האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


האי הנעלם - חלק ראשון

תעוזה בלב ים!!כותב: חתול הצ'שר
הגולש כתב 27 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 3586
5 כוכבים (5) 4 דירגו
פרק:
דירוג הפאנפיק: pg13 - זאנר: הכל. - שיפ: ספויילרים - פורסם ב: 20.02.2019 - עודכן: 03.06.2019 המלץ! המלץ! ID : 10319
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק גמור

האי הנעלם שימש כמקום מסתור של אימפריה קדומה ומיסטית שתושביה כנו הארכאים. האגדה מספרת שהם ידעו לשלוט בארבעת יסודות הטבע – אש, רוח, מים ואדמה – באמצעות 4 אוצרות קדושים: סלע היקום, פסלון כנפי הרוח, בדולח הלהבה וגביע האוקיאנוס. בשל יכולתם של האוצרות לחולל אסון גדול, אם יפלו לידיים הלא נכונות, הסתירו אותם הארכאים על האי הנעלם והטילו כישוף שיטביע את האי במקרה שפולשים ינסו לגנוב אותם. חלפו מאות שנים מאז התמוטטה האימפריה בנסיבות מסתוריות, אולם האי נותר נסתר... עד לרגע זה.
קבוצה של שישה גיבורים בעלי כוחות מיוחדים יצאו לאי הנעלם במטרה למצוא את האוצרות ולהביא אותם לממשלה שלהם. הארץ שתהיה הבעלים של האוצרות תהיה הארץ החזקה ביותר בעולם ואין מי שיהיה שיוכל לתקוף אותה.

"הארכאים היו גדולי גוף, מפחידים וחזקים. שמועות רבות אומרות שכל שבט שאי פעם ניסה להילחם בהם הפסיד ונעלם כלא היה. הארכאים שלטו בארבעת היסודות מה שהקנה להם יתרון גדול ואפשרות לנצח כל אויב שבא לתקוף אותם. מספרים שחלקת היו חצי ענקים, וחלקם היו יכולים להפוך לדובים ענקיים עם שיניים נוטפות דם.. " ברוס השמיע נחרה עמוקה ואז התהפך על צידו והמשיך לישון. כל שאר הקבוצה ישבה במעגל סביב המדורה והקשיבו ללואין שסיפרה את הסיפור על הארכאים. רואן ישב והסתכל בפחד על לואין, וכשהיא הגיעה לחלק המפחיד הוא משך את עצמו אחורנית ונעלם מאחורי גבה של ג'ין.
לואין הסתכלה על הסיירת עם השיער הירוק כשהיא תפסה לרואן באוזן ומשכה אותו חזרה למקום שלו. ג'ין הייתה המנהיגה, לאף אחד לא היה ספק בזה. היא התנהגה כמו זאבה, כשציפורניה מוכנים להרוג וזנבה מורם בגאון.
לצד ג'ין ישבה אחותו הגדולה של רואן, שי. היא הייתה משהו מיוחד, לעולם לא היה ניתן לדעת מה עובר לה בראש. יכולת לחשוב שהיא עומדת לומר משהו מצחיק וברגע הבא להיות עם הפרצוף בתוך הבוץ, או להפך.
אחרון חביב ישב בין שי ללואין, ושערו השחור האסוף בקוקו גבוה היה ניראה כמו רטוב תמיד. אקוור החזיר ללואין מבט חודר והיא נאלצה להסיט את מבטה כדי שלא יקדח לה חור בראש עם מבטו. רואן בלע רוק ואז נאנק בכאב כשג'ין משכה לו בשיער הכחול שלו ועשתה לו "ששש!".
"אגדה אחת אומרת שבעבר, כשמלך הארכאים היה חולה מאוד, הבת שלו שהייתה ידועה ביופי שלה אמרה לו שתעשה כל דבר כדי להשאירו בחיים. המלך הביט בה בעצב, ואמר שבשביל לתת לאדם חיים צריך לקחת את של האחר. הבת שלו, שהבינה מה כוונתו ולמרות שציווה עליה לא לעשות זאת היא יצאה בחצות הלילה אל מחוץ לטירה והלכה לאדם היחיד שיכול היה לעשות כישופים – אדון הלהבות.
כשהיא התחננה בפניו שיחליף את חיה בשל אביה הוא סירב, ובגלל עקשנותה נאלץ להפוך אותה לאגם מים, שאת חייו לעולם לא יסיים והוא ימשיך לזרום לעד".
רואן פלט ציוץ מפוחד כשלואין סיימה את הסיפור ומיהר להיכנס לשק השינה שלו באיימה. ג'ין קמה וניקתה את עצמה מחתיכות של עלים ואדמה, ואז התמתחה. "יופי, שמענו סיפור, עכשיו לכו תצחצחו שיניים ותיכנסו למיטה" היא אמרה ופיהקה פיהוק גדול. לואין שמה לב לניבים קטנים בפיה של ג'ין כשפתחה אותו.
לבסוף גם ג'ין, רואן ושי נרדמו ורק לואין שכבה ערה בשק שינה שלה. אה, וגם אקוור.
האי הנעלם הופיע לפני חודש או פחות, ומיד שלחו צוות כמוהם לחפש אחר ארבעת האוצרות. כל אחד מהם היה יכול לשלוט בתחום אחר בעולם. למשל, ג'ין הוגדרה כ"סיירת", והיכולת שלה הייתה להפוך לזאבה. למען האמת, לואין ראתה אותה עושה את זה רק פעם אחת בחייה, והיא לא רצתה לראות את זה שוב.
רואן היה כבר סוג שונה. בכל פעם שהנער היה נלחץ או מפחד, הוא היה יכול לעוף. ממש כאילו יש לו כנפיים, או כלי טייס אחר. הגדירו אותו כ"טייס".
לואין ידעה מה הכוח שלה ולמען האמת, היא מאוד התגאתה בו. לואין יודעת להזיז אנשים בעזרת היד שלה. אם היא מרימה יד ומצביעה על מישהו, היא יכולה לשלוט לחלוטין בכל תנועה שהוא עושה, כולל בפה שלו ובמיתרי הקול. מפקד המשלחת אהב אותה הכי פחות ולכן נתן לה איזה כינוי מטופש – "הנווטת".
כאילו, ג'ין מקבלת סיירת, אבל לואין הופכת למצפן אנושי.
הוגן במיוחד.
אקוור ששכב בין לואין לרואן הפנה אליה את מבטו הקר. בבת אחת לואין הרגישה קור נורא, כאילו היא כל כולה התכסתה במים ואז כשעיניו עזבו את עיניה והוא הסתכל אל השמיים. הקור הפסיק מהר כמו שבא. אקוור היה ה"צוללן". הכוח שלו היה לנשום מתחת למים, אבל תמיד לואין חשדה שמדובר ביותר מסתם יתר אוויר שנכנס לך לראות דרך האוזניים או משהו כזה.
הרובה בעל צורת הכריש של אקוור נח קרוב לראשו כבוי לגמרי.
לפתע נראתה תנועה קלה מאחורי אקוור וברוס התהפך. שוב.
לואין הסמיקה והסיטה מבט.
ברוס כונה "המהנדס", ולא בגלל שהוא היה איזה גאון (הגאון בחבורה כמובן היה רואן, שידע כל חתיכת מתחת מאיזה מכונה היא ולמה היא משתמשת) אלה בגלל שהוא ידע לשלוט בחול.
כמו לואין, כשברוס הצביע על ערימת חול או אפילו סתם גרגר, החול היה זז לפי רצונו ממקום למקום. הוא תמיד החזיק איתו עת חפירה וכל הזמן אהב לישון. ברוס גם היה מאוד מצחיק, ואולי זה מה שגרם ללואין להסמיק לחלוטין כל פעם כששלח לעברה את החיוך המתוק שלו.
הנווטת בעל השיער הצהבהב נרדמה לבסוף, וכשהגיע הבוקר היא התעוררה לקול קריאות בהלה והצרחות הרגילות של רואן.
"מים!!" צעקה ג'ין וסטרה ללואין כדי שתקום.
"אווץ'!" היא צווחה והזדקפה. "יש לך דרך אולי יותר כואבת להעיר אותי בבוקר?"
"כן" ענתה ג'ין והצביעה על המשך היער שבו היו. "גל המים הזה מספיק כואב בשבילך?"
לואין קמה בטיל, והסתכלה באיימה על השיטפון הגדול שהתקרב אליהם.
"כולם" אמרה ג'ין ועשתה צעד אחורה. "לרוץ. עכשיו!!"
בבת אחת כל השישה תפסו בחפצים שלהם והתחילו לרוץ. מדי פעם היה מישהו שנפל, עוד אחד שנרטב לגמרי בגלל שהמים הצליחו להגיע אליו אבל בסופו של דבר הם פרצו החוצה מקצה היער ונפלו סחוטים ועייפים לגמרי על האדמה.
לואין העיפה מבט אחורה וראתה את כל יער הארגמן היפה שהם ישנו בו מוצף לחלוטין בלי פיסה אחת יבשה. מישהו נעמד מולה והושיט לה יד כדי לעזור לה לקום. זה היה ברוס.
"אמ.. תודה" אמרה לואין במבוכה ונתנה לו את ידה כדי שיוכל לעזור לה. ברוס משך אותה לעמידה ולרגע אחד עיניהם נפגשו, ואז הוא סובב את ראשו ושערו האדום הפרוע עף לכל מקום. לואין השתדלה לא להינמס מעונג, ואז היא קלטה שהיא בוהה בברוס ומיהרה לברוח משם אל ג'ין.
"אוקיי, כולם בחיים. זה גם משהו טוב" אמרה לואין לסיירת.
"זהו, שיש בעיה" היא אמרה. "אנחנו רק חמישה".
לואין הסתובבה והלב שלה דפק במהירות מטורפת. הם היו רק חמישה. מולה עמדו ברוס, רואן ואקוור רטובים לגמרי ומלוכלכים מבוץ.
רק מישהי אחת הייתה חסרה.
שי.
או איך שמפקד המשלחת קרא לה – "השליחה".

 


 

אז לשאלותיכם, הפאנפיק באמת בנוי על משחק הקופסא המופלא "האי הנעלם".

אני משקיעה מאוד, מפתחת את הדמויות ועושה סיפור שלם.

חמש תגובות ואני ממשיכה, הפרק הבא מוכן מראש אז יאללה, תתחילו להגיב!!

הפרק הבא
תגובות

אני בהלם · 21.02.2019 · פורסם על ידי :the Amazing Day Dreamer
כשראיתי את השם של הפאנפיק חשבתי על המשחק הזה אבל לא חשבתי שזה באמת יהיה על זה...
זה רעיון ממש מדהים ומקורי ואת חייבת להמשיך!

זה מושלם!!! · 22.02.2019 · פורסם על ידי :כף גחלת
זה יצא כול כך מגניב! וממש ממש ממש יפה...
בהצלחה בהמשך של הסיפור
וזה יצא נחמד ויפה ומגניב וקסום ואני עכשיו במתח בהרבה הרבה הרבה מתח

זה מקסים · 23.02.2019 · פורסם על ידי :Hot Chocolate
רעיון ממש מגניב ומקורי, אני לא קוראת לרוב פאנפיקים במערכת אבל אני ממש שמחה שקראתי. לקח לי טיפה זמן להבין שזה מבוסס על המשחק (ולהיזכר מה זה המשחק הזה בכלל), רעיון ממש אדיר.
כן יש לי כמה הערות אם את רוצה לשמוע, אבל בסה"כ נראה פאנפיק קסום בהחלט ואני מחכה להמשך ^^

אהבתי · 25.02.2019 · פורסם על ידי :george weasley
ממש אהבתי את הרעיון, והוא כתוב בצורה ממש טובה. יש מספיק תיאורים, ואין לי ממש הערות. מחכה להמשך (:

מעולה! · 02.03.2019 · פורסם על ידי :עומר לאבגוד1
התיאורים מעולים והתאמת הדמויות לתפקידיהם במשחק מעניינת. ארשם לפיק!

אהבתי · 15.03.2019 · פורסם על ידי :Church
בגדול אהבתי את ההתחלה וזה כתוב בצורה מותחת.
הפריעו לי כמה שגיאות הקלדה וכתיב קטנות
לא מכיר את המשחק אבל כן התחברתי

Created By Tomer
eXTReMe Tracker


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
7019 5625 8848 2017


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007