האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קנבס שחור עם נקודה שלא הספיקו לצבוע || תם
פורסם ב: Feb 12 2017, 20:43 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

״את רואה?״ זאת אמנות.״
״זה קנבס שחור עם נקודה שלא הספיקו לצבוע.״
״את לא רואה? זה לא סתם קנבס שחור עם נקודה שלא הספיקו לצבוע. זאת תקווה. זאת העובדה שגם אם הכל שחור וחשוך בחיים שלנו, תמיד יש לנו נקודה לבנה ובהירה שאפשר להתרכז בה. כי תראי, אם תסתכלי טוב את יכולה לראות שהנקודה היא בדיוק באמצע. אם נסתכל רק עליה יהיה אפשר לראות רק אותה עם רקע שחור, אבל השחור יהיה רק רקע כי הוא לא כל כך משנה.״
״אני אף פעם לא אבין את כל השטויות האלה של האמנות, למה הם לא יכולים להיות יותר מציאותיים? שילמדו מדעים, מתמטיקה, דברים שיעזרו להם בחיים. במה לדעת לצייר יעזור לך בחיים?״
״החיים הם לא רק מה שעוזר לך בהם, את יודעת. אם את חיה כדי ללמוד מדעים ומתמטיקה, להקים משפחה עם בעל שיאהב אותך ושלושה ילדים ולמות וזהו, מה שווים החיים שלך?״
אנחה. ״את לא יכולה לשנות את זה. החיים חוזרים על אותה תבנית, בדיוק כמו הציור הזה - כולם באותו צבע.״
״ועדיין, צריך שמישהו יהיה הנקודה שלא הספיקו לצבוע, נכון?״

---

מוזה פתאומית??? אדק
אני יודע שזה דיאלוג ושלקראת הסוף כתבתי ״אנחה״ אבל זה הרגיש לי ממש נחוץ
לא סגור לגבי השם
ת׳׳ב? פעם ראשונה שאני מנסה לכתוב דיאלוג

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 13 2017, 15:54 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239

אני מצטרפת, בחיים לא הבנתי אומנות מודרנית...
למען האמת, זה דווקא היה הסבר ממש אדיר לתמונות האלו (אף שלרוב הן הפוכות, לא? כאילו נקודה שחורה על רקע לבן) והדיאלוג עצמו ממש חמוד וכתוב אמין ולא מלודרמטי בצורה שתגרום לי לגלגל עיניים שזה הישג כי לדיאלוגים בלבד יש נטיה לנסות להכיל דברים שדיאלוג באופן טבעי לא מכיל כמו תיאורי מקום.
הערה אחת בנוגע לאנחה, אני מבינה את החשיבות שלה אבל אם היא עומדת במקום משפט (ממה שהבנתי זה המצב) אני חושבת שעדיף שהיא תהיה בשורה בפני עצמה, הרי היא משפט גם אם הוא לא מילולי.
אה, ובשורה הראשונה יש כפל של גרשיים, כאילו אחרי הסימן שאלה לא אמור להיות גרשיים.
מלבד שני הדברים הפיצפוניים האלו ממש נהנתי לקרוא וגם אהבתי את הרעיון שנתת ללמה צוייר הציור הזה ומה המשמעות שלו.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Feb 14 2017, 09:42 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840

וזו כנראה האומנות היחידה שאני אהיה מסוגלת אי פעם לצייר. כן, סליחה, סליחה.
אוקיי, זה מדהים. הצלחת ליצור דיאלוג שבאמת ישמע אמיתי ומציאותי ולא מאולץ. דלפי כבר העירה על הדברים היחידים שהיה לי להעיר אז אין לי על מה להעיר.
אני מסכימה איתך שהאנחה הוסיפה הרבה גם אם היא לא הייתה ממש חלק מהדיאלוג וממש אהבתי את הסוף.
אני ממש מחכה לעוד דיאלוגים שלך, ואם זו הפעם הראשונה אז אני כבר מחכה לראות מה יהיה בפעם הבאה.
בקיצור, אני מחכה לקרוא עוד קטעים שלך וזה מהמם.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007