האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

משחק | Prince of Persia - The Two Thrones, 17+; המשחק השלישי בטרילוגייה
פורסם ב: Nov 30 2011, 22:16 PM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 91295
מגדר:female
משתמש מספר: 22369
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

Prince of Persia - The Two Thrones

לחצו להגדלת התמונה

שם המשחק: הנסיך הפרסי – שני כיסאות המלוכה | Prince of Persia - The Two Thrones
פיתוח והפצה: Ubisoft
זאנר: הרפתקאות, משחקי וידאו
דירוג: +17
קונסולות: PC, PlayStation 3, Xbox, Nintendo GameCube ו-Game Boy Advance
הסיקור בוטא ע"י אוראל - LighTo273

רקע על המשחק

המשחק יצא לאור ב-2 לדצמבר שנת 2005 על ידי החברה Ubisoft. זהו המשחק השלישי בסדרת המשחקים של הנסיך הפרסי. במשחק זה, היה שימוש בסגנון גראפי חדש. בנוסף, הדמות שמספרת את הסיפור היא קאלינה – שומרת חולות הזמן.

עלילת המשחק

העבר, ההווה והעתיד נמצאים סביבנו, נעים באפלה מסביב לדרכנו, מערפילים את ימינו הקודרים ומאירים בלהבה את הימים המאושרים; הזמן נמצא לצידנו תמיד, נע לידנו עם הרוח ומרחף מעלינו כמו קללה, והקללה לא תיעלם לעולם.

החולות השתחררו שנית, אלפי גרגירים של עבר המתחברים כולם למחרוזת אחת שלמה אשר מובילה רצף אירועים אל העתיד.

והשמיים נטולי עננים, משקפים את הרוח שלפני הסערה.

רוחות המדבר חגות מסביב לדיונות הריקות שלצד ממלכת פרס המפוארת, הנסיך הצעיר שב לביתו בתום מסע ארוך.

המים רגועים לעומת ליבו, ומחשבותיו נודדות אל העבר, אל היום בו הוא פגש באיש העתיק שסיפר לו על הגורל.

רבים טוענים שהגורל קבוע ולא ניתן לשינוי, טוענים שמסלול חיינו נקבע עוד לפני שנולדנו. הם טוענים והם יכולים לטעון, רק הוא יודע את האמת. רק הוא שינה את גורלו ואת גורל הממלכה כולה פעמיים וכעת הוא שוב מביט לגורל בעיניים ומנסה לתקן את העתיד המיועד.

"כולנו מבצעים טעויות, חלקן קטנות וחלקן גדולות - אבל הטעות שלו הייתה יותר מטעות אשר בוצעה באשמתו, היא הייתה בגלל גבורה, היא הייתה אחת המטריפות ביותר שהיו קיימות.

"חלק מאמינים שהנסיך הגיע אל ארץ הזמן בשביל לברוח מהמוות, אך הוא הגיע לבד. הקמע נהרס. הנסיך הבין איך זה פועל. למען האמת, הוא חזר כדי להציל אותי מגורלי ובעשותו זאת הוא שיחרר אותי לחופשי. וכעת – נסיך, מכל העתיד שאני ראיתי, זהו העתיד שנראה הכי מבטיח שמשהו השתנה."

"אל תדאגי קיילינה, שום דבר לא יפגע בך בבל, אני מבטיח. תראי, אנחנו ממש קרובים הביתה," הבטיח הנסיך, אך הבטחתו לא התגשמה, הממלכה נחרבה וכך גם העתיד. חצי האש התקיפו מכל עבר ולא היה ניתן לברוח מהסירה, הבליסטרה הכתה בנו, ואנו, אנו הופרדנו מחדש.

והעתיד שלי, עתיד החיים, לא היה מבטיח כפי שהיה בעבר *ספוילר*קליינה היקרה נלקחת לשבי*סוף ספוילר* הנסיך אשר הבטיח לה אושר עושה את כל העולה בידיו כדי לנסות לקיים את ההבטחה שהובטחה.
הוא הולך אחר קלינה ומנסה לשנות את גורלה שוב. להמרות את פי חולות הזמן ולפרום את הגרגירים היוצרים את שרשרת חייה, וליצור מחרוזת חדשה, מחרוזת של חיים.

*ספוילר*בסוף המשחק הראשון הוא חזר בזמן לרגעים לפני שהווזיר ביצע את המעשה*סוף ספוילר* במשחק הזה אנו נתקלים שוב בווזיר אשר מצליח להניח את ידיו על קיסרית הזמן ולקבל את הדבר בו חשק יותר מכול – חיי אלמוות וכוח עצום אשר אותו אין לתאר במילים.

המשימה במשחק

המשימה של הנסיך במשחק הזה היא להציל את חייה של קיסרית הזמן כפי שהבטיח וגם לעצור את הווזיר מלהשתלט ולהרוס את המשימה.

במשחק ישנה משימה נוספת שהיא לעצור את החצי השני של אישיותו ובעצם לגבור על היצר הרע ובכך לגרש את חולות הזמן האיומים מנפשו *ספוילר*- במהלך השינוי של הווזיר נפגע הנסיך וחולות הזמן פוגעים גם בו ומשנים אותו לשני אנשים פיזית ונפשית.*סוף ספוילר*

הנשקים והחפצים במשחק

הנשקים במשחק הזה זהים למשחקים במשחק הקודם וכוללים ביניהם את:

1. "פגיון הזמן" אשר נותן לו את האפשרות לחזור אחורה בזמן (הפגיון של הזמן פועל עד לזמן מוגבל, כלומר, לא ניתן לחזור יותר משתיים שלוש דקות אחורה בזמן).

2. נשקים. במשחק הזה ישנם נשקים חדשים (בנוסף), אבל הם פועלים בשיטה הישנה, כלומר, הנסיך יכול לקחת את הנשקים שהוא מוצא במקומות מסוימים והוא יכול לקחת גם את רוב הנשקים של האנשים שהוא הורג (יש יצור אחד עם חץ וקשת, אותה הוא לא יכול לקחת).

3. במשחק זה הנסיך גם יכול לשבור קירות אשר מובילים אותו אל מקום עצום בו יש מין שוקת מים, ממנה הוא שותה וזוכה בבונוס של חיים.

4. במשחק זה לנסיך ישנן שתי זהויות: באחת הזהויות הנשק הוא הפגיון וחרב, ובזהות השנייה הנשק הוא הפגיון ומין חוט שחור מברזל שניתן לסובב במהירות ובעזרתו גם להשתמש כמו ענף של טרזן כדי לעבור ממקומות גבוהים (יש לשים לב שזה פועל רק אם יש לפנינו תהום ומולנו מן וו, או קרש עץ עליו ניתן להסתמך).

במשחק ישנם גם חפצים אשר אינם ניתנים לשינוי, שהם:
פגיון הזמן של הנסיך (שהוא כמובן חסין נגד חולות הזמן ובכך הנסיך ניצל מלהפוך ליצור חול בעצמו).
קשתה של הנסיכה פארה, אשר גם היא מיוחדת נגד חולות הזמן אשר איננה מחטיאה מעולם.

האויבים של הנסיך במשחק

מלכי הזירה (אלו הם עוגים ענקיים גדולים אשר עליהם הוא צריך לגבור),

יצורי החול (היצורים שנוצרים בשל שיחרור חולות הזמן),

הווזיר (מופיע בשלב האחרון ובעצם הוא האויב הכי חזק שבמשחק),

והאני הפנימי שלו.

הדרכים בהם הנסיך יכול להיפגע או למות

(את ערך זה העתקתי מהסיקור הקודם שלי, של הנסיך הפרסי וחולות הזמן, והוספתי אליו דרכים נוספות, אשר מתאימות גם לפה, כי בעיקרון, רוב הדרכים הן הדרכים שהיו קיימות גם במשחק הראשון).

מטוטלת - סכינים שמתנדנדים מהתקרה.

רצפה מתמוטטת – הינה ריצפה שחלקים ממנה נופלים כשהנסיך שוהה עליהם זמן רב.

דוקרנים – אלו הם קוצים שיוצאים מהרצפה כשמשהו נימצא אליהם, הם יוצאים ונכנסים.

סכינים מסתובבים - סכינים שיוצאים מהקיר וחותכים את מה שנמצא לידם, לרוב זה הנסיך הפרסי (אם מזל כמו שלי הנסיכה גם מתה כמה פעמים...)

עמודי סכינים – אלו הם עמודים שיש עליהם סכינים. עמודים אלו מסתובבים כל הזמן.

נפילה ממקומות גבוהים – כמו רוב האנשים בעולם, הנסיך הפרסי הוא לא ספיידרמן, ולכן אם הוא נופל ממקום גבוה, לרוע מזלו ויותר מכך לרוע מזלנו, הוא מת (זה קורה לרוב כשאין לכם את הסכין לחזור בזמן).

אנשים,יצורי חול ,אויבים - וכמו שאנו יודעים ישנה גם השיטה המוכרת של הנסיך הפרסי למות, הלוא הוא לא בן אלמוות, כך שהיצורים בהם הוא נלחם גם יכולים להרוג אותו, כמו שיכולים להרוג כל אחד אחר (מדי פעם הם הורגים איש את רעהו בטעות).

מות הנסיכה - אם הנסיכה מתה, אתם מתים גם (חוץ מפעם אחת עליה לא אפרט כי אז לא יהיה לכם טעם לשחק במשחק).

מלכי הזירה - מלכי\בוסי הזירה אלו יצורים ענקיים אשר נלחמים אחד-על-אחד מול הנסיך, הם בעלי העין אחת, הם מאוד חזקים וקשה לפגוע בהם.

החצי השני שלו - במשחק הזה הנפש של הנסיך מתפצלת לשניים ובחלק מהמקומות בהם אנחנו לא קרובים למים הוא הופך ליצור אפלה העשוי מחולות. יצור הלהבה הזה גוזל מהנסיך חיים ובשביל שהנסיך לא ימות, עליו לשבור חפצים בשביל לזכות בחולות הזמן. אם מד החיים של הנסיך נגמר, הוא מת.

השליטה בהמשחק

השליטה במשחק היא שליטה נוחה אשר מאפיינת את רוב המשחקים של ימינו והיא כמובן כוללת בתוכה: (ערך זה גם נלקח מהסיקור הקודם).

- תזוזה עם מקשי החצים.

- קפיצה בספייס (Space).

- פגיעה באנשים בעזרת החרב (ניתן לקרוא לזה לחימה) בעזרת קליק שמאלי של העכבר.

- במשחק ישנה אופציה של ראיה של 360 מעלות, כלומר, השחקן יכול בעזרת המקש השמאלי לעשות סיבוב של 360 מעלות להביט מעלה מטה לצדדים, כאילו הוא עצמו היה במשחק.

- הגנה מפני אויבים בעזרת מקש ימני.

- ריצה על קירות על ידי מקש ימני.

- שאיבת חולות הזמן ורצח אולטימטיבי בעזרת המקש E במקלדת.

- חזרה בזמן עם העיגולים הצהובים מלאים בעזרת המקש R במקלדת.

- הרמת נשק מהרצפה\החלפת נשק בעזרת המקש Shift במקלדת.

כמובן שישנם עוד מקשים של טריקים, שהם כמו לחיצה על מקש ימני של עכבר וספייס של המקלדת שנותנים לך יותר סוגים של הריגה של אנשים, אבל זה עניין של נוחיות (אני לרוב כששיחקתי במשחק שיחקתי בצוות - מה לעשות אם באים קרובי משפחה לבקר ואתה רוצה להמשיך את המשחק, אבל מן הראוי גם להתייחס אל האורחים. משתפים פעולה וקובעים מי על המקלדת ומי על העכבר ומשחקים ביחד - זוהי דרך טובה מאוד לגלות עוד ועוד מקשים וגם לשעשע את האורחים smile.gif).

דעה אישית

למען האמת, אני כבר כמה חודשים רוצה לכתוב את הסיקור הזה, אבל תמיד דוחה את זה לרגע בו אני אסיים את המשחק, אבל המשחק עדיין לא הסתיים ואני תקועה כבר שנתיים באותו שלב, אז החלטתי לוותר על הדחיה ולכתוב את הסיקור כעת. לכן, אם חסרים לי דברים בסיקור, כמו דרכים למות ושיטות הריגה אשמח אם תעירו לי על כך, כי לא סיימתי עוד את המשחק.

המשחק הזה היה המשחק השני ששיחקתי בסדרה (כמו בסדרה הארי פוטר, גם פה התחלתי מהראשון, עברתי לשלישי ולבסוף לאחר שהתייאשתי מהשני חזרתי אל השני, סיימתי את השני ואז חזרתי אל השלישי ופה בעצם נעצר מסעי כי לא סיימתי אותו).

כמו המשחקים הראשונים בסדרה, משחק זה הוא גם חלק מהמורשת שלי ומהחלק המשפחתי שבי. תמיד באירועים משפחתיים או בימי שמרטפות בהם עלי לשמרטף על בני דודי הקטנים אני שמה את המשחק ונותנת להם להשתמש בספייס ולעזור לי להרוג את יצורי הזמן וגם להגיד לי לאן לפנות (בהתחלה זה היה ההפך). אומנם אני יודעת שציינתי שהדירוג של המשחק הוא מגיל 17, אבל ביננו, הנוער של הילדים עד למשחקים הרבה יותר חמורים מהמשחק הזה, והמשחקים אשר היו בימים ההם מותאמים לגיל 17 ומעלה, כיום הם משחקים אשר בהם משחקים ילדים בכיתה א', אם לא ילדים בגן.

אכן יש במשחק - במיוחד בשני - דברים אשר לא מתאימים לצפייה לילדים (הכוונה שלי היא ללבוש החשוף מדי של אחת הדמויות האכזריות), אך הילדים לא מסתכלים על זה במיוחד אלא יותר מסתכלים על הלחימה והאקשן של המשחק (לפחות בני הדודים הקטנים שלי).

בנוסף לכך, משחק זה הוא גם משחק מבדר מאוד, לי לדוגמא יש נטייה, כשאני משחקת בו והוא מת אצלי כמה פעמים ברציפות, להגיד לנסיך הפרסי בקול (כדי לשעשע את בני הדודים), "אם אתה תיפול - אני אהרוג אותך." והם מסכימים איתי, משחקים כמה רגעים ואז אומרים "רוני... אם הוא יפול בעצם הוא ימות גם ככה."

מה שאני בעצם מנסה להגיד זה ששוב, זהו משחק אשר מאחד מאוד, אשר אכן יכול לשעשע ולהעביר את הזמן. נכון, בימינו יש את קול-אוף-דיוטי, פרי קריי ומשחקים נוספים כגון דרגון אייג', אבל המשחק הזה תמיד ישאר משחק של נוסטלגיה אשר מתאים לכל סוגי המחשבים בשל היותו ישן.

עם כל מה שאמרתי, המשחק הזה הוא גם משחק בעל גרפיקה חדישה יותר מהגרפיקה אשר אפיינה את המשחקים הישנים. הגרפיקה בו היא הרבה יותר פחות מפוקסלת והרבה יותר יפה, העיצוב של הדמויות, המחשבות שלהם והעלילה גם הם נותנים למשחק את המרכיב הראוי והחשוב של ההנאה.

ועם כל הערות החיוביות, כמעט ושכחתי לציין את הערה החשובה ביותר: המשחק הזה הוא טוב ויפה, אבל הדבר היחיד שלא נוח בו הוא זה שלא ניתן לדלג על סרטונים (לרוב), כלומר, על הסרטון הראשון לא ניתן היה לדלג. סביר להניח שמפתחי המשחק עשו את זה כדי שיהיה לשחקן הרבה יותר רגש, אבל אם אתה שחקן שמשחק במשחק פעם נוספת, ההקדמה די מיותרת וארוכה, ולכן אחד החסרונות היחידים שיש בעיני למשחק הוא זה שלא ניתן לדלג על קטעי סרטון במשחק.

לסיכום, אני ממליצה מאוד על משחק זה, כמשחק אשר יכול לתת לכם סיבה למחשבה (יש בו חידות, כמובן, לא מעטות) וגם סתם בשביל להעביר את הזמן, כי אין כמו נוסטלגיה לימים טכנולוגיים כאלו.

פתיח המשחק

תמונות מהמשחק

User Posted Image
הנסיך ופיצול האישיות שלו

User Posted Image
היצור האפל

User Posted Image
הנסיך היקר שלנו

User Posted Image
הרוח שלפני הסערה

User Posted Image
והפיצול אישיות של הנסיך -הנסיך האפל-הרוע בנסיך:)

אני מקווה שעניתי על רוב השאלות שלכם,
ושאתם תאהבו את המשחק ותהנו ממנו כפי שאני נהנתי ממנו,
מאחלת לכם משחק מהנה,

בנוסף לכך ברצוני להתנצל על כך שלא סיקרתי את המשחק יותר לעומקו ,
פשוט לא סיימתי אותו עדיין ואני לא בדיוק הכי יודעת מה העתיד ,
תחשבו על זה חיובי לפחות לא היו לכם יותר מדי ספוילרים אשר הרסו את מהלך המשחק:)

המשך יום נעים ושבוע מצוין,
וכמובן בהצלחה:)

הערת המבטא: לא יכולתי להרשות לעצמי לבטא את הקטע האחרון, אחרת ייהרס כל הטעם... זה כבר לא יהיה סיקור של רוני, והרי אנו רוצים סיקור של רוני. (כנ"ל מסויים לגבי הכותרות).

הערת המחבר: תודה רבה רבה לבטא שלנו אוראל על עבודה מצוינת, ותודה על שלא שינית את הכתורות:)

הודעה זו נערכה ע"י Stakeout ב Dec 2 2011, 15:23 PM

--------------------
~ קינוחים ~ מסדר מרלין ~ פריצה של שלי ~ הפלפאף ~ עשר שנים פלוס ~
User Posted Image
~ אין דבר ללא פתרון, לכל דבר קיים יתרון ~
~ Just Give Me a Reason ~
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 1 2011, 07:48 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 15847
מגדר:male
משתמש מספר: 21044

שלום לך רוני,
* כותרת האשכול לא תקינה חפי חוק התיוג; תיקנתי, להבא שימי לב.
* תת-כותרת האשכול לא הכילה את דירוג ה-PEGI (למרות שהיה מעל 14), בניגוד לחוקי הפורום. תיקנתי, להבא שימי לב.
* הלוגו קצת גדול מדי, אנא הקטיני אותו.
* יש כאן כאלה שישמחו אם תתני קישורים לתמונות במקום כמה תמונות כלשהן, ותזהירי לפני, כגון התמונה של פארה...
* אשמח אם תאפשרי לי להעביר על זה ביטוא. happy.gif
* את הקטעים של הספוילרים ניתן לכתוב בלבן, על מנת שמי שלא רוצה לקרוא אותם לא ייתקל בהם.

חוץ מזה, הסיקור מדהים, פשוט מדהים! לא נשארו לי מילים. smile.gif

אבל... לצערי,
מעתה ואילך, כל הסיקורים על משחקים חייבים להיכתב ע"פ התבנית הבאה.
סיקור משחק שלא יהיה כתוב לפיה יינעל, ומשתמש שייפתח באופן גורף סיקורים שלא כתובים לפי החוקים יסתכן באזהרה.

אז... ננעל. תפתחי חדש לאחר שיהיה כמו שצריך...
(ביטוא סיקורים אצלי לא עולה חרמשים, אגב).

הודעה זו נערכה ע"י LighTo273 ב Dec 1 2011, 15:49 PM

---------
פורסם ב: Dec 1 2011, 22:22 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

האשכול נפתח מחדש, וכעת הוא בהחלט לפי חוקי הפורום. ^^
רוני, שוב, אני רוצה לומר לך תודה גדולה מאוד על הסיקור המושקע מאוד הזה! כל הכבוד!
נכנס ללינקייה. happy.gif

הודעה זו נערכה ע"י LighTo273 ב Dec 1 2011, 22:31 PM

---------
פורסם ב: Dec 1 2011, 22:51 PM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש

הערת המבטא: לא יכולתי להרשות לעצמי לבטא את הקטע האחרון, אחרת ייהרס כל הטעם... זה כבר לא יהיה סיקור של רוני, והרי אנו רוצים סיקור של רוני. (כנ"ל מסויים לגבי הכותרות).

תודה,

אוראל תודה רבה על הביטוא ועל התיקון של הסיקור,

אני ערכתי אותו קצת,ועשיתי אנטרים,אם תרצה ויש צורך אני אחזיר את זה למצב שבו הכנת את זה,אבל אני בנאדם של האנטרים ויש לי הרגל בסוף כל משפט לעשות אנטר כי ככה יותר נוח לי לקרוא את הכתוב,

הוספתי תמונות אחרות במקום אלו שהיו,דאגתי לכך שיהיו באותה מידה.

ואוראל תודה רבה רבה על העזרה,

ותודה רבה, אני מאמינה שגם אתה היית מכין כזה סיקור - רגע כבר הכנת כזה :)

אוראל אם יש צורך לשנות את הסיקור לגרסאה שאתה הכנת יש לי עותק שלה בוורד.

--------------------
User Posted Image
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
פורסם ב: Dec 1 2011, 23:01 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

אין בעד מה,
האנטרים לא מזיקים, זה עניין של סגנון. :)

---------
פורסם ב: Dec 2 2011, 15:25 PM
צטט הודעה

יש לה דיבור נגוע

פרטי משתמש
חרמשים: 25000
משתמש מספר: 24949

סיקור אדיר, אחרי שקראתי אותו אני ממש מתלבט אם לקנות או לא.
הביטוא מצויין, אבל תיקנתי שגיאה שקצת צרמה לי - כתבת כוח אשר אין לטהר במילים, אבל אני די בטוח שהתכוונת ל"לתאר", לא? סליחה ענקית מראש אם טעיתי ><

--------------------
אריאל • אוג' 17 חופשיים • בעיקר לשעבר

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 2 2011, 15:59 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (Stakeout @ Dec 2 2011, 02:57 PM)
הביטוא מצויין, אבל תיקנתי שגיאה שקצת צרמה לי - כתבת כוח אשר אין לטהר במילים, אבל אני די בטוח שהתכוונת ל"לתאר", לא? סליחה ענקית מראש אם טעיתי ><

תודה. :)
ונכון, אתה צודק, לא שמתי לב, תודה על התיקון. ^^

---------
פורסם ב: Dec 2 2011, 16:52 PM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש

QUOTE (Stakeout @ Dec 2 2011, 02:57 PM)

תודה רבה אריאל:)
אני ממליצה לך לקנות, אבל שים לב שהמשחק הזה דורש סבלנות,
אם כל ההנאה ,הכיף והגראפיקה של אותם זמנים ,המשחק הזה דורש סבלנות.

בהצלחה אם אתה תקנה אותו ותתחיל לשחק,אם יהיו לך שאלות תוכל לשאול ואנחנו נשמח לענות:)

בזכות אוראל כמובן:)
תודה רבה,אכן התכוונתי ללתאר :)

שוב תודה רבה על הביקורת,
ובהצלחה במשחק.

ד.א אני ממליצה לך להתחיל קודם מהמשחק הראשון ורק אז לעבור לשלישי,
על השני אני פחות ממליצה כי השמירה אצלו לוקח הרבה זמן עד שאתה מגיע למקום בו אתה יכול לשמור ,
וזה סתם מעבר באותם מקומות לעומת המשחק הראשון והשלישי:)

בכל מקרה זה הכול עניין של טעם ושל סבלנות,
שיהיה לך משחק מצוין ,וסופש מדהים:)

אין בעד מה,
האנטרים לא מזיקים, זה עניין של סגנון. :)

אוראל סביר להניח שאתה צודק,

מישום מה לרוב אני נוהגת לשים הרבה רווחים כי ככה הכתב נראה לי פחות צמוד זה לזה ויותר נוח לקריאה,

כלומר זה כמו טקסט שיביאו לך ללא סימני פיסוק לעומת טקסט עם סימני פיסוק,
סופש מושלם,
ושבת שלום

--------------------
User Posted Image
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
פורסם ב: Dec 3 2011, 11:08 AM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש
חרמשים: 31254
משתמש מספר: 29610

האמת שהשני (הלוחם שבפנים) ממש כיפי ורציני כי יש בו למשל קטע שאתה יכול למות בקלות אם אתה לא עושה במדויק את מה שאומרים לך למשל יש משימה שאתה לובש מסיכה שגורמת לנסיך לראות את עצמו מהעבר ושהמסיכה מתחילה להוריד לך חיים

--------------------
ברני סטינסון חזר! העונה התשיעית של איך פגשתי את אימא!
Я русский и горжусь этим!

שון\הארי פוטר\פרסי ג'קסון\משחקי הרעב\בני לוריאן\the riddler לשעבר\פסיכי\AC/DC bitch
party pooper, no cake for you

---------
פורסם ב: Dec 3 2011, 16:38 PM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש

QUOTE (a shot in the dark @ Dec 3 2011, 10:40 AM)
האמת שהשני (הלוחם שבפנים) ממש כיפי ורציני כי יש בו למשל קטע שאתה יכול למות בקלות אם אתה לא עושה במדויק את מה שאומרים לך למשל יש משימה שאתה לובש מסיכה שגורמת לנסיך לראות את עצמו מהעבר ושהמסיכה מתחילה להוריד לך חיים

בנוגע למסכה אתה צודק ,המשחק השני הוא אכן משחק נחמד.

אבל הדבר היחיד שלא נוח בו ובעצם הוא חיסרוןו זה העניין של השמירה, כפי שוודאי שמת לב בתחילת המשחק לא ניתן לשמור עד שמגיעים למקום מסוים ,ובשביל להגיע למקום ההוא צריך לעבור כל מיני תהומות בלי ליפול לתוכן ואם אתה נופל אין לך את האפשרות לחזור בזמן לכן אם אתה נפסל אתה מתחיל את המשחק מהשמירה האחרונה שבוצעה -שזה דבר שדי מקשה על המשחק,אבל לא מוריד יותר מדי מערכו.

דבר נוסף שישנו במשחק הוא זה שרוב העלילה שבו מתמקדת בכמה מקמומות מסוימים חשובים שהם העבר של הארמון וההווה והוא רב הזמן עובר בין שני הזמנים.

לסיכום אני חושבת שהמשחק השני נחמד אבל קצת מעייף,כלומר אם אתה סיימת את המשחק הראשון ואתה עדיין זוכר את הטכניקות של הקפיצות,וההליכה על קירות (שזה דבר מדהים בפני עצמו במשחק:) אתה יכול להנות מהמשחק במלואו ,אבל אם אתה שחקן חדש שרק מתחיל לשחק בסדרה דבר זה יכול להרתיע אותך ,כי לאחר שלוש פסילות אתה כבר תרגיש מתוסכל.

אני גם שיחקתי במשחק השני שהוא כמובן היה נחמד מאוד אבל אני יותר אהבתי את האחרים,אני חושבת שהכול זה עניין של טעם ,כלומר אני אוהבת גלידה מנטה בשעה שאחרים רק שומעים את המילה הזאתי ובורחים לסופר הקרוב לקנות גלידת שוקולד:)

אך אני מסכימה איתך בנוגע לעניין המסכה אני אכן נהנהתי מהשלבים הקשורים אליה.
:)

בנוגע לרצינות של המשחק גם זה נכון,במשחק יש צורך במחשבה לא מועטה בשונה ממשחקים אחרים במשחק הזה לרוץ נגד כיוון הרוח זה לא הדבר הכי נכון לעשות (למרות שלפעמיים זה אכן פועל-מניסיון),
אז המחשבה והרצינות אכן חשובים במשחק הזה ,אבל הכול יחסי שמה ואתה בכלל לא מרגיש בזה שמדובר בחידות שזה פלוס נוסף של המשחק.

לסיכום (אני מרגישה עכשיו כמו מישהי שמסבירה שורה אחת מספר "אנטיגונה " ומפרטת אותה לפרטי פרטים כלומר הופכת אותה למגילה למרות שהשורה אמרה רק-> אנטיגונה:"אני חושבת אחרת".)
לסיכום אתה אכן צודק במה שאתה אומר ולא הייתי צריכה לומר שמהשחק השני פחות טוב מהאחרים .
אך אני מאמינה עדיין שאם משחקים בסדרה מומלץ להתחיל קודם מהמשחק הראשון ורק אז לעבור לכל האחרים:)אבל על טעם ועל ריח אין להתווכח,

המשך יום נעים,
ותודה על התגובה,אכן הזכרת לי שיש גם פלוסים נוספים במשחק השני ,ואני חושבת שאני אשחק בו שוב בהזדמנות בשביל להיזכר ביתרונות הנוספים החשובים שהיו בו:)

--------------------
User Posted Image
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
פורסם ב: Dec 4 2011, 00:51 AM
צטט הודעה

I Don't Play I Am A Serious Gamer

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 19199
משתמש מספר: 22847

משחק מאוד נחמדD:
אני ממליץ עליו מאוד לאנשים שלא שיחקו משחק נורמלי שיתחילו מלשחק אותו..
אחלה סיקורD:
סיימתי את המשחק כמה פעמים...

נ.ב. עדיין לא עברת את השלב עם מלך הזירה הראשון?XD

--------------------
קוראים לי עדיאל ואני נוב.

---------
פורסם ב: Dec 4 2011, 08:08 AM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש

בנוגע למסכה אתה צודק ,המשחק השני הוא אכן משחק נחמד.

אבל הדבר היחיד שלא נוח בו ובעצם הוא חיסרוןו זה העניין של השמירה, כפי שוודאי שמת לב בתחילת המשחק לא ניתן לשמור עד שמגיעים למקום מסוים ,ובשביל להגיע למקום ההוא צריך לעבור כל מיני תהומות בלי ליפול לתוכן ואם אתה נופל אין לך את האפשרות לחזור בזמן לכן אם אתה נפסל אתה מתחיל את המשחק מהשמירה האחרונה שבוצעה -שזה דבר שדי מקשה על המשחק,אבל לא מוריד יותר מדי מערכו.

האמת שאפשר להשיג את חזרות הזמן במהירות עוד בשלב הספינה למשל אני השגתי 3 חזרות זמן שזה השיא בהתחלה אבל לא הייתי צריך אותם כי ני הגעתי למקום השמירה השני בלי ליפול ולמות פעם אחת

--------------------

שון\הארי פוטר\פרסי ג'קסון\משחקי הרעב\בני לוריאן\the riddler לשעבר\פסיכי\AC/DC bitch

---------
פורסם ב: Dec 4 2011, 16:30 PM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש

QUOTE (The Nightmare Before Christmas @ Dec 4 2011, 12:23 AM)
משחק מאוד נחמדD:
אני ממליץ עליו מאוד לאנשים שלא שיחקו משחק נורמלי שיתחילו מלשחק אותו..
אחלה סיקורD:
סיימתי את המשחק כמה פעמים...

נ.ב. עדיין לא עברת את השלב עם מלך הזירה הראשון?XD

תודה רבה:)
כיף לך:)

אני עדיין תקועה ,ואני חושבת שזה בעיה אצלי כבר...התקנתי את הדיסק גם אצל בן דוד שלי ולפני יומיים הגענו לשלב הזה אצלו במחשב (אני אתעלם מהבעיה הגראפית והאיטיות ) וניסתי שמה את השלב ו...טוב עדיין לא עברתי אותו וזה מתחיל כבר להיות מייאש,והבן דוד שלי כבר התעצבן מזה שאני מאיימת על הנסיך שהוא ימות והוא מת כל הזמן...

נ.ב.ב וזה בכלל לא מצחיק ,זו בושה לשמה! ,איך עברתי את כל המשחקים האחרים ודווקא את השלב הפשוט וחסר ההיגיון הזה לא הצלחתי לעבוד ,אפילו בשיטת הרמאות לא הצלחתי (כלומר לבדוק ביוטיוב ולראות את הדרך פעולה ) ושלב הרמאות של חיפוש הציטים גם לא הלך ,כי מתברר שאין למשחק הזה ציטים...

אבל נסתדר ,נחכה ליום בו יבוא הגיבור ויעביר את הנסיך שלב,משום מה נראה שזה יקרה דווקא על המחשב של הבן דוד שלי ולא שלי ,אבל אני לא אתלונן ,העיקר שאני אוכל לדעת מהו המשך המשחק.

האמת שאפשר להשיג את חזרות הזמן במהירות עוד בשלב הספינה למשל אני השגתי 3 חזרות זמן שזה השיא בהתחלה אבל לא הייתי צריך אותם כי ני הגעתי למקום השמירה השני בלי ליפול ולמות פעם אחת

אני זוכרת שהיה אזור אחד כזה עם הרבה עצים ותהומות בו לא היה הפיגיון של הזמן ,אני לא זוכרת בדיוק איזה כי לא שיחקתי במשחק במשך יותר משנה,אבל אני זוכרת שהיה שלב אחד בשלבים הראשונים (לא שלב האוניה ) ,בכל מקרה המשחק הוא נחמד מאוד השני.

ד.א גם אני השגתי את שלוש החזרות בזמן על הפעם הראשונה,אבל לא תמיד החזרות בזמן הכי עוזרות כלומר צריך גם לזכור לא להגיע למצבים מהם מיותר לחזור בזמן:)

--------------------
User Posted Image
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
פורסם ב: Dec 4 2011, 18:24 PM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש

אני זוכרת שהיה אזור אחד כזה עם הרבה עצים ותהומות בו לא היה הפיגיון של הזמן ,אני לא זוכרת בדיוק איזה כי לא שיחקתי במשחק במשך יותר משנה,אבל אני זוכרת שהיה שלב אחד בשלבים הראשונים (לא שלב האוניה ) ,בכל מקרה המשחק הוא נחמד מאוד השני.

ד.א גם אני השגתי את שלוש החזרות בזמן על הפעם הראשונה,אבל לא תמיד החזרות בזמן הכי עוזרות כלומר צריך גם לזכור לא להגיע למצבים מהם מיותר לחזור בזמן:)

אין את פגיון הזמן במשחק במקומו הוסיפו את מדליון הזמן שפועל כמו הפגיון

--------------------

---------
פורסם ב: Dec 4 2011, 19:07 PM
צטט הודעה

Let Her Go

פרטי משתמש

QUOTE (a shot in the dark @ Dec 4 2011, 05:56 PM)
אין את פגיון הזמן במשחק במקומו הוסיפו את מדליון הזמן שפועל כמו הפגיון

אני זוכרת שהיה ,כי אני השתמשתי בו ,בטוח שאנחנו מדברים על אותו משחק?
כלומר המשחק השני ?ששמה יש את קיסרית הזמן והגורל והמעברים בין המקומות והקרב בסירה של יוביסופט?

--------------------
User Posted Image
~ כל אחד יכול לבשל ~
~ פלאות ~

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007