האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיו // חברי מסדר עוף החול-פועי חוק?
פורסם ב: Jul 30 2020, 17:54 PM
צטט הודעה

"בכאב מצאתי אושר"

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2762
מגדר:
משתמש מספר: 72415
חפצי המשתמש: צפה

דיון // חברי מסדר עוף החול-פורעי חוק?

חברי מסדר עוף החול, הם כמובן היו הצד שצדק בשתי מלחמות הקוסמים. הם הוגבלו ביידי הפחד של פאדג' במלחמת הקוסמים השנייה והוא עשה הכל כדי להכחיש את חזרתו של וולדמורט וכך פגע במסדר ובלי לדעת, עזר לוולדמורט.
עם כל הכבוד שיש לי למסדר עוף החול, לפני כמה ימים קראתי שוב כמה חלקים מהספר החמישי והרביעי והבנתי משהו. הם די פורעי חוק. אז ככה. בסוף הספר הרביעי, מתוארים חברי מסדר עוף החול מתאגדים ביחד כתוצאה מהבנה של דמבלדור אחרי ויכוח סוער עם שר הקסמים שהמשרד לא לצידם. אבל תחשבו על זה: אם משרד הקסמים הוא כמו הכנסת והממשלה אצלנו, וההילאים הם כמו משטרה, כשדמבלדור אמר בפירוש שדרכיו שלו ושל פאדג' נפרדות ושכל אחד מהם יפעל כראות עיניו: הוא הפר את הרצון של פאדג' ובמילים אחרות את החוק, והוא עשה דברים, כמו לשלוח משלחת אל הענקים, שפאדג' אסר ולא רצה לעשות. הנה הציטוט של המריבה בין דמבלדור לפאדג':

-"וולדמורט חזר," אמר שוב דמבלדור. "אם תכיר בעובדה הזאת באופן מיידי, פאדג', ותנקוט בצעדים הנחוצים, אולי עוד תוכל להציל את המצב. הצעד הראשון והחיוני ביותר הוא להוציא את הניהול של אזקבאן מידיהם של הסוהרסנים-"
"שערורייה!" הזדעק שוב פאדג'. "להרחיק את הסוהרסנים! יסלקו אותי מתפקידי אם רק אציע את זה! חצי מהקוסמים בעולם מצליחים להירדם במיטה שלהם בלילה רק בזכות הידיעה שהסוהרסנים עומדים על המשמר באזקבאן!"
"והשאר ישנים פחות טוב, קורנליוס, בידיעה שהפקדת את התומכים המסוכנים היותר של הלורד וולדמורט בידיהם של יצורים שיצטרפו אליו ברגע שהוא יזמין אותם לעשות זאת!" אמר דמבלדור "הם לא ישארו נאמנים לך פאדג'! וולדמורט יכול להציע להם כר הרבה יותר נרחב לכוחות ולעינוגים שלהם מכפי שאתה מסוגל לספק! כשהסוהרסנים יעמדו לצידו, ותומכיו הוותיקים יחזרו אליו, יהיה לך קשה מאוד למנוע ממנו לשוב לעמדת הכוח שהייתה לו לפני שלוש-עשרה שנים!"
פאדג' פתח וסגר את פיו כאילו אין מילים שיכולות לבטא את מידת התרעומת שלו.
"הצד השני שעליך לנקוט-ומייד," המשיך דמבלדור, "הוא לשלוח שגרירים לענקים."
"שגרירים לענקים?" צווח פאדג', שהדיבור חזר אליו. "איז מין טירוף זה?"

ככה יוצא, שכמובן, חלק מהדברי נעשו ללא יכולת של המשרד לחוקק חוק נגדם אבל חלקם נעשו ללא תמיכה ובאיסור חלקי. ניתן להפנות את אותו הדבר למשרד: פאדג', בעקיפין גרם למלחמת הקוסמים השנייה!

שלות מנחות:

מה דעתכם/ן?
האם פאדג' הוא האשם במלחמה?
האם זה בכלל המסדר?
או אולי מישהו אחר?

תהנו! happy.gif

--------------------
יונתן בואכה 15 מ. הספרים לשעבר הארי פוטר שר הטבעות

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 30 2020, 18:10 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 2122
מגדר:
משתמש מספר: 72240

אני חושב שגם א פאדג' הוא לא הגורם הראשי של המלחמה אם הוא היה מסכים לעשות את מה שדמבלדור אמר היה לוקח לוולדמורט הרבה יותר זמן להשתלט על משרד הקסמים ולהשיג לעצמו צבא כמו שהיה לו בספר השביעי.
בהחלט יכול להיות שמסדר עוף החול עשו כמה טעויות שעזרו בסופו של דבר לוולדמורט אבל אם אתה מסתכל על כל מה שהם עשו הם מאוד פעלו נגד וולדמורט והרסו לו הרבה תוכניות.

---------
פורסם ב: Jul 31 2020, 01:07 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1400
מגדר:male
משתמש מספר: 71410

אני אגיד את האמת, לא קראתי יותר מדי בעיון, אבל אני אקיף את הדעה שלי על הנושא וזהו.
טוב אז. פאדג' הוא לא בן אדם רע. הוא אולי מאוד לא נחמד אבל הוא לא רע בשום צורה. פאדג', אמברידג' ופרסי הם בסך הכל נאמנים למשרד הקסמים, בטוב וברע. כשקורנל הזקן החליט שהוא מתכחש לחזרה של וולדמורט בסוף הספר הרביעי זה היה בגלל שהוא היה פחדן ולא בגלל שהוא רצה ללכת כסאח עם דמבלדור, מה שהוא עשה בעקבות זה היה טעות גדולה אבל עדיין לא היה רוע. הכל רק פחדנות. מסדר עוף החול קם נגד וולדמורט אבל בגלל השגעון של פאדג' ואמברידג' היה חשוב להסתיר את זה מהם. מסדר עוף החול הם בהחלט פושעים. כן, כמה שהם מנסים להציל חיים הם ארגון שלם שהוא נגד החוק ולכן הם פושעים.
אוקי אז. קורנליוס פאדג' הוא לא יותר מפשלונר זקן שבעיקר עושה טעויות. וטעויות גדולות, אבל הוא עדיין לא שייך לאופל בשום צורה.
דולורס אמברידג' היא אישה נוראית, אבל היא תמיד תלך לפי החוקים ותישאר במעמד טוב. היא קשורה לשלטון, אם דמבלדור נמצא למעלה אז היא תומכת בו, אם פאדג' נמצא למעלה אז היא תומכת בו, וכן, גם אם וולדמורט נמצא למעלה היא תומכת בו.
פרסי וויזלי הוא ילד קטן שעדיין לא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו. בספר החמישי הוא בוגד במשפחה שלו לטובת משרד הקסמים אבל בספר השביעי רואים שהוא מבין שהמשפחה שלו צודקת ולכן הוא חוזר אליה. - בן אדם חלש אבל לא קשור לאופל בשום צורה
מסדר עוף החול היא קבוצה של אנשים שת'כלס - כן, הם פושעים. אולי יש להם מטרות טובות אבל הם פושעים.
המלחמה נגרמה בעיקר בגלל... הארי בעצמו. הוא בעצם זה ששחרר את זנב תולע שהציל את וולדי. משרד הקסמים עזר מאוד לאוכלי המוות אבל זה בגלל פחדנות ולא בגלל רוע או משהו.
אני יודע שקצת חרגתי מהדיון אבל לא נורא.

---------
פורסם ב: Jul 31 2020, 02:06 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (ShToTaFlorian @ Jul 30 2020, 23:57 PM)

דולורס אמברידג' היא אישה נוראית, אבל היא תמיד תלך לפי החוקים ותישאר במעמד טוב. היא קשורה לשלטון, אם דמבלדור נמצא למעלה אז היא תומכת בו, אם פאדג' נמצא למעלה אז היא תומכת בו, וכן, גם אם וולדמורט נמצא למעלה היא תומכת בו.

אני בכלל לא מסכים שאמברידג' תמיד הולכת לפי החוקים ותמיד תיהיה עם מע שבשילטון, היא החליטה על דעת עצמה(ונגד החוק) לשלוח את הסוהרסנים כדי לתקוף את הארי.
למרות שסיריוס אמר שהוא לא לושב שהיא אוכלת מוות הוא לא באמת מכיר אותה.
לפי דעתי היא תמיד הייתה קצת עם וולדמורט פשוט היא מאוד רצתה שיהיה לה עמדת כוח ולכן היא תמיד נשארה במשרד הקסמים לא משנה מי שולט בו,
ואפילו בהארי פוטר 8(שאומנם הרבה לא מחשיבים אותו אבל הוא עדיין ספר) רורים שבעולם שבו וולדמורט ניצח היא לא סתם בתפקיד חשוב, היא ממש אוכלת מוות ומשתמשת בקסמים אפלים ובדברים שרק אוכלי מוות משתמשים בהם.
אפילו בהארי פוטר 5 היא רוצה לענות את הארי והרמיוני בעזרת קרושיאטוס.

---------
פורסם ב: Jul 31 2020, 10:30 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש

QUOTE (דניאל135 @ Jul 31 2020, 01:56 AM)
QUOTE (ShToTaFlorian @ Jul 30 2020, 23:57 PM)

דולורס אמברידג' היא אישה נוראית,  אבל היא תמיד תלך לפי החוקים ותישאר במעמד טוב. היא קשורה לשלטון, אם דמבלדור נמצא למעלה אז היא תומכת בו, אם פאדג' נמצא למעלה אז היא תומכת בו, וכן, גם אם וולדמורט נמצא למעלה היא תומכת בו.

אני בכלל לא מסכים שאמברידג' תמיד הולכת לפי החוקים ותמיד תיהיה עם מע שבשילטון, היא החליטה על דעת עצמה(ונגד החוק) לשלוח את הסוהרסנים כדי לתקוף את הארי.
למרות שסיריוס אמר שהוא לא לושב שהיא אוכלת מוות הוא לא באמת מכיר אותה.
לפי דעתי היא תמיד הייתה קצת עם וולדמורט פשוט היא מאוד רצתה שיהיה לה עמדת כוח ולכן היא תמיד נשארה במשרד הקסמים לא משנה מי שולט בו,
ואפילו בהארי פוטר 8(שאומנם הרבה לא מחשיבים אותו אבל הוא עדיין ספר) רורים שבעולם שבו וולדמורט ניצח היא לא סתם בתפקיד חשוב, היא ממש אוכלת מוות ומשתמשת בקסמים אפלים ובדברים שרק אוכלי מוות משתמשים בהם.
אפילו בהארי פוטר 5 היא רוצה לענות את הארי והרמיוני בעזרת קרושיאטוס.

היא לא בדיוק הולכת לפי החוקים, היא לוקחת את החוקים ואת מה שנוח לה ביחד אבל אני אענה לך על הנקודות שלך: כשהיא שולחת את הסוהרסנים זה בצורה לגמרי לא חוקית אבל אם תסתכל על הכוונות שלה תראה שהמטרה שלה היא רק להוציא את הארי (ודמבלדור) עוד יותר פסיכיים ועל הדרך גם לנסות להעיף את הארי בכלל מהעולם של הקוסמים וזה בגלל שהיא אחרי פאדג' ופאדג' כידוע מנסה להרחיק את דמבלדור. במקרה של סוף ספר חמש זה די דומה, היא מנסה לסחוט בכוח את המקום של "הנשק הסודי של דמבלדור" ואפילו שהיא עושה את זה בצורה מזעזעת היא עדיין בכיוון של הצדק מבחינתה. אפילו העונשים שהיא נותנת להארי הם צודקים אצלה כי מה שאמברידג' מנסה כל הזמן זה לערער את הכח של הארי. הספר השמיני הוא אכן לא בדיוק שייך לסדרה אבל כן, הוא הגיוני. זה מציאות שבה אוכלי המוות ומשרד הקסמים זה בערך אותו דבר ולא אכפת לה כמה השלטון יהיה נוראי היא תהיה בצד שלו ובת'כלס זה בדיוק המצב בספר שבע - שלטון וולדמורט שאמברידג' היא חלק ממנו.

---------
פורסם ב: Aug 2 2020, 10:41 AM
צטט הודעה

You're still a Bitch, Thank God

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 11020
מגדר:female
משתמש מספר: 68642

יפה שחשבת על זה, אבל אני בכל זאת לא הייתי מכנה את המסדר "פורעי-חוק".
נכון שפאדג' לא תמך בהם, ונכון שהוא לא הזדהה עם המטרות שלהם בזמנו - עם זאת, המסדר לא עבר בפועל על שום חוק קיים. זאת אומרת, פאדג' לא הוציא שום כלל שאומר "מעכשיו אסור לדבר על עלייתו של אדון האופל ולנסות לעצור אותו", וזה בדיוק מה שעשו חברי המסדר. מה שאני מנסה לומר זה שהם למעשה לא עברו על שום חוק ולכן הם לא נחשבים כאילו לא קיימו אותו. (סליחה על הניסוח הגרוע XD)
פאדג' לא בדיוק התחיל את המלחמה. אני מניחה שהיא כבר הייתה פורצת, במוקדם או במאוחר. מה שכן, הוא בהחלט עיכב את הניסיונות להילחם בוולדמורט ולהקנות זמן וכוח לעולם הקוסמים, הרי אין ספק שתמיכתו הייתה מועילה.
והוא ממש לא גרם למלחמה; במקומך לא הייתי מנסחת את זה ככה - פאדג' פשוט הגביל מאוד את מסדר עוף החול ואת אופן הפעולות שלו.
אגב, דיברת פה על שני נושאים שונים: מסדר עוף החול והאשמה בפריצת המלחמה, יכולת לפצל ביניהם אבל נורא. (:
כל הכבוד על הרעיון!

--------------------

ᗩᖇIEᒪ ∞ 4.7 ∞ 𝔱𝔥𝔢 𝔬𝔯𝔦𝔤𝔦𝔫𝔞𝔩𝔰 ∞ 𝓛𝓮𝓰𝓪𝓬𝓲𝓮𝓼
פרשתי❤️

---------
פורסם ב: Aug 2 2020, 10:45 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 100
משתמש מספר: 71678

לפי דעתי זה ממש טיפשי, אוכלי המוות המציאו חוקים חדשים, אתם באמת מצפים שהם היו מקשיבים להם?
חוץ מזה, שמעתי פעם שיש חוק שבמקרה של מקרה חירום או סכנה מותר לעבור על החוק.
זה כמו שאדם דתי נתקע בסירת הצלה, והוא חייב לאכול כדי לחיות, אבל יש שם אוכל לא כשר. אז ברור שלפי התורה מותר לו לאכול נכון? כי זה סכנת חייל, אחרת הוא ימות!
אותו הדבר לגבי חברי מסדר עוף החול, אף על פי שאף אחד מלבדם לא חשב שיש סכנה, הם עשו דברים כדי למנוע אותה. במקרה כזה ברור שזה בסדר.
וכן, טכנית הם פורעי חוק, אבל בהמשך אפשר לראות שמשרד הקסמים תומך בהם, מה שמשנה את כל התפיסה הזאת.
זאת דעתי, מקווה שתרמתי, או לפחות שיניתי כמה דעות.

--------------------

נגה כותבת משרשרת מוזר זה דרך החיים שלי שלחו ה"פ

User Posted Image

User Posted Image

גניבה היא פשע, כמובן, ודבר מאוד לא מנומס. אולם כמו רוב הדברים הלא־מנומסים - תחת נסיבות מסוימות זה בסדר. זה לא בסדר, לדוגמא, אם אתה נמצא במוזיאון ומחליט שציור מסוים ייראה טוב יותר בסלון שלך, אז אתה פשוט תולש אותו מהקיר ולוקח אותו. אבל, אם אתה מאוד, מאוד רעב, ואין לך שום דרך להרוויח כסף, זה לא נורא כל כך לתלוש את הציור מהקיר, לקחת אותו הביתה, ולאכול אותו.

וכמובן, פריצות:

יאיי איזה כיף לי, אני בחתימה החמדמדה של נגה!
אז נגה מה אפשר להגיד?
את חמדמדה כמו החתימה שלך, מהממת, מושלמת ועוד הרבה דברים טובים שאני מתעצלת לכתוב (:
והכי חשוב; תקראו את הפאנפיקים שלה
בקיצור נגה היא משהו - משהו,
ביי ביי לכם,
הייתי פה 🤘🏼

נגה, נגה, נגה. יש יותר מהממת ממך?
אז שלהום לכם בני תמותה, חשוב שתדעו שנגה מוכשרת ברמות, יש לה פאנפיקים מדהימים אז רוצו מהר מהר לקרוא אותם, וממש ממש כיף לדבר איתה כי היא חכמה ומעניינת ברמות.
וזה שהיא המשרשרת הטובה ביותר שאי פעם פגשת כבר הזכרתי?
בקיצור, נגה היא מדהימה, ואי אפשר בלי נגה כי אז לא תהיה מי שתחלץ אותי ממבוכים עמוסי פאד- תאי צמחוני ודברים טעימים, ובטח יוכל אותי איזה דרקון בינתיים...
אז אני אשאיר לך 3> ואלך לי, אז בביי חתימה חמדמדה של נגה!

אזז שלום לעוד חתימה שאני נכנסת אליה בזמני הפנוי כי זה אחלה תחביב וזה מעביר אחלה את הזמן שאין לי בכל אופן עכשיו אני בחתימה של...
נגה!
אז נגה היא מדהימה והיא חמודה והיא נחמדה והיא גם פרופסרית אז תנו לה כבוד והיא מעניינת כזאת אז תמיד יש על מה לדבר איתה וקיצור אני מתה עליה והיא מושלמתתת
אז יאלוש נגה כפרה אני לא יכולה לחפור כאן עד אינסוף אז אני אלך לי לא לפני שאני יכתוב את המשפט שכמו שאתם יודעים אני לא משאירה חתימות בלעדיו-
תפוח אדמה זה מושלםם
אז יאלוש חיים של סבתא שלך את אבל אני צריכה לגמור את הפריצה הזאת אז ביי נשמה הייתי כאן.

---------
פורסם ב: Aug 4 2020, 09:46 AM
צטט הודעה

"בכאב מצאתי אושר"

פרטי משתמש
חרמשים: 2762
מגדר:
משתמש מספר: 72415

לא לחוקים של אוכלי המוות, לטירוף של פאדג' לפני שהוא סוג של עבר בחוסר יודעין לצד האפל ואסר על דמבלדור לעשות כל מיני דברים

--------------------
יונתן בואכה 15 מ. הספרים לשעבר הארי פוטר שר הטבעות

---------
פורסם ב: Aug 4 2020, 11:39 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש

אתה פשוט מפספס את העיקרון של כל הדיון הזה.
הדיון הוא לא על הכוונות שלהם או במי הם נלחמים, את הדברים האלה כולנו יודעים.
הדיון הוא על האם הם חוקיים והתשובה היא פשוט לא. אם מסתכלים עליהם כחבורה של פסיכיים שמתנגדים לבן אדם נוראי - שמת הם סתם 'חבורה של פסיכיים שמתנגדים לבן אדם נוראי שמת' אבל הבעיה היא שזה לא כל מה שהם עושים... תחשבו רגע, איפה המפקדה שלהם? בבית של פושע מבוקש. איך זה שהם לא הסגירו אותו? יופי. תחשבו רגע על מי נמצא במסדר הזה - הארי פוטר הבעייתי, משפחת וויזלי הבוגדת, סיריוס בלק הפושע, קינגסלי שאקלבולט שעוזר לדמבלדור לברוח מתחת לאף של פאדג' ואמברידג' ועוד כמה ברנשים שלגמרי אפשר להתייחס אליהם כפורעי חוק. תחשבו רגע על מה שהם עושים בסוף הספר החמישי - הם אשכרה נכנסים, לא למשרד הקסמים, למחלקת המסתורין בהפתעה גמורה כדי לעזור לתלמידים שיצאו מהוגוורטס בלי שום קשר לכלום. מה זה אם לא פורעי חוק?

---------
פורסם ב: Aug 6 2020, 13:46 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 1137
משתמש מספר: 72032

אף אחד לא אשם אבל אם קורנליוס היה מגיב קודם אולי הוא היה יכול ליגמור יותר מהר

--------------------
מסדר עוף החול!
כי ביחד, אנחנו נביס את וולדמורט!

---------
פורסם ב: Aug 6 2020, 16:59 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 2865
משתמש מספר: 72710

רק להסביר את מה ש(נראה לי) כמה אמרו פה. הם עברו על החוק, אבל זה לא רע, ואפילו טוב. זה כמו שבגרמניה הנאצית גרמני יסתיר יהודים. הוא בהחלט פורע חוק, אבל כל כבוד לו.

---------
פורסם ב: Aug 6 2020, 18:33 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (זרע שמשון @ Aug 6 2020, 15:49 PM)
רק להסביר את מה ש(נראה לי) כמה אמרו פה. הם עברו על החוק, אבל זה לא רע, ואפילו טוב. זה כמו שבגרמניה הנאצית גרמני יסתיר יהודים. הוא בהחלט פורע חוק, אבל כל כבוד לו.

בדיוק

---------
פורסם ב: Jan 17 2021, 11:51 AM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
חרמשים: 7763
משתמש מספר: 69760

מה דעתכם/ן?
חברי מסדר עוף החול עשו הכל ''למען טובת הכלל''
האם פאדג' הוא האשם במלחמה?
בואו נגיד שאם הוא היה מתייחס יותר ברצינות היה אפשר להביס את וולדמורט שנה לפני זה
האם זה בכלל המסדר?
בכלל לא
או אולי מישהו אחר?
וולדמורט דה

--------------------
I am Sam
Sam-I-am

User Posted Image

Green eggs and ham forever

User Posted Image

תלחצו, בני תמותה, תלחצו.

נטעעע אני אוהב אותך את מקסימונת ואת קרואלה אז בכלל
תמישיכי להיות מקסימה ולכתוב מהמם בססש ולהתקיים פשוט לאב יו 3>

---------
פורסם ב: Jan 17 2021, 12:06 PM
צטט הודעה

You're still a Bitch, Thank God

פרטי משתמש
חרמשים: 11020
משתמש מספר: 68642

ננעל, שוב.

--------------------

ᗩᖇIEᒪ ∞ 4.7 ∞ 𝔱𝔥𝔢 𝔬𝔯𝔦𝔤𝔦𝔫𝔞𝔩𝔰 ∞ 𝓛𝓮𝓰𝓪𝓬𝓲𝓮𝓼
פרשתי❤️

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007