האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
HPortal מאחל חג פורים שמח!


בית חדש וקסום

ג'ייקוב, יתום בן 11, שחור שיער וירוק עיניים, ניצל ממוות בעת ניסיון התאבדות על ידי גבר גדול ממדים, שמושיט לו מעטפה חתומה. מה נמצא בה וישנה את חייו?כותב: כרמית
הגולש כתב 10 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 619
5 כוכבים (5) 3 דירגו
פרק:
דירוג הפאנפיק: pg13 - פאנדום: הארי פוטר - זאנר: מדע בדיוני - שיפ: ג'ן - פורסם ב: 12.12.2019 - עודכן: 26.12.2019 המלץ! המלץ! ID : 10643
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק ננטש

ג'ייקוב גריקל, הוא יתום* שחור שיער וירוק עיניים בן 11.

למעשה, יום ההולדת ה-11 שלו חל היום, לא שלמישהו אכפת.

ג'ייקוב נעשה יתום כאשר הוריו נטשו אותו. הוא תמיד נהג לעשות דברים משונים - לשרוף שיערות, לדבר עם חיות ולהצמיח שיער במהירות אדירה. הוריו האשימו אותו, אך לא היה לו דבר להגיד להגנתו - הוא לא ידע דבר, ולא הבין כיצד עשה זאת. הם כעסו עליו, הכו אותו, התעללו בו והענישו אותו. אך המקרה האחרון, הוא הקש ששבר את גב הגמל.

הוא קרה במהלך מסיבת יום הולדת 9 של החבר הטוב ביותר שלו, פרנק. ההורים של פרנק ושאר ההורים של הילדים שהוזמנו, שילמו כרטיסי טיסה להורים ולכל הילדים - לישראל. למה דווקא לישראל כשאפשר את פארק הארי פוטר, שזה הספר הכי אהוב על פרנק וג'ייקוב? הוריו התעקשו שילמד על המולדת של העם שלו, היות והוא יהודי.

ביומיים הראשונים היה מאוד כיף - הם טיילו בפארקים, עשו קרניים אחד לשני בתמונות, ונהנו מן הנוף של הכנרת ששבה את לבם. אך ביום השלישי, קרה המקרה שגרם להוריו לנטוש אותו.

הם טיילו בדרום, במצפה רמון. השעה הייתה שעת לילה, והוריו של פרנק הסכימו שיטיילו בלילה, מפני שמצפה רמון יפה במיוחד באור הכוכבים שנראו שונים לעיניהם של הילדים הקטנים. הם התפעלו מאוד, והחלו לקרוא בשמו של כל צבע שראו בשמי הלילה.
ואז זה קרה.
ג'ייקוב לא ידע כיצד להסביר זאת, אך כאשר עמד לצד פרנק בנקודת המצפה, פרנק נתלה באוויר, והחל לצרוח לעזרה, בבכי, יגון וייסורים. ג'ייקוב ניסה לעזור לו, אך כאשר הושיט את ידו לעבר פרנק המתייפח והבועט באוויר, הוא צנח אל הקרקע הנמוכה, ונשאר שם, שוכב דומם, עד אשר הגיעו כוחות ההצלה של מגן דוד אדום.

הוריו של פרנק היו נסערים, והילדים אף יותר. הם היו מפוחדים ולא הצליחו לישון בלילה, והוריו של פרנק הזמינו טיסה בשתיים בלילה - ויידעו את הוריו של ג'ייקוב במאורע.

ג'ייקוב רצה לשבת לבד, במושב משלו במהלך הטיסה. הוא אלתר וילון מהסדין שהיה במזוודה שלו, כדי להפריד את שני המושבים שהיו כולם שלו, משאר המטוס. כעת היה לו חדר קטן ופרטי. דמעות חמות זלגו מעיניו. לא דמעות של ייסורים וכאב.
דמעות של אשמה.

הוא חשב שהוריו ישלחו אותו למוסד עבריינים, או גרוע מזה - לבית משוגעים. הוא פחד ממה שיגידו לו הוריו כאשר יחזור.

תירגע, ניסה להרגיע את עצמו. זה לא אתה עשית את זה, משהו גרם לפרנק להיתלות באוויר.

כן, בטח. ברור שזה אני! אני תמיד עושה דברים מוזרים, וזה הסוף שלי. פרנק היה האדם היחיד שאהב אותי והבין אותי, ועכשיו העולם כולו שונא אותי. אני לא נועדתי לחיות פה. חשב לעצמו בתשובה.

לאחר שעלה השחר, פגש ג'ייקוב את הוריו בשדה התעופה.

''אמא, אבא-'' התחיל לומר, אך אביו קטע אותו.

''בוא איתנו,'' אמר. ''אנחנו צריכים לדבר, במקום אחר.''

לאחר מכן, כשהגיעו לבית, היו צרחות, ריבים ומכות. הוריו של ג'ייקוב בעטו אותו מהבית בכעס, והוא החל לחיות ברחוב. הוא שמע אנשים מדברים עליו, מתלחשים עליו, מסתכלים עליו, חושבים שהוא לא רואה. על זה שהוא יתום ורוצח פסיכופת.שנה ושמונה חודשים חלפו, ויום הולדתו ה-11 של ג'ייקוב הגיע, כפי שציינו בתחילת הפרק.

היום זה היום הגדול.

היום בו הוא הולך להגיע לעולם חדש, היום בו הוא ישאיר חותם על העולם ויזעזע אותו.

היום בו הוא הולך ליפול מגובה של חמש מאות מטרים.

הוא עמד על גג בניין ענק וגבוה, וסקר את המראות שלמטה. שערו התנופף ברוח, וחולצתו השחורה נראתה קודרת באור היום החמים והמרענן. האנשים היו קטנים כנמלים, והבניינים כבר היו נמוכים ממנו. 

זה יום ההולדת שלי, הא? מעניין מה יגידו כאשר יגלו שזה גם יום המוות שלי. תהה.

הוא התבונן אל הקרקע, ורק כעת הבין שימות אותו סוג מוות שמת פרנק. אך הוא דחה את המחשבות האלו ממנו, הוא לא רצה להיזכר בפרנק. 

הוא נשם נשימה עמוקה, וקפץ. ההרגשה הייתה קודרת ואפלה, אך גם משמחת, כמו יציאה לחופשי, כמו פריחה וחיים חדשים. עבורו, זה היה לחיות את החיים.

הוא הביט למטה והתמקד עוד יותר בקרקע.

שבעים מטר.
חמישים מטר.
עשרים מטר.
חמישה מטרים!

משהו בלם בחוזקה את ג'ייקוב, והוא הרגיש שהוא מרחף מעל פני האדמה, כאשר פניו מביטות בסנטימטרים ספורים מעל הקרקע.

''מ-מה?'' שאל את עצמו בפליאה.

הריחוף פסק, והוא נפל על הבטון, ישירות באפו שנעשה אדום וכואב מן המכה.

''אאוץ'!'' התעצבן, וקם.

''עדיף לאבד את האף מאשר את החיים,'' אמר בחור ענק בעל שיער שחור וזקן סבוך שהגיע לו עד לקצה החזה, שהופיע מאחוריו ולבש מעיל גדול ממדים בצבע שחור. ''יום הולדת אחת עשרה שמח.''

''מה ל-? אתה אולי יכול להסביר איך לא נהרגתי? או מי אתה? או איך אתה יודע שזה היום הולדת שלי?!'' ג'ייקוב נעשה מבולבל ונסער.

''קודם קרא את זה,'' הושיט לו מעטפה חתומה ומצהיבה. ''אחר כך אסביר לך הכל.''

ג'ייקוב התבונן במעטפה שניות אחדות, ולאחר מכן הרים את מבטו וקרא:

''לא! אני צריך שתסביר לי עכשיו!'' קרא, אך הוא לא היה שם כבר. הוא נעלם - ג'ייקוב ראה שאנשים מתחילים להסתכל עליו, ולוחשים זה לזה.

ג'ייקוב מיהר להסתלק מן המקום במהירות, ולפתוח את המעטפה במקום בו אף אחד לא יסתכל עליו, או יגנוב לו אותה. והוא הכיר מקום כזה - המתחם.


*הערה:
ג'ייקוב אינו באמת יתום, הוא נקרא יתום מפני שהוריו נטשו אותו.

                                                                                                                                 סוף פרק ראשון.הערות חשובות לגבי הפרק והפאנפיק עצמו!
א. הפאנפיק מדורג בדירוג PG13 בעקבות העלילה עצמה, ובעקבות תיאורים שככל הנראה לא ימצאו את מקומם בדירוגים אחרים. אני ממליץ לקרוא בכל זאת אם אתם בני 11-13, כי זה לא כל כך נורא בהשוואה למקומות אחרים שמדורגים בPG13. למי שמעוניין לדעת, אין קללות בפאנפיק.
ב. מצטער, אבל בטאים - אני לא צריך בטא/אית.
ג. הפרק היה די קצר, אני מודע לכך. אבל לפחות השארתי אתכם במתח? רשמו בתגובות! בנוסף.. אשמח לשיתוף הפאנפיק, ת''ב, והמלצה! תודה מראש לכולכםםם! ^^

הפרק הבא
תגובות

פ-ג-ז!!!!!!!!!!!!!!! · 15.12.2019 · פורסם על ידי :לילה טוב, שון
אתה אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
לבבות.........................

תודה ^^ · 26.12.2019 · פורסם על ידי :כרמית (כותב הפאנפיק)
אני שמח לשמוע שאהבת!

Created By Tomer
eXTReMe Tracker


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
20350 18594 25154 5848


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2021 - 2007