האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

משחק||batman arkam city
פורסם ב: Aug 17 2012, 22:53 PM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 31254
מגדר:male
משתמש מספר: 29610
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שם: batman arkham city

תאריך יציאה: 17 באוקטובר 2011 לקונסולות המשחקים
22 לנובמבר 2011 למחשב
קונסולת למשחק: PC, PS3,XBOX 360.
דירוג: +PG 16

תקציר:
במשחק אנו מתחילים בתור קאטוומן אשר נמצאת בחדר ובו יש כספת ומאמינים של דו-פרצוף בקטע זה

אנחנו צריכים להביס את המאמינים ואז אנו עוברים לברוס ווין אשר נחטף על ידי הוגו סטריינג' אחת

מאויביו של בטמן אשר כנראה יודע על זהותו כברוס ווין. סטריינג' מכניס את ברוס ווין לכלא החדש אשר

נקרא ארקהם סיטי והוא כלא בו נמצאים כל אויביו של באטמן *ספוילר* ביניהם: הג'וקר, איש החידות, הפינגווין, מיסטר פריז, סולומן גראנדי, פני-חימר, ודו-פרצוף *סוף ספוילר*ואומר שעכשיו פרוטוקול 10 מוכן להתחיל.

פינגווין תופס את ברוס ווין ומנסה לנקום בו בטענה שמשפחתו גנבה את הונו. אחרי שברוס שובר לפינגווין

את היד מאמיניו של פינגווין מנסים להביס את ברוס אשר באזיקים ואחרי שעושים על אחד מהמאמינים

מתקפת הגנה ברוס שובר את האזיקים ומביס את המאמינים ואת פינגווין. ברוס מתקשר עם אלפרד

משרתו ואומר לו לשלוח את חליפת העטלף לגגו של קזינו האס. אחרי שברוס מתלבש בחליפת העטלף

הוא מוציא סורק תדרים ומגלה שדו פרצוף תפס את אשת החתול והוא מתכנן להרוג אותה, באטמן

במחשבה שקאטוומן יודעת מה קורה בארקהם סיטי ומהו פרוטוקול 10 יוצא להצילה. אחרי שהג'וקר

מנסה להרוג את קאט וומן באטמן מחפש את מיקום הירייה ומשם מגלה איפה נמצא הג'וקר והולך לכיוונו.

באטמן מגלה שג'וקר חולה במחלה שהורגת אותו לאט לאט. אחרי שג'וקר והארלי קווין מעלפים את

באטמן חוזרים לסיפור של קאט וומן ואיתה הולכים לפויסן אייבי ואחרי זה חוזרים לסיפור של באטמן ומגלים

שהג'וקר הדביק את באטמן במחלה שלו ועכשיו גם באטמן מתחיל לגסוס והוא במרדף למצוא תרופה

למחלה. באטמן מתחיל לחפש את מיסטר פריז בשביל שבוא יכין לבאטמן תרופה ובכך יציל אותו ואת

הג'וקר ומוצא אותו בתחנת משטרה ישנה של גוטהם סיטי ששם נמצאת מעבדה ישנה שלו, שם מגלים

שהפינגווין חטף את פריז וגנב את רובה הסאב זירו שלו. באטמן מוצא את פריז בחדר קטן כלוא בתא

אשר מחמם את פריז כדי להרוג אותו ופריז אומר לבאטמן שבחליפתו יש חיישן אשר גורם לכך שבמקרה ו

מישהו משתמש נגד פריז בנשק של עצמו אז פריז משתמש בחיישן כדי שהנשק יפסיק לפעול אז באטמן

לוקח מחליפתו של פריז את החיישן ומכין גאדג'ט אשר יבטל את פעולת הנשק. בטמן מגיע למיקום בו

פינגווין נמצא ומפיל אותו לרצפה וכשפינגווין מתחנן שבאטמן לא יפגע בו הוא מפוצץ את הרחבה ומעיר

את סולומון גרנדי שהוא זומבי מסוכן אותו באטמן מביס ושובר את ליבו ואני מתכוון באמת שובר את ליבו ו

אחר כך מביס את פינגווין לנצח, באטמן משחרר מתנקשת ובעזרתה מוצא את רא'ש אל גאהול שחי כבר

מספר מאות ובעזרת דמו פריז יוצר תרופה בשביל באטמן ומבקש ממנו להציל את אשתו מהג'וקר ובאטמן

מסרב ובעקבות זאת פריז מנסה להרגו. אחרי באטמן מביס את פריז הוא מגלה שהג'וקר גנב תרופה ו

חוזר אליו ומגלה שהג'וקר בדרך פלאים הבריא ומנסה לקחת ממנו את התרופה כדי להבריא גם כן. שאנו

מגיעים מיקום מחבואו של גו'קר אנחנו מוצאים את הארלי קווין כבולה והיא מגלה לו איפה הג'וקר נמצא

לשם באטמן מגיע ומתחיל להילחם נגדו ואחרי שהוא מביס אותו סטריינג' מתחיל בפרוטוקול 10 שמסתבר

כהריסת ארקהם סיטי ומתחיל באטמן לרדוף אחר סטריינג' ומגיע למקום שנקרא מגדל הוונדר ומגלים

שרא'ש אל גאהול הוא זה שמימן את סטריינג' ומפוצץ את מגדל הוונדר ובאוויר רא'ש אל גאהול מתאבד

באוויר וכשאנו נוחתים על האדמה אנו מגלים שהג'וקר חטף את ביתו של רא'ש אל גאהול ומושא אהבתו

של ברוס ווין ומאיים שאם הוא לא יבוא אז היא תמות. באטמן מתחיל לרוץ לקולנוע בו נמצא הג'וקר ומביס

את כל המאמינים שלו ונכנס לקולנוע שם מסתבר שהג'וקר הבריא הוא בעצם פני-חימר ובאטמן נלחם

נגדו ומביס אותו ולוקח את התרופה ומבריא. הג'וקר מפיל את באטמן ושבטעות שובר את התרופה

הג'וקר לא הספיק לקחת אותה. לפני מותו של הג'וקר באטמן אומר לו שלמרות כל הדברים שעשה הוא

היה מציל אותו בכל זאת.

גאדג'טים במשחק:
באטרנג (בומרנג בצורת עטלף),ג'ל מתפוצץ,רובה חבלים,רובה של כדורי חשמל,פצצות קרח,באטרנג בשלט רחוק,הפרעת נשק של פריז,סוניק באטרנג,רכבל לבן אדם,סורק תדרים

דעה אישית:
גרפיקת המשחק לדעתי טובה והמשחק כייפי לחלוטין האווירה האפלה מוסיפה למשחק והגאדג'טים הטובים עוזרים במיוחד, במהלך המשחק יש משימות צד ופרסים של איש החידות שניתן לאסוף, ויש סיפור צדדי של אשת חתול שבו אנו נלחמים נגד דו-פרצוף ואוספים פרסים של איש החידות שהם בצבע ורוד.

תמונות מהמשחק:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

סרטון משימה:

--------------------
ברני סטינסון חזר! העונה התשיעית של איך פגשתי את אימא!
Я русский и горжусь этим!

שון\הארי פוטר\פרסי ג'קסון\משחקי הרעב\בני לוריאן\the riddler לשעבר\פסיכי\AC/DC bitch
party pooper, no cake for you

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 20 2012, 21:34 PM
צטט הודעה

Consider it handled

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147430519
משתמש מספר: 32239

היי,
כל הכבוד על פרסום הסיקור המושקע! נוסף ללינקיה.
מפעם לפעם הרגשתי כי הסיקור מעט חופף לערך של הסיקור בויקיפדיה או לאתרים אחרים, אך מפני שזה לא היה באופן רצוף אני משאיר את הסיקור פתוח happy.gif

--------------------
עמרי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 20 2012, 21:35 PM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש

האמת שאני סיימתי את המשחק לפני יומיים בגלל זה זה נראה ככה ותודה.

--------------------

שון\הארי פוטר\פרסי ג'קסון\משחקי הרעב\בני לוריאן\the riddler לשעבר\פסיכי\AC/DC bitch

---------
פורסם ב: Aug 20 2012, 23:44 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 9221
משתמש מספר: 25067

שלום לך !
דבר ראשון שאני רוצה להגיד לך, הוא שאני שמח לדעת שבזמן האחרון לא רק אני עשיתי סיקורים למשחקים.
הוספת נשקים, תמונות (אחידות בגודלם, מה שלדעתי מאוד חשוב) ו-10 דקות מהמשחק - שעוזרות למשתמש להחליט האם לקנות את המשחק. הייתי מציע לך להוסיף טריילר, כי טריילר הוא אחד הדברים שקובעים (לדעתי) אם המשתמש יקנה את המשחק, או יתעלם ממנו. הסיקור נראה ממש מושקע, אך תמיד יש כיצד להשתפר.
אומנם הסיקור מאוד מושקע, אך הוא היה קצת מסורבל.
לדעתי היית צריך להוסיף בת.ז. של המשחק את יוצרי המשחק, לאיזה קונסולות המשחק יצא ועוד כמה פרטים קטנים וחשובים, ודעתך האישית קצרה לי מדי, כי הדעה האישית אמורה להיות קצת יותר משורה אחת, כי דעות אישיות עוזרות לי להחליט אם לקנות את המשחק או לא.
עוד דבר שהקשה עליי לקרוא את הסיקור הוא התקציר. המנהל הקודם של פורום מטומ"מ המליץ לי לעשות מס' אנטרים בתקציר, ותאמין או לא - זה הקל על הקריאה של התקציר, כי כשהכל כתוב בגוש אחד זה מלחיץ את המשתמש ומונע ממנו לקרוא סיקור טוב, וחבל שכך.
ובנוסף להכל, הייתי מדגיש ומותח קו מתחת לכותרות (שם המשחק, שנת יציאה, תקציר וכו') כי זה יותר נוח לקריאה, ואת הספוילר נהוג לעשות בצבע חזק ובוהק, כמו צהוב, כדי שהשחקן לא יוכל לקרוא את הספוילר אלא אם יסמן את אותה השורה.
לסיכום, הסיקור עשוי היטב, אך אפשר לשפר אותו בעזרת הדברים שציינתי קודם.
כל הכבוד על ההשקעה, ומצטער אם חפרתי.

---------
פורסם ב: Aug 20 2012, 23:51 PM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש

תודה אני אקח את ההערות לסיקורים הבאים שלי אבל רציתי לדעת איך עושים שורה לבנה מישהו יכול להגיד לי בדיוק

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 26 2012, 12:36 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 6001
מגדר:
משתמש מספר: 40388

אחלה משחק סיקור טוב

---------
פורסם ב: Aug 26 2012, 14:24 PM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש

תודה

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007