האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור\\ באפי ציידת הערפדים, פעילות בית הרוחות
פורסם ב: Nov 2 2020, 19:56 PM
צטט הודעה

אל תסתכל בתנור אלה במה שיש בו.

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 729
מגדר:
משתמש מספר: 73782
חפצי המשתמש: צפה

באפי ציידת הערפדים-Buffy, the Vampire Slayer

User Posted Image

במאי-דיוויד פריי
פרק ראשון של העונה הראשונה- עשירי במרץ 1997
פרק אחרון של העונה השביעית והאחרונה- עשרים במאי 2003
ז`אנר-פנטזיה
אורך פרק ממוצע-45 דקות
[/align]

תקציר
באפי סאמרס היא תיכוניסטית שנבחרה ע"י הגורל להיות "הקוטלת". הוטל עלייה להלחם בערפדים ושאר יצורים על טבעיים. כשהיא מגיע לסאנידייל היא פוגשת את הצופה החדש שלה, ג'יילס, שמאמן אותה ויחד עם חבריה זנדר ווילוו באפי נלחמת בערפדים ובשאר היצורים שמנסים להחריב את סאנידייל. כשבאפי פוגשת את אנג'ל, ערפד שעקב קללה הוחזרה לו נשמתו והמצפון שלו, השניים מתאהבים במה שהופך להיות סיפור אהבה סוחף וטראגי.

תקציר שאני כתבתי

באפי סמארס היא תיכוניסטית סטראוטיפית, היא מתעניינת בעיקר בבנים ובבגדים, היא מנסה לברוח מהגורל שלה, להיות ציידת ערפדים. במאמץ הבריחה שלה היא מגיעה לעיירה סאנידייל, ונרשמת לתיכון חדש שם באפי מצאה את ה"צופה" החדש שלה, שאמור לעזור ולאמן אותה להלחם בערפדים ובכוחות האופל, רופרט גיילס,הספרן בספריית בית הספר. בתיכון החדש באפי פוגשת קבוצת חברים, זאנדר ווילו, את המעודדות של התיכון ועוד מגוון דמויות.
במהלך כל הסדרה באפי מתמודדת עם ערפדים, מכשפות, אנדשי זאב ועוד כוחות אופל, כמו גם עם בעיות אנושיות, כמו לימודים ומעודדות סנוביות.

דעה אישית

באפי ציידת הערפדים היא אחת הסדרות האהובות עליי. היא מעניינת, מותחת, וסוחפת, גמרתי את שלוש העונות הראשונות בשבועיים! (אני עכשיו באמצע העונה הרביעית) . הסדרה לדעתי מתאימה לגילאי 12\13 ומעלה, היא מכילה הרבה אלימות אבל היא דיי ישנה, כך שלעומת הסדרות היום- היא מאוד עדינה.
מה שמוביל אותי לנושא הבא בדעה שלי- באפי היא סידרה פורצת דרך גם בזכות העובדה שהגיבורה היא אישה, נערה, שנלחמת ומנצחת ערפדים "גברים" ואני מעריצה אותה על זה. הדמות האהובה עליי היא ווילו, החברה השקטה והחכמה של באפי, שבעצם משמשת כהאקרית ועוזרת לבאפי ולחבורה בעזרת כישורי מחשב.

דמויות
באפי סמארס(שרה מישל גלר)-ציידת ערפדים, גיבורת הסדרה
וילוו רוזנברג(אליסון האניגן)-החברה הכי טובה של באפי,היא טובה במחשבים ומאוד חכמה.
זנדר האריס (ניקולס ברנדון) החבר הכי טוב של באפי ווילו, חנון וחמוד. (לדעתי!!)
רופרט גיילס (אנתוני הד) המדריך של באפי והחבורה, שעוזר להם למצוא וללכוד את כוחות האופל
קרודליה צ`ייס (כריזמה קפרנטר) המעודדת בבית הספר של החבורה, מלכת השיכבה, היא נטפלת לווילו ולבאפי.

-----------------------------------------
אני פשוט לא מצליח לערוך את זה כמו שצריך,ישבתי על זה בערך שעה, אני ממש מצטער.

--------------------
User Posted Image

אני ניב~בן.ת 18~לשון פנייה מעורבת~תדברו איתי~

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007