האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור | Travian - טרוויאן
פורסם ב: Sep 7 2011, 18:40 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 15847
מגדר:male
משתמש מספר: 21044
חפצי המשתמש: צפה

לצערי, הגיבוי האחרון של הפורטל לא כלל את הסיקור הזה, כך שבסביבות 10 תגובות נמחקו... לא סוף העולם.
הסיקור עצמו היה שמור אצלי. (עכשיו גיליתי)

מתנצל אם התמונות למטה גדולות מדי וגורמות פה לבעיות, פשוט חשובים הפרטים בהם.

User Posted Image

שם המשחק: Travian (בעברית: "טרוויאן")
שנת יציאה לאור: 2004
יוצרים: Travian Games
משחק דפדפן (למחשב)

*אזהרה: המשחק ממכר ודורש זמינות גבוהה.
*אל תסתמכו לגמרי רק על הסיקור הזה. כלומר, יש לצבור ניסיון במשחק אט-אט. אתם תבינו את זה אם תשחקו כמה שרתים.
*הסיקור נכתב על טרוויאן גרסה 4.0. כעת ישנם שרתי טרוויאן קלאסיים (גרסה 3.6) ושרתי טרוויאן גרסה 4.0.
*המשחק חינמי לחלוטין, אך ניתן לקנות "זהב" איתו ניתן לעשות כל מיני פעולות. (בגרסה 4 ניתן להרוויח כסף אותו ניתן להמיר לזהב באמצעות 'מכירות')

תיאור המשחק:
Travian (או בעברית, "טרוויאן) הינו אחד ממשחקי הדפדפן הפופולריים ביותר בעולם, ולדעתי הוא הטוב ביותר.
מטרת המשחק היא לשדרג מבנים, לכבוש כפרים, לייסד כפרים, לכבוש נאות מדבר, לייצר חיילים, להצטרף לבריתות, לעזור לחברים ובסופו של דבר גם לבנות פלא עולם ולנסות להשמיד פלאי עולם של יריבים.
לכל מדינה יש את שרת המשחק שלה. למשל, לארצות הברית יש את שרת "com" ולישראל יש את שרת "il". מובן מאליו ששפת שרת המשחק היא השפה המדוברת באותה המדינה אליה שייך השרת.
ישנם מספר סוגי שרתים: שרת רגיל, שרת מהיר 3X, שרת מהיר 5X. בישראל, נכון לעכשיו, ישנם 6 שרתים רגילים (גרסה 3.6 - 2, 3, 6. גרסה 4.0 - 5, 1. שרת 4 הסתיים לא מזמן, ויתאפס בקרוב.) ושרת מהיר 3X אחד (גרסה 4.0 - 3X)
ההבדל בין שרת מהיר לשרת רגיל פשוט מאוד. זמן. biggrin.gif זמן ייצור משאבים, זמן תנועת חיילים וכו' וכו'.

בהרשמה למשחק יש לבחור שבט. השבטים הם: רומאים, גאלים, טאוטונים. את הפירוט המלא לגבי היתרונות והחסרונות של כל שבט תוכלו לקרוא כאן:
http://t4.answers.travian.co.il/index.php?aid=7#go2answer
כאן אפרט מאוד בקצרה; הטאוטונים הם השבט האגרסיבי ביותר ובעל ההגנה החלשה ביותר. הרומאים הם שבט מאוזן, אך יקרים יותר משאר השבטים. הגאלים הם השבט שוחר השלום וההגנתי ביותר מכל השלושה.
אל תטעו; שחקן עם ניסיון, ידע ואסטרטגיה מתאימה, יוכל, למשל, לעשות הגנה מצויינת בשחקן טאוטוני, או למשל, התקפה מצויינת בשחקן גאלי. כפי שאמרתי: ניסיון, ידע ואסטרטגיה מתאימה.
לכל שחקן ישנה אסטרטגיה משלו, אותה הוא יפתח עם הזמן.

ובכן, בואו נמשיך. אתם מתחילים את המשחק עם גיבור, בניין מרכזי שלב 1 (פירוט מלא על המבנים ובכלל על כל מיני דברים במשחק ניתן למצוא באתר התמיכה של טרוויאן ישראל גרסה 4.0, http://t4.answers.travian.co.il/. אני אישית ממליץ ממש לחרוש את האתר הזה לפני שמתחילים לשחק.), ועם "אדון המשימות" שייתן לכם הדרכה. אדון המשימות יסביר לכם על הרבה דברים, וייתן לכם משימות. לאחר כל משימה תקבלו פרס. הפרס יהיה משאבים, בד"כ. פעם אחת, סבורני, לא תקבלו פרס בכלל.

בתחילת המשחק, תהיה לכם "הגנת מתחיל". זה אומר שאף אחד לא יוכל לתקוף אתכם כל עוד לא תקפתם אף כפר (לא נכלל לגבי נווה מדבר) או כל עוד קיימת הגנת המתחיל. (כמובן שבשרת מהיר הגנת המתחיל תהיה קצרה יותר, ובשלב מתקדם יותר של השרת ארוכה יותר)

בטרוויאן יש 4 סוגי משאבים בעזרתם ניתן להתקדם במשחק (לייצר חיילים, לשדרג מבנים...): עץ, טיט, ברזל, יבול.

לאחר שדרוג שלב של מבנה עולה האוכלוסייה (כמות האוכ' העולה תלויה באיזה מבנה ואיזה שלב). כל 1 אוכלוסייה שעולים לכם - ייצור היבול שלכם לשעה יורד ב-1. גם חיילים צורכים יבול לשעה. ישנם חיילים הצורכים אפילו 4 יבול לשעה כל אחד מהם. תלוי בסוג החייל.
במידה ויש לכם יותר חיילים ואוכלוסייה מייצור היבול שלכם, יש לכם מינוס יבול. יורד לכם יבול (תלוי כמה חיילים ואוכ'..). כשהיבול באסם מגיע ל-0, החיילים שלכם מתחילים למות (לפי קצב מינוס היבול. בתחילה ה'חיר' - חיילים רגליים, ולאחר מכן הפרשים) עד שייצור היבול שלכם יהיה 0.

אתם בטח רוצים לשאול איך משיגים משאבים.
קודם כל, יש לכם שדות ייצור משאבים. בסה"כ יש 19 שדות ייצור משאבים בכפר אחד.
ישנם כמה סוגי כפרים. להלן הבסיסיים: פידר - 4 עץ, 4 טיט, 4 ברזל, 6 יבול. חצי קרופר (קרופר 9) - 3 עץ, 3 טיט, 3 ברזל, 9 יבול. קרופר (קרופר 15) - 1 עץ, 1 טיט, 1 ברזל, 15 יבול.
אני מניח שאתם מבינים שככל שיש יותר שדות יבול ניתן להחזיק יותר חיילים.
את שדות ייצור המשאבים ניתן להעלות עד שלב 10. בבירה (יש רק 1 לכל שחקן) ניתן להעלות לשלבים גבוהים יותר בהרבה. (לכן, גם, שחקנים מגדירים קרופר מלא בתור בירה, כך ניתן לאחסן יותר חיילים)

ניתן להשיג משאבים גם באמצעות בזיזת כפר אחר. :)

צבא ניתן לייצר באמצעות "מגורי חיילים" (חיל רגלים), "אורווה" (חיל פרשים) ו"בית מלאכה" (נחשבים חיל רגלים. בליסטרות המסוגלות להרוס מבנים לכפרים אחרים, ואיילי ברזל המסוגלים לנגח חומות של כפרים אחרים).
בהתחלה אתם יכולים לייצר רק את היחידה הבסיסית של השבט שלכם, אך בהמשך ניתן לחקור יחידות נוספות ב"אקדמיה".
בהזדמנות זו אני רוצה לומר שאין אפשרות להעביר בעלות על חיילים מכפר אחד לכפר אחר! כמובן שניתן לשלוח חיילים לכפר אחר לשם הגנה, אך הכפר המקבל לא יוכל לשלוח אותם למקום אחר.

במהלך המשחק תצטרכו לייסד כפרים בכדי להתקדם. במידה וחקרתם "מנהל" (זה שם כללי. לכל שבט יש שם אחר ליחידה הזאת), תוכלו גם לכבוש כפרים של שחקנים אחרים.
ניתן לייצר מתיישבים ומנהלים דרך "מגורים מלכותיים" או "ארמון" (ארמון ניתן לבנות רק אחד בכל האימפריה. דרך הארמון ניתן להכריז על אותו הכפר כבירה).
מגורים מלכותיים שלב 10 ניתן לייצר 3 מתיישבים או מנהל אחד. כשמגיעים לשלב 20, ניתן לייצר עוד 3 מתיישבים ועוד מנהל אחד.
ארמון ניתן בשלבים 10, 15, 20.
על מנת לייסד כפר חדש יש לייצר 3 מתיישבים (ולהחזיק באותו כפר 750 מכל משאב או יותר).

אני רוצה להזהיר לא לייסד כפרים ב"אזור האפור" (אתם תזהו אותו. הוא אפור biggrin.gif). לא אפרט עוד, חפרתי מספיק.

נאות מדבר מכילים חיות; ניתן לכבוש 1 אם יש אחוזת גיבור שלב 10, 2 בשלב 15, 3 בשלב 20 (מקסימאלי). ניתן לכבוש רק אם הורגים את כל החיילים הנמצאים שם ותקיפה עם הגיבור.

אם כבר מדברים על גיבור, היכנסו לאתר התמיכה של טרוויאן :)
רק אומר שניתן לשלוח אותו להרפתקאות ולהשיג חפצים למיניהם, ומשהו חשוב ביותר: בונוס התקפה ו/או הגנה של 20% לכל הצבא הmellow.gifה עם הגיבור!

שלא תחשבו ששכחתי את הדבר החשוב ביותר! ברית.
ברית יכולה להכיל מקסימום 60 חברי ברית. שגרירות ניתן לשדרג עד שלב 20. קיבולת הברית היא כפול 3 משלב השגרירות הגבוהה ביותר בכל הברית.
ניתן לייסד ברית רק אם יש לך שגרירות שלב 3 ומעלה. ניתן להצטרף לברית עם שגרירות בכל שלב.
ברית היא הדבר החשוב ביותר! עוזרים אחד לשני וכו', ובסוף השרת, אין אפשרות לבנות פלא עולם ללא ברית!

לברית יש דרישות אוכלוסייה וחיילים על מנת להצטרף.

איחוד של כמה בריתות נקרא "פדרציה" או "קונפדרציה".

כמעט שכחתי לומר שיש "טופ 10" בבריתות ובשחקנים בנפרד. "הגנה" - כמות החיילים המתקיפים שנהרגו על שחקן/ברית מסויים/ת בסה"כ, "התקפה" - כמות החיילים המגנים שנהרגו כשברית/שחקן תקפו בסה"כ, "בוזזים" - כמות המשאבים שברית/שחקן בזזו בסה"כ, "מטפסים" - בבריתות, כמות האוכ' שעלו כל חברי הברית בסה"כ. בשחקנים, כמות הדרגות בדירוג אוכלוסייה שעלה השחקן.
כל שבוע מתאפס טופ 10 בבריתות ובשחקנים.
דירוגים 1-3 מקבלים מדליה, דירוגים 4-10 מקבלים צעיף. כל דרגה וקטגוריה הצבע וכו' שונים...
את המדליות והצעיפים ניתן לשים בפרופיל הברית/שחקן.

המשחק חינמי לחלוטין, אך ניתן לקנות "זהב" איתו ניתן לעשות כל מיני פעולות.
בגרסה הזו ישנם שינויים גדולים המאפשרים גם להשיג יותר זהב ללא בזבוז כסף אמיתי (אולי אפילו אכתוב מדריך קצר על זה) דרך מכירות של הגיבור (הסתכלו באתר התמיכה של טרוויאן).

אתר עזר לטרוויאן:
http://travian.kirilloid.ru/index.php

אתר מפות של טרוויאן:
http://travmap.shishnet.org/
או
http://travianmap.nl/

והנה קישור למשחק: http://www.travian.co.il/

רגע אחד, הנה כמה תמונות מהמשחק (מצולמות ישירות מהשחקנים שלי בשרתים שונים. אל חשש, יריבים לא יוכלו להשתמש במידע המוצג פה נגדי או נגד בריתי מכמה סיבות שלא

אפרט. אני גם מזהיר מראש שמצב הכוחות שאתם רואים פה לא כל הכוחות שלי happy.gif. שלחתי חלק לכפרים אחרים על מנת לצלם את התמונות האלו):

קרופר מלא, http://www.up2me.co.il/images/4914914.jpg
User Posted Image

מרכז כפר רומאי, http://www.up2me.co.il/images/1362027.jpg
User Posted Image

חלק מפרופיל ברית בשרת 5 (מכיוון שאני נמצא בה, יש לי שם עוד אפשרויות, כמו שניתן לראות. למשל, פורום, צ'אט..), http://www.up2me.co.il/images/51858453.jpg
User Posted Image

דוח נחמד (הפרטים צונזרו), http://www.up2me.co.il/images/36361745.jpeg
User Posted Image

אתם שואלים אותי? אל תתחילו לשחק במשחק הזה! אט-אט תמצאו שאתם יותר ויותר נמצאים במחשב על המשחק הזה! אני אישית מתכוון 'להיגמל' לאחר שייגמרו השרתים שאני משחק בהם עכשיו! (1, 5, 3X)

תאמינו או לא, לקחו לי בערך 3 וחצי שעות לכתוב את כל זה.

זה הכל, אני חושב.
מתישהו אפרסם מדריכים שחלקם או כולם לא אני כתבתי (כמובן שאתן קרדיט מתאים במקרה כזה) על מצבים מסויימים במשחק.

הממ.. למה נראה לי שזה הסיקור המקיף והמושקע ביותר של טרוויאן בכל הרשת? happy.gif

פתוח להערות/הארות/שאלות/בעיות וכדו'. :)

~עריכה של עמרי:
כל הכבוד!
נוסף ללינקיה+פעילות שיקום הפורום.

הודעה זו נערכה ע"י Only Be Pretending ב Sep 16 2011, 17:18 PM

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 17 2011, 20:33 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 33113
משתמש מספר: 13401

לא קראתי את כל הסיקור כי אני מכיר את המשחק הזה בעל פה בעיניים עצומות.
אפילו תכננתי לפני איזה שנה וחצי לכתוב לו סיקור אבל הייתי עצלן מדי.

אישית, המשחק הזה דפק לי את החיים tongue.gif

אני חושב ששיחקתי בשרת שלקחת ממנו תמונות. השרת האחרון שלי.
מחקתי את המשתמש שלי שם כי הבנתי כמה שזה גומר את החיים D:

בקיצור, סיקור מעולה!
ואל תשחקו!

--------------------
User Posted Image

".There are four kinds of women who go to the hardware store by themselves"
".Single, recently single, recently divorced, lesbian who will let me watch"
".You can not be more evil" -
".Sorry, five. Recently widowed" -

---------
פורסם ב: Sep 17 2011, 20:58 PM
צטט הודעה

Consider it handled

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147430519
משתמש מספר: 32239

אני אגיב לך על הסיקור מחדש מחר D:
ודרך אגב, הסיקור שלך כל כך פופולרי, אפילו הבוט של google קורא אותו:

User Posted Image
happy.gif

--------------------
עמרי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 17 2011, 21:49 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (Daddy's Home @ Sep 17 2011, 08:05 PM)
לא קראתי את כל הסיקור כי אני מכיר את המשחק הזה בעל פה בעיניים עצומות.
אפילו תכננתי לפני איזה שנה וחצי לכתוב לו סיקור אבל הייתי עצלן מדי.

אישית, המשחק הזה דפק לי את החיים tongue.gif

אני חושב ששיחקתי בשרת שלקחת ממנו תמונות. השרת האחרון שלי.
מחקתי את המשתמש שלי שם כי הבנתי כמה שזה גומר את החיים D:

בקיצור, סיקור מעולה!
ואל תשחקו!

תומך לחלוטין. happy.gif

חחחח עמרי, הרגת אותי. biggrin.gif

---------
פורסם ב: Sep 18 2011, 07:22 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 33113
משתמש מספר: 13401

הכרתי איזה מישהו מהמשחק, בן 16 אני חושב, שהיה לו עוד שותף במשתמש והם עשו משמרות. הוא היה משמרת לילה - כל לילה.
אז אחרי שהוא היה חוזר מהבצפר הוא היה הולך לישון, קם בלילה למשמרת שלו, ובבוקר הולך לבצפר.
זה מגיע לרמות כאלה שזה כבר אבסורדי.

--------------------
User Posted Image

".There are four kinds of women who go to the hardware store by themselves"
".Single, recently single, recently divorced, lesbian who will let me watch"
".You can not be more evil" -
".Sorry, five. Recently widowed" -

---------
פורסם ב: Sep 18 2011, 17:21 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (Daddy's Home @ Sep 18 2011, 06:54 AM)
הכרתי איזה מישהו מהמשחק, בן 16 אני חושב, שהיה לו עוד שותף במשתמש והם עשו משמרות. הוא היה משמרת לילה - כל לילה.
אז אחרי שהוא היה חוזר מהבצפר הוא היה הולך לישון, קם בלילה למשמרת שלו, ובבוקר הולך לבצפר.
זה מגיע לרמות כאלה שזה כבר אבסורדי.

טוב, לא כולם עד כדי כך משוגעים... biggrin.gif

---------
פורסם ב: Sep 19 2011, 19:54 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 5479
מגדר:
משתמש מספר: 34422

אני מכיר את המשחק הזה זה סתם משחק שרוצים לבזבז לאנשים תזמן

---------
פורסם ב: Sep 21 2011, 19:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

עדכון
טרוויאן חוגג היום את יום הולדתו ה-7!

העתקת ההודעה המופיעה בעת התחברות למשחק כעת:

***שם השחקן*** יקר/ה,

עשינו זאת: טרוויאן חוגג את יום הולדתו ה-7!

User Posted Image

7 שנים לטרוויאן - הרבה דברים קרו בזמן הזה. כרגע הגרסה הרביעית של טרוויאן כבר פעילה ואנחנו נמשיך לעבוד כדי לשפר את המשחק אף יותר.

אנחנו רוצים לנצל את האירוע הזה כדי לחגוג איתך! בסוף השבוע הזה יתקיים מבצע נוסף על זהב, במסגרתו תקבל יותר זהב תמורת הכסף שלך. אבל הפעם יותר מאי פעם: במבצע זה תקבל 40% יותר זהב!

מבצע יום ההולדת יחל ביום שישי 23.09.2011 בשעה 13:00 ויסתיים ביום שני 26.09.2011 בשעה 13:00.

מידע נוסף: רכישת זהב באמצעות ס.מ.ס לא תעניק את הבונוס הזה.
ברגע שהמבצע יתחיל, יופיע סמל של +40% בתפריט התעריפים. רק כשהסמל הזה מופיע, המבצע פעיל.

לחיי שבע השנים הבאות!

צוות טרוויאן

---------
פורסם ב: Sep 27 2011, 19:24 PM
צטט הודעה

קום און פיפלס, אני לא שפוי D::

פרטי משתמש
חרמשים: 23263
מגדר:
משתמש מספר: 33329

אני לא אהבתי את המשחק... פרשתי ממנו די מהר...

--------------------
יובל. נקודה.

User Posted Image

יובל3>
~פריצה לילד שמעקסי~
מה קורה?D:
איזה כיף לפרוץ לך:P , רק רציתי לציין שאתה- גאון, גדול, נחמד,
חמוד, מדהים, מקסים, כיפי, ובקיצור אדיר!! ומכייון שאנוכי החלטתי להיות חמודה כמוך אכתוב עוד כמה מחמאות: תשאר חמוד,
פעיל בפורט, גריפינדורי, חופר (חופרים סגידים:) ועוד ועוד!
ביג טיים ראש זה סגיד! (כמו שאתה3>)
ובגלל שאתה כל כך סגיד הבאתי לך תמונה^^

User Posted Image
ביי לביינתיים3>
מזאת שחופרת לך^^

גר
יפינדורי גאה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007