האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מרינט דופן צ'אנג | סיקור דמות
פורסם ב: Jan 21 2021, 21:03 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 69907
מגדר:female
משתמש מספר: 71976
חפצי המשתמש: צפה

*הערה: בסיקור אני מתייחסת בעיקר לעונה הראשונה, ואולי לפרק או שניים בשנייה, כי אני לא ראיתי את שאר העונות.
*עוד הערה: אני מדברת יותר על מרינט עצמה, ולא על החיפושית בסיקור.

מרינט דופן צ'אנג

User Posted Image
שם הסרט \ הסדרה ממנה היא לקוחה: המופלאה: הרפקתאות ליידי באג.
מדובבת: ספיר דרמון בגרסה העברית. כריסטינה וי בגרסה האנגלית.
גיל הדמות: 13.
מקום מגורים: פריז.
משפחה: סבין צ'אנג (אמא), טום דופן (אבא).

עלילת הסדרה

User Posted Image

ביום הראשון של שנת הלימודים, כשמרינט ממהרת כדי לא לאחר לבית הספר, היא רואה אדם קשיש שמכונית כמעט דורסת אותו כיוון שהוא הולך לאט. מרינט ממהרת להזיז אותו מהכביש, ולא יודעת שהמעשה הטוב שעשתה ישנה את חייה באופן משמעותי כל כך...
כשמרינט חזרה מהלימודים היא גילתה קופסה עם עגילים מונחים על שולחנה, ומשם יצא קוואמי. קוואמים אלה יצורים קטנים שנראים קצת כמו חתולים, ואם מי שעונד תכשיט מסוים שממנו יצא הקוואמי אומר את מילה ספציפית הם נשאבים אליו ומוענקים לבן האדם שעונד את התכשיט כוחות על.
מרינט, בעזרת כוחות העל החדשים שלה, מצילה את פריז מנבלי העל ששולח עש לילה, *התחלת ספויילר* שהוא בעצם גבריאל אגרסט, אביו של הילד שמרינט מאוהבת בו. *סוף ספויילר* גם לעש לילה יש קוואמי, בשם נורו, אבל לעומת מרינט הוא מנצל את כוחו לרעה, ומטרתו היא לקחת את התכשיט שבעזרתו מרינט וחתול שחור משתנים לגיבורים עם כוחות על. עש לילה מנצל את הכעס או האכזבה שחשים אנשים ולהעיף אליהם עש, שנכנס לאחד החפצים שלהם, בדרך כלל החפץ שקשור לסיבה שבגללה הם עצובים או כועסים או מרגישים כל רגש רע אחר, ואז הם הופכים לנבלים שהמטרה שלהם היא להשיג את המופלאים של החיפושית וחתול שחור (החפצים שגורמים להם להשתנות לגיבורי על). הם אף פעם לא מצליחים, למרות שכמה מהם כמעט מצליחים.
חתול שחור הוא אדריאן אגרסט, בן מהכיתה של מרינט שהיא מאוהבת בו. הוא עוזר לה להציל את פריז מהנבלים והם שותפים לעבודה. גם הכוחות שלו מגיעים ממופלא. אדריאן מאוהב בחיפושית, אבל הוא לא יודע שהחיפושית היא בעצם מרינט, שמאוהבת בו, כיוון שהזהויות של החיפושית וחתול שחור צריכות להישאר מסתוריות, והם אפילו לא יכולים להראות מי הם באמת אחד לשני.
הכוח של מרינט, החיפושית, הוא קמיע המזל. בקריאה "קמיע המזל!" מופיע חפץ כלשהו, כל פעם חפץ אחר, יכול להיות מקלדת ויכול להיות מטבע של חצי שקל, והיא צריכה לפענח איך זה יכול לעזור לה. חוץ מזה, יש לה יו ֿיו קסום, ארוך מאוד, לפי האורך שהיא צריכה, והיא יכולה לקפוץ איתו למרחקים מאוד רחוקים.
הכוח של החתול השחור הוא חתולאגן. כשהוא אומר "חתולאגן!" אז מה שהוא נוגע בו נשבר. זה שימושי כשהם לכודים או כשרוצים לשבור את האקומה. חוץ מזה, יש לו מקל שגם הוא לפי האורך שהוא צריך. עם המקל הוא יכול להילחם עם הנבל ולקפוץ לגובה רב.

מידע על הדמות

User Posted Image

מרינט היא הדמות הראשית בסדרה "המופלאה: הרפתקאות ליידי באג". היא גרה עם שני הוריה בפריז, ומתחת ביתה יש מאפייה בה הוריה עובדים. היא מגושמת מאוד, אבל בתור החיפושית היא פחות מגושמת. היא מחזיקה במופלא החיפושית, ובעלת כוח היצירה.

מראה
למרינט יש שיער שחור שהגוון שלו מזכיר קצת כחול ומגיע עד השכמות, שהיא נוהגת לאסוף לשתי קוקיות קשורות בגומיות אדומות. הפוני שלה מכסה את רוב המצח שלה. העיניים שלה כחולות וגדולות. היא לובשת תמיד חולצה לבנה, ז'קט אפור ומכנסי שלושה רבעים ורודים. היא נועלת נעלי בובה ורודות בהירות. העור שלה די בהיר, אבל לא יותר מדי. בתור החיפושית היא לובשת בגד גוף אדום ומנוקד בנקודות שחורות, כמו המסכה שלה. הידיים שלה די קטנות והיא לא נוהגת למרוח לק. גבוהה למדי.

אופי ותכונות
מרינט היא שכחנית ומגושמת. הרבה פעמים כשהיא עושה משהו היא הורסת אותו בצורה כלשהי, או נזכרת פתאום. קשה לה להתמודד עם זה שהיא גם החיפושית וגם מרינט וצריכה להסתיר את זה, אז הרבה יותר פעמים היא מאחרת לדברים או נעלמת פתאום.
היא יצירתית מאוד וחושבת מחוץ לקופסה. הכוח שלה הוא ליצור דברים שיעזרו לה ולחתול שחור להציל את העיר, אבל הדברים שהיא יוצרת אקראיים לחלוטין, ולמרות זאת היא מצליחה להיעזר בחפצים כדי לתפוס את האקומה, אפילו אם היא צריכה להביס נבל על בעזרת פדל של אופניים או חתיכת שוקולד. היא גם הצליחה לנצח יום אחד בתחרות הכנת כובעים בזכות היצירתיות הזו שלה.
מרינט יכולה לעשות דברים לא נחמדים במיוחד אם מישהו ממש מכעיס אותה. לדוגמה, בפרק שיש מישהי שטוענת שהיא חברה טובה של החיפושית כדי להרשים את אדריאן והיא בעצם לא, מרינט הופיעה בתור החיפושית ואמרה לה שהיא שקרנית והן לא באמת מכירות.

כשרונות ויכולות מיוחדות
מרינט טובה בעיצוב ויצירה. יש לה סגנון מיוחד ויצירתיות, כמו שציינתי גם קודם, והם עוזרים לה להיות החיפושית (קמע המזל והכול). באחד הפרקים אחד מכוכבי הרוק המפורסמים ביותר מבקש ממנה לעצב לו את עטיפת האלבום כיוון שהיא הכינה לו פעם אחת משקפיים שהוא ממש אהב כחלק ממשימה בבית הספר, והוא אהב את העטיפה.
מרינט טובה בללמוד דברים, גם אם דרך האינטרנט היא צריכה ללמוד דברים שעושים באופן מוחשי. באחד הפרקים היא לומדת סיף דרך האינטרנט ומצליחה בזה מאוד.
עוד כשרון של מרינט זה משחקי מחשב. מרינט טובה מאוד במשחקי מחשב ואף עלתה לאליפות המחוזית של משחק מחשב אחד, וניצחה.
היא טובה בספורט. בכמה פרקים, גם כשהיא לא בזהות של גיבורת העל עם החליפה והכול, היא מצליחה לעשות כל מיני דברים שמראים שהיא בכושר וטובה בספורט.

מערכות יחסים

אדריאן אגרסט - מרינט מאוהבת באדריאן עד מעל הראש. כל פעם שהיא מדברת איתו היא מגמגמת ומוציאה את עצמה טיפשה, כי היא מחמיאה לו כל הזמן בלי הקשר. היא מוכנה לעשות למענו המון. הם ידידים טובים מאוד. אדריאן לא שם לב כל כך שמרינט אוהבת אותו, ולא מבין למרות כל הרמזים שהיא נותנת.
חתול שחור - מרינט אמנם חושבת שחתול שחור הוא שחצן ושתוטניק, אבל היא יודעת שהוא יעשה בשבילה הכול. חתול שחור מאוהב בחיפושית לחלוטין (ולא בסתר), מה שקצת אירוני כי היא אוהבת את אדריאן, שזה הוא אבל היא לא יודעת. באחד הפרקים שואלים את חיפושית וחתול אם הם זוג, וחתול שחור עונה שכן, למרות שהיא עונה שלא, כי הם באמת לא.
אליה סזר - אליה היא החברה הכי טובה של מרינט. הן נפגשו לראשונה ביום הראשון ללימודים כי אליה הייתה תלמידה חדשה, וכשאליה הזמינה אותה לשבת איתה הן הכירו. אליה אובססיבית לחיפושית, ואפילו פתחה עליה בלוג אינטרנט. אליה נוהגת לעזור למרינט בכל הנושא של אדריאן וזה.
טום וסבין דופן ֿצ'אנג - מרינט בקשר טוב מאוד עם שני הוריה, ואוהבת אותם מאוד. גם הוריה אוהבים אותה באותה מידה.
קלואי בורז'ואה - מרינט שונאת את קלואי בכל לבה, וזה הדדי. לפי מרינט הן ביחד בכיתה מאז כיתה א', ומרינט בכלל לא מרוצה מזה.
מקס קאנטה - מרינט מאוד מחבבת את מקס, כי הוא טוב לב ונחמד. באחד הפרקים היא מנסה להכנס לאליפות ומקס יוצא משם בגללה, אבל בסוף היא מסכימה לפרוש כדי שהוא ייכנס (למרות היא כן הייתה אבל לא משנה עכשיו).באחד הפרקים, כשאיזו מורה הייתה לא ממש נחמדה למקס היא הגנה עליו.

חוות דעת

User Posted Image

מרינט! אוי, מרינט היא פשוט חמודה. היא מצד אחד כל כך "להלהלהלה" ומצד שני מאוד מחוברת לקרקע (אבל כנראה זה רק בגלל שמישהו קשר אותה לשם עם היויו של החיפושית). היא מאוד אמיצה ואדיבה, במיוחד כשהיא מצילה את פריז בתור החיפושית. מרינט תמיד תעזור לחברים שלה אם הם יצטרכו, וזו תכונה מדהימה בעיניי. מצחיק אותי קצת איך שהיא מתנהגת כשאדריאן בסביבה, כאילו מישהו הכניס לה קרח למכנסיים והיא צריכה למהר לומר את המילים ולרוץ להוציא אותו משם. חוץ מזה, היא לא נותנת לתהילה להשתלט עליה ויודעת שיש לה כוחות על מסיבה אחת - כי היא צריכה להציל את פריז, לא להיות כוכבת טלוויזיה. החשיבה שלה מחוץ לקופסה ואיך שהיא מוצאת פתרונות לכל דבר ושימושים לקמע המזל - וואו, היא גאון הילדה! ואיך שהיא מתמודדת עם לחיות חיים כפולים? בחיים לא הייתי מצליחה. מרינט היא ללא ספק הדמות האהובה עליי בסדרה. חוץ מזה, אני לא אוהבת לרוב דמויות ראשיות כי תמיד מוציאים אותן כאלה מושלמות, אבל למרות שהוציאו את מרינט מושלמת זה לא אכפת לי, כי לא שמים לב לזה אפילו! למרות שהיא לא כזו מושלמת, בגלל שהיא כן יכולה להתעצבן לפעמים והיא לפעמים קצת אנוכית, ממש ממש קצת. ממש קצת! חוץ מזה, היא קסם. ממש אבל. אם היא הייתה בכיתה שלי או משהו אז בטוח היינו החברות הכי טובות. למרות שקצת הציק לי שהיא אדישה לפעמים כשמישהו ברחוב או משהו ממש כועס או עצוב או משפילים אותו או משהו, כמו בפרק ההוא שאבא של סברינה, השוטר הזה, צועק על האיש הזה של היונים, והיא שמה לב אבל אפילו לא העירה על זה משהו או אמרה לטיקי משהו על זה. היא גם לא מעליבה אנשים (חוץ מאם הם ממש ממש מעצבנים, כמו לילה ההיא מאחד הפרקים. אבל היא לא אומרת את האמת בפנים וזה נחמד. נגיד בפרק ההוא שסבתא שלה באה והתנהגה אליה כאילו היא תינוקת? אז מרינט לחלוטין זרמה איתה אפילו שהיא ממש לא נהנתה. אני לא הייתי עושה את זה. חוץ מזה, מרינט תמיד בעד הצדק. לדוגמה, הפרק שבו מרינט אמורה לעשות עם סברינה וקלואי עבודה והיא ממש נחמדה אל קלואי ואומרת לה את האמת על ה"חברות" שלה עם קלואי? בקיצור מרינט היא מקסימה ואני אוהבת אותה מאוד.

--------------------
SOPHIE - 14
User Posted Image ג גUser Posted Image

User Posted Image גג User Posted Image
ג גג ג

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 21 2021, 22:31 PM
צטט הודעה

אני שר הקסמים בעולם משלי

פרטי משתמש
קבוצה: אסירי אזקבאן
חרמשים: 1706
מגדר:male
משתמש מספר: 74105

חמוד! מת על הדמות!
מזל"ט על רייבנקלואית השנה!
אני רואה את הסידרה בעיברית!

--------------------

---------
פורסם ב: Jan 25 2021, 22:17 PM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

היי מני, שים לב שתגובות כמו "אהבתי" ו"מזל טוב" בסיקורים נחשבות לספאם. תגובות שאינן ספאם בסיקורים לא חייבות להיות ארוכות, אבל כן צריכות להתייחס לתוכן שבסיקור בלפחות כמה מילים. ממליץ לך לנסות לזכור את זה להבא :)

ובקשר לסיקור שלך, סופי - מקסים! אחרי שקראתי את הסיקור, הדמות נשמעת לי מאוד מעניינת ונחמדה. הדעה שלך עליה הייתה טובה, וכמו כן בשאר המקומות בסיקור (אגב, אהבתי שהוספת גם סעיפים משלך כמו "מראה", "אופי ותכונות", "כשרונות ויכולות מיוחדות", "מערכות יחסים"...). פירטת על הדמות כמו שצריך, ואין לי הערות בכלל על הסיקור. מעולה!
מצפה לראות סיקורים נוספים שלך בפורום, בהצלחה :>

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007