האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד

מממנים

HPortal מחלק לכם ספרים בחינם וקופון הנחה מיוחד לרכישת "רידל איש חידה 2"!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אדום | מיקה
פורסם ב: May 26 2019, 02:03 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100020
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה

שם נורא מקורי לקטע, נכון?
לאתגר הפרח הכי ישראלי
לא בטוחה איך יצא לי

~.~

רובין נראית כאילו אתן הולכות לשבת במסעדה יוקרתית, למרות שאתן בסך הכל נוסעות לראות את דרום אדום. היא כן התאימה את עצמה מבחינת צבע – אודם אדום כהה, לק אדום מבריק, צעיף אדום רך למראה.
כל האדום הזה מאוד מושך את תשומת הלב שלך, ואת שמחה שהיא זאת שנוהגת. אם את היית אוחזת בהגה בטח הייתה מתרחשת תאונה כי היית יותר מידי עסוקה בלהביט עליה במקום להתייחס לכביש.
השיר ברדיו מתחלף, ורובין מתחילה לנקוש עם הציפורניים שלה על ההגה בהתאם לקצב. באמת, זה לא הוגן. זה כאילו היא עושה את זה בכוונה, מתעקשת שתתרכזי רק בה. אם כן, אין לך מושג למה. אתן נוסעות לבד, אין לך מישהו אחר להתייחס אליו, ואת חושבת שהיא יודעת שאת מחשיבה אותה בתור החברה הכי טובה שלך. את פשוט רוצה להיות מסוגלת להנות מהטבע, אבל כרגע את לא מסוגלת להתעלם מכל האדום הזה.
את מעבירה את שארית הנסיעה בצפייה ברובין, מנסה לא לבהות בה באופן ברור מידי. אנחת הקלה כמעט בורחת ממך כשאתן מגיעות, ואת ממהרת לצאת מהמכונית ולהתחיל להתקדם אל עבר הכלניות. יש לכן כמה דקות של הליכה מהחניון לפני שהמרחבים נפרשים מולכן במלוא תפארתם – מרבדים ירוקים מלאים בהמוני נקודות אדומות ומעליהם שמיים כחולים. הטבע כל כך יפה.
לרגע, אתן רק עומדות ומביטות, אבל מהר מאוד אתן ממשיכות להתקדם והולכות בין הכלניות.
רובין עוצרת ליד מקבץ גדול במיוחד של פרחים ומסמנת משהו בתנועות מהירות, אבל הלק שלה שוב משמש בתור הסחת דעת מצוינת ואת לא מצליחה לקלוט מה היא אמרה. מובכת, את מבקשת ממנה לחזור על הדברים, מנסה להתעלם בנחישות מהאדום כדי להבין מה היא אומרת. רובין נענית, הפעם מסמנת לאט יותר תצלמי אותי?
את מהנהנת ומסמנת בחזרה, וגם תמונה ביחד?
רובין שומעת בסדר גמור, אבל את מעדיפה לדבר איתה בשפה שלה. והשקט נחמד.
את מצלמת אותה ליד הכלניות, ומצטרפת אליה לתמונה משותפת. היא ממש נראית כאילו היא מנסה למשוך תשומת לב, כנראה את שלך בגלל שנסעתן לבד. אבל את לא מצליחה להבין איזה מטרה היא מנסה להשיג, ולכן תצטרכי לחכות עד שהיא תגיד לך משהו. כרגע, הידיים שלה כרוכות סביבך והיא מחייכת כשאתן בודקות איך יצאו התמונות. את מוכנה לחכות.

~.~

ת"ב?

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת, מציירת ומצלמת
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image

AOT - YOI - ONS - BNHA - No.6 - Fullmetal Alchemist - Tokyo Ghoul - BANANA FISH
Supernatural - Doctor Who - Buffy - The Gifted - Arrowverse - Lucifer - B99

T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 8 2019, 08:13 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: מנהל החודש
חרמשים: 17556
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה

דרום אדום!
חחח רובין? באמת? קראת לדמות שלך אדום חזה?
איזה יופי של קטע! באמת, אין לי מה להתלונן בכלל חוץ מזה שאני רוצה עוד, הן כאלו חמודות.
ממש אהבתי את הקטע של הסימני ידיים, לא יודעת למה, זה הרגיש ממש מתאים לאופי של רובין אז זה היה כיף ממש שהכנסת את זה, זה מהדברים שלא ידעת שחסרו לך עד שהם הופיעו אז יאי.
באמת, באופן כללי זה קטע ממש מקסים.
הדבר היחיד שיש לי לומר זה שהרגיש לי קצת כבד על התיאורים והיו קטעים שהם טיפה לא זזו. אני לא בטוחה שאני יכולה להצביע לך בדיוק איפה אבל אולי זה בקצת יותר מדי חזרות על אותן מילים. אני לא אומרת לא לחזור וברור שהיית צריכה לחזור על אדום כי זה בכל זאת המוטיב שלך אבל באופן כללי, תיארת דברים יחסית דומים באותה מילה (נגיד ההתייחסות, השתמשת במילה הזו פעמיים לתיאור של כמה תשומת לב רובין מושכת).
בכל מקרה, באמת, זה קטע ממש ממש מקסים.
אני מחכה לקרוא עוד קטעים שלך ואני אאתגר אותך שוב - תשני גוף למשהו שאת פחות מכירה, תחקרי!
בהצלחה!

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
797 535 950 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007