האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור | Spore
פורסם ב: Feb 20 2012, 18:56 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 8535
מגדר:
משתמש מספר: 31446
חפצי המשתמש: צפה

נכתב ע"י איוקי ויערה • נכתב בעיקבות המירוץ למשנה כינוי

User Posted Image
שם המשחק המלא בעברית + אנגלית: SPORE, ספור או "נבג".
שנת יציאה: 2008.
דירוג PEGI: המשחק לא מבוסס על ספר\סרט וכד'.
ז'אנר: מתכנן המשחק סיווג את המשחק כ-אסטרטגיה בזמן-אמת.
מפתחים, יוצרים, מפרסמים וכדו': מפותח ע"י MAXIS, מעוצב ע"י ויל רייט. מפורסם ע"י Electronic Art

תקציר/תיאור:
המשחק "ספור" מאפר לשחקן לשלוט באבולוציה של יצור, מההתחלה כמו מיקרואורגניזם בים, קבוצה קטנה של יצורים על היבשה, שבט מפותח יחסית, מקום טכנולוגי עם מטוסים, ספינות ומכוניות ועד למסע בין כוכבים.
המטרה בכל שלב היא לכבוש את היריבים או להתחבר עם ה"לא מתייחסים עליך" שנמצאים בשלב שלך.
הערה: בשלושת השלבים הראשונים השחקן משחק דמותו, בשלב הרביעי משחק את המתקפה (מטוסים, ספינות, מכוניות)ובשלב החמישי את החללית והיצור, וההולוגרמה שלו.

השליטה על הדמויות/המשחק:

מזיזים את דמות בלחיצ על מקום במפה (שנמצאת משמאל למטה) או בלחיצה על מקום שאותו רואה הדמות (מה שנראה על המסך)

דעה אישית + המלצה:

אני מאוד אוהבת את המשחק, נהנתי ממנו והתעשקתי בו לזמן הארוך, בגלל שלעבור כל שלב לוקח יותר זמן מלעבור את הקודם, בהתחלה זה כ-חצי שעה ובשלב הרביעי כ-שלוש, ארבע שעות. נורא מעניין לי לתכנן את היצור שלי, באבולוציה. אני אישית פחות אהבתי את השלב החמישי.

ניתן להוסיף:
המשחק של ספור להורדה חינם אינו המשחק המלא (ואותו יש לי (אז לא להרוג)). יש 4 חבילות הרחבה, שאחץ מהן מאוד שונה מהספור הראשוני.
(יצור טוב והרבה נייטראלים, ואחד שרוצה להרוג את העולם, הטוב זה אתה).

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007