האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
ברכות לרייבנקלו


מממנים

מפגש Hportal בפסטיבל עולמות 2019 - בית!


(2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

 בקשת ניהול || פאנפיקים ופאנדומים אחרים
פורסם ב: Sep 14 2018, 08:46 AM
צטט הודעה
We accept the love we think we deserve
*********

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 21455
חרמשים: 102494
מין:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 19.04.2017בקשת ניהול || פאנפיקים ופאנדומים אחרים

שלום לכולם! רובכם מכירים אותי, אך בכל זאת אציג את עצמי. שמי הוא אלכס ואני מעוניינת לנהל את פורומי "פאנפיקים" ו"פאנדומים אחרים". יש מצב שזה יבוא לכם קצת בהפתעה, הרי לא מזמן ירדתי מתפקידי בהנהלת הפורומים ולפני זה בכלל הייתי יותר בכיוון של פורום "טלוויזיה וקולנוע".

למעשה, לא תכננתי לנהל כלום לאחר הירידה מהתפקיד אלא רק לבקר מדי פעם באתר. אבל פורום פאנפיקים הפורח ממש קרץ לי והניהול עם נגה יכול לעשות לי, לה ולפורום פלאים. עוד לפני שעליתי להנהלת הפורומים תכננתי לנהל את פורום טו"ק, אבל הייתה לי גם התלבטות בינו לבין פאנפיקים. התלבטות שהתחילה עוד חודשים קודם (לפני שפרשתי בפעם הראשונה).

את נגה הכרתי לפני כמה חודשים והתחברנו מאוד. עם הזמן דיברנו יחד על ניהול משותף של פורום פאנפיקים. עבדנו על פרויקט "דיו האזמרגד" יחד (אפילו עיצבתי את הלוגו שלו), על האתגר הדו-שבועי ועל לא מעט פעילויות. יש בינינו כימיה נהדרת שבלעדיה לא הייתי מציעה את עצמי לניהול. התלבטתי, ובסופו של דבר הגעתי למסקנה שניהול הפורומים עם נגה יכול להיות חוויה נהדרת. אני נהנית מניהול ומשקיעה את כל כולי כפי שרובכם יודעים מניסיון אישי, והכימיה שלי עם נגה היא הגורם העיקרי להגשת בקשת הניהול הזו.

אז... למה אני מאמינה שאני מתאימה לניהול?

יש לי ניסיון. הייתי בהנהלת הפורומים חודשיים וחצי ואני משתמשת יחסית ותיקה באתר. אני פעילה בפורומי "פאנפיקים" ו"פאנדומים אחרים" במשך חודשים רבים.
יש לי קשר מצוין עם נגה, קשר טוב עם רוב המנהלים האחרים וקשר הדוק גם עם מיקה שהינה אחראית מערכת הפאנפיקים (ומנהלת הפורום לשעבר) וגופים אחרים ורבים בהנהלה.
אני חרוצה, פרפקציוניסטית ועובדת קשה. אני מאמינה שמי שניהל לצדי יוכל להעיד על כך. אני עושה מה שצריך, עומדת במשימות שלי (ויותר) ומתמידה במה שאני לוקחת על עצמי.
ביני לבין נגה יש כימיה נהדרת. אני לא מפסיקה להזכיר אותה כי בלעדיה לא הייתי מגישה את בקשת הניהול הזו. כל חווית הניהול איתה עושה גם לי וגם לפורום מעולה. בקיצור, אנחנו עובדות מעולה ביחד וכל אחת מאיתנו נותנת מעצמה את הניסיון, היצירתיות והידע שלה.
אני מכירה את המשתמשים, מכוונת את הפעילויות לקהל היעד של הפורום ומביאה משתמשים חדשים.
אני בטאית וכותבת שנים רבות (מאז שאני זוכרת את עצמי) אז אני יכולה לתת תגובות בונות מושקעות ובנויות היטב, כמיטב המסורת.
ובנוסף לכל מה שכתבתי מקודם, אני באמת אוהבת את הפורומים האלו. יש לי מוטיבציה וזמן להשקיע בהם - לכתוב, להפעיל פרויקטים ופעילויות ולכתוב תגובות בונות.

אשכולות שפתחתי בפורום "פאנפיקים":

כתיבה:
מדורות
מעבר חצייה צבעוני
יום סתיו שגרתי
צפרדע שוקולד
סודות
על שקיעות וזריחות
ליפול (המשך לא-ישיר ל"על שקיעות וזריחות")

פעילויות ופרויקטים:
מכירת לימונדה
מילים גבוהות
אוטופיה או דיסטופיה
תיאוריות מעריצים (כחלק מספיישל מציאות אלטרנטיבית)
אחרי ככלות הכל
מיני-ספיישל חגי תשרי, ובתוכו בינתיים גם קצת דבש.

תגובות בונות:
פגישה עיוורת
שירת המדבר
כריסטופר וולס 1
כריסטופר וולס 2
כריסטופר וולס 3
שירת האבלים
וורדים (שגם ביטאתי)
על שנורקקים וחיוכים
מצוד
גאוות יחידה

אחר:
המלצה על פאנפיק 1
המלצה על פאנפיק 2
תגובה להמלצה 1
תגובה להמלצה 2
קטע נוסף שביטאתי
תגובה בדיון
תגובה בדיון 2
תגובה בדיון 3
תגובה בדיון 4
דברים שעבדתי עליהם עם נגה: אמת או חובה, מההתחלה, מחפשים את פוקס, פרס דיו האזמרגד והאתגר הדו-שבועי. על הפעילויות שנמצאות פה חשבנו ביחד, ניסחתי מעט או נתתי הצעות.

אשכולות שפתחתי בפורום "פאנדומים אחרים":

כתיבה:
הדוקטור ורוז / ביליארד ומשהו (דוקטור הו)
חיוכים ומה שהם עושים לנו (העולם של ריילי)
דלת עץ (דוקטור הו)
דם שדים (על טבעי)
הירח של קאס (על טבעי)
אין שם (באפי ציידת הערפדים)
כל העולם (באפי ציידת הערפדים)

פעילויות ופרויקטים:
שכחתי את התנור דולק
נו, זאת, איך קוראים לה?
הוא או היא (כחלק מספיישל מציאות אלטרנטיבית)
האפילוג המושלם || שלב ראשון (פורום ספרים), האפילוג המושלם || שלב שני
הצצה רגעית || שלב ראשון (פורום ג'יי קיי רולינג), הצצה רגעית || שלב שני
יער מלא בפיות (סדרת אתגרים)

תגובות בונות:
הרפתקת תכשיטי ארגונד (שגם ביטאתי).
עבודת ניקיון
לחשב מסלול מחדש
חבר
יורי

הרעיונות שלי לפורומים:

לסדר מדריכים + לינקייה. למה? על מנת להוסיף קטגוריות של מדריכי כתיבה ודיונים ללינקייה. המטרה של המדריכים בפורום היא לעזור למשתמשים להתמצא גם בפורום וגם בכתיבה. הלינקייה החדשה תחולק להמלצות על פאנפיקים, מדריכי כתיבה, ודיונים בפורום. המשתמשים יקבלו תגמול על כתיבת מדריכי כתיבה על פי קטגוריות.
בלינקייה יהיו כל מיני נושאים וכל אחד יוכל לבחור נושא ולכתוב בעקבותו מדריך ובנוסף גם להציע רעיונות לנושאים שייכנסו ללינקייה. קצת מסובך להסביר את זה, אבל זה די דומה לקונספט של המדריכים (הלא-פעילים) בפורום "שרשורים".
מדףאנפיקים. דיברתי על זה עם מיקה ומסתבר שגם היא תכננה לעשות דבר כזה בתקופת ניהולה. הקונספט מוכר ופשוט: מדף רעיונות, המלצות, פעילויות, פאנפיקים וכו'.
באטלי כתיבה. אין הרבה מה להרחיב פה, כיוון שזה עדיין בתהליכי פיתוח.
להחזיר את הפאנדום החודשי של נגה עם כמה שינויים. בכל סוף חודש ייפתח סקר בו המשתמשים יבחרו את הפאנדום החודשי. לאחר מכן תהיה תחרות חודשית, בה מי שכותב פאנפיקים, פותח דיונים, המלצות, מדריכים ומגיב תגובות בונות בפאנדום זוכה בפרס בסיום החודש.
ספיישל דייטינג. ספיישל שאני מתכננת עם נגה בנושא "דייטינג". הדמויות יוצאות לדייטים - מפה לשם קורים אסונות ונרקמות אהבות חדשות. יהיו בו פעילויות בסגנון שכחתי את התנור דולק. בין הפעילויות יהיה ניתן לפתוח עמודים של דמויות באתר היכרויות והרשמת דמות לבליינד דייט (בו כל אחד מקבל סיטואציה אחרת שאיתה הדמות צריכה להתמודד). תהיה גם פעילות דו-שלבית בה המשתמשים כותבים טיפים לדמות שרוצה להתחיל עם השנייה ובשלב השני מישהו צריך לכתוב את אחד מהטיפים בתור סצנה. נוסף על כך, יהיה אתגר בו צריך לכתוב דייט בין הטוב לרע (למשל שרלוק ומוריאריטי) ועוד המון דברים.
טורניר דו-קרב של כתיבה. ממש כמו במערכת הדו-קרב של האתר, רק עם כתיבה. יהיו אשכולות בהם אפשר להטיל קללות ואם מבצעים משימות אפשר גם לזכות בשרביטים, שיקויים וכו'.
אתגרי עונות השנה. משתמש מגיב עם טופס ומקבל אתגר הקשור בעונה הנוכחית. ניתן לבצע כמה שיותר משימות בזמן הניתן (אבל חייבים לסיים משימה כדי להתחיל חדשה). על כל משימה יהיה תגמול מיוחד על פי רמת הקושי שלה. בנוסף, יהיה אתגר קבוע שניתן להרוויח עליו בונוס. אשכול ההסבר + ארבעה האתגרים כבר מנוסחים מראש.
אין שם (זהו שם הפעילות). המשתמשים שולחים טופס בהודעה פרטית על פי הטופס שבאשכול. הטופס לא ידרוש כתיבת פאנפיק, אלא רק יצירתיות. המשתמשים יתבקשו לכתוב עלילה של מספר שורות לפיקצר בנושא הארי פוטר, ולכתוב את שמו והז'אנר שלו.
בשלב השני משתמש אחר יקבל שם ושתי דמויות שיש בסיפור (על פי התקציר של חבריו) ועל פי המידע הזה יצטרך לכתוב פיקצר משלו. הפיקצר שנכתב על ידי המשתמשים צריך להיות דומה ככל השאר לרעיון חבריהם. מי שיצלח את השלב בצורה הטובה ביותר גם יזכה בבונוס. שני השלבים מנוסחים.
SEEK - LOCATE - DESTROY. אני לא רוצה להרחיב יותר מדי כי זה ספוילר לכל הפעילות, אבל פעילות רב-שלבית זו מבוססת על האמירה של הדאלקים בסדרה דוקטור הו. אין צורך לצפות בסדרה בכדי להשתתף. הפעילות תשלב חיפוש, כתיבה ועריכה מסוימת. שלב הרשמה + שלושת השלבים מנוסחים.
פעילות - יותר מדי אתגרים בפעם אחת. לא אמור להיות קשה, פשוט מאתגר.
ספיישל "רשתות חברתיות". פעילויות לדוגמה: באינסטגרם למשל כותבים קטע בהשראת תמונה, בוויין (סרטונים של 6 שניות) צריך לכתוב קטע של 6 מילים על פי ז'אנר מסוים. וויין גם מתמקד בקטעים קצרים ומצחיקים אז אפשר לחלופין לכתוב כזה. בטוויטר צריך לכתוב קטע עד 140 מילים ודברים בסגנון הזה.
אתגר - אין כוכבים: מכניסים דמויות לתוך עולם חדש, עם שינויים גלובאליים גדולים. אין כוכבים, היכחדות השמש, הירח עשוי גבינה וכו'.
משחק פורום - לחשוב מהר: משתמש ראשון נותן שם של דמות, השני נותן סיטואציה והשלישי כותב סצנה קצרה על פי הקריטריונים האלו.
פעילות - מצעד הרגעים: בסוף השנה ייפתחו מספר אשכולות הצעה והצבעה במצעד שמסקר את הרגעים העצובים, השמחים, המרגשים וכו' בפאנפיקים שאתם כתבתם.
פעילות - רידל איש חידה: מיני-ספיישל/פעילות רב-שלבית על חידות מעולם "הארי פוטר". לומדים איך לכתוב חידה, כותבים, מנחשים ועוד.
אתגר - הגיבור האולטימטיבי: בפאנדומים כמו באפי ציידת הערפדים או הארי פוטר יש את הגיבורים הראשיים והאולטימטיבים. בפעילות זו צריך לכתוב על גיבור כזה מנקודת מבט של מישהו שאינו הוא. לתאר את היחס, התחושה כלפיו וכו'.
משחק פורום: לכתוב פיקצרים או סצנות שמתחילים במילה האחרונה שהמשתמש האחרון השתמש בה.
פעילות - חייזר טפיל: בריק ומורטי יש פרק עם חייזר שלובש צורה של דמות שנכנסת לך למוח כאילו אתם מכירים הרבה שנים. בפיקצר המשתמשים יצטרכו לכתוב סיפור עם דמות חדשה שכמו ותמיד הייתה קיימת ולתאר אותה בסצנות קיימות וכו'. בשלב הראשון יש פירוט על הדמות ובשלב השני גם מכניסים אותה לתוך הסיפור/סצנות קיימות.
יש לי עוד המון רעיונות אבל אני חושבת שזה מספיק לבינתיים.

לסיכום:

כן, אני יודעת שאולי זה קצת פתאומי מבחינת חלקכם אבל מבחינתי זה לא. אני מפנטזת על ניהול הפורומים האלו במשך חודשים וחשבתי על זה הרבה. אני מקווה שתבחרו בי. בכל אופן, שיהיה לכולכם המשך יום נעים. מקווה שקראתם עד הסוף ולא נרדמתם באמצע :)


--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 08:51 AM
צטט הודעה
Fear Is Not My Master
****

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 1472
חרמשים: 79252
מין:female
משתמש מספר: 21885
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 23.02.2010


יאא אני כל כך מתרגשת. טוב את קודם כל, כמובן שבעד. את יודעת טוב מאד מה דעתי על זה שתנהלי איתי את הפורום, אבל אני אפרט בכל זאת.

חוץ מהעובדה שאת נותנת את הנשמה לפורום ולפורטל בכלל, אפילו כשאת לא הנהלה, הדבר שהכי חשוב לי הוא שפורום פאנפיקים ימשיך להתקיים ולהיות פעיל, גם ביום בו אני לא אוכל להמשיך לנהל אותו בגלל אילוצי החיים. אנחנו רואים שמשתמשים אוהבים פאנפיקים ואוהבים את הפורום, אבל צריך מישהו שיתחזק אותו ויזכיר לכותבים מהמערכת שהוא קיים ושווה לבקר בו. כמובן שאני אוהבת אותך ואוהבת לעבוד איתך, ואני חושבת שמבחינת עבודה אנחנו משלימות אחת את השנייה בהרבה בחינות.

לסיכום - בעד בעד בעד!


--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

User Posted ImageUser Posted Image---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 09:19 AM
צטט הודעה
קוסם סטודנט מעולה
********

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 16507
חרמשים: 75391
מין:
משתמש מספר: 56992
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 15.04.2016


ואוו. הגיע הזמן שתפתחי כבר את הבקשה, כי כל כך ברור שאת מתאימה. בחודש האחרון כל כך השקעת, כתבת איזה עשר פעילויות ואם מוסיפים את מה שעשית עם נגה יוצא ואוו.
את האמת, גם אני התחלתי קצת להשקיע וחשבתי אולי לנסות להכין בקשת ניהול, אבל את הכי מתאימה,ואני מאחלת לך בהצלחה בניהול כי כל כך ברור שתבחרי.
אז, אם עדיין לא הבנת, יש לך את הבעד הכי גדול בעולם ממני.
בהצלחה.
(אני לא מפרטת על הרעיונות, אבל רק שתדעי, הם ממש טובים.)


--------------------
Mayo 🍫 Nothing's better then a package of white chocolate 🍫 Cats 🍫 Supergirl

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 11:26 AM
צטט הודעה
קוסם מאחר
****

פרטי משתמש
קבוצה: אחראי עדכונים ומערכת הפאנפיקים
הודעות: 2631
חרמשים: 2147483647
מין:male
משתמש מספר: 33527
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 13.06.2011


זה ממש מגניב. וטבעי. כלומר, את כבר שם וזה מורגש, עם כל הרנסאנס שהפורום חווה בתקופה האחרונה בזכות ההשקעה שלך ושל נגה. אבל נגה כבר מנהלת את הפורום, אז השלב הבא יהיה שאת תנהלי גם, מסוג הדברים שקל לשאול איך לא חשבו על זה קודם.
ההצעות שהבאת לפורום הן הצעות שבאמת יש בהן צורך. למשל, איך עדיין אין מדפים ומדריכים בפורום פאנפיקים? נשמע כל כך טריוויאלי.
בקיצור, אני לא בטוח אם יש לדעה שלי איזושהי השפעה, אבל אני לגמרי בעד.


--------------------
דינו • 20 • א. תוכן • א. פאנפיקים • א. עדכונים • הגיע הזמן שתקראו לי בשם נורמלי • מאיר יכול להיות שם נחמד • חג שמח שיהיה לכם

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 12:54 PM
צטט הודעה
Faster! You type like a one year old
*******

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית שנת הלימודים ואליפות הבתי
הודעות: 12079
חרמשים: 2146293878
מין:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.06.2016


היי אלכס! אני לא אמתח אותך ואתחיל בזה שאני נוטה לבעד, בעיקרון.

קודם כל, וזה תמיד הכי חשוב מבחינתי, רואים שאת ונגה מסתדרות. אי אפשר לפספס שאתן אוהבות לעבוד יחד, אתן חושבות על רעיונות מעולים ויש ביניכן קשר שמתאים לניהול פורום משותף. עצם העובדה שנגה אמרה לך כן היא רק דגש של כל מה שאמרתי, וכן ממנהלת הפורום זה מאד חשוב בעיני.

חייבת להודות שאני מעט מאוכזבת מכך שהבקשה דיי מינימליסטית - אין יותר מהמינימום שנדרש כדי לפתוח בקשה, וזה חבל לי כי את מסוגלת ליותר. אבל, בהתחשב בזה שהיית בהנהלת הפורומים חודשיים וחצי כמו שאמרת, לא היה לך באמת זמן להתמקד ספציפית בפורום פאנפיקים כי התעסקת בכלל הפורומים. לאור עובדה זו אני מוכנה "להחליק" על העובדה שהבקשה דיי קצרה.

לגבי אשכולות - כמו שאמרתי חבל לי שאין יותר וגם יש הרבה דברים שפתחת לפני המון המון זמן. מה שאת עושה מעולה, את זה כולם יודעים, אבל חסרה לי טיפה הנוכחות שלך בפורום בתור מישהי שרוצה לנהל אותו. כמו שאמרתי, אני יכולה להבין ממה זה נובע.

רעיונות:
לסדר מדריכים ולינקייה: אין ממש מה לומר, כל אחד מציע דברים כאלה
מדףאנפיקים: מגניב בעיני ונחוץ
באטלי כתיבה: שוב, אין לי מה לומר
להחזיר את הפאנדום החודשי: אין לי כל כך מה לומר כי זה רעיון שהוא של נגה במקור.
ספיישל דייטינג: מגניב :)
טורניר דו קרב: אהבתי
אתגרי עונות השנה: לא הכי מקורי, אבל אני בטוחה שתהפכי את זה למקורי עם הניסוחים והמשימות.
אין שם: חמוד, אבל ראיתי כבר דברים דומים
הפעילות שכתבת אחרי: לא פירטת אז אין ממש מה לומר.
ספיישל רשתות חברתיות: נעשה כבר בטו"ק, גם הרעיונות שהצעת נעשו בטו"ק.
אין כוכבים: מעניין, הייתי רוצה לראות משהו כזה
לחשוב מהר: חמוד בתור משחק פורום
מצעד הרגעים: היו דברים כאלה בעבר, אבל אני מאמינה שעם היצירתיות שלך תוכלי להפוך את זה למשהו גדול ומקורי שלא היה לפני כן
רידל איש חידה: סיקרנת, אבל לא הכי הבנתי מה יקרה בפעילות עצמה.
הגיבור האולטימטיבי: אני חושבת שכבר היה משהו כזה בעבר, אבל אני לא בטוחה. בכל מקרה רעיון מגניב
משחק פורום 2: מעניין :)
חייזר טפיל: אהבתי! אפשר לעשות את זה כשת"פ עם פורומ"ת

מהפירוט על הרעיונות אני מניחה שאת יכולה להבין למה אני לא בטוחה במאה אחוז שאני צריכה לתת בעד. אני חושבת שאת טובה לפורום ובעיקרון אני גם סומכת עלייך שתהיי מעולה ויודעת שרעיונות באים עם התפקיד, אבל הייתי שמחה לראות עוד כמה רעיונות כדי שאני ארגיש שאני נותנת בלב שלם את הבעד. העניין הוא, שכמו שאמרתי, הבקשה לא כל כך ארוכה וגם לא יצא לך להתמקד בפורום המון זמן בגלל הניהול וכולי' אז אני לא בטוחה לגבי זה וצריכה עוד רעיונות. בגלל שיש לך רק תגובה אחת פה אני ממליצה לחכות לתגובות של עוד הנהלה לפני שאת עונה

(עריכה: שכחתי לעבור על חלק מהדברים כשהגבתי אז ההודעה השתנתה)


--------------------


חלי ♡ 18 ♡ אחראית שנה"ל ואליפות הבתים, הנהלת הפורומים לשעבר ♡ נראה לי שאני גם צוות תוכן ♡ כינוי משותף עם הדס
User Posted Image User Posted Image
User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 01:26 PM
צטט הודעה
קוסם מתחיל
****

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 1936
חרמשים: 3489
מין:female
משתמש מספר: 65564
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 14.01.2018


קודם כל אני לא אמתח אותך אותך ואגיד שאני בעד!
כל הכמויות של הרעיונות שלך והפעילויות! מלבד זה שהיית בהנהלת הפורומים שזה גם עוזר ומוסיף,
רואים ממש את ההשקעה שלך בפורום עצמו ואם תיהי מנהלת הפורום אני ממש אשמח אני לא חושבת שלדעה שלי יש השפעה אבל ברור שיש לך ממני בעד ענקי! כן?


--------------------
שרלוק הוא ארנב, אם אתם רוצים הוכחה, בואו לפרטי.

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

המ, כפי שאפשר לראות כבר למעלה, החתימה שלך נפרצה! על ידי מי, זו השאלה. והתשובה היא:
על ידי! אלא מי.
טוב, הכרנו לפני זמן קצר. הכל התחיל כאשר ביקשתי ממך לבוא למערכת הדו-קרב, אך את פחדת שאהרוג אותך, ולא באת לשם. אני כעסתי, ולבסוף נראה לי שהסכמת לבוא למערכת.
לבסוף גיליתי (בדרך הקשה) שיש לך יותר נסיון ממני (רק בדו-קרב), ושסתם בזבזתי כוח קסם.
אבל מספיק עם הדו-קרב לעכשיו. כפי שאת רואה, החתימה שלך נפרצה. את אמורה להיות בפניקה, לקרוא למשטרה, לגלות מה כתובת האיי-פי שלי ולשלוח אותה להנהלת האתר, אבל ראשית-כל, לשנות סיסמה.
אז זהו לבינתיים.
!Hacked#

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 01:52 PM
צטט הודעה
מטורפת על כל הראש
*********

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
הודעות: 20198
חרמשים: 2034090726
מין:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 25.02.2012


היי, אלכס. אני לא אמתח אותך ואגיד שאני נגד.
אני מכירה את הכישורים שלך מהתקופה בה היית בהנהלה, הרעיונות שלך ברובם טובים, רואים את האהבה שלך לפורום, ואני מאד שמחה שאת מסתדרת עם נגה ועובדת איתה. מה שמונע ממני לתת לך בעד הוא זמן ההשקעה. קישרת הרבה אשכולות שרובם מ-2017 או לפני כמה חודשים. האשכולות הללו מוכיחים את האהבה שלך לפורום ואת ההשקעה בו. אבל הופתעתי שפתחת את הבקשה היום מפני ששבת לפרסם אשכולות בפורום לא מזמן (שבוע וקצת בערך), וזה מה שגורם לי לתהות האם יש כאן מישהי שמוכנה להתמיד ולהשקיע בפורום. הייתי רוצה לראות עוד השקעה בפורום ולהיות בטוחה שאת רצינית לפני שאני מצביעה בעד


--------------------

הדס - 19 - אחראית פעילויות ופרויקטים
אחראית עמוד הפייסבוק וחשבון האינסטגרם - אחראית מפת הקונדסאים - כינוי משותף עם חלי


אני אלוף העולם בליפול
ולקום כמו גדול
את תראי, כמו עוף חול
אני נשרף, אבל בוחר בכל יום להמשיך לחיות

-חנן בן ארי, אלוף העולם


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 02:04 PM
צטט הודעה
We accept the love we think we deserve
*********

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 21455
חרמשים: 102494
מין:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 19.04.2017


חלי - האמת שאני קצת מופתעת. עבדתי על הבקשה לא מעט ולא חשבתי שהיא מינימליסטית. תוכלי להסביר למה היא נראית לך ככה?
אני מאמינה שפירטתי בנקודות החשובות (גם לקחתי השראה מבקשות ניהול אחרות גם בתוכן וגם באורך) ובכוונה לא כתבתי המון כי מכירים אותי כאן. עבדתי לצד רוב (אם לא כל) ההנהלה ואני מאמינה שיודעים למה אני מסוגלת.
לגבי כמות האשכולות, כידוע הייתי בהנהלת הפורומים ובאמת פחות התמקדתי בפורום (למרות שהעליתי כמה פעילויות). לעומת זאת כן עבדתי לצד נגה וברוב האשכולות שלה ניתן גם לראות את הנוכחות שלי. נוסף על כך, יש לי המון פעילויות מנוסחות (מיני-ספיישל, שתי פעילויות רב-שלביות ופעילות אחת דו-שלבית) שעוד לא העליתי. אני לא מעלה אותן כיוון שרובן כוללות כתיבה או סיקור וזה משהו שלוקח זמן. כרגע רצים פרס דיו האזמרגד וגם סדרת האתגרים שלי "יער מלא בפיות" שעדיין בתהליכים, ואני לא רוצה להציף את הפורום יותר מדי. את המיני-ספיישל העליתי בדחק עקב הגבלת הזמן... לצערי הדבר מעכב את כל האשכולות שכבר ניסחתי עוד צעד מהעלאה... אני אפילו לא בטוחה שהייתי מספיקה להעלות את כל האשכולות שברעיונות אם הייתי עולה לניהול.
לגבי הרעיונות שלי, האמת שבעונות השנה יש טוויסט מיוחד, אבל אני לא מפרטת עליו כי זה באמת יהרוס את זה. גם לגבי SEEK LOCATE DESTROY אם אני מפרטת על שלב אחד זה הורס שלב אחר... לכן באמת אני לא יכולה להסביר באשכול הזה, אבל אם מישהו מההנהלה רוצה לקרוא את הניסוח של SLD או לשמוע על הרעיון שלי לעונות השנה, אז בשמחה אשלח לו בפרטי :)
בנוגע לרשתות החברתיות, הספיישל רץ לפני יותר משנה וחצי ואמנם הרעיון דומה אבל הפעילויות שונות מאוד...

הדס - אני מבינה למה הצבעת נגד, אבל אני לא כל כך מסכימה. אני עובדת עם נגה כבר חודשים ויש לי ניסיון רב. את מכירה את היכולות שלי ואת יודעת למה אני מסוגלת. הסיבה שהגשתי את הבקשה בזמן קצר יחסית היא שאני לא רוצה לחכות. כשרציתי לנהל את טו"ק התחלתי להשקיע מאפריל והשקעתי חודשים שלמים ובסוף בכלל לא עליתי לנהל אותו עקב העלייה שלי להנהלה הגבוהה.
אני יודעת שאני מסוגלת לנהל את הפורום ואני יודעת שאני מסוגלת לחדש והייתי מקווה שתתני לי צ'אנס. את הפורום אני רוצה לנהל עוד לפני שפרשתי בפעם הראשונה ולקחתי את ניהולו בחשבון גם כשניסיתי לנהל את טו"ק.
כמו שכתבתי למעלה, השקעה בפורום הייתה גם כשהייתי בהנהלה הגבוהה (למרות שהייתי תחת יותר לחץ). עבדתי עם נגה על המון דברים, חלקם גם באופן שווה. מי שמכיר אותי יודע שברגע שאני לוקחת מטלה על עצמי אני מקיימת אותה ועושה אפילו יותר ממה שצריך. אני בטוחה שראית את זה בתקופתי בהנהלה הגבוהה. אני לא רוצה לחכות עוד חודשיים בשביל משהו שאני יכולה לעשות כאן ועכשיו, כי אני יכולה לתרום יותר בניהול עצמו. נגה עובדת על הלינקייה החדשה וזה משהו שעבדנו והתייעצנו עליו ביחד. אני רוצה לנסח ולסייע לה במקום להעלות את הפעילויות שכבר ניסחתי קודם...

עריכה: ממש יומיים אחרי שפרשתי מהנהלה ניסחתי את האתגר הדו-שבועי. נגה לקחה את הניסוח שלי ונתנה לו את הטאץ' שלה. כבר אז התחלתי לנסח דברים אבל נגה בדיוק התחילה את דיו האזמרגד וכו' אז חיכיתי קצת עד שהעליתי משהו. אני משקיעה הרבה יותר משבוע וחצי אם סופרים את זה באופן שרירותי. אם סופרים לפי באמת ההשקעה שלי בפורום, זה הרבה יותר מזה. לכן אני באמת חושבת שמגיע לי צ'אנס לפני שלילה סופית... לגבי האם ניתן לסמוך עליי שאשקיע בפורום - כן.
מי שעבד איתי בהנהלה ראה שהשקעתי את הנשמה שלי בניהול. והפרישה שלי לא נעשתה מחוסר השקעה, אלא מסיבות אחרות... אני חושבת שגם לעובדה שנגה מאמינה בכך שאשקיע (ובמשתמשים הפעילים בפורום שגם מאמינים בי) כן יש הרבה מקום


--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 02:41 PM
צטט הודעה
Faster! You type like a one year old
*******

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית שנת הלימודים ואליפות הבתי
הודעות: 12079
חרמשים: 2146293878
מין:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 03.06.2016


אלכס, אני מבינה את מה שאת אומרת אבל בדיוק בגלל שלא יצא לך להעלות עוד דברים נוצר המצב שאני והדס דיברנו עליו. שוב, אני אישית חושבת שתשקיעי וזה לא מה שמדאיג אותי, הבקשה פשוט לא מפורטת כל כך בעיני מבחינת מה שעשית בפורום עד כה. אמרת בעצמך שהבקשה תיראה לנו פיתאומית, והיא פיתאומית בעיני בגלל שחשבתי שתחכי עוד מספר חודשים כאשר יהיה לך פעילות רציפה בפורום לפני שתגישי את הבקשה.

ביקשתי ממך רעיונות נוספים כדי שאוכל להחליט האם אני בעד או לא ולא הוספת רעיונות, מה שאומר שאני לא יכולה להחליט. את מקבלת אישור להגיב כאן שוב אם התגובה תכלול רעיונות נוספים ^^


--------------------


חלי ♡ 18 ♡ אחראית שנה"ל ואליפות הבתים, הנהלת הפורומים לשעבר ♡ נראה לי שאני גם צוות תוכן ♡ כינוי משותף עם הדס
User Posted Image User Posted Image
User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 03:06 PM
צטט הודעה
We accept the love we think we deserve
*********

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
הודעות: 21455
חרמשים: 102494
מין:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 19.04.2017


האמת שהרעיונות הנוספים שחשבתי לכתוב היו אלו שכתבתי שאפשר לבקש בפרטי, אבל אוסיף עוד. אגב, הסיבה לכך שלא חיכיתי היא כי אני רוצה להיות פרודוקטיבית. אם הייתי מחכה זה סתם היה שורף זמן כי ממילא יש לי מיני-ספיישל מלא שמנוסח כרגע אז לא באמת הייתי עושה יותר מזה.

רעיונות נוספים -
1. מונופול. משתמש כותב "הטל קוביה" והוא מקבל מספר מ1-12. לאחר שהוא מקבל את המספר צצה המשבצת עליה נחת. המשבצת יכולה להיות מס הכנסה / הפתעה / תיבת אוצר / משימה. כל אחד יכול להשלים את המשימה (שמקבלים בכל קלף רגיל בערך) ובתמורה לזכות בתמורה כלשהי.
סימנים מיוחדים: סימן שאלה יכול לתת חרמשים (למשל) למי ש"זרק את הקוביה". תיבת אוצר בדרך כלל מובילה את המשתמש למקומות אחרים על הלוח.
כלא: במידה ונכנסים לכלא מנסים להשיג דאבל. שני משתמשים צריכים לשלוח לי בפרטי קטע עם מספר. כל אחד יכול להגיש קטע אחד ויותר משני משתמשים יכולים להשתתף.
חניה: אם נוחתים על "חניה" יש השהייה של המשחק ליום או ליומיים.
דרך צלחה: בכל פעם שהמשתמשים עוברים בדרך צלחה כל מי שהשתתף במשחק באחד השלבים זוכה ב-200 חרמשים.
2. משחק בקונספט של הריאליטי 1 נגד 100
יש שאלות על פאנפיקים/פיקצרים מסוימים (שצריך לקרוא קודם כתנאי לפעילות) ובעקבותיהן המשתמש מתמודד נגד אחרים. המשתמש צריך להביס כמה שיותר משתמשים. יש גלגלי הצלה, אפשר לפרוש בכל שלב של הפעילות וכו'.
3. אתגר - כתיבת סונגפיק על פי שיר + ז'אנר. המשתמשים מקבלים שיר וז'אנר וצריכים לכתוב בעקבותיהם סונגפיק. זה לא הולך להיות קל...
4. פעילות רב-שלבית על אוצרות המוות. כל שלב יקבל השראה מאוצר מוות אחר. אין לי רעיון מפותח אבל כן יש לי כיוונים בראש.
5. נשיקה סטירה (אולי חלק מספיישל משחקי חברה) - כולנו מכירים את משחק החברה "נשיקה סטירה". אנשים נרשמים כדמויות. אני מחלקת אותן לקבוצות של שניים. במידה ושניהם כותבים לי בפרטי סטירה הם צריכים לכתוב קטע בנפרד ומתחרים אחד מול השני בבאטל. במידה והם כותבים לי נשיקה הם צריכים לכתוב יחד קטע. כל שלב הולך ככה עד שנשאר מישהו אחרון (כי אנשים יוצאים מהמשחק עקב הבאטלים) ומנצח במשחק.
6. משותף עם סס"ש - בהשראת הספר Carry On של ריינבו ראוול על המשתמשים לקחת פאנפיק ולהפוך אותו לסיפור מקורי ולהפך.
7. משותף עם סס"ש 2 - לקחת דמות מקורית (oc) מסיפור או פאנפיק שלך ולהכניס אותה לסיפור משלה/לפאנפיק. לחלופין אפשר פעילות דו-שלבית בה משלבים OC חדשה או ישנה בפאנפיק ואז את סיפור הרקע שלה מחוץ לזה בסס"ש

אם צריך עוד רעיונות אערוך את ההודעה...

עריכה: אגב גם בבקשת הניהול של דפנה היו גם רעיונות ואשכולות ישנים יותר (רובם גם יותר משלי), כך שאני לא ממש רואה מה ההבדל כאן

אוקיי תם אמאלה
QUOTE
מה בפורום פאנפיקים של היום יותר חשוב לך לנהל מפורום טו׳׳ק?

מה שחשוב לי זה לא הניהול. הניהול הוא בונוס. אני מגישה בקשה בשביל החוויה של הניהול עם נגה, ובגלל זה ויתרתי על טו"ק. אני נורא אוהבת את פאנפיקים ותמיד אהבתי אותו (וול, את פאנדומים אחרים קצת יותר) וגם את טו"ק. אבל אני מנסה להיפתח קצת ואני חושבת שניהול עם נגה יהיה כיף חיים. וזה לא שאני לא מתכננת להשקיע בפורום, אני פשוט חושבת שאחרי חוויה של עבודה בקבוצה קצת קשה לי לחזור לפורום ולנהל אותו מההתחלה לגמרי לבד, כי היה לי כיף לנהל בקבוצה :)
ושוב אני אומר לכולם - אפשר היה לראות כמה משכתי את בקשת הניהול של טו"ק. זה כי הצבתי לעצמי כלל - אני לא מעלה בקשת ניהול עד שאני יודעת שהיא תאושר. אפשר לומר שקצת הפרתי אותו היום אבל זה רק כי אני לא רוצה לעמוד במקום. פעילויות ופרויקטים יש לי והכל מנוסח ואני רוצה קצת מעבר לזה. אם אני לא אעלה אז לא נורא אבל אם אני אעלה יהיה ממש כיף. ה"נטישה" כביכול של הפורום הייתה בגלל חופשות ותחילת מסגרת חדשה וכו'.
QUOTE
כתבת בבקשה שלדעתך זה יתרום גם לנגה וגם לפורום - למה?

נגה ואני משלימות אחת את השנייה ברעיונות. היא הביאה אליי את דיו האזמרגד ואמרה לי "אלכס אני רוצה לחדש את זה" וישבנו שעות וחשבנו על רעיונות וכתבנו בוורד אונליין וכאלה. לפעמים יש לה גם עומס בלימודים או שהיא צריכה קצת טיים אוף ואני תמיד יכולה להשלים במקומה. בקיצור, אנחנו מסתדרות מעולה.
רעיונות:
1. האמת שצירפתי את הלינקייה רק כי החלטתי עם נגה לעשות סדר רציני ולפתוח את הלינקייה מחדש עם דיונים + מדריכים + מלא דברים חדשים והרגשתי שזה באמת משהו ששווה להזכיר.
2. מסכימה. אני גם אחשוב על דרכים להפוך את זה ליותר מקורי במידה וזה אפשרי
3. גם כאן אני יכולה לנסות להפוך את זה ליותר מקורי. מה שאני יכולה להגיד בינתיים זה שזה לא יהיה כמו סס"ש
4. כן אבל זה יכול להזכיר למשתמשים פאנדומים ולתת להם מסגרת יותר חמה לפרסם את הקטעים שלהם
5. גם וגם כמובן
6. עבדתי על זה וגם קצת עם נגה אבל זה לא מפותח %100. בכל אופן הרעיון היה שיש הרשמה ואז אשכול כללי. באשכול הכללי יהיה ניתן להטיל קללות כלפי משתמשים שיורידו להם חיים. במידה וכותבים קטעים אפשר גם לקנות שיקויים ושרביטים מיוחדים וכו'. בקיצור, לא צריך קטעים בשביל להשתתף אבל צריך קטעים בשביל לנצח, כי הבונוסים מגיעים כשכותבים קטעים / פותחים המלצות וכאלה.
7. אני אכתוב לך גם את הטוויסט בפרטי. דוגמה לאתגרים: בסתיו קטע שיש בו מטאפורה לקמילה/נבילה, בחורף קטע עם אוירה קרה ודכאונית... בקיץ סיפור שמתחיל במשפט שקשור לקיץ ועוד כל מיני דברים בסגנון...
8. אוקיי אז משתמשים כותבים בפרטי רעיון לעלילה + השם שלו + ז'אנר. בשלב הבא מישהו מקבל את השם הקטע + הז'אנר + x דמויות וצריך לכתוב קטע כמה שיותר דומה למשתמש שכתב את הקטע המקורי.
9. אשלח לך רעיון וניסוח. לא השמטתי את זה כי לדעתי זו פעילות ממש מגניבה (וגם מנוסחת!) וחבל לי שזה לא ייכלל כי אני חושבת עליה כבר מ2017 ככה
10. אתגרים לא בהכרח קשים מדי ושלא סותרים אחד את השני. זה יצא בסדר
11. זה שיש ספיישל באותו השם מלפני שנה וחצי זה לא אומר שאי אפשר לחדש. הפורומים שונים לחלוטין והפעילויות שלי לא יהיו דומות בכלל לשל הדס. לגבי הפעילויות הספציפיות, אני יכולה לנסות לגרום לזה לעבוד. זה כמובן דורש עוד קצת פיתוח אבל אלו רעיונות כלליים כאלה
12. זה נחשב au, כן. לא נסגרתי עדיין מי מחליט את זה
13. האמת שהיה לו שם אחר אבל שנאתי אותו ורציתי להעלות אז פשוט... חשבתי מהר
14. העניין הוא שזה לא הפאנפיק השנתי. זה הרגע השנתי... לדעתי זה לא אמור ליצור יותר מדי אי-נעימויות
15. אפשר לנסות לשלב את זה בכתיבה, יש לי כמה רעיונות שאני צריכה לעבוד עליהם בנוגע לזה
16. מוזמן לכתוב לי מה הפוטנציאל לטעמך. אני יודעת שזה דורש עוד קצת פיתוח וחשבתי שאולי אפשר לעבד את זה למיני-ספיישל/פר"ש למשל

1. יש לי כבר הרבה מוכן
2. אה לא ידעתי שאביטל פתחה כזה. בכל אופן אפשר גם קונספט ריאליטי אחר hot.gif
3. אוקיי
4. לא חושבת שעשו? האמת שהגעתי לפעילויות מ2012 כזה ולא יצא לי להיתקל בזה
5. אופס, התבלבלתי. אפשר לבחור צד ימין או שמאל להסתובב ואז אם מסתכלים לאותו צד נשיקה ואם לא אז סטירה, כמו במשחק המקורי.
6. משנים את הסביבה הכללית והדמויות
7. זה יכול להיות רק לפאנפיקים ואז זה יותר קל אם הדמות מוגלגית למשל. אני צריכה לחשוב קצת על זה

טוב זזתי לשלוח לך בפרטי את הניסוחים והרעיונות

עריכה: אני מקבלת את הנגד שלכם, אבל אני רוצה שתבינו שאני לא עושה את זה כדי "לנהל". אני עושה את זה כי אכפת לי מנגה ומהפורום. כולכם יודעים מהיכרות אישית איתי שאני קורעת את התחת ואני רוצה לנהל את הפורום הזה עוד מתחילת היכרותי איתו. הסיבה היחידה לפתיחת הבקשה בעת הזו היא כי נמאס לי לחכות. חיכיתי לפורום מוזיקה, חיכיתי לטו"ק... יש לי למעלה מעשרה אשכולות מנוסחים שלא העלתי. מה הטעם לחכות?
אני מעדיפה לעשות משהו. לעבוד עם נגה על פרויקטים, על הלינקייה... אני מעלה את הבקשה לא כדי לא להשקיע, אלא כדי להשקיע. עדיף שבמשך שלושה חודשים פשוט אפתח את כל האשכולות שניסחתי?
שוב, אני מקבלת את זה, אבל אני חושבת שאתם צריכים לתת לי הזדמנות.


--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 05:38 PM
צטט הודעה
בשבילך, אלף פעם ויותר
**********

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
הודעות: 28789
חרמשים: 2147363663
מין:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 09.01.2012


*** את התגובה התחלתי לכתוב בצהריים לפני שהגבת וכו׳ אז ההתייחסות לזה בסוף התגובה ***

אני לא אמתח אותך - עדיין לא החלטתי. יש לי כמה דברים שאני רוצה הסברים/תשובות עליהם (פשוט תקראי את התגובה ותראי) ולכן אני קצת מחזיק את עצמי מלהחליט כרגע. יש לי נטייה לחפור בתגובות לבקשות ניהול שאני לא סגור עליהן אז פליז תתמודדי איתי, אני מודע לזה שאני קרצייה XD

תכלס, גם אני וגם את יודעים שיש לך פוטנציאל להיות מנהלת מעולה. הפעילויות שלך טובות, את מנסחת מעולה וברגע שבא לך להשקיע במשהו את עושה את זה. אבל יש לי כמה שאלות. אני יודע כמה רצית לנהל את טו׳׳ק לפני שעלית להנהלת הפורומים - למה פתאום הויתור עליו? מה בפורום פאנפיקים של היום יותר חשוב לך לנהל מפורום טו׳׳ק? זאת שאלה קצת מוזרה, אני יודע, אבל בתור מישהו שמבין ויודע כמה חשוב היה לך לנהל את טו׳׳ק (לא יודע מה איתך, אני זוכר שיחה ספציפית בוואטסאפ של ״אבל אם אני אעלה להנהלת הפורומים אני לא אוכל לנהל את טו׳׳ק!״) ולכן ממש חשוב לי לשאול את זה.

אני ממש מאושר מזה שנגה כבר נתנה את האוקיי שלה, ולכן אני לא צריך להתחיל לתהות כמה תסתדרו ביחד, אז זה מסתדר וזה יופי. כתבת בבקשה שלדעתך זה יתרום גם לנגה וגם לפורום - למה? הסברת למה את מאמינה שאת מתאימה לניהול מצויין (שאפו על זה, דרך אגב, בחיים לא הייתי מצליח לשווק את עצמי כל כך טוב), אבל לא הסברת את שני המשפטים האלה וזה טיפהלה צרם לי. אני בטוח שיש בהם אמת, מן הסתם, אבל כן מעניינת אותי חוות הדעת שלך על העניין. את לא באמת חייבת לענות על זה, זאת סתם תהייה שלי.

אני לא אעבור על האשכולות שפתחת כי הונסטלי הם כולם נהדרים - את כותבת ברמה גבוהה, בטא ממש טובה, הת׳׳בים שלך מעולים והפעילויות שפתחת גם טובות.

ו... הרעיונות שלך
1. לסדר מדריכים ולינקייה - לא יודע כמה פעמים צריך להגיד את זה בבקשות ניהול כדי שכולם יבינו, אבל זה לא רעיון וזאת לא הכי הצעה לפורום. כמנהלת פורום את צריכה לדאוג שהדברים האלה יהיו מסודרים (ודרך אגב, לא הכי צריך לחדש לינקיות וכו׳ בפאנפיקים - הכל שם עובד ממש סבבה).
2. מדפים - נחוץ וסבבה. קשה לי לתת לזה קרדיט כרעיון כי הרעיון המקורי הוא לא של אף אחד שנמצא בפורטל היום.
3. באטלי כתיבה - יש כבר כאלה בסס׳׳ש, אז שוב, הרעיון לא הכי שלך. לעשות כאלה בכל פורומי הכתיבה נשמע ממש נחמד, אבל שוב, לא הכי רעיון מקורי שאפשר להגיד עליו וואו.
4. הפאנדום החודשי - עוד פעם רעיון שלא שלך במקור. נשמע לי סבבה כזה, לא הכי קריטי כי תכלס אפשר לעשות פעילויות שקשורות לפאנדומים ספציפיים מדי פעם גם בלי מסגרת כלשהי.
5. ספיישל דייטינג - היה משהו שקשור לשיפים פעם, אבל הוא היה כלל פורומי אז זה רעיון סבבה מבחינתי. נשמע קול, זה יהיה רק בפורום פאנפיקים או שיגלוש גם לפאנדומים אחרים?
6. טורניר דו קרב - לא הכי הבנתי את מה שמייחד את זה, כי בינתיים זה נשמע לי כמו שילוב של תחרות ההוקי ו״תרשום, תרשום״ שתהילה עשתה פעם בסס׳׳ש. את יכולה להסביר לי מה מייחד את זה? כי הבנתי שיש משהו, אבל לא הכי הבנתי מה. נראה לי שאם אני אבין זה ייראה לי הרבה יותר מגניב פתאום חח
7. אתגרי עונות השנה - הקונספט סביר פלוס, קצת קשה לי להביע דעה אם אין לי דוגמאות לאתגרים... את יכולה לשלוח לי שניים-שלושה של כל עונה? בפרטי או פה, לא הכי משנה
8. אין שם - האמת שממש לא הבנתי מה עושים שם. תסבירי לי?
9. הפעילות של דוקטור הו - לא הכי הבנתי למה את שמה בבקשה פעילות ואז אומרת שאת לא יכולה לפרט עליה... קצת קשה לי לתת לך קרדיט על זה, אם בא לך לשלוח לי את הרעיון בה׳׳פ או משהו זה יכול להיות ממש קול מצידך
10. יותר מדי אתגרים בפעם אחת - ...אחת הסיבות שלא נותנים יותר מדי אתגרים בפעם אחת היא שאי אפשר באמת לכתוב משהו נורמלי ככה. מה את מתכננת לעשות שם כדי שזה יהיה אפשרי? נשמע לי קצת meant to fail לפי הקצת שאמרת על זה
11. ספיישל רשתות חברתיות - עשו כזה כבר בטו׳׳ק (הדס, נכון?) וכנ׳׳ל לרעיונות שהצעת. ורק מציין - קטעים של 140 מילים או 6 מילים זה פשוט לא לפאנפיקים.
12. אין כוכבים - דווקא מגניב. מי מחליט מה שונה בעולם שהדמויות נכנסות אליהן? זה בעצם au מסויים, לא?
13. לחשוב מהר - די בסיסי, אבל יכול להיות נחמד. אני קטנוני ממש אבל אין סיבה שיקראו למ׳׳פ לחשוב מהר אם אין למשתמשים באמת סיבה לחשוב מהר כדי להשתתף שם חח
14. מצעד הרגעים - היו מלא כאלה בעבר, וזה נשמע לי קצת ״בואו נראה למי יש את הפאנפיק הכי טוב השנה״ מה שסתם יכול ליצור אי נעימויות...
15. רידל איש חידה - לכתוב חידות זה לא בפורום פאנפיקים. זה הולך לפורום הספרים או הקלחת, תלוי במה החידות מתמקדות.
16. הגיבור האולטימטיבי - אני די זוכר שהיה משהו כזה... חוץ מזה זאת פעילות עם מלא פוטנציאל אבל מהניסוח שלך זה קצת מפספס את הפואנטה. יש מצב שסתם אני לא הבנתי את זה נכון
17. משחק פורום - נחמד וכיפי, אני ממש אוהב כאלה משום מה חחח
18. חייזר טפיל - אוקיי זה ממש קול. ח׳׳ח!!

כמו חלי, דווקא הרעיונות שלך גרמו לי להסס. אני יודע שאת מצויינת, אבל מה שהצגת פה לא במיוחד. אני מחכה עם התגובה שלי עד שתעני לי על כל מיני דברים.

*** פה אני מתייחס גם לתגובות ***

התגובה בלי הרעיונות
אני רק רוצה לציין שאם חבר הנהלת הפורומים אמר לך שכדי להחליט הוא צריך עוד רעיונות, את לא אמורה להסביר למה הוא לא צריך עוד רעיונות אלא פשוט לתת עוד רעיונות... יש לך רעיונות טובים בדרך כלל ולכן אף אחד לא פסל את העובדה שיש לך יכולת לחשוב על דברים טובים ישר על ההתחלה, אין כל כך סיבה להתווכח על זה.

התגובה עם הרעיונות
1. מונופול - אוקיי, קול! נשמע לי כמו משהו שקצת מסובך להפעיל, אבל אני לגמרי סומך עלייך בקטע הזה
2. 1 נגד 100 - זה נשמע כמו קונספט סופר מגניב, אבל נראה לי שקצת פחות אם את מדברת על פורום פאנפיקים... זה פורום כתיבה, ונכון שיש פעילויות שלא עוסקות בכתיבה אבל נראה לי שהרעיון הזה ספציפית יעבוד יותר טוב בפורום אחר. עריכה: מתברר שאביטל כבר עשתה משהו כזה בהספרים, אז שוב, קצת קשה לי לתת על זה קרדיט
3. כתיבת סונגפיק על פי שיר + ז׳אנר - נחמד, ולא יותר מזה. לדעתי עוד אפשר לפתח את הכיוון של לקבוע לכותב גבולות, אבל זה בסדר. מה שכן, נחמד ולא יותר מזה.
4. פעילות רב שלבית על אוצרות המוות - מגניב! זה נשמע לי כמו משהו שכבר היו עושים בפורום אבל אני לא זוכר שמישהו עשה את זה (מה שכן, שווה בדיקה). אם לא עשו זה יכול להיות קול ממש.
5. נשיקה סטירה - נחמד, אבל הקטע של המשחק הוא שאין להם כל כך איך לבחור אם הם רוצים נשיקה או סטירה. אולי אפשר לעשות את זה אחרת או משהו, לא יודע, אבל זה נשמע נחמד
6. שת׳׳פ עם ססש1 - איך הופכים פאנפיק לסיפור מקורי?
7. שת׳׳פ עם ססש2 - נשמע מגניב, אבל צריך לחשוב איך כותבים סיפור רקע לoc מהארץ התיכונה, נניח, כי סיפור הרקע שלה לגמרי מבוסס על העולם של טולקין. או, אם לוקחים oc מסס׳׳ש, איך משלבים אותה ב, למשל, שבע הממלכות ממחוננת. סתם זורק.

אני עדיין לא סגור על זה, ולכן אני עוד מחכה קצת. היו כמה דברים שביקשתי שתפרטי מהרעיונות שלך - אם לא בא לך שמשתמשים יראו תפרטי לי בפרטי, כי זה סופר קריטי לי.

תודה שסבלת אותי עד לפה :)


--------------------

תם - 16 - הנהלת הפורומים - לפעמים יוצא לי לכתוב - תראו סקאם & הרימייקים -
בהיעדרות עד ה-25.4 ): אהיה פה לנשף, כל שאר הזמן אתגעגע! - איזו טעות הייתה לתת להדסוש לערוך כאן

User Posted Image
unter wasser


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 14 2018, 08:40 PM
צטט הודעה
So tell my friends that I'll be over here
*********

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
הודעות: 20701
חרמשים: 8877
מין:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 21.08.2016


אין לי מה להגיד, אני פשוט כל כך בעד. אני אמנם אוהב לפרט בבקשות ניהול אבל פה אני לא מרגיש שזה הכרחי. על פי מה שאני קורא אני מבין שהניהול המשותף לא יהווה אף בעיה כלשהיא בשום דרך, ואני בטוח ששתיכן תעבדו בצורה מ ע ו ל ה. הרעיונות שלך מהממים, הניסוח מהמם - אין לי עוד מה לומר ממש חוץ מהבעד הענק שלי. את תהיי פשוט מעולה נקודה. זה ברור שיש לך מוטיבציה (כןןן) ואהבה לפורום ואני בטוח שאת ונגה תעשו בו פלאים.
לסיכום הנה בעד רק במודגש. בהצלחה :)


--------------------

ראיין || ביסקסואל || מנהל הקלחת הרותחת בדימוס || ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 15 2018, 06:25 PM
צטט הודעה
בשבילך, אלף פעם ויותר
**********

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
הודעות: 28789
חרמשים: 2147363663
מין:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 09.01.2012


טוב, חשבתי על זה כל השבת בערך והגעתי למסקנה שאני נגד. נראה לי שפירטתי יותר מדי כבר קודם אז אני פשוט אגיד סליחה ובהצלחה 💕


--------------------

תם - 16 - הנהלת הפורומים - לפעמים יוצא לי לכתוב - תראו סקאם & הרימייקים -
בהיעדרות עד ה-25.4 ): אהיה פה לנשף, כל שאר הזמן אתגעגע! - איזו טעות הייתה לתת להדסוש לערוך כאן

User Posted Image
unter wasser


---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 15 2018, 07:16 PM
צטט הודעה
בוגר הוגוורטס
*********

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 22007
חרמשים: 104557
מין:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 28.06.2015


באמת שאני לא ארחיב כי אין לי ממש למה. לפני שההנהלה כתבה כאן תכננתי לתת בעד עד שהם הגיבו ושינו את דעתי. אני בהחלט חושב שתיהי מנהלת מוצלחת לאיזה פורום שתבחרי, כמו שהראית בזמן שהיינו יחד בהנהלת הפורומים, אך גם אני חושב שההשקעה שלך בפורומים שאת רוצה לנהל היתה לא רצינית כל כך. יכולת להשקיע יותר ולחשוב על רעיונות טובים יותר לבקשה שלך. אני יודע שאת יכולה ליותר אך כרגע זה לא מספיק לדעתי. אני די בטוח שההצבעה שלי לא נחשבת אבל זה לא ממש משנה - אני נגד. בהצלחה והכל :)


--------------------
נעם 16 בוגר הנהלת הפורומים עורך הפקפקן לשעבר
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Sep 15 2018, 08:53 PM
צטט הודעה
קוסם מצטיין
*******

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
הודעות: 14777
חרמשים: 6056
מין:
משתמש מספר: 62638
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 22.05.2017


אני לא מומחה בכתיבת הודעות ארוכות וזה אבל אני מסכים אם האמירות שלפני, כן יכולת יותר להשקיע לפני אבל זה פרט טכני ודי קטן אז אני בעד!
גם זה שנגה ענתה בעד מיד זה שכנעה אותי שזה יתאים, בהצלחה


--------------------
אורי

User Posted ImageUser Posted Image

כינוי משותף עם הארווי ספקטור (רון)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

   ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
725 492 848 270


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007