16 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
מגדר:female
משתמש מספר: 59704
חפצי המשתמש: צפה

הקיץ וחופשת הקיץ!

מתחילים!

☀️ נושא אשכול המידע שלנו הוא קיץ! הקיץ הוא אחת מעונות השנה וכפי שהמורות בכיתה ב' ידעו להסביר טוב ממני הקיץ בעיקר מזוהה כעונה חמה, אבל במדינות אחרות בעיקר באמריקה ובאירופה לפעמים כן יורד גשם בקיץ ולפעמים אפילו קר מאוד, אך בישראל בקיץ כל הזמן חם וכמעט שלא יורד גשם (אפילו בחורף). בנוסף, בקיץ יש את החופש הגדול שבו כל התלמידים בחינוך היסודי והעל יסודי יוצאים לחופשה בחודשי יולי אוגוסט, בזמן הזה התלמידים אוהבים לבלות בים, בבריכה, בחופשות וכו', אם כי ברוב הקיץ הם ישבו בבית בחוסר מעש כי פשוט יותר מדי חם בחוץ.

דוגמאות למאכלים קייצים, מקומות בילוי וכו':

☀️ המאכלים הקיציים הם כמובן גלידות ארטיקים וברד שמקררות את כולנו בימי בחמסין הבלתי נסבלים, אבל מלבדם יש את פירות הקיץ לדוגמה אבטיח שרובנו אוהבים לקחת איתנו שאנחנו הולכים לים ועוד.
בקיץ אנחנו אוהבים ללכת למקומות בילוי כפי שהזכרתי בפסקה הקודמת אבל אפילו לא נגעתי בקצה הקרחון! יש החלקה על הקרח, לונה פארק, סופרלנד, מצפה תת ימי, קניון, קולנוע מסעדות, פארקים ועוד מלא מקומות שתלמידים ובני נוער אוהבים ללכת אליהם כשהחום מעט דועך.

חכם בשמש:

☀️ כולנו מין הסתם זוכרים את חכם בשמש שהמורות ביסודי הסבירו לנו, לא? לא זוכרים? טוב אני ארענן את זכורונכם:
חיפוש צל, זכרו לשבת בעיקר במקומות מוצלים.
כובע, אשר מגן עלינו מהשמש.
משקפי שמש, משקפי שמש אשר גם הם מגינים על העיינים מהאור החזק והמסנוור של השמש.

ביגוד מתאים, ידעתם שרצוי ללבוש חולצות ארוכות בקיץ? כןכן, בקיץ רצוי ללבוש חולצות ומכנסיים ארוכים אשר יגנו עליכם מהשמש!
שעות בטוחות, זיכרו ללכת לים לבריכה או לכל מקום שתרצו בשעות בהן השמש לא קופחת!
מקדם הגנה, לפני כניסה לים לבריכה או לכל מקור מים אחר זיכרו למרוח קרם הגנה אשר מונע לא רק 'שריפה' מהשמש אלא גם את סרטן העור.
שתייה, זכרו לשתות המון מים בקיץ, במיוחד אם את בבילויים בחוץ! אם לא תשתו מים הגוף שלכם יתייבש וזה יכול להגמר באסון!

תמונות של איך כולנו מדמיינים את הקיץ:

User Posted Image

User Posted Image

בואו נחזור למציאות:

User Posted Image

User Posted Image

זהו מקווה שנהנתם!
אל תשכחו הקיץ תכף נגמר אז צאו לעשות חיים!

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007