האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון - ספיידרמן, מי אוהב את גיבור העל הכי טוב בכל הזמנים?
פורסם ב: Nov 5 2012, 17:03 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17595
מגדר:female
משתמש מספר: 34167
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

ספיידרמן
כל אחד שמע על ספיידרמן,אין אחד שלא.
שמו האמיתי של ספיידרמן הוא פיטר פארקר,בן לריצ'רד ומרי פארקר,אשר נהרגו ע"י אלברט מליק,שתפס את מקום הגולגולת האדומה.לכן פיטר הקטן נשלח אל דודיו,מיי ובן פארקר.
פיטר גדל להיות נער בודד וביישן,למרות שהזוג אהב אותו מאוד.הוא אינו הסתדר בחברה,ולפיכך שהוא הפך להיות כזה.
בנוסף,פיטר היה מאוד חכם ונמשך ללימודים,וללימודי המדעים בפרט.
באחד הימים,כשפיטר היה בתערוכת מדע,הוא ננשך ע"י עכביש ראדיואקטיבי.נשיכה זו העניקה לו כוחות על,מהירות וזריזות,תפישה על-חושית ואפשרות לזחול על קירות.בנוסף לכוחות הפיזיים, פיטר נעזר במוחו הגאוני כדי ליצור מגוון פטנטים המאפשרים לו לירות קורי עכביש דביקים מפרק כף ידו.
אז פיטר עיצב לעצמו תלבושת ואימץ את הזהות של ספיידרמן כדי להרוויח כסף כבדרן. כבר בהופעת הבכורה שלו כמתאבק מקצועי, פיטר רכש לעצמו סוכן והחל לעשות הופעות טלוויזיה רווחיות רבות. לילה אחד, אחרי מופע, ספיידרמן סירב לעזור לעצור גנב, מכיוון שהעדיף לתת למשטרה לטפל בו מאשר הוא עצמו. מאוחר יותר נהרג דודו האהוב בן על ידי אותו פושע. כשהבין שהייתה לו הזדמנות למנוע את רצח דודו, ספיידרמן החל להקדיש את חייו ללחימה באי הצדק, כשמאחוריו עומד המוטו של דודו - "עם כוח גדול באה אחריות גדולה".
עם מותו של בן, פארקר ודודתו נואשים למצוא פרנסה. פארקר מקבל עבודה כצלם בעיתון "הדיילי ביוגל", ומוכר את תמונותיו כספיידרמן לעורך העיתון ג'יי ג'ונה ג'יימסון, אשר שונא מאוד את ספיידרמן, ומנסה להכפיש אותו בכל דרך אפשרית. ספיידרמן מנסה בכל פעם לעשות את הדבר הנכון, אך נתפס כחשוד וכעבריין בעיני גורמים רבים, ביניהם ג'יימסון. הוא מתקבל לאוניברסיטה, שם הוא פוגש בחברו הטוב הארי אוסבורן ובחברתו הראשונה גוון סטייסי.
למרות שיש לו כוחות-על, פיטר אינו יכול לפתור בעזרתם את בעיותיו האישיות. במקום זאת, כוחותיו מסבכים ללא הרף את מערכות היחסים שלו, את לימודיו, את עבודתו ב"דיילי ביוגל" ולאחרונה גם כמורה בבית ספר תיכון. היחסים שלו עם דודה מיי, שותפיו לעבודה וחבריו הטובים ביותר תמיד נפגעו מחייו הסודיים כגיבור-על. חברתו הראשונה, גוון סטייסי, נהרגה בידי הגובלין הירוק, שהתגלה כאביו של הארי אוסבורן, חברו הטוב. אף על פי שמצבים אלו דחקו אותו לפינה וגרמו לו לקשיים רבים, הוא תמיד המשיך להיות ספיידרמן בגלל אותן מילים שאמר לו דודו בן כשהיה צעיר - מילים שהפכו לחלק מאמונתו. מוסר השכל זה ממשיך לשרת כמוקד חשוב בסיפורי ספיידרמן.
בני בריתו כוללים את דודתו מיי, שהיא גם אלמנתו של בן פרקר, המשמשת רבות כבת ערובה לאויביו של ספיידרמן היודעים את זהותו; מרי ג'יין ווטסון, מושא אהבתו של פיטר בעבר ואשתו הנוכחית; הארי אוסבורן, חבר עבר של פיטר ויורשה של חברת אוסקורפ העוסקת בטכנולוגיה צבאית; גוון סטייסי, חברתו המיתולוגית, שנרצחה על ידי הגובלין הירוק; ליז אלן, תלמידה בכיתתו ומושא אהבתו לעתים. בסדרות במארוול אייג' ובליין האולטימייט היא גם חברתה טובה של מרי ג'יין; פלאש תומפסון, שחקן פוטבול והבריון של התיכון; ד"ר קורט קונורס, מדען קטוע־יד העוסק במחקר גנטי; פלישיה הארדי, החתולה השחורה; סקרלט ספיידר, כפיל של פארקר בשם בן ריילי; וסטיל ספיידר (עכביש הברזל), ספיידרמן מסוג אחר היכול להוציא קורים מברזל.
ספיידרמן צבר מספר מכובד של אויבים עם השנים, כשלרובם היה אינטרס מיוחד להזיק לגיבור, וחלקם אף סימנו כמטרה את פיטר פארקר בעצמו. בין אויביו המוכרים נמנים הגובלין הירוק, דוקטור אוקטופוס, הלטאה, איש החול, ונום, קרייבן הצייד, מיסטריו ואלקטרו. יכולותיו המדהימות, בשילוב עם האינטליגנציה הטבעית שלו ונטייתו למדע, איפשרו לו לנצח אפילו מול הסיכויים הקלושים ביותר במקרים רבים. עם זאת, ספיידרמן צבר במשך השנים בני ברית, ביניהם האקס-מן, ארבעת המופלאים, דרדוויל ודדפול.

(לא תאמינו,אבל הבנתי את כל זה מוויקפדיה.אז העתקתי מה שהבנתי וניסחתי חלק מחדש.היו דברים שנראה לי שהם אינם זקוקים לניסוח,ולכן השארתי אותם כמו שהם.סלחו לי,זה לא להעתיק,אני קראתי את מה שכתוב.מה אני אמרתי עכשיו?)

ספיידרמן "החדשני",כפי שאני קוראת לו,מהסדרה "ספיידרמן-איש העכביש" שבערוץ דיסני,הוא שנון ומצחיק,והסדרה בכללה מצחיקה.הייתי רוצה להתמקד בסדרה הזאת עכשיו,ולאחר מכן לתת לכם כמה שאלות לדיון.

בסדרה,ספיידרמן הוא ספיידרמן מאוד מצחיק,לפעמים שכחן,עקשן וגאון מדעי.רוב הסדרה סובבת סביב ספיידרמן וסביב מג"ן,רשת של סוכנים.ספיידרמן עושה עסקה עם ראש מג"ן,פיורי-הוא יעזור לפאוורמן (לוק),אגרוף ברזל (דני),טיגריס לבן (אווה) ונובה (סאם,או כפי שפיטר קורא לו,"ראש דלי" או "קפטן דלי") ללמוד איך להתנהג בשטח,והוא יקבל פרטיות מהם וממג"ן,וכמו כן יעבור אימונים.פיורי עומד רק בחלק מין ההסכם,מכיוון שהוא שולח את לוק,דני,אווה וסאם להיות איתו בבית הספר.כאשר פיטר מבקש לעבור בית ספר,המנהל,קולסון,או בעצם הסוכן קולסון,אומר שפיורי "רוצה לאבטח אותו".ומאז הוא תקוע איתם.

שאלות לדיון:
1.לפני שקראתם את האשכול,מה הייתה דעתכם ומחשבתכם על ספיידרמן?מדוע?
2.לאחר שקראתם את האשכול,מה דעתכם ומחשבתכם על ספיידרמן?מדוע?
3.האם תרצו לראות את הסדרה "ספיידרמן-איש העכביש" שבדיסני בעקבות דיון זה או ללא קשר?מדוע?
4.לו היו נותנים לכם לבחור את עשרת גיבורי האהובים עליכם ביותר (ואני נותנת לכם את האפשרות הזאת ברגע זה),היכן הייתם ממקמים את ספיידרמן:האם הוא היה נכנס לרשימה או לא,ואם כן,מה היה מקומו?
אם אתם יכולים,הסבירו מדוע הענקתם לו את המקום הזה.

(מי שחושב שזה ילדותי,שיחשוב.לא אכפת לי,אני אשאר נאמנה לספיידי לנצח.)

*למי שלא יודע,פירוש שמו של ספיידרמן הוא "איש העכביש"-ספיידר=עכביש,מן=אדם (באנגלית,כן?למה הכל באנגלית?אנגלית שפה קשה ויפה.אני אוהבת+שונאת אנגלית!)

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 7 2012, 18:35 PM
צטט הודעה

Domino Killer

פרטי משתמש
חרמשים: 31254
מגדר:male
משתמש מספר: 29610

1.לפני שקראתם את האשכול,מה הייתה דעתכם ומחשבתכם על ספיידרמן?מדוע?
2.לאחר שקראתם את האשכול,מה דעתכם ומחשבתכם על ספיידרמן?מדוע?
3.האם תרצו לראות את הסדרה "ספיידרמן-איש העכביש" שבדיסני בעקבות דיון זה או ללא קשר?מדוע?
4.לו היו נותנים לכם לבחור את עשרת גיבורי האהובים עליכם ביותר (ואני נותנת לכם את האפשרות הזאת ברגע זה),היכן הייתם ממקמים את ספיידרמן:האם הוא היה נכנס לרשימה או לא,ואם כן,מה היה מקומו?
אם אתם יכולים,הסבירו מדוע הענקתם לו את המקום הזה.

1. לפני קראתי את האשכול , דעתי היתה על ספיידר מן שהוא גיבור העל הכי טוב ביום, כיוון שהוא מציל הרבה אנשים ועדיין מצליח לנהל חיי נישואים מסודרים.
2.לאחר שקראתי את האשכול דעתי על ספיידי נשארה אותו הדבר כמו לפני שקראתי את האשכול.
3. א הסדרה "ספיידר מן איש העכביש" ראיתי כבר עד סופה ואני חייב לומר שפשוט אהבתי אותה.כי היא מציגה בספיידי צד שלא נראה הרבה, את הצד קומי שלו.
4. המקם הו הייתי שם את ספיידי היה מקום שני, כי המום הראשון שמור לאיירון מן.
הייתי שם את ספיידי במקום השני כי הוא גם יבור טוב, אבל לאיירון מן יש דברים יותר בעייתיים בחיים, ולמרות זאת הוא גיבור על.

--------------------
ברני סטינסון חזר! העונה התשיעית של איך פגשתי את אימא!
Я русский и горжусь этим!

שון\הארי פוטר\פרסי ג'קסון\משחקי הרעב\בני לוריאן\the riddler לשעבר\פסיכי\AC/DC bitch
party pooper, no cake for you

---------
פורסם ב: Nov 9 2012, 16:53 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
חרמשים: 17595
מגדר:female
משתמש מספר: 34167

שון,תודה רבה על שיתוף הדיעה:)
האמת היא,שאצלי ספיידי במקום הראשון,אבל את איירון מן אני לא ממש יודעת היכן למקם.הוא קצת שחצן לטעמי,אתה יודע,בגלל הסדרה...
קדימה אנשים!תגיבו!

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007