האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור זמרת || Sofia Carson
פורסם ב: Aug 24 2018, 17:30 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 22272
מגדר:female
משתמש מספר: 58762
חפצי המשתמש: צפה

סופיה קארסון / Sofia Carson
User Posted Image
סיקור זמרת

✎ שם הזמרת: סופיה דקרט צ'אר (בשפת המקור: Sofía Daccarett Char)
✎ תאריך לידתה של הזמרת וגיל: 10.4.1993, בת 25
✎ מקום הלידה של הזמרת: פורט לודרדייל, פלורידה, ארצות הברית
✎ ז'אנר הזמרת: פופ, דאנס-פופ
✎ שנות פעילות הזמרת: 2012 - הווה
✎ חברת התקליטים של הזמרת: Hollywood Records, Public Records

מידע כללי
אז סופיה קארסון היא גם זמרת, שחקנית ופזמונאית אמריקאית. היא החלה את הקריירה שלה ב-2012 כאשר נרשמה ב- BMI כ Singer-songwriter, כלומר, זמרת כותבת. היא החלה את קריירת המשחק שלה ב-2014 כאשר התארחה ב 'אוסטין ואלי', בתור צ'לסי. לאחר כמה חודשים היא התארחה שוב, הפעם בתכנית 'מעמידות פנים' בתור סולייל (סליחה, אין לי שמץ איך אמורים להגיד את השם הזה). בנוסף, ב-2014 היא נבחנה לתפקיד איווי לסרט 'היורשים' והתקבלה. ב 2015 נבחנה לתפקיד לולה בסדרה 'הבייביסיטריות יוצאות להרפתקאות' והתקבלה. רק ב-2015 היא התחילה לעבוד על האלבום הראשון שלה, והתווספה לרשימת האמנים של 'הוליווד רקורדס'.
ב-2015 הופיעה בטקס פרסי דיסני של חג המולד, ובטקס פרסי המוזיקה שברדיו של דיסני.
בנוסף, היא דיבבה את איווי בסדרת האנימציה 'היורשים: עולם מרושע', ששימש כמשהו זמני בזמן ההמתנה ל'היורשים 2'.
ב-2016 הוליווד רקורדס ופאבליק רקורדס רשמו אותה רשמית בתור זמרת ומאז הם חברות ההקלטה שלה. הסינגל הראשון שלה, "Love Is The Name", יצא ב-8 לאפריל, כאינטרפולציה ל "לחיות זה החיים".
ארבעה חודשים לאחר הסינגל הראשון שלה, סופיה הוציאה את השיר "I'm Gonna Love You" ב-26 לאוגוסט 2016.
ב-27 לינואר 2017, שחררה את השיר "Back To Beautiful", בשיתוף עם אלאן ווקר. לאחר מכן חזרה לשחק את איווי בסרט ההמשך של 'היורשים', 'היורשים 2', ואנחנו יודעים שהיא גם תחזור ב'היורשים 3: מתחת לים'. (הצילומים הסתיימו ורק נשאר לחכות לקיץ 2019!)
ב-25 לאוגוסט 2017, הוציאה את הסינגל Ins And Outs.
סופיה הודיעה שב 2018 גם תשחק ב Pretty Little Liars בתור אווה ג'לאלי (שוב, מצטערת אם ביטאתי את השם לא נכון).
וכמובן, כפי שכבר כתבתי קודם, ב-2019 יצא 'היורשים 3: מתחת לים' ובו היא שוב תשחק בתור איווי.

דיסקוגרפיה

Descendants
User Posted Image
לחצו על הלוגו בכדי לעבור לרשימת השירים :)

A Cinderella Story: If the Shoe Fits
User Posted Image

Descendants 2
User Posted Image

TBA
User Posted Image
1. Love Is the Name
2. I'm Gonna Love You
3. Back to Beautiful
4. Ins and Outs

חוות דעת אישית
טוב, סופיה קארסון היא זמרת די מתחילה. עברו רק כמה שנים מאז שהחלה את הקריירה שלה כזמרת, ובינתיים היא מצליחה בזה מאוד!
אני בעצם הכרתי אותה מהיורשים, וראיתי שאיך שסגנון השירה שלה (כלומר, איך היא שרה) די שונה משל אחרים, ורציתי לבדוק עליה כמה פרטים בגוגל, ולראות אולי יש לה שירים משלה.
ואז ראיתי את השיר שלה Love is the name ונדלקתי.
הו סופיה, אני ככ אוהבת אותה. אני מתחברת למסרים שלה שהיא מעבירה בשירים (בדרך כלל, פירוט יבוא בהמשך) ואני גם ממש מרותקת ומעריכה אותה וזה מדהים אותי שהיא גם כותבת את השירים שלה וגם מלחינה אותם.
עכשיו, יש פעמים שאני לא מבינה מה המסרים שלה בשירים.
למשל, בשיר love is the name לא הבנתי מה המסר. בשתי השורות העיקריות של השיר היא אומרת: life is a game, and love is the name. לא הבנתי מה היא מנסה להעביר פה - החיים זה לא משחק, ואהבה זה לא כל החיים. לפי מה שאני הבנתי בשיר הזה היא אומרת שהחיים זה אהבה? שאהבה זה הדבר היחיד החשוב בחיים? כאילו, אני גם חושבת שאהבה זה דבר שכולם צריכים בחיים שלהם וזה כן חלק חשוב, אבל זה לא כל הפואנטה בחיים. או שאני לא הבנתי נכון או שפשוט המסר היה טעות גמורה בשיר הזה.
אבל דווקא ממש אהבתי שהיא העבירה את המסר של "למה אנחנו שופטים אחד את השני, למה אנחנו אומרים אחד לשני דברים לא יפים" וכו', בשיר שלה Get back to beautiful. היא בעצם מעבירה שם את המסר החשוב שכולם יפים, והעיקר זה באופי והפנים שלנו, לא החוץ. למה אנחנו שופטים אחד את השני ואומרים אחד לשני דברים כמו "אתה מגעיל ומכוער". למה?
אני ממש אוהבת אותה, ואני מקווה שבהמשך הקריירה שלה היא תמשיך להוציא שירים עם מסרים מקסימים כפי שהיא כבר הצליחה בכמה שנים הראשונות לקריירה שלה.
אני מקווה גם לראות אותה בעוד סרטים וסדרות, כי היא משחקת מצויין.

אחרים
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

אז זהו להיום.
מקווה שלמדתם ושניהניתם ביחד איתי!
עד לפעם הבאה! happy.gif

User Posted Image

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 24 2018, 21:42 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543656
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

אני אדבר ישר ולעניין - הסיקור מקסים, אבל אני לא יכול להוסיף אותי ללינקייה כרגע - מהסיבה הפשוטה שלא הוספת את האלבומים שלה לדיסקוגרפיה. הדיסקוגרפיה מיועדת בעיקר לאלבומים ופחות לסינגלים ואת הכנסת רק את הסינגלים, ולכן הסיקור לא עומד בתנאים.
אבל חוץ מזה הסיקור מקסים - הוא מפורט ואסתטי. לדעתי היית כמות הגיפים והתמונת שהוספת מיותרת ומסרבלת את הסיקור אך זה לא קריטי.
אחרי שתתקני את מה שאת צריכה לתקן תשלחי לי ה"פ ואני אוסיף את הסיקור ללינקייה happy.gif

עריכה: כל הכבוד! עכשיו זה מושלם happy.gif

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007