האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד

Vans x HARRY POTTER

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

דמויות משונות / פעילות
פורסם ב: Jun 18 2019, 02:21 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 1986
משתמש מספר: 62302
חפצי המשתמש: צפה

דמויות משונות

שלום, תולעי ספרים שכמותכם!
כבר כמה פעמים נתקלתי במהלך הקריאה שלי בדמויות כל כך משונות ושונות מהסביבה שלהן, שהמקום היחיד שלו חייב בוודאי להיות - טוב, ספרים!
דמויות שכל החיים שלהן היו בטוחות במשהו אחד שהתגלה כשגוי, דמויות שכל הסובבים שלהם בטוחים שהם משהו שהם לא. דברים כאלו.

לא הבנו, איזה סוג של דמויות?

אני מצטערת, יכולות ההסבר שלי מוגבלות מאוד.
אני אתן לכם דוגמה מהספר שכולנו קראנו, הארי פוטר. הארי היה בטוח כל חייו שהוא ילד רגיל לחלוטין, או שלפחות אין בו שום דבר קסום שמבדיל אותו משאר בני האדם. אבל כמובן שבסופו של דבר גילה שהוא הדבר האחרון שהוא חדש עליו - קוסם! יצור כל כך משונה שהוא אפילו לא חשב על הסיכוי שהם יהיו קיימים במציאות.
אבל אני מצפה מכם לחשוב יותר רחוק מאנשים כמו הארי פוטר או פרסי ג'קסון, שבסך הכל גילו שהם לא בני אדם רגילים. אני מצפה מכם לחשוב רחוק יותר, אנשים שהם באמת בני אדם אבל התכונות שלהם שונות משל שאר בני האדם שסביבם. כמו מייר מהספר מלכה אדומה, שגילתה שלמרות שהיא בעלת דם אדום, יש לה כוחות של בעלי דם כסוף.

אה, עכשיו הכל מובן! אז מה עושים בפעילות?

כן, כן! עכשיו הגעתי לזה!
בפעילות הזאת אתם תצטרכו לבחור דמות מספר שהיא שונה משאר בני מינה.
זה נשמע כמעט פשוט, נכון? אבל זה לא כל כך. תצטרכו למצוא דמות שלדעתכם משקפת אתכם. שאתם רואים את עצמכם בה, במשונות שלה. תצטרכו גם להסביר למה בדיוק בחרתם בה ולמה אתם מתחברים אליה או חושבים שהיא דומה לכם.
בנוסף, תוכלו לקבל עוד בונוס אם תסקרו את הדמות שבחרתם בעזרת המדריך לסיקור דמות.

נשמע פשוט, נכון?
בשביל להשתתף בפעילות בסף הכל תצטרכו למלא את הטופס הבא:

CODE
[COLOR=MediumAquamarine][B]שם+כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumAquamarine][B]הדמות שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumAquamarine][B]במה היא שונה:[/B][/COLOR] לפחות שתיים וחצי שורות
[COLOR=MediumAquamarine][B]למה בחרתי את הדמות:[/B][/COLOR] לפחות שתיים וחצי שורות
[COLOR=MediumAquamarine][B]קישור לסיקור (בונוס):[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumAquamarine][B]הערות/הארות/מלאכי ים זה דבר מוזר:[/B][/COLOR]

על ההשתתפות בפעילות הזאת תקבלו לא פחות מ-150 חרמשים! ומי שיסקר את הדמות יקבל בונוס של עוד 100 חרמשים
אז מהרו להשתתף כי הפעילות תיסגר בתאריך 25.6
בהצלחה!

--------------------
וריאן

"I guess if I had any advice to give to an Evan Hansen or a Connor Murphy is to try and realize that this point in your time, wherever you are, is short‑lived and everything comes in seasons and happens in seasons and that’s life. Life isn’t about finding out who you are. It’s about creating who you are and part of that creation is a wall. There is a bad place. But you just got to buckle down in those tough moments and keep going."

"So in Connor’s instance, he puts up walls because people put him in a box. For him it’s an opportunity for allowing Evan to see who he is and there is miscommunication and unfortunately, Connor dies and it’s sad because the audience doesn’t actually get to know who he is."

"Yes, but you know, that’s the thing. This word “bully” gets thrown around and the reality is, that’s not true. The only reason we use the term “bully” is because we are dealing with high school kids in this story. As adults everyone gets bullied every single day and no one calls it that. So the word “bully” actually minimizes what young people are going through. Connor isn’t a bully. He is someone who is misunderstood. If anything, he is someone who is put in a box and everybody goes around and they say “oh, don’t talk to that kid because he is different.”

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
957 952 1048 425

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007